Piłkarskie Ligi w Europie

Dział poświęcony różnym wydarzeniom sportowym
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Mysikrólik pisze:Nie wiem dlaczego sprawia Ci przyjemność umniejszanie umiejętności Lewego. To że Bayern z Lewym w składzie, znów skasuje na finiszu Borussię której kibicujesz, nie powinno wpływać na ocenę jego gry.
Jest wielkim piłkarzem i nic tego nie zmieni.
Ja tylko stwierdzam fakt, to my sami robimy z niego nie wiadomo kogo a prawda jest taka, że do takiego Ronaldo czy Messiego nie ma nawet podejścia.
A tak na marginesie, nawet jak grał w BVB nie był moim idolem. Poza tym to nie Lewandowski skasuje Borussię tylko Borussia skasowała się sama.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5279
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Post autor: Mysikrólik »

No ale oprócz Ronaldo i Messiego jest jeszcze parę tysięcy piłkarzy gorszych od Lewego.
Moim zdaniem taki Ronaldo i Lewy mają talent niewątpliwy, a poparte dużą pracą zaniosło ich tam gdzie są.
Geniuszem piłkarskim natomiast jest zdecydowanie Messi. Czasem mam wrażenie, że wszystko przychodzi mu bez wysiłku. Po prostu to umie i sam nawet nie wie skąd. Tak jakby podczas akcji, przeciwnicy poruszali się jak w slow motion, a on sobie między nimi przebiegał i prowadził piłkę.
Fantomas
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2617
Rejestracja: 30 lip 2018, 09:44
Podziękował;: 139 razy
Otrzymał podziękowań: 134 razy

Post autor: Fantomas »

Ronaldo i Messi to zjawiska. Po nich długo, długo nikt. Może jakiś młody piłkarz osiągnie w przyszłości ten poziom. Nie udało się nawiązać do osiągnięć Ronaldo i Messiego ani Hazardowi, ani Neymarowi, ani Griezmannowi. Może uda się Mbappe :-). Co do Lewandowskiego to ja osobiście bardzo go cenię. Startując z polskiej ligii zszedł daleko. Wiadomo, że wygrania Ligii Mistrzów brakuje. Brakuje też jakiegokolwiek sukcesu z Reprezentacją Polski. Nie zmienia to faktu, że od lat 80-tych takiego piłkarza nie mieliśmy. To prawda, że egzekutor ale najwyższej klasy. Życzę mu przede wszystkim tego sukcesu z Reprezentacją :-) Mam pytanie do Was, jaka klubowa drużyna i jaki piłkarz byli najlepsi w naszej historii?
Fantomas
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2617
Rejestracja: 30 lip 2018, 09:44
Podziękował;: 139 razy
Otrzymał podziękowań: 134 razy

Post autor: Fantomas »

Po namyśle dodam tylko, że na mnie osobiście wrażenie robi to, że Ronaldo podbija trzecią już ligę. Ligę Mistrzów wygrał i z Manchesterem United i z Realem Madryt. Teraz Juventus :-)
Ostatnio zmieniony 13 mar 2019, 16:51 przez Fantomas, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Fantomas pisze: Mam pytanie do Was, jaka klubowa drużyna i jaki piłkarz byli najlepsi w naszej historii?
Dla mnie takim piłkarzem był śp. Włodek Smolarek. Pewnie dlatego, że Jego kariera przypadła na moje szczenięce lata.
Co do klubu to chyba jednak palma pierwszeństwa moim zdaniem należy się Widzewowi Łódź. Chociaż nie sposób nie docenić również sukcesów pucharowych Legii Warszawa i Górnika Zabrze.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Fantomas
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2617
Rejestracja: 30 lip 2018, 09:44
Podziękował;: 139 razy
Otrzymał podziękowań: 134 razy

Post autor: Fantomas »

