ZLOT NAD LOAR¡ - z pewną nieśmiałością ...

Oficjalne zloty Miłośników Samochodzikowej Przygody
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

PawelK pisze:
Czesio1 pisze:Jest opcja, że autokar tylko nas będzie podwoził pod zamek i potem gdzieś odjeżdżał czekając na telefon od nas.
Tak, tylko autokary nie mogą sobie stanąć na poboczu drogi i włączyć awaryjnych i stać 3-4 godziny, więc dobrze jest zorientować się wcześniej czy i gdzie jest możliwość postawienia autokaru.
A jakieś stacje benzynowe? Można tam?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
VdL
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 4799
Rejestracja: 29 maja 2014, 23:05
Miejscowość: dokąd
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 129 razy
Otrzymał podziękowań: 89 razy

Post autor: VdL »

PawelK pisze:
Czesio1 pisze:Jest opcja, że autokar tylko nas będzie podwoził pod zamek i potem gdzieś odjeżdżał czekając na telefon od nas.
Tak, tylko autokary nie mogą sobie stanąć na poboczu drogi i włączyć awaryjnych i stać 3-4 godziny, więc dobrze jest zorientować się wcześniej czy i gdzie jest możliwość postawienia autokaru.
Obawiam się , że jako organizatorzy, to właśnie my musimy się dowiedzieć. Żeby nie było, że stanie na parkingu , aptek musi 50- 100 km narobić aby zawrócić.
Ostatnio zmieniony 20 cze 2017, 21:19 przez VdL, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

Czesio1 pisze:A jakieś stacje benzynowe? Można tam?
Nie mam pojęcia. Na zdrowy rozsądek nie, ale kto wie. Ja robiłem to tak - na google mapach szukałem 'z góry' parkingów, później przechodziłem do google view i patrzyłem co tam jest w rzeczywistości. Jest ryzyko bo mapy google nie zawsze są aktualne. We Francji to był strzał w dziesiątkę, w Maladze nam nie wyszło, wszystkie miejsca, w których na mapach parkowały samochody w realu były już ogrodzone i rozkopane pod budowy :-D
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

Są jeszcze dwie możliwości. Pierwsza to taka, że kierowcy autobusów wiedzą jak znaleźć parkingi, druga to np. taka strona - nie mam pojęcia czy na miejscach dla tirów mogą stać autobusy, ale gdzieniegdzie nie ma żadnych znaków, więc pewnie można - https://app.truckparkingeurope.com/#/
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez PawelK, łącznie zmieniany 1 raz.
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Awatar użytkownika
oldmalarz
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1045
Rejestracja: 15 lis 2016, 12:26
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 59 razy
Otrzymał podziękowań: 100 razy

Post autor: oldmalarz »

proponuje zeby Ywonne napisała badz podwoniła po zamkach czy sa parkingi jakie sa to koszty .. badz sprawdziła na stronach zamków ..zna jezyk wiec bedzie jej łatwiej..
wtedy bedziemy wiedzieli po ile sie skłądac na te parkowania..

bilety juz wiemy mniej wiecej ..
Żeglarstwo - nie yachting :-)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

PawelK pisze:Są jeszcze dwie możliwości. Pierwsza to taka, że kierowcy autobusów wiedzą jak znaleźć parkingi, druga to np. taka strona - nie mam pojęcia czy na miejscach dla tirów mogą stać autobusy, ale gdzieniegdzie nie ma żadnych znaków, więc pewnie można - https://app.truckparkingeurope.com/#/
Dzięki Paweł za link.
oldmalarz pisze:proponuje zeby Ywonne napisała badz podwoniła po zamkach czy sa parkingi jakie sa to koszty .. badz sprawdziła na stronach zamków ..zna jezyk wiec bedzie jej łatwiej..
wtedy bedziemy wiedzieli po ile sie skłądac na te parkowania..
Omówimy to z Yvonne jak wróci.
oldmalarz pisze: bilety juz wiemy mniej wiecej ..
Ale tylko mniej więcej oldmalarzu, bo te ceny są w przypadku grupy 20-osobowej. Niby na razie mamy zadeklarowanych więcej osób ale do zlotu jeszcze ponad 365 dni. ;-)
Ostatnio zmieniony 05 lip 2018, 18:13 przez Czesio1, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
oldmalarz
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1045
Rejestracja: 15 lis 2016, 12:26
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 59 razy
Otrzymał podziękowań: 100 razy

