Przygodę czas zacząć...

Tu napisz kilka słów o sobie
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Tak sobie czytam ten post o pięknym tytule "Początek przygody" i zastanawiam się, czy nie nadchodzi już powoli czas na post "Koniec przygody" :-(
Od wielu tygodni na forum w zasadzie nic się nie dzieje.
Codziennie wchodzę i widzę wyłącznie posty trolli z jakimiś g... reklamami, które muszę usuwać.
Poza tym nic.
Co się dzieje? Znudziła się nam formuła? Nie mamy o czym pisać / dyskutować?
Zawieszamy działalność?
Odkąd z forum odeszło kilka bardzo aktywnych osób, sytuacja pogarsza się z dnia na dzień. Pozostali też nic nie piszą.
Co robimy? Bo trwać w takim marazmie nie ma chyba sensu? :-/
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Yvonne pisze:Tak sobie czytam ten post o pięknym tytule "Początek przygody" i zastanawiam się, czy nie nadchodzi już powoli czas na post "Koniec przygody" :-(
Od wielu tygodni na forum w zasadzie nic się nie dzieje.
Codziennie wchodzę i widzę wyłącznie posty trolli z jakimiś g... reklamami, które muszę usuwać.
Poza tym nic.
Co się dzieje? Znudziła się nam formuła? Nie mamy o czym pisać / dyskutować?
Zawieszamy działalność?
Odkąd z forum odeszło kilka bardzo aktywnych osób, sytuacja pogarsza się z dnia na dzień. Pozostali też nic nie piszą.
Co robimy? Bo trwać w takim marazmie nie ma chyba sensu? :-/
Przykro mi Yvonne ale zamknięcie forum w ciągu najbliższych około 30 dni nie wchodzi w rachubę. Przypominam Ci, że już wkrótce na forum konkurs więc lepiej przygotowuj się do walki.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
irycki
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2708
Rejestracja: 22 cze 2016, 12:05
Tytuł: Pan Motocyklik
Miejscowość: Legionowo
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 106 razy

Post autor: irycki »

Yvonne pisze:Pozostali też nic nie piszą.
Ja generalnie mało piszę, na wszystkich forach na jakich jestem/byłem. Po prostu na ogół nie mam specjalnie nic ciekawego do powiedzenia. :-/ Nie jestem tak oczytany jak niektórzy, nie pochłaniam masowo filmów, ze względu na tę cholerną epidemię prawie rok nie byłem na żadnej sztuce czy wystawie, i raczej prędko nie pójdę... Tak że tego. Proszę na mnie znacząco nie patrzeć.

A konkurs może rozrusza towarzystwo.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nie chcę pani schlebiać, ale jest pani uosobieniem przygody. Gdy patrzę na panią łowiącą ryby, pływającą po jeziorze, nie wyobrażam sobie, aby istniała bardziej romantyczna dziewczyna.

Moje fotoszopki (aktualiz. 13.11.2022)
.
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Czesio1 pisze: Przykro mi Yvonne ale zamknięcie forum w ciągu najbliższych około 30 dni nie wchodzi w rachubę. Przypominam Ci, że już wkrótce na forum konkurs więc lepiej przygotowuj się do walki.
Jestem bardzo ciekawa, ile osób weźmie w nim udział :027:
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Yvonne pisze:
Czesio1 pisze: Przykro mi Yvonne ale zamknięcie forum w ciągu najbliższych około 30 dni nie wchodzi w rachubę. Przypominam Ci, że już wkrótce na forum konkurs więc lepiej przygotowuj się do walki.
Jestem bardzo ciekawa, ile osób weźmie w nim udział :027:
Zaproszenia dostaną wszyscy Forowicze i Forowiczki. Obecność będzie obowiązkowa.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8827
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 366 razy

Post autor: TomaszK »

Yvonne pisze:Co robimy? Bo trwać w takim marazmie nie ma chyba sensu? :-/
To oczywiste, piszemy posty.

