Zlot świętokrzyski

Oficjalne zloty Miłośników Samochodzikowej Przygody
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Czesio1 pisze:
Czesio1 pisze: naprawde Czesio ciężko sie z toba porozumieć .. :-|
No sorry oldmalarzu, może ja jestem jakiś dziwny ale dzieżko mi zrozumieć, że używasz słowa "horror" w połączeniu "żona w ciąży" czy nawet "dzieci". A co inni o tym myślą?
Ja jestem w szoku.
I nie wiem, co napisać, bo nie rozumiem wpisów Oldmalarza.
Jakieś to chaotyczne: horror, zawał, dostępna babcia, jakieś lęki ...
Oldmalarzu, może napiszesz to jakoś składniej? I wtedy będzie można się do tego odnieść.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

oldmalarz pisze: wiesz co? .ja dochodze do wniosku ze chyba robisz to specjalnie :-| .
.jakos wszyscy inni rozumieja sie nawzajem co piszą nawet jak maja przeciwstawne zdania... a ty jakos widziesz kolosalne rózniece miedzy helikopterem a śmigłowcem..i z tego powstaje problem nieporozumienia tam gdzie go wogóle nie powinno byc ..
To spójrz dokładnie na to co napisałeś. Spójrz na odpowiedź TomaszKa, spójrz co teraz Ci napisał irycki. I porównaj do tego co napisałem ja. Poza tym, że ja wyraziłem wielkie zdumienie z powodu Twoich słów niczym te wypowiedzi się nie różnią.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
oldmalarz
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1045
Rejestracja: 15 lis 2016, 12:26
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 59 razy
Otrzymał podziękowań: 100 razy

Post autor: oldmalarz »

Yvonne pisze: Oldmalarzu, może napiszesz to jakoś składniej? I wtedy będzie można się do tego odnieść.
co tu napisac składniej ?..każdy z nas ma (miał) dzieci i wie co sie z tym wiąze ..jedni mają lekkie pzrejscie pzrez to inni nie ..tak jak napisał Irycki zycie sie zmienia jednym na lepsze (szcególnie kobietom) innym na gorsze a a jeszcze innym na horror......
Ostatnio zmieniony 25 lis 2020, 15:25 przez oldmalarz, łącznie zmieniany 1 raz.
Żeglarstwo - nie yachting :-)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

oldmalarz pisze:
Yvonne pisze: Oldmalarzu, może napiszesz to jakoś składniej? I wtedy będzie można się do tego odnieść.
co tu napisac składniej ?..każdy z nas ma (miał) dzieci i wie co sie z tym wiąze ..jedni mają lekkie pzrejscie pzrez to inni nie ..tak jak napisał Irycki zycie sie zmienia jednym na lepsze (szcególnie kobietom) innym na gorsze a a jeszcze innym na horror......
Po prostu zdziwiło mnie użyte przez Ciebie słowo "horror" w związku z ciążą i dzieckiem.
Jeśli masz na myśli poród, to jeszcze byłabym w stanie zrozumieć, bo słyszałam o różnych sytuacjach.
Sama zresztą cudem uciekłam spod kosy kostuchy po pierwszym cesarskim cięciu. Sam ordynator oddziału położniczego ratował mi życie.
Do dzisiaj jestem mu wdzięczna :-)
Awatar użytkownika
oldmalarz
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1045
Rejestracja: 15 lis 2016, 12:26
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 59 razy
Otrzymał podziękowań: 100 razy

Post autor: oldmalarz »

Czesio1 pisze:
oldmalarz pisze:
To spójrz dokładnie na to co napisałeś. Spójrz na odpowiedź TomaszKa, spójrz co teraz Ci napisał irycki. I porównaj do tego co napisałem ja. Poza tym, że ja wyraziłem wielkie zdumienie z powodu Twoich słów niczym te wypowiedzi się nie różnią.
no spojzrałem.. :-| i oni jakoś załapali o czym napisałem bo mi odpowiedzieli ..ty nie... ty napisałes o ciązy pomijajac własne słowa o fakcje..zostania pzrez Mysiego Ojcem..i wpływy na jego samopoczucie..