Post autor: oldmalarz »

Czesio1 pisze: Ale tylko mniej więcej oldmalarzu, bo te ceny są w przypadku grupy 20-osobowej. Niby na razie mamy zadeklarowanych więcej osób ale do zlotu jeszcze ponad 365 dni. ;-)
napisałem mniej wiecej ale tak naprawde to jest to dokładnie na dzien dzisiejszy...
.. to na ile miałem obliczyc ? na 5 osób? chyba o to chodzi żeby jak nawcześniej zorietowac sie ile całosć tej imprezy wyniesie ...i jak najwczesnie podjąc decyzje na 100 % czy mi takie koszta odpowiadaja czy warunki sa ok itp. a nie na "5 minut" przed wyjazdem i nie zepsuc nikomu wyjazdu jak to miało za pierwszym razem..
u mnie np bardzo wazne jest palanowanie długoterminowe . ja np chciałbym podjac decyzje 100% najpózniej do końca września .. nie wiem jak komu ale mi mija rok błyskawicznie.. ja mam co roku turnieje, plenery, lige i własne wyjazdy i ja to musze rozplanowac wczesniej..
Żeglarstwo - nie yachting :-)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

oldmalarz pisze:.. to na ile miałem obliczyc ? na 5 osób? chyba o to chodzi żeby jak nawcześniej zorietowac sie ile całosć tej imprezy wyniesie ...i jak najwczesnie podjąc decyzje na 100 % czy mi takie koszta odpowiadaja czy warunki sa ok itp. a nie na "5 minut" przed wyjazdem i nie zepsuc nikomu wyjazdu jak to miało za pierwszym razem..
Nieśmiało chcę zauważyć, że to jest pierwszy raz! :-)
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

oldmalarz pisze: napisałem mniej wiecej ale tak naprawde to jest to dokładnie na dzien dzisiejszy...
.. to na ile miałem obliczyc ? na 5 osób? chyba o to chodzi żeby jak nawcześniej zorietowac sie ile całosć tej imprezy wyniesie
Jestem tego samego zdania oldmalarzu. Chodziło mi o to, że jeśli nie zbierzemy grupy 20 osób to i tak pojedziemy ale wtedy wejściówki mogą być droższe.
oldmalarz pisze: u mnie np bardzo wazne jest palanowanie długoterminowe . ja np chciałbym podjac decyzje 100% najpózniej do końca września ..
Taki mamy właśnie plan. Do końca września żeby wszystko zaklepać, powpłacać zaliczki i mieć spokojną zimę. :564:
johny pisze:
oldmalarz pisze:.. to na ile miałem obliczyc ? na 5 osób? chyba o to chodzi żeby jak nawcześniej zorietowac sie ile całosć tej imprezy wyniesie ...i jak najwczesnie podjąc decyzje na 100 % czy mi takie koszta odpowiadaja czy warunki sa ok itp. a nie na "5 minut" przed wyjazdem i nie zepsuc nikomu wyjazdu jak to miało za pierwszym razem..
Nieśmiało chcę zauważyć, że to jest pierwszy raz! :-)
Dokładnie o tym samym pomyślałem. Nie było jeszcze żadnej pierwszej razy. :-D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
oldmalarz
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1045
Rejestracja: 15 lis 2016, 12:26
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 59 razy
Otrzymał podziękowań: 100 razy

Post autor: oldmalarz »

Czesio1 pisze: Dokładnie o tym samym pomyślałem. Nie było jeszcze żadnej pierwszej razy. :-D
johny pisze: Nieśmiało chcę zauważyć, że to jest pierwszy raz! :-)
Yvonne pisze: Program ten w takiej samej formie wklejałam już kiedyś w innym miejscu, ale tam niestety nic z tego nie wyszło. Nie zmieniam jego treści, bo i po co?