Czesio, a 20-lecie międzywojenne? Dominatorzy :564: tamtych lat? Sam się ostatnio zastanawiałem. Górnik Zabrze rozpalał kibiców w drugiej połowie lat 60-tych. W marcu 1968 pokonali Manchester United z Bestem, Law'em i Charltonem :564: Potem ten sam Manchester United pokonał Benficę i zdobył Puchar Europy. Górnik miał swój finał Pucharu Zdobywców Pucharów w 1970. Wykreował gwiazdy Lubańskiego, Szołtysika, Banasia, Kostkę, wielu innych. Ruch Chorzów w drugiej połowie lat 30-tych. Z Wodarzem, Peterkiem i Wilimowskim. Wilimowski to klasa sama w sobie. Podobno w swojej karierze zdobył ponad 1000 bramek. Cztery bramki z Brazylią w 1938 :shock: Wiadomo jakie były jego dalsze losy, piłkarzem jednak był znakomitym. Wisła Kraków z sezonów 1927-1928 i jej fantastyczny Henryk Reyman. Pytanie do Johnego :564: Nie chcę palnąć gafy, więc powiedz mi :-D, który Widzew lepszy z Bońkiem, eliminujący między innymi Juventus Turyn, czy ten bez Bońka z półfinału Pucharu Europy. Obie drużyny świetne. Zgadzam się, że śp. Włodzimierz Smolarek to był wybitny piłkarz.
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Czesio1 pisze:
Fantomas pisze: Mam pytanie do Was, jaka klubowa drużyna i jaki piłkarz byli najlepsi w naszej historii?
Dla mnie takim piłkarzem był śp. Włodek Smolarek. Pewnie dlatego, że Jego kariera przypadła na moje szczenięce lata.
Co do klubu to chyba jednak palma pierwszeństwa moim zdaniem należy się Widzewowi Łódź. Chociaż nie sposób nie docenić również sukcesów pucharowych Legii Warszawa i Górnika Zabrze.
Już Cię lubiłem chłopie a teraz Cię uwielbiam! Pełna zgoda! Widzew Łódź i Włodzimierz Smolarek! (na zawsze w mojej pamięci) :564:
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Fantomas pisze:Czesio, a 20-lecie międzywojenne? Dominatorzy :564: tamtych lat?
Fantomasie, ani piłkarzy z tamtych lat nie oglądałem ani tych wielkich z lat 70-tych. Dlatego wspomniałem o tym, którego sam podziwiałem. Nie na własne oczy niestety (johny nie mogłeś mnie wtedy zaprosić na jakiś mecz?), tylko w telewizji ale jednak był to piłkarz mi współczesny.
Co do 2-lecia międzywojennego to oczywiście Ernest Wilimowski i Jego niesamowity mecz w 1938 roku z Brazylią. Ale też Scherfke, Wodarz. Trudno jednak oceniać ich grę gdy się tego nie widziało na własne oczy.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Fantomas
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2617
Rejestracja: 30 lip 2018, 09:44
Podziękował;: 139 razy
Otrzymał podziękowań: 134 razy

Post autor: Fantomas »

No jasne Czesio :564: Też ich nie pamiętam :-D. Sugeruję się opisami. Przecież ja nigdy poza youtube nie widziałem ani Deyny, ani Lubańskiego, ani Gadochy, ani innych Orłów Górskiego :-) Smolarka pamiętam dobrze i Bońka i Młynarczyk i Dziekanowskiego i wielu innych pilkarzy :-)
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Fantomas pisze:Pytanie do Johnego :564: Nie chcę palnąć gafy, więc powiedz mi :-D , który Widzew lepszy z Bońkiem, eliminujący między innymi Juventus Turyn, czy ten bez Bońka z półfinału Pucharu Europy. Obie drużyny świetne.
Znalazłem chwilę żeby odpisać. Chyba jednak ten już bez Bońka to szczyt osiągnięć Widzewa. To co zrobili z Liverpoolem było niesamowite. Moje pierwsze w pełni świadomie obejrzane mecze. Rewanż na stojąco 1,5 m przed czarno białym odbiornikiem. I to zachowanie The Kop, owacja na stojąco dla mojego klubu! Coś niesamowitego. Dlatego od tamtych pamiętnych chwil również kibicuję Liverpoolowi choć oczywiście jest daleko za Widzewem.
Potem półfinał i kolejne mecze z Juve. Nie dużo brakowało. W filmie o tych meczach jest fajna wypowiedź pana Ludwika Sobolewskiego, zapytał wtedy Bońka: Zbyszek, jakbyś był u nas byłby finał?
A Boniek na to: Chyba by był panie Ludwiku.
Od tamtych czasow pokochałem Widzew miłością bezgraniczną, to część mnie i choć przeżyłem wiele trudnych i ciężkich chwil włącznie z rządami okupanta Cacka i min wizytami w wiosce Byczyna pod Poddębicami, to ta miłość nie wygasła. Teraz powoli wracamy tam gdzie nasze miejsce...
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Zapomniałem o Wlodku. Mój idol i synonim widzewskiego charakteru. Włodek to Widzew, Widzew to Włodek! Nr 11 jest w Widzewie zastrzeżony, już nikt nigdy z nim nie zagra.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Mane, Virgil - wielkie dzięki! No i Kloppo oczywiście!
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez johny, łącznie zmieniany 1 raz.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Jeszcze wracając do wczorajszego meczu. Kolejny dowód na to ile dzieli Lewandowskiego od tych największych. Mysikrólik postawił go w równym rzędzie z Ronaldo. Ja jednak twierdzę, ze to poziom gdzieś tak może Benzemy? Gdzie był wczoraj RL? Nie było go! Van Dijk i Matip nakryli go czapką. A co zrobił Mane? Zabawił się z Hummelsem jak z dzieckiem przy trzeciej bramce jest niższy od niego o 15 cm!