Nie pytaj co Twoje forum może zrobić dla Ciebie, zapytaj co Ty możesz zrobić dla swojego forum (John F. Kennedy)
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8827
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 366 razy

Post autor: TomaszK »

A z innej beczki: na Yvonne czeka wymyślenie zagadki geograficznej i literackiej, a na Czesia historycznej.
Hanka
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1920
Rejestracja: 05 maja 2014, 20:31
Tytuł: Hanka
Miejscowość: Brześć Kujawski
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 119 razy
Otrzymał podziękowań: 107 razy

Post autor: Hanka »

TomaszK pisze:A z innej beczki: na Yvonne czeka wymyślenie zagadki geograficznej i literackiej, a na Czesia historycznej.
No właśnie, tylko nie wymyślajcie zbyt trudnej, będzie dobrze jak ktoś szybko odgadnie i zada kolejną.
Brunhilda
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 7158
Rejestracja: 10 lip 2013, 04:07
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 109 razy

Post autor: Brunhilda »

Hey Yvonne! Głowa do góry! Wszystko wróci do normy. Zawsze tak jest 😊
Czasy nieciekawe...chociaz nie! Właśnie, ze bardzo ciekawe! 😀
Fantomas
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2617
Rejestracja: 30 lip 2018, 09:44
Podziękował;: 139 razy
Otrzymał podziękowań: 134 razy

Post autor: Fantomas »

Bardzo chciałbym, aby wróciły osoby, zasłużone dla forum. Z tego co pamiętam (a na forum nie mam długiego stażu) kilka osób zrezygnowało po spięciach z innymi użytkownikami. Może po prostu zaczniemy się nawzajem bardziej szanować.
Awatar użytkownika
TomaszL
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 1748
Rejestracja: 14 lip 2016, 10:19
Miejscowość: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 473 razy
Otrzymał podziękowań: 157 razy

Post autor: TomaszL »

Coś o Przygodzie. Dzisiaj w Poznaniu odbędą się derby piłkarskie. Lech-Warta. Po raz pierwszy od 25 lat! Warta bowiem wraca do ekstraklasy po 25 latach. Dziennikarze wskazują, że poznański przypadek jest nietypowy - kibice obu drużyn nie nienawidzą siebie. Ale gdzie przygoda i dlaczego mówimy o piłce ...

W 1992 roku odbyły się mistrzostwa piłkarskie Europy. W eliminacjach brała udział Dania. Niestety nie dostała się na mistrzostwa. Trener miał przechlapane. Ale Dania zagrała na nich. I to jak !!! Trener .... Nie mogę zdradzać więcej :)

Polecam Netflix: Summer of 92
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Fantomas
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2617
Rejestracja: 30 lip 2018, 09:44
Podziękował;: 139 razy
Otrzymał podziękowań: 134 razy

Post autor: Fantomas »

Pamiętam tamto lato. Było długie, gorące i obiecujące. Właśnie zdałem maturę. Sonic Youth wydał płytę "Dirty", a Pavement "Slanted And Enchanted" ta druga płyta to w ogóle jedno z najlepszych wydań lat 90-tych. Turniej też pamiętam. To była naprawdę wielka piłka. Nie taka kaszana jak 4 lata później w Anglii.
Fantomas
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2617
Rejestracja: 30 lip 2018, 09:44
Podziękował;: 139 razy
Otrzymał podziękowań: 134 razy

Post autor: Fantomas »

Film obejrzałem. Mi się spodobał, chociaż wcześniej znałem tą historię i jej zakończenie. Jest trochę smutno, trochę śmiesznie. Kto ma coś do udowodnienia robi to. Złapałem się na tym, że kibicuję Faxe (nawet partnerka w niego nie wierzy) a przecież dobrze pamiętałem, co stało się potem. Film jest niskobudzetowy, ale sympatyczny i mega pozytywny. Polecam również
Ostatnio zmieniony 21 wrz 2020, 11:38 przez Fantomas, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
TomaszL
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 1748
Rejestracja: 14 lip 2016, 10:19
Miejscowość: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 473 razy
Otrzymał podziękowań: 157 razy

Post autor: TomaszL »

Ja tej sytuacji z Danią nie znałem. Może dlatego tak a nie inaczej odebrałem ten film. Ale Fantomas ma rację: sam film jest przede wszystkim sympatyczny i mega pozytywny.


