Marc Camoletti - Pomoc domowa

Dział poświęcony sztuce
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Marc Camoletti - Pomoc domowa

Post autor: PawelK »

Och Teatr, Janda i wszystko jasne. To nie może być złe. Do tego dochodzi tłumaczenie Bartosza Wierzbięty, żeby być pewnym, że oprócz wspaniałej gry aktorskiej i komedii sytuacyjnej dochodzą fajnie dopasowane do polskiej rzeczywistości teksty.
Scenariusz standardowy - małżeństwo, kochankowie i pomoc domowa, mijają się w biegu.
Janda gra pomoc domową i na początku stwierdziłem, że nie podoba mi się sposób gry ale później się rozkręciła. Krzysztof Dracz jest klasą sam w sobie i tak jak Janda nie schodzi poniżej pewnego poziomu ale dla mnie gwiazdą spektaklu był Mirosław Kropielnicki, którego nie kojarzyłem wcześniej. Tutaj chyba przeszedł sam siebie :-D
Zdecydowanie polecam.

P.S. Jedna rzecz, która mi przeszkadza w Och Teatrze, to palenie przez aktorów papierosów na scenie i od lat się to nie zmienia, niestety.
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Kurcze, trzeba wybrać się do teatru. Ile tygodni wcześniej trzeba kupować bilety? Teraz wybrać się z Łodzi do W-wy na spektakl to nie problem.
PawelK pisze:ale dla mnie gwiazdą spektaklu był Mirosław Kropielnicki, którego nie kojarzyłem wcześniej. Tutaj chyba przeszedł sam siebie :-D

Ha, bo to tak jest. Często Ci z teoretycznie "mniejszymi" nazwiskami to aktorskie perełki! Wielokrotnie przekonałem się o tym w Łodzi. :-)
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

johny pisze: Ile tygodni wcześniej trzeba kupować bilety?
Na Pomoc domową jest spory popyt. Teraz są jeszcze w rozsądnych ilościach bilety na początek marca. Jeśli Czesio by chciał iść to jest jeszcze trochę biletów na 20 stycznia w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, Łodziowni na teraz nie ma w planie.
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

To na co się w najbliższym czasie wybieramy to Romuald Lipko i Felicjan Andrzejczak akustycznie "Nowa podróż". Jeśli ktoś, coś to jeszcze są bilety - 7 lutego.
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Paweł, kupiłbyś mi na to bilety jakbyś był w pobliżu? Moja klientka była ostatnio. Potwierdziła twoją opinię.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

PawelK pisze:P.S. Jedna rzecz, która mi przeszkadza w Och Teatrze, to palenie przez aktorów papierosów na scenie i od lat się to nie zmienia, niestety.
Faktycznie, to jest irytujące :-/

Ale też bym chętnie zobaczyła tę sztukę.
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

johny pisze:Paweł, kupiłbyś mi na to bilety jakbyś był w pobliżu? Moja klientka była ostatnio. Potwierdziła twoją opinię.
Ale musisz wybrać jakiś termin.
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
ODPOWIEDZ