Dlatego tak irytujące są wywody komentatorów, prze których normalnie nie można oglądać meczy! Stronniczość jest straszna, nie biorą w ogóle pod uwagę, że mona kibicować komu innemu niż Bayern i Lewy. przykre to było bo na Polsacie był wczoraj Jurek Dudek ale oczywiście jedyną słuszną linią było to, ze ma wygrać Bayern a Lewy zostać gwiazdą wieczoru. Na szczęście tak się nie stało.
Cóż w sobotę mecz Bayernu z Mainz i znów może być tak, że Lewandowski strzeli parę bramek i dyskusja o jego boskości zacznie się na nowo...

YNWA!!
Ostatnio zmieniony 14 mar 2019, 09:19 przez johny, łącznie zmieniany 3 razy.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

johny pisze:Jeszcze wracając do wczorajszego meczu. Kolejny dowód na to ile dzieli Lewandowskiego od tych największych. Mysikrólik postawił go w równym rzędzie z Ronaldo. Ja jednak twierdzę, ze to poziom gdzieś tak może Benzemy? Gdzie był wczoraj RL? Nie było go! Van Dijk i Matip nakryli go czapką. A co zrobił Mane? Zabawił się z Hummelsem jak z dzieckiem przy trzeciej bramce jest niższy od niego o 15 cm!
Nie widziałem trzeciej bramki Liverpoolu ale ta pierwsza to było coś niesamowitego. Szacunek dla Mane.
A Hummels chyba ostatnio jest bez formy.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Czesio1 pisze:ta pierwsza to było coś niesamowitego. Szacunek dla Mane.
Ta pierwsza to "zasługa" Neuera, tez zalicza facet niesamowity zjazd... Ale fakt, faktem Sadio to zrobił z twarzą pokerzysty!
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5279
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Post autor: Mysikrólik »

johny pisze:Mysikrólik postawił go w równym rzędzie z Ronaldo. Ja jednak twierdzę, ze to poziom gdzieś tak może Benzemy? Gdzie był wczoraj RL? Nie było go! Van Dijk i Matip nakryli go czapką. A co zrobił Mane? Zabawił się z Hummelsem jak z dzieckiem przy trzeciej bramce jest niższy od niego o 15 cm!
I na podstawie jednego meczu stwierdzasz, że Mane jest lepszy od Hummelsa, a Van Dijk i Matip od Lewego?
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Jak mogę porównywać napastnika z obrońcą? :shock:
Mane ---> Lewy - Mane wygrał mecz, Lewy nie dał Bayernowi nic extra!
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5279
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Post autor: Mysikrólik »

johny pisze:Jak mogę porównywać napastnika z obrońcą? :shock:
Mane ---> Lewy - Mane wygrał mecz, Lewy nie dał Bayernowi nic extra!
Ok i w związku z tym ogólnie wg Ciebie Mane jest lepszym piłkarzem?
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Mysikrólik pisze:Ok i w związku z tym ogólnie wg Ciebie Mane jest lepszym piłkarzem?
Na tę chwilę tak.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Fantomas
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2617
Rejestracja: 30 lip 2018, 09:44
Podziękował;: 139 razy
Otrzymał podziękowań: 134 razy

Post autor: Fantomas »

Jutro losowanie Ligii Mistrzów. Dla mnie dziś faworytami są 1. FC Barcelona, 2. Manchester City, 3. Juventus Turyn. Co będzie to się okaże, :-D nie będę ukrywać, że kibicuję Manchesterowi United :564: Jak daleko zajdzie zobaczymy. Kogo chcę w losowaniu? FC Porto albo Tottenham albo Ajax Amsterdam ;-) Kogo chciałbym uniknąć? trzech drużyn wymienionych jako teoretycznie najlepsze :-D
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Pary ćwierćfinałowe:

Ajax - Juventus
Liverpool - FC Porto
Tottenham Hotspur - Manchester City
Manchester United - FC Barcelona