:shock:
irycki pisze: (choć nie ukrywam, że jak dzieci dorosną, to człowiek zaczyna się czuć jakiś taki bardziej swobodny :evil: )
.
zalezy u kogo.. :-/
Ostatnio zmieniony 25 lis 2020, 15:35 przez oldmalarz, łącznie zmieniany 1 raz.
Żeglarstwo - nie yachting :-)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Taki horror ja bym mógł przeżywać co chwila...
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
oldmalarz
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1045
Rejestracja: 15 lis 2016, 12:26
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 59 razy
Otrzymał podziękowań: 100 razy

Post autor: oldmalarz »

johny pisze:Taki horror ja bym mógł przeżywać co chwila...
chyba nic nie stoi na przeszkodzie jesli chcesz..?
szłyszałem ze mozna miec nawe ze dwadziecia dzieci....ciekawe tylko czy one sa z tego zadowolone i ktoś ich pyta o zdanie ?
Żeglarstwo - nie yachting :-)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5279
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Post autor: Mysikrólik »

Ale o czym Wy w ogóle nawijacie?
Jestem bardzo zadowolony z tego, że mogę zostać ojcem.
Po prostu nienawidzę słuchać swojego głosu i tyle. Nie odniosę się do innych nagrań, bo jeśli nawet kiedyś je widziałem, to zapewne raz i na pewno do nich nie wrócę.
Podobają mi się filmiki Czesia, ale oglądanie i słuchanie siebie powoduje u mnie odruch wymiotny i zażenowanie. Nie oglądałem nigdy dwa razy takiego filmiku.

Jest to ponoć częste uczucie, bo głos który słyszymy na nagraniu jest sporo wyższy od tego który słyszymy na żywo.
Ja nienawidzę barwy, tonu, sposobu mówienia.

Nie mógłbym wytrzymać z kimś z takim głosem, ani chwili.
Chyba złożę śluby milczenia.
To jest horror :-D :-D :-D
Ostatnio zmieniony 25 lis 2020, 15:53 przez Mysikrólik, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Mysikrólik pisze:Ale o czym Wy w ogóle nawijacie?
Jestem bardzo zadowolony z tego, że mogę zostać ojcem.
Po prostu nienawidzę słuchać swojego głosu i tyle. Nie odniosę się do innych nagrań, bo jeśli nawet kiedyś je widziałem, to zapewne raz i na pewno do nich nie wrócę.
Podobają mi się filmiki Czesia, ale oglądanie i słuchanie siebie powoduje u mnie odruch wymiotny i zażenowanie. Nie oglądałem nigdy dwa razy takiego filmiku.

Jest to ponoć częste uczucie, bo głos który słyszymy na nagraniu jest sporo wyższy od tego który słyszymy na żywo.
Ja nienawidzę barwy, tonu, sposobu mówienia.

Nie mógłbym wytrzymać z kimś z takim głosem, ani chwili.
Chyba złożę śluby milczenia.
To jest horror :-D :-D :-D
Co ddo nagranego głosu to mam podobnie...
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Ja w ogóle nie lubię oglądać się na filmie.
I nie jest to związane z głosem, bo akurat mój głos w miarę lubię.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

oldmalarz pisze: no spojzrałem.. :-| i oni jakoś załapali o czym napisałem bo mi odpowiedzieli ..ty nie... ty napisałes o ciązy pomijajac własne słowa o fakcje..zostania pzrez Mysiego Ojcem..i wpływy na jego samopoczucie..

:shock:
Wiesz co oldmalarzu, odnoszę wrażenie że Ty to robisz specjalnie. Widzisz w moich słowach to co chcesz widzieć a nie to co tam rzeczywiście jest. Odnoszę wrażenie że zrobiłeś sobie z mojej osoby wroga numer jeden i cokolwiek bym Ci nie odpisał odbierasz to przeciwko sobie.
TomaszeK załapał bo Ci odpisał tak:
TomaszK pisze:Horror ? Bez przesady.
Irycki załapał bo odpisał Ci tak:
irycki pisze:Niewątpliwie rodzicielstwo dość radykalnie zmienia dotychczasowe życie, ale horrorem bym tego nie nazwał. (...)
I jeszcze johny pewnie też załapał bo Ci napisał tak:
johny pisze:Taki horror ja bym mógł przeżywać co chwila...
Ja Ciebie zapytałem tak:
Czesio1 pisze:
oldmalarz pisze:
Czesio1 pisze: Mysi, odkąd dowiedziałeś się, że będzie po raz trzeci ojcem strasznie marudny się stałeś.
wcale sie nie dziwie.. i tak łagodnie to przechodzi... ja bym dostał zawału..
Z powodu ciąży małżonki? :shock:
Weź mnie oświeć w swoim myśleniu bo ja nic nie kumam z Twoich słów. Wszyscy napisali Ci to samo co ja tylko innymi słowami a Ty się tylko mnie czepiasz. Podobnie było z tą koniecznością nauczenia się życia z koronawirusem. Weź trochę wyluzuj oldmalarzu.
Ostatnio zmieniony 25 lis 2020, 16:57 przez Czesio1, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Temat trochę odbiegł w bok więc żeby wrócić na właściwe tory dorzucam jeszcze dwa bonusy których zabrakło w kolejnych odcinkach. To krótkie ujęcia, które kręciłem komórką i całkiem o nich zapomniałem. A moim zdaniem fajne są choć Mysikrólik pewnie znowu będzie marudził. :027:

