O wszystkim i o niczym

Dział poświęcony sprawom ogólnym dotyczącym wolnych dyskusji o wszystkim
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Najpiękniejszy widok wczorajszego dnia! :-)
Obrazek
Teraz marzy mi się puknięcie Bayernu w półfinale! :-)
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5279
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Post autor: Mysikrólik »

johny pisze:Najpiękniejszy widok wczorajszego dnia! :-)

Teraz marzy mi się puknięcie Bayernu w półfinale! :-)
Najpiękniejszy to był wynik w Rzymie.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Mysikrólik pisze: Najpiękniejszy to był wynik w Rzymie.
I Ty Brutusie przeciwko mnie? :-(
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Czesio1 pisze:
Mysikrólik pisze: Najpiękniejszy to był wynik w Rzymie.
I Ty Brutusie przeciwko mnie? :-(
Fakt fajnie, że Barcelona odpadła ale jakby Liverpool odpadł to właściwie LM by się dla mnie skończyła... No może trzymałbym tylko kciuki za pozostałą trójkę byle nie wygrał Bayern. Teraz mi się marzy upokorzenie świnek z Monachium. :-)
Obrazek
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

johny pisze: Fakt fajnie, że Barcelona odpadła
Ale z Was koledzy. :-/
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

johny pisze:Teraz mi się marzy upokorzenie świnek z Monachium.
Wiecie co, mam wrażenie, że to forum umiera w błyskawicznym tempie. A tego typu retoryka nie pomaga w pozyskiwaniu nowych osób.
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

PawelK pisze: Wiecie co, mam wrażenie, że to forum umiera w błyskawicznym tempie.
Nie odniosłem takiego wrażenia. Może nie przybywa nam po tysiąc postów dziennie ale forum sobie spokojnie żyje. A projekty które mamy też o tym świadczą.
PawelK pisze: A tego typu retoryka nie pomaga w pozyskiwaniu nowych osób.
Na forum jak w życiu Paweł, jeden jest kibicem Legii drugi Widzewa, czasem ciężko jest się powstrzymać od mocniejszych słów.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

Czesio1 pisze:Na forum jak w życiu Paweł, jeden jest kibicem Legii drugi Widzewa, czasem ciężko jest się powstrzymać od mocniejszych słów.
Głupoty Czesiu opowiadasz. Kibicowanie nie ma nic wspólnego z brakiem szacunku dla sportowców i przeciwników. Ale ja dorosłych ludzi nie będę wychowywał. Gdy jeszcze coś robiłem na Legii a szczeniaki w ramach "kibicowania" demolowali autobusy gdy wracali z meczów, to dostawali od nas po głowie i w ekspresowym tempie skończyła się "walka" z przeciwnikiem, który nie ma możliwości się bronić. Dorośli ludzie czytając wpisy rodem z niskich lotów forów kibicowskich trzy razy się zastanowi zanim tu wróci nie mówiąc o rejestracji i zaangażowaniu się w działanie.
Czesio1 pisze:Nie odniosłem takiego wrażenia. Może nie przybywa nam po tysiąc postów dziennie ale forum sobie spokojnie żyje. A projekty które mamy też o tym świadczą.
Gratuluję dobrego samopoczucia. Jakie to projekty mamy, że o czymś świadczą? W porywach do 20 postów dziennie w tym w porywach 2 merytoryczne. Rzeczywiście spokojne życie. Polegające na tym, że nic się nie dzieje.
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

