Wstępny plan VIII Forowego Zlotu Tajemniczego Bieszczady2015

Oficjalne zloty Miłośników Samochodzikowej Przygody
Awatar użytkownika
VdL
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 4799
Rejestracja: 29 maja 2014, 23:05
Miejscowość: dokąd
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 129 razy
Otrzymał podziękowań: 89 razy

Post autor: VdL »

Album dzisiaj dotarł , dziękuję. :564:
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8828
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 366 razy

Post autor: TomaszK »

Album dotarł, jest piękny. Przy okazji obejrzałem wszystkie pozostałe, a mam tego sporo. :-)
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

TomaszK pisze:Album dotarł, jest piękny. Przy okazji obejrzałem wszystkie pozostałe, a mam tego sporo. :-)
Masz nie tylko sporo ale...wszystkie. Jako jedyny z nas masz wszystkie wydane albumy. :564:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Konfiturek
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 524
Rejestracja: 10 lip 2013, 20:25
Tytuł: Degustator porzeczek
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 11 razy
Otrzymał podziękowań: 24 razy

Post autor: Konfiturek »

Czesio... Może skoro Zbychowiec stworzył nam temat "dla zalogowanych", to warto by go było (ten wątek... nie Zbychowca) wykorzystać. Np. pozrzucać zdjęcia na "hostuje.net" i w tym wątku podać linki. Każdy zainteresowany sobie ściągnie. Ewentualnie zabezpieczyć dodatkowo pliki hasłem, po które należałoby się zwrócić do ciebie. Takie podwójne zabezpieczenie...
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Dorośli bardzo rzadko przeżywają takie przygody jak Pan Samochodzik. Nie mają na to czasu.
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Dostałem dzisiaj swój album! Chyba jako ostatni ale warto było czekać!!! Tworzy zamkniętą całość od marszów po bieszczadzkich połoninach po moje swoiste post scriptum do zlotu czyli wycieczkę do Pragi!

Czesio -dzięki!!!
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

johny pisze:Dostałem dzisiaj swój album! Chyba jako ostatni ale warto było czekać!!! Tworzy zamkniętą całość od marszów po bieszczadzkich połoninach po moje swoiste post scriptum do zlotu czyli wycieczkę do Pragi!

Czesio -dzięki!!!
A proszę bardzo! Polecam się na przyszłość. :564:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Taką fajną stronkę znalazłem:

GSB

a na niej taki ciekawy fragmencik:

"Duszatyn jest niewielką wioska, gdzie ludzie żyją głównie z utrzymania na roli oraz pracując przy pielęgnacji i wycinaniu drzew. Znajduje się tu również ostatni sklep na tym odcinku szlaku przed Chryszczatą. Następny jest dopiero w Cisnej, oddalonej o blisko 25 km. Przez te 25 km towarzyszyć nam będzie jedynie przyroda, wspaniałe krajobrazy i ptactwo, oraz mijający nas nieliczni turyści. Biorąc pod uwagę powyższe atrakcje radzę dobrze przygotować się do przebycia tak długiego dystansu. Należy zabrać niezbędną ilość napojów, jedzenia, oraz wziąć pod uwagę rezerwę czasową tak, aby nie zastała nas noc w połowie szlaku. Łączny czas przebycia tego odcinka to około 10h. Z Duszatyna szlak prowadzi prawie cały czas do góry, raz bardzo spokojnie a czasem nawet bardzo stromo, aż na sam szczyt Chryszczatej (998m.n.p.m.). Jest to niewielka góra w porównaniu ze zdobytymi wcześniej już szczytami na szlaku. Pomimo tego można odczuć pokonanie tej wysokości w "kościach" i trudno uwierzyć, że to tak niewielkie wzniesienie. Na trasie Duszatyn - Chryszczata będziemy mogli podziwiać Jeziorka Duszatyńskie. Istnienie tych jeziorek sprawia niesamowite wrażenie w tych górach. Z daleka wyglądają jakby woda w nich miała kolor zielony a bujnie wyrastająca roślinność sprawia wrażenie puszczy. Nie zalecam kąpieli ze względu na dużą ilość robaków i małych żabek wokół jeziora. Poza tym rejon ten należy do rezerwatu ścisłego. Wyruszając w dalszą drogę możemy liczyć na dłuższe podejście, towarzyszące nam do samej Chryszczatej. Droga na szczyt jest dość szeroka i często prowadzi głębokimi wąwozami, którymi w czasie opadów spływa woda, lub płyną potoki po roztopach. Dochodząc na szczyt, trudno spodziewać się czegoś nadzwyczajnego. Sam szczyt Chryszczata ( 998 m.n.p.m.) znajduje się w lesie a więc o rozciągającej się panoramie na okolicę nie ma co marzyć. Po cmentarzu z I wojny światowej pozostał jedynie wysoki słup betonowy ( ok. 7m wysokości). Z drugiej strony szczytu znajduje się przepaść, gdzie niestety psełdoturyści zrobili sobie śmietnisko. Z Chryszczatej rozpoczyna swój bieg wiele nowych szlaków, które nie są umieszczone na nowych egzemplarzach map. My jednak wybieramy nasz czerwony szlak, który biegnie grzbietem pasma Chryszczatej do Cisnej. Trasa ta prowadzi m. innymi przez Przeł. Żebrak ( 812 ), Jaworne ( 992 ), Wołosań ( 1071 ), Sąsów ( 1010 ), Berest ( 942 ), Hon 820 ) do Cisnej. Jak nie trudno domyślić się najwyższym szczytem na tym odcinku jest Wołosań (1071 m.n.p.m.). Trasa między Chryszczatą a Honem biegnie prawie cały czas lasem. Nie ma tu dużych różnic wysokościowych. Szlak jest dobrze oznaczony, a widoki na sąsiednie pasma pojawiają się od czasu do czasu. Dla prawdziwego turysty odcinek ten z pewnością nie będzie nudny. Dużo tu różnorakiej roślinności i ptactwa. Spotkać tu można powalone drzewa, które stanowią dobre miejsce do odpoczynku i skonsumowania posiłku. Dochodząc do Honu (820 m.n.p.m.) kończy się spokojny odcinek. Szlak zaczyna ostro schodzić w dół do Cisnej. Przed Cisną prowadzi obok schroniska PTTK, które również może nam się podobać ze względu na przyzwoity standard. Schodząc do Cisnej możemy także liczyć na nocleg na kwaterach prywatnych, gdzie za niezbyt wygórowaną cenę zanocujemy w spokoju i komfortowych warunkach. W Cisnej spotkamy się z pełną cywilizacją jak na tę okolicę. Są tu działające telefony na karty magnetyczne, sklepy, kawiarnie, restauracje a nawet lodziarnie. Cisna ma dogodne połączenia autobusowe z Sanokiem, Ustrzykami Górnymi i Krosnem. Znajduje się tu stacja bieszczadzkiej kolejki, która w okresie letnim wozi 2 razy na dzień turystów w kierunku Przysłupia lub Balnicy (gdzie obecnie znajduje się turystyczne przejście graniczne na Słowację)."

Tylko gdzie ten sklepik w Duszatynie? Cała reszta się zgadza. No może poza tym, że my na szlaku nie spotkaliśmy ani jednego turysty. :-)
Ostatnio zmieniony 01 lip 2018, 20:20 przez Czesio1, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
VdL
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 4799
Rejestracja: 29 maja 2014, 23:05
Miejscowość: dokąd
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 129 razy
Otrzymał podziękowań: 89 razy

Post autor: VdL »

TomaszK pisze:Album dotarł, jest piękny. Przy okazji obejrzałem wszystkie pozostałe, a mam tego sporo. :-)
Czyli wszystkie. :D
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