XVII Forowy Zlot świętokrzyski Bocheniec 2020 bonus 1

XVII Forowy Zlot świętokrzyski Bocheniec 2020 bonus 2
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8828
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 366 razy

Post autor: TomaszK »

To jest właśnie ta scena, kiedy Czesio puścił "Jolkę", mając nadzieję, że zacznę wywijać rękami jak na poprzednich zlotach. Ale jak widać zaparłem się, ręce trzymałem z tyłu, jedna trzymała drugą żeby się nie wyrywały i wytrzymałem :564:
Ostatnio zmieniony 25 lis 2020, 20:23 przez TomaszK, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5279
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Post autor: Mysikrólik »

Czesio1 pisze:A moim zdaniem fajne są choć Mysikrólik pewnie znowu będzie marudził. :027:
Nie będzie, bo nie obejrzy.
Wystarczy mi piękny album.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

TomaszK pisze:To jest właśnie ta scena, kiedy Czesio puścił "Jolkę", mając nadzieję, że zacznę wywijać rękami jak na poprzednich zlotach. Ale jak widać zaparłem się, ręce trzymałem z tyłu, jedna trzymała drugą żeby się nie wyrywały i wytrzymałem :564:
I właśnie w ten sposób kończy się magia tych filmów. TomaszeK broniący sięrękami i nogami przed wymachiwaniem rękami przy Jolce. To była sól tych filmów, ta spontaniczność. Ja ostatnio włączyłem sobie naszą podróż do Francji. Podróż autokarem, nasze dzienne śpiewy (cały autokar śpiewał a panna Monika spała spokojnie na fotelu) i potem nocna Jolka, Tomaszek śpiewający i wymachujący latarką. Piękne wspomnienia.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Hanka
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1920
Rejestracja: 05 maja 2014, 20:31
Tytuł: Hanka
Miejscowość: Brześć Kujawski
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 119 razy
Otrzymał podziękowań: 107 razy

Post autor: Hanka »

Czesio1 pisze:Ja ostatnio włączyłem sobie naszą podróż do Francji.
A ja wczoraj po obejrzeniu filmów z Bocheńca obejrzałam jeszcze cały film z Posejneli przez co poszłam spać o pierwszej i dziś zaspałam. Ale wspomnienia rzeczywiście piękne. I wiele śmiesznych scen. Uśmiałam się solidnie.
Awatar użytkownika
oldmalarz
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1045
Rejestracja: 15 lis 2016, 12:26
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 59 razy
Otrzymał podziękowań: 100 razy

Post autor: oldmalarz »

Czesio1 pisze:
Weź mnie oświeć w swoim myśleniu bo ja nic nie kumam z Twoich słów. Wszyscy napisali Ci to samo co ja tylko innymi słowami a Ty się tylko mnie czepiasz. Podobnie było z tą koniecznością nauczenia się życia z koronawirusem. Weź trochę wyluzuj oldmalarzu.
Nie
..po raz ostatni dalem sie wciagnac w tą gre..robisz sobie ze mne jaja prowadzac tak dyskusje ..nawet jak ci kopiuje twoje włąsne słowa..
a znam cie osobiscie i wiem że nie jestes na poziomie piecio-latka..wiec jest to przekorna gra ..specjalnie obliczona na rozdrażnienie i wkur...ie oponenta....
sorry podziękuje za taką zabawe..
Ostatnio zmieniony 25 lis 2020, 21:58 przez oldmalarz, łącznie zmieniany 3 razy.
Żeglarstwo - nie yachting :-)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

oldmalarz pisze: Nie
..po raz ostatni dalem sie wciagnac w tą gre..robisz sobie ze mne jaja prowadzac tak dyskusje ..nawet jak ci kopiuje twoje włąsne słowa..
a znam cie osobiscie i wiem że nie jestes na poziomie piecio-latka..wiec jest to przekorna gra ..specjalnie obliczona rozdrażnienie i wkur...ie oponenta.....
Mylisz się diametralnie oldmalarzu. Nie mam takich zamierzeń. Jeśli tak to odbierasz to tylko dlatego że chcesz tak to odbierać. I potwierdza to moje przypuszczenia że ubzdurałeś sobie ze jestem Twoim wrogiem.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