Idąc za ciosem (przygoda cd.): Mistrzostwa świata w siatkówce w 2014. Nie jestem fanem piłki ani siatkówki. Stąd posiłkuję się źródłami, ale forowicze mogą mnie wyprostować:

"Trener-żółtodziób. Drużyna pozbawiona wielkiej gwiazdy. Kapitan tylko cudem postawiony na nogi na najważniejsze mecze. To nie miało prawa się udać. A jednak. Sześć lat temu, 21 września 2014 roku, Polacy zostali mistrzami świata w siatkówce."

¬ródło:
https://sportowefakty.wp.pl/siatkowka/9 ... na-ms-2014
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
TomaszL
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 1748
Rejestracja: 14 lip 2016, 10:19
Miejscowość: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 473 razy
Otrzymał podziękowań: 157 razy

Post autor: TomaszL »

Coś o Przygodzie (żeby oderwać się od rzeczywistości).

Gdy manager drużyny baseballowej (Brad Pitt) stwierdza, że nie ma szans w pojedynku z zespołami o znacznie lepszych możliwościach finansowych, postanawia zmienić zasady doboru zawodników. Jego marzeniem jest wygranie kilku pojedynków. "Chcę coś znaczyć. Chcę zmienić grę". Rzeczywistość przerosła jego oczekiwania .... to trzeba zobaczyć. Dla mnie kawał dobrej przygody. Oparte na faktach.
Dla Pań: genialna gra Brada Pitta (podobno najlepsza w karierze).

Netflix: Moneyball
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
VdL
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 4799
Rejestracja: 29 maja 2014, 23:05
Miejscowość: dokąd
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 129 razy
Otrzymał podziękowań: 89 razy

Post autor: VdL »

TomaszL pisze:Coś o Przygodzie (żeby oderwać się od rzeczywistości).
Dla Pań: genialna gra Brada Pitta (podobno najlepsza w karierze)
Myślisz się, każda rola Porta jest najlepsza, no może poza ,,poziomu m kręgiem,,.
Awatar użytkownika
TomaszL
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 1748
Rejestracja: 14 lip 2016, 10:19
Miejscowość: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 473 razy
Otrzymał podziękowań: 157 razy

Post autor: TomaszL »

VdL pisze:
TomaszL pisze:Coś o Przygodzie (żeby oderwać się od rzeczywistości).
Dla Pań: genialna gra Brada Pitta (podobno najlepsza w karierze)
Myślisz się, każda rola Porta jest najlepsza, no może poza ,,poziomu m kręgiem,,.
Nie myli się tylko ten, kto nic nie robi. Tak, ja się mylę. Ważne, żeby uczyć się na błędach.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

VdL pisze:
TomaszL pisze:Coś o Przygodzie (żeby oderwać się od rzeczywistości).
Dla Pań: genialna gra Brada Pitta (podobno najlepsza w karierze)
Myślisz się, każda rola Porta jest najlepsza, no może poza ,,poziomu m kręgiem,,.
VdL, już kiedyś chciałam Cię spytać...
Czy Ty czytasz swoje posty?
Dla mnie one są niezrozumiałe.
Piszesz chyba z jakimś słownikiem, który zmienia Ci słowa. Zdarza się. Ale potem wypadałoby przeczytać to, co wrzuciłeś i poprawić.
Ja mam naprawdę problem z doszukaniem się sensu Twojej (prawie każdej) wypowiedzi.
Awatar użytkownika
RobertH
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1279
Rejestracja: 26 lis 2018, 00:22
Tytuł: RobertH
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Post autor: RobertH »

Vdl pisze:,,poziomu m kręgiem,,.
Dla mnie to mały rebus ,który może znaczy "Podziemnym kręgiem" -tytuł filmu ;-)
Ostatnio zmieniony 31 paź 2020, 10:08 przez RobertH, łącznie zmieniany 1 raz.
KSIĄŻKI NIE GRYZĄ !!! POCHŁANIAJĄ W CAŁOŚCI !!!