VdL pisze:
TomaszK pisze:Album dotarł, jest piękny. Przy okazji obejrzałem wszystkie pozostałe, a mam tego sporo. :-)
Czyli wszystkie. :D
Tak, TomaszeK, jako jedyny ma w kolekcji wszystkie albumy. :564:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

[hide]
Konfiturek pisze:Czesio... Może skoro Zbychowiec stworzył nam temat "dla zalogowanych", to warto by go było (ten wątek... nie Zbychowca) wykorzystać. Np. pozrzucać zdjęcia na "hostuje.net" i w tym wątku podać linki. Każdy zainteresowany sobie ściągnie. Ewentualnie zabezpieczyć dodatkowo pliki hasłem, po które należałoby się zwrócić do ciebie. Takie podwójne zabezpieczenie...
Trochę to trwało ale chyba się udało. Konfiturku, można już pobrać wszystkie zdjęcia z Bieszczadów. Tzn. wszystkie te które mi dostarczono. Spakowało wszystko w części, opatrzyłem hasłem i wrzuciłem tutaj:
VIII Forowy Tajemniczy Zlot Bieszczady 2015 - ZDJęCIA!!!
Jeżeli jest ktoś chętny do obejrzenia zdjęć to proszę o priv, podam namiary na pobranie i hasło do rozpakowania.[/hide]
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Jeżeli taka forma udostępniania zdjęć przypadnie Wam do gustu jestem gotów wrzucić zdjęcia z poprzednich zlotów. :-)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8828
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 366 razy

Post autor: TomaszK »

Właśnie oglądam relację ze zlotu w Bieszczadach i jestem zaskoczony różnicą w poziomie wiedzy na konkursie, w porównaniu ze zlotem mazurskim. Na połowę pytań nikt nie znał odpowiedzi ! Czy na Mazurach było lepiej dlatego, że była Yvonne, czy też podciągnęliśmy się przez ten rok ?
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8828
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 366 razy

Post autor: TomaszK »

Chodziło mi o Mazury, tam nie było drużyn. Ale faktem, jest że w Brześciu też był wysoki poziom.
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

TomaszK pisze:Właśnie oglądam relację ze zlotu w Bieszczadach i jestem zaskoczony różnicą w poziomie wiedzy na konkursie, w porównaniu ze zlotem mazurskim. Na połowę pytań nikt nie znał odpowiedzi ! Czy na Mazurach było lepiej dlatego, że była Yvonne, czy też podciągnęliśmy się przez ten rok ?
I dlatego trzeba będzie kiedyś zlot w Bieszczadach powtórzyć :-)
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

TomaszK pisze:Właśnie oglądam relację ze zlotu w Bieszczadach i jestem zaskoczony różnicą w poziomie wiedzy na konkursie, w porównaniu ze zlotem mazurskim. Na połowę pytań nikt nie znał odpowiedzi ! Czy na Mazurach było lepiej dlatego, że była Yvonne, czy też podciągnęliśmy się przez ten rok ?
Obecność Yvonne bez dwóch zdań podciągnęła poziom konkursu. Poza tym chyba z każdym konkursem wszyscy nabieramy większego doświadczenia w takich zmaganiach.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8828
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 366 razy

Post autor: TomaszK »

Dzisiaj sobie obejrzałem długą relację ze zwiedzania skansenu w Sanoku i stwierdzam, że ten przewodnik był genialny. Szkoda że nie ma nagrania z całego naszego zwiedzania.
A propos. W chacie łemkowskiej wisiała kołyska i nasz przewodnik powiedział, że jak ktoś chce mieć dziecko, to powinien poruszyć wisząca tam kołyską. Pytałem wtedy czy to działa też na wnuki, ale pan przewodnik nie wiedział. Nie przyszło mi do głowy, żeby spróbować, ale widocznie sama wizyta w chacie też wystarczyła, bo mój wnuk ma już 3 miesiące. :564:
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8828
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 366 razy

Post autor: TomaszK »

Gdzie szukać filmów z wcześniejszych zlotów ?
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

