Tomasz Sekielski

Dział poświęcony literaturze
ODPOWIEDZ
Brunhilda
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 7158
Rejestracja: 10 lip 2013, 04:07
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 109 razy

Tomasz Sekielski

Post autor: Brunhilda »

Czytam a raczej słucham powieść Sejf. Znacie coś jeszcze Sekielskuego? To ten sam Sekielski od filmu o pedofilii w kościele?
Sejf mi się podoba. Wciąga. Nie wiem czy to dobry pomysł, ze czyta autor...
czytaliście coś Sekielskiego?
Awatar użytkownika
Robert_76
Żądny przygód
Żądny przygód
Posty: 402
Rejestracja: 06 lis 2016, 22:21
Miejscowość: Swiętochłowice
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Post autor: Robert_76 »

Pomóc to Ci raczej nie pomogę, bo Sekielskiego nie czytałem :(
Jest to jednak na pewno ten Sekielski, o którym myślisz, a "Sejf" jest pierwszą częścią trylogii.

Od dawna zastanawiam się nad zakupem tej trylogii, a już szczególnie od momentu powstania jego filmu, po którym jego książki zostały wznowione ... Z tym, że opinie na ich temat nie są do końca pozytywne. Bardzo negowane są słabe dialogi i sposób pokazania kobiecych postaci. Podobno całość ratuje pomysł na akcję tych książek ...

Z Twojego postu wynika natomiast, że nie jest aż tak źle, jak można by na podstawie tych opinii sądzić. Wypada podziękować Ci za wskazówkę. Może faktycznie w tej chwili, gdy Wszyscy mamy sporo wolnego czasu, warto zaryzykować te 35 złociszy i sprawdzić co ta trylogia jest warta ?

Jak już przeczytam, na pewno napiszę swoją opinię na ich temat :)
Brunhilda
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 7158
Rejestracja: 10 lip 2013, 04:07
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 109 razy

Post autor: Brunhilda »

Tak, mysle, ze nie jest tak źle:) wysluchalam do końca, dobrze się słucha, i kupiłam druga cześć trylogii. Dziekuje, ze mi to podpowiedziałeś, nie wiedziałam, ze to trylogia.
Naprawdę OK. No nie ma takiej werwy jak Nesbo ale czy ktoś może się równać z Nesbo? :-D Poza tym tematyka inna jednak.
Brunhilda
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 7158
Rejestracja: 10 lip 2013, 04:07
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 109 razy

Post autor: Brunhilda »

Skonczylam Trylogie Sekielskiego. Dobrze sie czytalo.
Teraz przez pandemie trudno sciagnac z Polska audiobooks. zmusiło mnie to do wykupienia Karnetu w Audiotece. Nie podoba mi się to wcale. Reklamują audio serial Remigiusza Mrożą Lot 102 . Zaczął się ok ale nijak nie moge sobie poradzić z kolejnymi odcinka,i. Jak je kupić? Nie mam pojęcia. Dziwacznie jakos to zorganizowane maja...
Ostatnio zmieniony 04 lip 2020, 17:37 przez Brunhilda, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Barabasz
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 3879
Rejestracja: 25 sie 2015, 10:43
Miejscowość: Antoninów
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 114 razy
Otrzymał podziękowań: 137 razy

Post autor: Barabasz »

Brunhilda pisze: Reklamują audio serial Remigiusza Mrożą Lot 102 . Zaczął się ok ale nijak nie moge sobie poradzić z kolejnymi odcinka,i. Jak je kupić? Nie mam pojęcia. Dziwacznie jakos to zorganizowane maja...
Po zalogowaniu się, u mnie jest przycisk "dodaj do koszyka", następnie przechodzi się do opłacenia i po opłaceniu słuchowisko pojawia się w "mojej półce" skąd można słuchać na żywo w komputerze, albo z aplikacji w smartfonie, ewentualnie można pobrać sobie w postaci pliku mp3.
Załączniki
audioteka.jpg
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Brunhilda
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 7158
Rejestracja: 10 lip 2013, 04:07
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 109 razy

Post autor: Brunhilda »

Dzięki Barabaszu, spróbuje znowu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Literatura”