Obrazek
Awatar użytkownika
Barabasz
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 3879
Rejestracja: 25 sie 2015, 10:43
Miejscowość: Antoninów
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 114 razy
Otrzymał podziękowań: 137 razy

Post autor: Barabasz »

VdL pisze:Myślisz się, każda rola Porta jest najlepsza, no może poza ,,poziomu m kręgiem,,.
Dla mnie to wygląda jakby VdL pisał po wypiciu miodku pitnego :-D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
VdL
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 4799
Rejestracja: 29 maja 2014, 23:05
Miejscowość: dokąd
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 129 razy
Otrzymał podziękowań: 89 razy

Post autor: VdL »

Trzy błędy w jednym zdaniu. :-D
ostatnio edytor tekstów w moim telefonie , płata niewyobrażalne figle.
co do miodku, dawno temu postanowiłem że uznaję tylko ten Tomaszka.

co do filmu, myslę że każda rola Pitta jest genialna, nawet w przypadku gdyby nic nie robił. Poza "Podziemnym Kręgiem", takie jest zdanie Marzeny.
Ostatnio zmieniony 31 paź 2020, 13:54 przez VdL, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Barabasz
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 3879
Rejestracja: 25 sie 2015, 10:43
Miejscowość: Antoninów
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 114 razy
Otrzymał podziękowań: 137 razy

Post autor: Barabasz »

Dla mnie wręcz przeciwnie Podziemny Krąg to jeden z najlepszych filmów jakie oglądałem.
Pamiętam, że z kina 20 lat temu wychodziłem z otwartą buzią z zachwytu. Rola Pitta zagrana świetnie ale tam królował Edward Norton. Dla mnie ten film to 10/10, lubię go sobie powtarzać od czasu do czasu bo caly czas odkrywam jakieś smaczki. Ogolnie ten film trzeba obejrzeć co najmniej 2 razy, kto obejrzał wie dlaczego.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
RobertH
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1279
Rejestracja: 26 lis 2018, 00:22
Tytuł: RobertH
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Post autor: RobertH »

Barabasz pisze:Dla mnie wręcz przeciwnie Podziemny Krąg to jeden z najlepszych filmów jakie oglądałem.
Pamiętam, że z kina 20 lat temu wychodziłem z otwartą buzią z zachwytu. Rola Pitta zagrana świetnie ale tam królował Edward Norton. Dla mnie ten film to 10/10, lubię go sobie powtarzać od czasu do czasu bo caly czas odkrywam jakieś smaczki. Ogolnie ten film trzeba obejrzeć co najmniej 2 razy, kto obejrzał wie dlaczego.
Zgadzam się z Barabaszem.

Poza "Joe Black","Wywiad z wampirem""Wichry namiętności""Siedem""Ciekawy przypadek Benjamina Buttona" ,to reszta dla mnie,to przyzwoite przygodówki.Ciekawe ale nie zapadające głębiej w pamięć.
Ostatnio zmieniony 31 paź 2020, 14:36 przez RobertH, łącznie zmieniany 1 raz.
KSIĄŻKI NIE GRYZĄ !!! POCHŁANIAJĄ W CAŁOŚCI !!!

Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Barabasz pisze:Dla mnie wręcz przeciwnie Podziemny Krąg to jeden z najlepszych filmów jakie oglądałem.
Pamiętam, że z kina 20 lat temu wychodziłem z otwartą buzią z zachwytu. Rola Pitta zagrana świetnie ale tam królował Edward Norton. Dla mnie ten film to 10/10, lubię go sobie powtarzać od czasu do czasu bo caly czas odkrywam jakieś smaczki. Ogolnie ten film trzeba obejrzeć co najmniej 2 razy, kto obejrzał wie dlaczego.
Ja tego filmu nawet nie znam.
Napiszesz coś więcej?
Ale może w dziale z filmami?
Awatar użytkownika
VdL
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 4799
Rejestracja: 29 maja 2014, 23:05
Miejscowość: dokąd
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 129 razy
Otrzymał podziękowań: 89 razy

Post autor: VdL »

RobertH pisze:
Barabasz pisze:Dla mnie wręcz przeciwnie Podziemny Krąg to jeden z najlepszych filmów jakie oglądałem.
Pamiętam, że z kina 20 lat temu wychodziłem z otwartą buzią z zachwytu. Rola Pitta zagrana świetnie ale tam królował Edward Norton. Dla mnie ten film to 10/10, lubię go sobie powtarzać od czasu do czasu bo caly czas odkrywam jakieś smaczki. Ogolnie ten film trzeba obejrzeć co najmniej 2 razy, kto obejrzał wie dlaczego.
Zgadzam się z Barabaszem.

Poza "Joe Black","Wywiad z wampirem""Wichry namiętności""Siedem""Ciekawy przypadek Benjamina Buttona" ,to reszta dla mnie,to przyzwoite przygodówki.Ciekawe ale nie zapadające głębiej w pamięć.
Zgadzam się z Barabaszem dla mnie 10/10, pisałem że Marzena go nie lubi.
jeśli go nie widziałaś, trzyma w napięciu do końca :)

Furia, Szpieg również mozna zaliczyć do dobrych filmów
Ostatnio zmieniony 31 paź 2020, 15:02 przez VdL, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
TomaszL
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 1748
Rejestracja: 14 lip 2016, 10:19
Miejscowość: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 473 razy
Otrzymał podziękowań: 157 razy

Post autor: TomaszL »

Przygoda cd. Ostatnio na Netflixie pojawił się serial o szachach. Tytuł: Gambit królowej. Ale rzeczywistość w szachach też bywa piękna. Był taki szachista - geniusz amator: Michail Tal - czarodziej z Rygi. Jego motto:

"W szachach musisz zaciągnąć rywala do ciemnego lasu. Do miejsca, gdzie 2+2=5. Tam ścieżka staje się zbyt wąska, by mogło nią maszerować dwóch zawodników. Zostajesz na niej sam."

https://weszlo.com/2020/11/13/michail-t ... smh5h9okns
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
TomaszL
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 1748
Rejestracja: 14 lip 2016, 10:19
Miejscowość: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 473 razy
Otrzymał podziękowań: 157 razy

Post autor: TomaszL »

Przygoda.


Wczoraj przeglądałem youtuba pod kątem teledysków pewnego zespołu i przy okazji wpadłem na występ pewnej gimnastyczki (mata). Pierwsze kilka sekund nagrania i szok - to gimnastyka na macie? Skąd tu tyle radości w występie (normalnie zawodniczki są niesamowicie skupione). Jak to jest, że ta zawodniczka wykonuje figury jakby od niechcenia a wychodzą jej doskonale. Ocena końcowa - 10.0 (doskonały występ). Komentarze podobne do mojej uwagi - "wygląda jakby się świetnie bawiła - nigdy wcześniej nie widziałem/widziałam tego wcześniej"

Czemu ten film ma powyżej 138 milionów odsłon?????

Występ z 12 stycznia 2019 roku (dzisiaj rocznica). Wikipedia o zawodniczce - miała dużo medali ale w pewnym momencie miała przerwę. Po kilku latach wróciła ma matę w 2018 roku i rozpoczęła serię występów na 10 punktów. Nie zdziwiłbym się, gdyby za kilka lat nakręcono film o niej (jeżeli jeszcze nie ma) o jej problemach i zwycięskim powrocie.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Fantomas
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2617
Rejestracja: 30 lip 2018, 09:44
Podziękował;: 139 razy
Otrzymał podziękowań: 134 razy

Post autor: Fantomas »