TomaszK pisze:Gdzie szukać filmów z wcześniejszych zlotów ?
Wszystkie na pewno są na dysku mojego komputera. Ale postaram się na dniach wszystkie umieścić gdzieś w widocznym miejscu.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Milady
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1437
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:49
Miejscowość: Bezludna Wyspa
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Post autor: Milady »

Czesio1 pisze:Ale postaram się na dniach wszystkie umieścić gdzieś w widocznym miejscu.
Przerzucisz na pulpit? :-D :-P
Lubimy towarzystwo, ale nie mo?emy znie?? ludzi ca?y czas ko?o siebie. Wi?c gdzie? si? gubimy, potem wracamy i znów znikamy w diab?y.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Milady pisze: Przerzucisz na pulpit? :-D :-P
Hehehehe, o tym nie pomyślałem, ale to dobry pomysł. :-D
TomaszK pisze:Gdzie szukać filmów z wcześniejszych zlotów ?
TomaszKu, zapraszam na film z I Forowego Zlotu:

I Forowy Zlot Radzyń Chełmiński 2012

Ech, stare czasy, ale takie piękne wspomnienia. Aż się łezka zakręciła w oku. Przy okazji mogłem się przekonać jak mi dzieciaki urosły bo z dnia na dzień tego nie zauważam. :-)
Ostatnio zmieniony 28 lis 2016, 18:33 przez Czesio1, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

I dwa kolejne filmy wrzucone "na pulpit":

II Forowy Zlot Tatry 2012

III Forowy Zlot Frombork 2012
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8828
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 366 razy

Post autor: TomaszK »

Ale te trzy już znalazłem https://www.pansamochodzik.org.pl/viewtopic.php?t=115
Chodziło mi raczej o pierwszy zlot w Brześciu Kujawskim, bo w Kościelisku o ile pamiętam, nie był kręcony film.
Ostatnio zmieniony 01 lip 2018, 20:22 przez TomaszK, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

TomaszK pisze:Ale te trzy już znalazłem https://www.pansamochodzik.org.pl/viewtopic.php?t=115
Chodziło mi raczej o pierwszy zlot w Brześciu Kujawskim, bo w Kościelisku o ile pamiętam, nie był kręcony film.
Jak nie był jak był. Całe 38 minut filmu mam.
TomaszKu, czekaj cierpliwie, wrzucam na youtube po kolei kolejne filmy.
A Frombork, ech, piękne czasy, wspaniałe wspomnienia.
Ostatnio zmieniony 01 lip 2018, 20:22 przez Czesio1, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Ostatnio zmieniony 28 lis 2016, 21:10 przez Czesio1, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

TomaszKu, film z Brześcia Kujawskiego sprzed dwóch lat:

VI Forowy Złoczyńcowy Zlot Brześć Kujawski 2014
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Milady
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1437
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:49
Miejscowość: Bezludna Wyspa
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Post autor: Milady »

A może by tak wydzielić odrębny wątek gdzie będą zebrane nasze filmy zlotowe? Za jakiś czas się zapomni, że są zebrane akurat tutaj.
Lubimy towarzystwo, ale nie mo?emy znie?? ludzi ca?y czas ko?o siebie. Wi?c gdzie? si? gubimy, potem wracamy i znów znikamy w diab?y.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Milady pisze:A może by tak wydzielić odrębny wątek gdzie będą zebrane nasze filmy zlotowe? Za jakiś czas się zapomni, że są zebrane akurat tutaj.
Tak się zrobi, jak już wszystkie filmy wrzucę.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

I jeszcze film z Kościeliska:

VII Forowy Zimowy Zlot Kościelisko 2015
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Ale mi się zachciało pojechać w Bieszczady ...
Obiecajcie mi, że kiedyś powtórzymy tam zlot.

A tymczasem zachęcam Was do obejrzenia filmiku, który mnie zachwycił:

https://www.youtube.com/watch?v=xPT9u6OfW1Q
Ostatnio zmieniony 01 lip 2018, 20:22 przez Yvonne, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