pewnie ummkneło....
Ostatnio zmieniony 21 cze 2017, 12:09 przez oldmalarz, łącznie zmieniany 1 raz.
Żeglarstwo - nie yachting :-)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

zbychowiec pisze: Popieram oldmalarza, sprawę transportu najlepiej dograć jak najwcześniej. To nie tylko kwestia dostosowania się uczestników i przygotowania odpowiedniego budżetu na wyprawę, ale również spore ułatwienie dla Yvonne (szukanie kwater wcale nie jest łatwe i trzeba to zrobić z bardzo dużym wyprzedzeniem, a do szukania kwater potrzebna jest wiedza o ilości uczestników z małym marginesem).
Jak sądzę wszyscy chętni na wyjazd są tego samego zdania zbychowiec. Wróci Yvonne, liczę, że przywiezie garść informacji przydatnych dla nas, wtedy na spokojnie siądziemy i wszystko policzymy. Jak policzymy to wybierzemy środek transportu i dostosowane pod niego noclegi. Wtedy wyliczymy zaliczkę jednoosobową, którą będzie trzeba wpłacić np. do końca września i temat mamy zamknięty.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

oldmalarz pisze:proponuje zeby Ywonne napisała badz podwoniła po zamkach czy sa parkingi jakie sa to koszty ..
Na stronie zamkiloara.pl znalazłem taką informację o parkingu przy zamku w Chambord:
"Płatne PARKINGI 200 m od zamku: samochody 4-6 €, autokary 50 €, minibusy i kampery 11 € za dzień"
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

Czesio1 pisze:
oldmalarz pisze:proponuje zeby Ywonne napisała badz podwoniła po zamkach czy sa parkingi jakie sa to koszty ..
Na stronie zamkiloara.pl znalazłem taką informację o parkingu przy zamku w Chambord:
"Płatne PARKINGI 200 m od zamku: samochody 4-6 €, autokary 50 €, minibusy i kampery 11 € za dzień"
No bo w Chambord jest potężny parking dla zwiedzających, niestety jest płatny.
Podobnie jest w Chenonceau.
W Angers parking przy zamku jest niewielki i praktycznie wiecznie zajęty, w Blois nie pamiętam (bardziej pamiętam piwo w kawiarni pod wzgórzem zamkowym), w Tours nie ma zamku więc nie ma parkingu zamkowego, to samo dotyczy Orleanu. Amboise jest w mieście, ale autokary się pchały na miejskie parkingi, w Usse parkowaliśmy gdzieś przy drodze a w Villandry jest parking przy drodze i widać na googlemapsach z góry stojące autokary.
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Czy podczas mojej nieobecności zapadły jakieś decyzje?
Jedziemy autokarem? Jeśli tak, to ilu kierowców musi z nami jechać?

Będąc u moich przyjaciół w Orleanie oglądałam wraz z nimi duże domy. Jest ich sporo. Jeśli mam wstępnie coś wybrać, to musimy podjąć decyzję czym jedziemy i czy potrzebujemy dom.

Kto ma ochotę, może pooglądać tutaj:

https://www.gitedegroupe.fr/recherche.html?region=2&departement=&capacite=20&activite=&formule=&situation=&bouton_recherche=
Ostatnio zmieniony 05 lip 2018, 18:13 przez Yvonne, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5279
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Post autor: Mysikrólik »

Myślałem o takim właśnie domu. Póki co sprawdzamy najtańszy i najlepszy rodzaj transportu. Do tego właśnie trzeba dodać najtańszy/najlepszy nocleg. Pozbierać resztę kosztów i zrobić podsumowanie ile to wyjdzie na ludka. Wtedy dopiero będzie można zacząć robić poważną listę uczestników. Z kolei ilość osób znów wpłynąć może na koszty. W każdym razie najpierw musimy wiedzieć ile kosztuje przejazd i nocleg + wejściówki i parkingi.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Mysikrólik, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Yvonne pisze:Czy podczas mojej nieobecności zapadły jakieś decyzje?
Jedziemy autokarem? Jeśli tak, to ilu kierowców musi z nami jechać?
Jeszcze nie. Czekaliśmy na Twój powrót i omówienie szczegółów.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Czesio1 pisze:Jeszcze nie. Czekaliśmy na Twój powrót i omówienie szczegółów.
Moi przyjaciele już się nie mogą doczekać naszego przyjazdu. Chcą Was wszystkich poznać :-)
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5279
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Post autor: Mysikrólik »