I ja się wypowiem :564: Zgadzam się z wysokimi ocenami filmu Podziemny Krąg (Fight Club). To dzieło po prostu genialne. Jedyne w swoim rodzaju. Nie widziałem drugiego takiego filmu. Wcześniej już pisałem na forum, że to świetny film. Chyba najlepszy z obejrzanych przeze mnie. To film, w którym najlepszy jest Edward Norton. Tu znowu zgoda z Barabaszem. A co do Pitta to miał szczęście lub po prostu możliwość wystąpić w wielu wspaniałych filmach: Siedem, Wichry Namiętności, Troja, Kalifornia, Wywiad z Wampirem, Furia to tylko niektóre. Brad Pitt wielokrotnie przełamywał stereotyp, że jest tylko przystojniaczkiem i jako taki może grać jedynie w filmach kobiecych. To świetny aktor :564: Natomiast tacy aktorzy jak Matthew McConaughey czy Hugh Grant na zawsze zostali aktorami wyłącznie kojarzonymi z komediami romantycznymi.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Re: Przygodę czas zacząć...

Post autor: Czesio1 »

Taka ciekawostka. Mamy na forum dokładnie 1500 tematów.  :564:
 
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Re: Przygodę czas zacząć...

Post autor: Czesio1 »

Czesio1 pisze: 08 lip 2013, 22:22 Nie trzeba szukać przygody. Nie znajdzie się jej, choćby pojechało się aż na koniec świata, przez siedem rzek i za siedem gór. Nie zjawi się, choćby czekało się na nią dzień i noc, prowokując ją i nastawiając na nią pułapki. Nie przywoła jej żadna prośba i może się okazać, że nie ma jej nawet tam, gdzie tylu już ją spotkało. Czyż nie zdarzyło się niejednemu odbywać podróż przez słynny z burzliwości ocean, gdy był on spokojny jak staw za domem? Czyż nie przydarzyło się niejednemu, że przedzierając się przez najdzikszą dżunglę nie napotkał ani krwiożerczych zwierząt, ani czyhających na jego życie krajowców; dzika dżungla okazała się tak bezpieczna, jak park miejski.
Bo przygody nie trzeba szukać. Ona zjawia się sama. Przychodzi w najbardziej niespodziewanych momentach i w nieoczekiwanej postaci, najczęściej, gdy nie spodziewamy się jej, nie pragniemy jej, gdy nie jest nam ona potrzebna. Najpierw daje nam znak - że oto jest, przyszła po ciebie, chce cię ogarnąć i wciągnąć w swą grę. Musisz od razu wiedzieć, że to właśnie jej znak, musisz go rozpoznać wśród tysiąca innych znaków. Nie wolno ci zlekceważyć jej wezwania ani odłożyć go na później. Nie lubi leniwych. Pominie cię, odejdzie i więcej po ciebie nie wróci...


Życie nie lubi pustki. Coś się skończyło, ale i coś się zaczyna.
Witajcie Drodzy Przyjaciele na naszym nowym forum. Zaśpiewajmy razem z harcerzami:


Przygodo, gdzie jesteś?
O sobie daj znać.
Przygodo, gdzie jesteś?
Przyjdź, imię swe zdradź.


 
7 lipca 2013 roku o godz. 13:00 powstało nasze forum. Z tego miejsca chciałbym podziękować Wam wszystkim za te wspólne 10 lat. Za wszystkie posty, za wspólne rozmowy, za zloty te większe i te mniejsze, słowem chciałbym podziękować za to, że... JESTEŚCIE!!
PRZYGODO TRWAJ!!! :564:
 
Za ten post autor Czesio1 otrzymał podziękowania (total 6):
johny (07 lip 2023, 13:16) • Fantomas (07 lip 2023, 16:23) • TomaszL (07 lip 2023, 17:55) • irycki (07 lip 2023, 19:42) • panna Monika (08 lip 2023, 19:36) • Ater (11 lip 2023, 11:06)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Początek przygody”