PawelK pisze: Głupoty Czesiu opowiadasz. Kibicowanie nie ma nic wspólnego z brakiem szacunku dla sportowców i przeciwników. Ale ja dorosłych ludzi nie będę wychowywał. Gdy jeszcze coś robiłem na Legii a szczeniaki w ramach "kibicowania" demolowali autobusy gdy wracali z meczów, to dostawali od nas po głowie i w ekspresowym tempie skończyła się "walka" z przeciwnikiem, który nie ma możliwości się bronić. Dorośli ludzie czytając wpisy rodem z niskich lotów forów kibicowskich trzy razy się zastanowi zanim tu wróci nie mówiąc o rejestracji i zaangażowaniu się w działanie.
Przesadzasz Paweł. Nasze żartobliwe wymiany na temat ulubionych i nie lubianych drużyn nie stanowią podstaw do ewentualnej rejestracji na forum nowych ludzi. Zdecydowanie wyolbrzymiasz temat.
PawelK pisze:Gratuluję dobrego samopoczucia. Jakie to projekty mamy, że o czymś świadczą?
Przede wszystkim nasze zloty, których już mamy za sobą kilkanaście. I jak sądzę nie mniej przed sobą. One świadczą o tym, że forum nie zamiera w błyskawicznym tempie jak to napisałeś.
Odsłonięcie tablic w Brześciu Kujawskim, we Fromborku. Coś po sobie w tych miejscach zostawiamy. Nawiązujemy kontakty w przedstawicielami miejsc które odwiedzamy.
Honorowym gościem naszego zlotu był Pan Michał Szewczyk. Koledzy z Łodzi opowiadali o forum w telewizji internetowej. TomaszeK zaproponował eksplorację rodzinnych stron w szerszym gronie.
TomaszeK nawiązał współpracę z Muzeum we Fromborku, w maju ma być wernisaż nowej wystawy.
PawelK pisze:W porywach do 20 postów dziennie w tym w porywach 2 merytoryczne. Rzeczywiście spokojne życie. Polegające na tym, że nic się nie dzieje.
I cóż z tego że w porywach do 20 postów dziennie? Jeśli oczekujesz od forum dużej ilości postów i samej merytoryki to tu tego nie znajdziesz Paweł.
Ilość postów zależy w dużej mierze od ilości czasu Forowiczów. A ponieważ większość z nas ma rodziny, dzieci, więc ja osobiście nie oczekuję od każdego klepania po kilkanaście postów dziennie, żeby podnieść statystyki.
A merytoryka. Cóż, forum to forum, miejsce dyskusyjne. Można tu pisać o wszystkim.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

Gratuluję dobrego samopoczucia. Opisałeś w trzech linijkach zdarzenia z kilku lat.
Forum służy do tego żeby na nim pisać, głównie merytorycznie. Na naszym forum podstawowe tematy to muzyka, której słuchamy oraz grosz do grosza. Ale skoro Twoim zdaniem to jest właściwy kierunek...
BTW - ilość postów w większej mierze zależy od ilości uczestników forum a u nas z 8 użytkowników, którzy się zarejestrowali w tym roku (zbychowca, który wykasował wszystkie swoje posty i ponownie zarejestrował nie liczę) 3 nigdy się nie zalogował, 3 tylko w dniu rejestracji (w tym jeden, który się dziwacznie zachowywał) a tylko dwóch zalogowało się później. Żaden nic nie napisał.
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

PawelK pisze:Gratuluję dobrego samopoczucia. Opisałeś w trzech linijkach zdarzenia z kilku lat.
A wiesz, że przygotowanie niektórych wydarzeń z tych trzech linijek wymaga czasem kilkumiesięcznego przygotowania?
PawelK pisze:Forum służy do tego żeby na nim pisać, głównie merytorycznie. Na naszym forum podstawowe tematy to muzyka, której słuchamy oraz grosz do grosza. Ale skoro Twoim zdaniem to jest właściwy kierunek...
Paweł, nie interesują Cię grosiki to ignorujesz temat. Ja nie twierdzę, że stukanie grosików to jest temat przewodni forum. To tylko jeden z tematów.
PawelK pisze:.
BTW - ilość postów w większej mierze zależy od ilości uczestników forum a u nas z 8 użytkowników, którzy się zarejestrowali w tym roku (zbychowca, który wykasował wszystkie swoje posty i ponownie zarejestrował nie liczę) 3 nigdy się nie zalogował, 3 tylko w dniu rejestracji (w tym jeden, który się dziwacznie zachowywał) a tylko dwóch zalogowało się później. Żaden nic nie napisał.
I cóż próbujesz udowodnić tymi statystykami? Zajrzałem tutaj i tutaj , ustawiłem sortowanie malejąco i cóż mi wyszło?
Jeden z marudzących Forowiczów zagląda na to umierające forum średnio dziennie ponad 8 razy i spędza na nim ponad dwie godziny i piętnaście minut dziennie średnio. Jeśli jest tak źle Pawle to czemu jest tak dobrze? Czemu Ty musisz tak marudzić?
Pozwól, że teraz ja Tobie pogratuluję dobrego samopoczucia.
EOT.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Czesio1 pisze: PawelK napisał/a:
Gratuluję dobrego samopoczucia. Opisałeś w trzech linijkach zdarzenia z kilku lat.