Moi przyjaciele już się nie mogą doczekać naszego przyjazdu. Chcą Was wszystkich poznać :-)
Brzmi nieźle, a jeśli jeszcze nam pomogą, żeby nas Francuzi nie obdarli z kasy, własnoręcznie nazbieram im kilogram winniczków.
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8827
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 366 razy

Post autor: TomaszK »

W czasie pobytu w Brześciu Kujawskim na święcie Żuru, moja żona wstępnie wyraziła zamiar wzięcia udziału w tym wyjeździe. To dobrze rokuje, bo bez niej raczej nie pojadę, a straszną mam ochotę. Jutro ma operację wszczepienia endoprotezy stawu biodrowego, od której efektów uzależnia wyjazd.
Mysikrólik pisze:... własnoręcznie nazbieram im kilogram winniczków.
Byłem we Francji i w jadłospisie tamtejszych restauracji nie widziałem żab ani ślimaków (a chętnie bym skosztował). Dania najczęściej spożywane w Paryżu, to pizza, hamburgery, kanapki, steki, spaghetti itp. Najbardziej spodobało mi się danie cotolette, które okazało się naszym schabowym.
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

TomaszK pisze:W czasie pobytu w Brześciu Kujawskim na święcie Żuru, moja żona wstępnie wyraziła zamiar wzięcia udziału w tym wyjeździe.
Hura! W Brześciu dzieją się cuda! :-)
TomaszK pisze:Byłem we Francji i w jadłospisie tamtejszych restauracji nie widziałem żab ani ślimaków (a chętnie bym skosztował). Dania najczęściej spożywane w Paryżu, to pizza, hamburgery, kanapki, steki, spaghetti itp.
Czyli raczej nie byłeś w prawdziwej francuskiej restauracji. W takich ślimaki raczej są :-)
Awatar użytkownika
oldmalarz
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1045
Rejestracja: 15 lis 2016, 12:26
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 59 razy
Otrzymał podziękowań: 100 razy

Post autor: oldmalarz »

czyli jakies 160zł od osoby...

a ile jest planowanych noclegów?
gdzie mają byc? i czy to bedzie na trasie Angers -Turs- Orlean?
Żeglarstwo - nie yachting :-)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

TomaszK pisze:W czasie pobytu w Brześciu Kujawskim na święcie Żuru, moja żona wstępnie wyraziła zamiar wzięcia udziału w tym wyjeździe. To dobrze rokuje, bo bez niej raczej nie pojadę, a straszną mam ochotę. Jutro ma operację wszczepienia endoprotezy stawu biodrowego, od której efektów uzależnia wyjazd.
Tylko z Brześcia mogą płynąć tak pomyślne wieści.
TomaszKu, trzymamy kciuki za pomyślną operację małżonki.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
grim_reaper
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 619
Rejestracja: 27 cze 2017, 22:53
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 86 razy
Otrzymał podziękowań: 62 razy

Post autor: grim_reaper »

Pojawil sie pomysl "wypadu" do Paryza.
Francuskie autostrady czasami sa platne.
W ponizszym linku jest cennik:

http://www.tolls.eu/france

Zeby nie bylo ... nie wymadrzam sie ;-)
Chce byc tylko pomocny w planowaniu tak fajnej wyprawy po przygode :-D
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez grim_reaper, łącznie zmieniany 1 raz.
ℍ𝕒𝕝𝕝ó 𝕞𝕪𝕣𝕜𝕦𝕣 𝕘𝕒𝕞𝕝𝕚 𝕧𝕚𝕟𝕦𝕣 𝕞𝕚𝕟𝕟
Awatar użytkownika
grim_reaper
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 619
Rejestracja: 27 cze 2017, 22:53
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 86 razy
Otrzymał podziękowań: 62 razy

