śledztwo w Brześciu Kujawskim

Dział poświęcony literaturze
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Barabasz
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 3886
Rejestracja: 25 sie 2015, 10:43
Miejscowość: Antoninów
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 115 razy
Otrzymał podziękowań: 137 razy

śledztwo w Brześciu Kujawskim

Post autor: Barabasz »

Pytanie do przede wszystkim do Hanki, czy czytałaś te pozycję:

Obrazek

Opis wg wydawnictwa:
Po zmianie na stanowisku ministra kultury, Paweł Daniec bierze urlop aby w spokoju przemyśleć kilka ważnych spraw zawodowych i prywatnych. W trakcie wypoczynku otrzymuje jednak niespodziewany telefon od starego znajomego z Torunia - Ziemowita Klopsa. Porzucony przez dziewczynę Ziemowit prosi, aby Paweł przyjechał do grodu Kopernika. Tu Daniec poznaje również jego koleżankę - piękną dziennikarkę Wigę Hryniecką. Tymczasem, okazuje się, że wuj Ziemowita zachorował i trzeba się zaopiekować jego domem w Brześciu Kujawskim. Wiga, Paweł i Ziemowit wyruszają więc w podróż do tego urokliwego miasteczka. Na miejscu okazuje się, że kilka dni wcześniej w pobliżu brzeskiego kościoła zmarła niespodziewanie pewna siedemnastolatka. Paweł próbuje się dowiedzieć, co spowodowało śmierć dziewczyny i jak wyglądały ostatnie godziny jej życia...

Trochę boję się zabrać do tej pozycji gdyż ostatnia książka Wilińskiego pt "Ciechocińska macewa" mnie bardzo rozczarowała i i nie zachęciła mnie do innych pozycji tego autora, lecz lekka ciekawość pozostała.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Hanka
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1920
Rejestracja: 05 maja 2014, 20:31
Tytuł: Hanka
Miejscowość: Brześć Kujawski
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 119 razy
Otrzymał podziękowań: 107 razy

Post autor: Hanka »

nie czytałam ale postaram się zdobyć i przeczytać. A TY skąd masz tę książkę?
Awatar użytkownika
Barabasz
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 3886
Rejestracja: 25 sie 2015, 10:43
Miejscowość: Antoninów
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 115 razy
Otrzymał podziękowań: 137 razy

Post autor: Barabasz »

Osobiście jej nie mam, ofertę znalazłem tutaj i się zainteresowałem lecz czekam na opinię innych bo ostatnia książka tego autora mnie rozczarowała.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Literatura”