A wiesz, że przygotowanie niektórych wydarzeń z tych trzech linijek wymaga czasem kilkumiesięcznego przygotowania?
Pozwólcie, że dorzucę swoje 3 grosze.

Absolutnie zgadzam się z tym, co napisał wyżej Czesio.
Nikt, kto nie przygotowywał zlotu wraz z całą jego otoczką (programem, umówieniem spotkań, bazą noclegową, posiłkami, konkursami itp.) nie ma pojęcia ile czasu to zajmuje. A zajmuje dużo. Bardzo dużo czasu i zaangażowania.

Ale rację ma też PawełK. I to sporą rację.
Mnie również martwi sytuacja, jaka ma miejsce na forum od jakiegoś czasu. Bardzo mało się dzieje. Prawie w ogóle nie rozmawiamy o książkach Nienackiego. Od czasu do czasu jedynie przewinie się krótka dyskusja czy UFO to Samochodzik czy nie.

Ja ze swojej strony staram się proponować coś nowego, zakładać wątki, pisać o różnych książkach, które czytam, filmach, które oglądam ... Wszystko to bez jakiegoś większego odzewu.

Być może jest tak, jak napisał Czesio. Że ludzie po prostu nie mają czasu. Albo chęci siedzenia przed komputerem.
Zwłaszcza piękną wiosną :-)
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Mnie również martwi sytuacja, jaka ma miejsce na forum od jakiegoś czasu. Bardzo mało się dzieje. Prawie w ogóle nie rozmawiamy o książkach Nienackiego. Od czasu do czasu jedynie przewinie się krótka dyskusja czy UFO to Samochodzik czy nie.
A ile można nawijać o tym samym? Już kiedyś o tym pisałem. Jest inne miejsce do dzielenia włosa na czworo. Nasze forum to FORUM MIŁOśNIKÓW PRZYGÓD "Z PRZYGOD¡ NA TY" I w stronę przygody trzeba iść.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

johny pisze:A ile można nawijać o tym samym?
Dlaczego o tym samym?
Ja za każdym razem czytając na nowo Samochodziki, odkrywam w nich coś nowego, coś innego, coś, na co wcześniej nie zwracałam uwagi. I uważam, że jest to warte wspomnienia.

Ponadto piszę też o innych książkach przeczytanych przeze mnie, bo tak jak kiedyś pisała Panna Monika, ceni ona nasze forum za to, że jest miejscem, gdzie można PODYSKUTOWAć o książkach, co jest bardzo wartościowe, a rzadko mamy taką możliwość w życiu realnym.
Niestety, ostatnio tych dyskusji jest coraz mniej, co mnie martwi.
johny pisze:Nasze forum to FORUM MIŁOśNIKÓW PRZYGÓD "Z PRZYGOD¡ NA TY" I w stronę przygody trzeba iść.
Tak, johny, wszystko pięknie, ale nie każdy ma możliwość czy czas, aby ciągle wyruszać na nowe wyprawy i żyć tylko tym.
Zauważ, że nie każdy Forowicz bierze udział w naszych zlotach. Są osoby aktywne na forum, które biorą udział w konkursach czy zagadkach, ale na zloty, z pewnych przyczyn nie jeżdzą.
I dla nich też jest to forum.
Nie tylko dla tych, którzy rzucają się w wir przygody.
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

johny pisze:A ile można nawijać o tym samym?
Mam nadzieję, że zastosujesz się do tego stwierdzenia gdy będziesz chciał rozpoczynać kolejną dyskusję na temat tego czy UFO to Samochodzik czy nie.
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Ha! Nigdy w życiu bym nie przypuszczała, że wypowiem się w wątku "Piłkarskie ligi w Europie" !!! :-D :-D :-D
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