oldmalarz pisze:
Czesio1 pisze:
Weź mnie oświeć w swoim myśleniu bo ja nic nie kumam z Twoich słów. Wszyscy napisali Ci to samo co ja tylko innymi słowami a Ty się tylko mnie czepiasz. Podobnie było z tą koniecznością nauczenia się życia z koronawirusem. Weź trochę wyluzuj oldmalarzu.
Nie
..po raz ostatni dalem sie wciagnac w tą gre..robisz sobie ze mne jaja prowadzac tak dyskusje ..nawet jak ci kopiuje twoje włąsne słowa..
a znam cie osobiscie i wiem że nie jestes na poziomie piecio-latka..wiec jest to przekorna gra ..specjalnie obliczona na rozdrażnienie i wkur...ie oponenta....
sorry podziękuje za taką zabawe..
Oldmalarzu, co takiego Czesio zrobił, że jeździsz po nim jak po łysej kobyle?
Od jakiegoś czasu naprawdę nieładnie się do niego odnosisz.
O co Ci chodzi?
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Yvonne pisze:
oldmalarz pisze:
Czesio1 pisze:
Weź mnie oświeć w swoim myśleniu bo ja nic nie kumam z Twoich słów. Wszyscy napisali Ci to samo co ja tylko innymi słowami a Ty się tylko mnie czepiasz. Podobnie było z tą koniecznością nauczenia się życia z koronawirusem. Weź trochę wyluzuj oldmalarzu.
Nie
..po raz ostatni dalem sie wciagnac w tą gre..robisz sobie ze mne jaja prowadzac tak dyskusje ..nawet jak ci kopiuje twoje włąsne słowa..
a znam cie osobiscie i wiem że nie jestes na poziomie piecio-latka..wiec jest to przekorna gra ..specjalnie obliczona na rozdrażnienie i wkur...ie oponenta....
sorry podziękuje za taką zabawe..
Oldmalarzu, co takiego Czesio zrobił, że jeździsz po nim jak po łysej kobyle?
Od jakiegoś czasu naprawdę nieładnie się do niego odnosisz.
O co Ci chodzi?
To teraz wiecie czemu kilka miesięcy się nie udzielałem, chyba taka formuła forum powoli się wypala...
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
RobertH
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1279
Rejestracja: 26 lis 2018, 00:22
Tytuł: RobertH
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Post autor: RobertH »

johny pisze:Taki horror ja bym mógł przeżywać co chwila...
I za te słowa nie wisisz mi już browara.



:mikolaj: :mikolaj: :mikolaj:

,
Ostatnio zmieniony 26 lis 2020, 09:04 przez RobertH, łącznie zmieniany 10 razy.
KSIĄŻKI NIE GRYZĄ !!! POCHŁANIAJĄ W CAŁOŚCI !!!

Obrazek
Brunhilda
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 7158
Rejestracja: 10 lip 2013, 04:07
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 109 razy

Post autor: Brunhilda »

To co z tym wirtualnym spotkaniem? Są chętni w ogóle? Tak, na pogaduszki przy drinku.
A macie na komórkach Houseparty? To najprościej. Chiński app ale trudno... może być obecnych kilka osób naraz.
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Chętni są tylko jak to zrobić?
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Brunhilda
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 7158
Rejestracja: 10 lip 2013, 04:07
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 109 razy

Post autor: Brunhilda »

johny pisze:Chętni są tylko jak to zrobić?
Zależy ile chętnych osób będzie. Na Messenger może być 6 osób, houseparty 8,
Skype 50, zoom 100.
Zoom pewnie najlepszy. Można go zainstalować na komórce albo laptopie, tablecie. Za darmo.
Brunhilda
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 7158
Rejestracja: 10 lip 2013, 04:07
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 109 razy

Post autor: Brunhilda »

A teraz jeszcze basic użytkownicy maja więcej opcji w Zoom niż przedtem, tj w zwiazku z Covid.
Zoom byłby najlepszy, tylko każdy kto chciałby się spotkać musiałby założyć sobie za darmo app.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

irycki zgłosił się na ochotnika na organizatora wirtualnego zlotu. Ja jakby co mogę rozpalić ognisko żebyśmy mieli nastrój. Ktoś chętny do zorganizowania konkursu?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Czesio1 pisze:Ktoś chętny do zorganizowania konkursu?
A po co konkurs?
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

johny pisze:
Czesio1 pisze:Ktoś chętny do zorganizowania konkursu?
A po co konkurs?
Konkurs pod tytułem: "Jak Pan Samochodzik spędzał święta Bożego Narodzenia i Sylwestra?"
Chyba w żadnej części kanonu nie jest to opisane? :-)
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

johny pisze:
Czesio1 pisze:Ktoś chętny do zorganizowania konkursu?
A po co konkurs?
Jak to po co? Żeby nie gadać o polityce tylko dobrze się bawić. :-D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Gdyby ktoś był zainteresowany to wrzuciłem na youtube film z Bocheńca w całości:

XVII Forowy Zlot świętokrzyski Bocheniec 2020 (CAŁY FILM)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