Post autor: grim_reaper »

Mysle, ze na jakims zlocie z przyjemnoscia pojawie sie.
Nie mam jeszcze konkretnych planow co do 2018 roku:)
NIe mowie wiec nie.
Czasz pokaze.
Ja ma do Francji przslowiowy rzut mokrym beretem :-D
ℍ𝕒𝕝𝕝ó 𝕞𝕪𝕣𝕜𝕦𝕣 𝕘𝕒𝕞𝕝𝕚 𝕧𝕚𝕟𝕦𝕣 𝕞𝕚𝕟𝕟
Awatar użytkownika
irycki
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2708
Rejestracja: 22 cze 2016, 12:05
Tytuł: Pan Motocyklik
Miejscowość: Legionowo
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 106 razy

Post autor: irycki »

Jeszcze w tym roku będzie jeden Zlot :)
Co prawda w Polsce, więc jak do Francji masz rzut beretem, to do Fromborka możesz mieć kawałek. Ale może...?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nie chcę pani schlebiać, ale jest pani uosobieniem przygody. Gdy patrzę na panią łowiącą ryby, pływającą po jeziorze, nie wyobrażam sobie, aby istniała bardziej romantyczna dziewczyna.

Moje fotoszopki (aktualiz. 13.11.2022)
.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

irycki pisze:Jeszcze w tym roku będzie jeden Zlot :)
Co prawda w Polsce, więc jak do Francji masz rzut beretem, to do Fromborka możesz mieć kawałek. Ale może...?
Do Fromborka będzie rzut czapką. ;-)
A warto przyjechać bo kroi się naprawdę świetny zlot z niespodziankami. :564:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
grim_reaper
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 619
Rejestracja: 27 cze 2017, 22:53
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 86 razy
Otrzymał podziękowań: 62 razy

Post autor: grim_reaper »

Do Fromborka mam rzut czapka, koniecznie z pomponem :-D
Niestety, bede na urlopie dokladnie miesiac przed zlotem.
Moze nastepnym razem.
Pozostanie mi jedynie przeczytanie ralacji i ogladanie fotek (jesli sie pojawia) na forum.
ℍ𝕒𝕝𝕝ó 𝕞𝕪𝕣𝕜𝕦𝕣 𝕘𝕒𝕞𝕝𝕚 𝕧𝕚𝕟𝕦𝕣 𝕞𝕚𝕟𝕟
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

grim_reaper pisze:Do Fromborka mam rzut czapka, koniecznie z pomponem :-D
Niestety, bede na urlopie dokladnie miesiac przed zlotem.
Moze nastepnym razem.
Pozostanie mi jedynie przeczytanie ralacji i ogladanie fotek (jesli sie pojawia) na forum.
Na pewno pojawią się i zdjęcia i relacja i film. :564:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
VdL
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 4799
Rejestracja: 29 maja 2014, 23:05
Miejscowość: dokąd
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 129 razy
Otrzymał podziękowań: 89 razy

Post autor: VdL »

Czesio1 pisze:
grim_reaper pisze:Do Fromborka mam rzut czapka, koniecznie z pomponem :-D
Niestety, bede na urlopie dokladnie miesiac przed zlotem.
Moze nastepnym razem.
Pozostanie mi jedynie przeczytanie ralacji i ogladanie fotek (jesli sie pojawia) na forum.
Na pewno pojawią się i zdjęcia i relacja i film. :564:
Możesz spokojnie przyjeżdżać do Fromborka. Ojciec Czesław wystawi usprawidliwienie. One są honorowane na calym świecie. :-D
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez VdL, łącznie zmieniany 1 raz.
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8827
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 366 razy

Post autor: TomaszK »

Można mnie już jednoznacznie dopisać do uczestników zlotu nad Loarą, + 1.
Głosuję w takim razie w ankiecie, jestem za autobusem lub busem.
ODPOWIEDZ