PawelK pisze: Mam nadzieję, że zastosujesz się do tego stwierdzenia gdy będziesz chciał rozpoczynać kolejną dyskusję na temat tego czy UFO to Samochodzik czy nie.
Hehehehe, Paweł, ale my tego problemu nie rozstrzygnęliśmy jeszcze ;-)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Yvonne pisze:Ha! Nigdy w życiu bym nie przypuszczała, że wypowiem się w wątku "Piłkarskie ligi w Europie" !!! :-D :-D :-D
To tylko świadczy o tym, że czasem trudno pisać w konkretnym odpowiednim miejscu, bo tematy się zazębiają.
Ale jak już tu jesteś Yvonne to może polubisz i piłkę kopaną? :027:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

Czesio1 pisze: Jeden z marudzących Forowiczów zagląda na to umierające forum średnio dziennie ponad 8 razy i spędza na nim ponad dwie godziny i piętnaście minut dziennie średnio. Jeśli jest tak źle Pawle to czemu jest tak dobrze? Czemu Ty musisz tak marudzić?
Pozwól, że teraz ja Tobie pogratuluję dobrego samopoczucia.
EOT.
Sorka Czesio ale:
a) fakt, że Forum dziwnie liczy czas przebywania na nim nie jest moją winą, to że się nie wylogowuję w telefonie nie oznacza, że cały czas siedzę na Forum.
b) jeśli uważasz, że nie mam prawa się krytycznie wypowiadać o wspólnym Forum, to nie będę. Nie marudzę, tylko zwracam uwagę. Ale widzę, że niektórych to straszliwie boli, że coś nie jest tak fajne jak im się wydawało. Nie będę więcej zwracał żadnej uwagi skoro Cię to tak razi.
c) nie mam w tym zakresie dobrego samopoczucia więc nie bardzo wiem do czego pijesz.
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Miał być EOT, ale jeszcze się odniosę do tego co napisałeś:
PawelK pisze:Sorka Czesio ale:
a) fakt, że Forum dziwnie liczy czas przebywania na nim nie jest moją winą, to że się nie wylogowuję w telefonie nie oznacza, że cały czas siedzę na Forum.
Fakt, czas przebywania na forum nie jest liczony dokładnie. Ale już liczba logowań jak najbardziej. Mało tego, tych wejść na forum masz znacznie więcej bo jeśli logujesz się w czasie trwania sesji to oba wejścia liczą się jako jedno. I żeby nie było, że mi to przeszkadza. Po prostu statystyką odpowiedziałem na statystyki, które Ty podałeś.
PawelK pisze: b) jeśli uważasz, że nie mam prawa się krytycznie wypowiadać o wspólnym Forum, to nie będę. Nie marudzę, tylko zwracam uwagę. Ale widzę, że niektórych to straszliwie boli, że coś nie jest tak fajne jak im się wydawało. Nie będę więcej zwracał żadnej uwagi skoro Cię to tak razi.
Nie chodzi o to, że nie możesz. Tylko o to, że nie wszyscy mają taki pogląd jak Ty. Mnie nic nie boli, i nie uważam że nie jest tak fajnie jak mi się wydawało. Dla mnie jest fajne, że mamy forum, że mamy miejsce gdzie możemy się w internecie spotkać, że możemy porozmawiać o wszystkim i o niczym, że możemy wspólnie zaplanować kolejny zlot, że możemy nagrać audiobooka, itd... Cóż tu jest niefajne?
PawelK pisze: Forum służy do tego żeby na nim pisać, głównie merytorycznie.
Rozumiem, że Tobie przeszkadza mała ilość merytorycznych postów, ale jak mawiał porucznik Borewicz "Pani prokurator, życie to nie same paragrafy".
Gdybyśmy mieli pisać same merytoryczne posty to forum już dawno by umarło Paweł. Bo temat by się wyczerpał.
PawelK pisze: c) nie mam w tym zakresie dobrego samopoczucia więc nie bardzo wiem do czego pijesz.
A bo tak ciągle mi gratulujesz tego dobrego samopoczucia to się zrewanżowałem.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

Czesio1 pisze: A bo tak ciągle mi gratulujesz tego dobrego samopoczucia to się zrewanżowałem.
Bo wyraźnie masz dobre samopoczucie i widzę, że nie oczekujesz od Forum czegoś więcej. Szkoda tylko, że merytoryczne uwagi innych traktujesz jako "marudzenie". Przyrzekam, że nie będę już marudził.
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

PawelK pisze: Bo wyraźnie masz dobre samopoczucie i widzę, że nie oczekujesz od Forum czegoś więcej. Szkoda tylko, że merytoryczne uwagi innych traktujesz jako "marudzenie". Przyrzekam, że nie będę już marudził.
Akurat moje samopoczucie nie ma tu nic do tego. Po prostu masz inna wizję funkcjonowania forum co wyjaśniłeś w jednym z poprzednich postów.
Merytoryczną uwagą nazywasz stwierdzenie, że forum w błyskawicznym tempie umiera. Dla mnie to jest zwykłe marudzenie. Ty masz swoje zdanie ja mam swoje. Ani Ty mnie nie przekonasz do swojego stwierdzenia ani ja Ciebie. Po prostu jak śpiewał ktoś ważny "róbmy swoje".
Jak sądzę coś tam zawsze ciekawego znajdziesz i dla siebie na tym forum Pawle.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Czesio1 pisze:Ty masz swoje zdanie ja mam swoje. Ani Ty mnie nie przekonasz do swojego stwierdzenia ani ja Ciebie.
Od jakiegoś czasu bardzo nie lubię takiego stawiania sprawy :027:
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Yvonne pisze: Od jakiegoś czasu bardzo nie lubię takiego stawiania sprawy :027:
To jak to inaczej ująć?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8828
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 366 razy

Post autor: TomaszK »

Dlaczego taka ciekawa dyskusja toczy się w temacie "Piłkarskie ligi w Europie" ? Wszystkie tematy sportowe omijam szerokim łukiem, więc gdyby nie przypadek, nigdy bym tu nie zajrzał. Nie można przenieść tej dyskusji gdzie indziej ?
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

TomaszK pisze:Dlaczego taka ciekawa dyskusja toczy się w temacie "Piłkarskie ligi w Europie" ? Wszystkie tematy sportowe omijam szerokim łukiem, więc gdyby nie przypadek, nigdy bym tu nie zajrzał. Nie można przenieść tej dyskusji gdzie indziej ?
Już przeniosłem.
A swoją drogą TomaszKu to zaglądaj również do działu piłkarskiego. :-D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

TomaszK pisze:Dlaczego taka ciekawa dyskusja toczy się w temacie "Piłkarskie ligi w Europie" ? Wszystkie tematy sportowe omijam szerokim łukiem, więc gdyby nie przypadek, nigdy bym tu nie zajrzał. Nie można przenieść tej dyskusji gdzie indziej ?
Popieram!
Też bym prawie przeoczyła :027:
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8828
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 366 razy

Post autor: TomaszK »

Czesio1 pisze:A swoją drogą TomaszKu to zaglądaj również do działu piłkarskiego. :-D
Nieee... Dwudziestu facetów goni za piłką :566: Wolę koniugować czasowniki i rozważać zagadkę bytu :-D. Jedyny sport jaki uprawiam, to stukanie się kuflami :564: i pływalnia, raz w tygodniu przez godzinę.
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

TomaszK pisze: Czesio1 napisał/a:
A swoją drogą TomaszKu to zaglądaj również do działu piłkarskiego.
Nieee... Dwudziestu facetów goni za piłką
Tomaszku, mimo, że już i tak znajdowałeś się w ścisłej czołówce w moim prywatnym rankingu mężczyzn idealnych, to teraz wskoczyłeś na jeszcze wyższe miejsce!!! ;-)
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8828
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 366 razy

Post autor: TomaszK »

Po tym jak przed chwilą uzupełniłem swój post, też ? :-D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”