1/2
1. Liverpool/FC Porto vs Manchester United/FC Barcelona
2. Tottenham Hotspur/Manchester City vs Ajax /Juventus
Ostatnio zmieniony 15 mar 2019, 13:03 przez johny, łącznie zmieniany 1 raz.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

To już jutro! :-)
Obrazek
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Mysikrólik pisze:
johny pisze:Mysikrólik postawił go w równym rzędzie z Ronaldo. Ja jednak twierdzę, ze to poziom gdzieś tak może Benzemy? Gdzie był wczoraj RL? Nie było go! Van Dijk i Matip nakryli go czapką. A co zrobił Mane? Zabawił się z Hummelsem jak z dzieckiem przy trzeciej bramce jest niższy od niego o 15 cm!
I na podstawie jednego meczu stwierdzasz, że Mane jest lepszy od Hummelsa, a Van Dijk i Matip od Lewego?
Bardzo fajny artykuł o tym o czym żeśmy rozprawiali.
https://www.przegladsportowy.pl/felieto ... la/1z5brtt
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Fantomas
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2617
Rejestracja: 30 lip 2018, 09:44
Podziękował;: 139 razy
Otrzymał podziękowań: 134 razy

Post autor: Fantomas »

johny pisze:Pary ćwierćfinałowe:

Ajax - Juventus
Liverpool - FC Porto
Tottenham Hotspur - Manchester City
Manchester United - FC Barcelona

1/2
1. Liverpool/FC Porto vs Manchester United/FC Barcelona
2. Tottenham Hotspur/Manchester City vs Ajax /Juventus
Mówiłem kogo sobie nie życzyłem :shock: No i tak właśnie Manchester United wylosował :027: Wielkie kluby grają wielkie mecze, a zatem zobaczymy co się stanie ;-)
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Wróciłem! Wyjazd udany ze wszech miar pod każdym względem. :-) Z Łodzi wyjechaliśmy wczesnym rankiem w sobotę. Około 11 byliśmy na miejscu. Było trochę problemów z zakwaterowaniem bo byliśmy zbyt wcześnie ale nie ma tego złego. Przeszliśmy się trochę wypiliśmy piwko i po rozpakowaniu, w autobus na miejsce spotkania naszego fan klubu Polnische Borussen.
Obrazek
Miejsce zacne, stary berliński pub na K'udammie. Przy dobrym piwie oglądaliśmy 2 Bundesligę, śpiewaliśmy jak to nie lubimy Schalke i że Borussia zostanie mistrzem Niemiec.
Obrazek
Obrazek
Ale w końcu trzeba się było zebrać. Ostatnie fotki grupowa i jazda na s-bahn.
Obrazek
Obrazek
Obrazekjpmorgan chase bank near me
Obrazek
Krótka jazda i jesteśmy pod stadionem... Pada ostro ale co to za problem!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Jeszcze tradycyjna stadionowa kiełbasa...
Obrazek
... i jesteśmy na sektorze, wśród (jak się później okazało) 25 tys. kibiców gości!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Powoli nadchodzi godzina zero...
Obrazek
Fanklubowa flaga powiewa...
Obrazek
Obrazek
4 min. i 1-0 dla Herthy, 14 Delaney i szaleństwo na sektorze 1-1. Karny po bezmyslnej ręce Weigla i 2-1.
Przerwa.
46 min Zagadou i...
Obrazek
Borussia ciśnie, berlińczycy w 2 poł. nie istnieją! Czerwona kartka, 92 min. i Marco Reus wyprowadza czarno-żółtych na prowadzenie!!! Co się dzieje na sektorze, szaleństwo... :-)
Jeszcze jedna czerwona kartka dla Herthy i mecz się kończy. Piłkarze podchodzą do nas a my im dziękujemy za walkę i serce jakie włożyli w ten mecz. Skaczemy i tańczymy z nimi!
Obrazek
Obrazek
Wer wird Deutsher Meister, BVB, Borussiiiiiaaa, wer wird Deutsher Meister, Borussia, BVB!!!
Z takim śpiewem na ustach opuszczamy stadion.
Obrazek
Na schodach do kolejki zaczepia nas fan Herthy, gratuluje zwycięstwa i świetnego meczu i życzy mistrzostwa bo jak się wyraził: I hate Bayern Munich! :-)
21.30 jesteśmy z powrotem na naszej kwaterze. To był super dzień! :-)
Ostatnio zmieniony 18 mar 2019, 10:47 przez johny, łącznie zmieniany 1 raz.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Fantomas
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2617
Rejestracja: 30 lip 2018, 09:44
Podziękował;: 139 razy
Otrzymał podziękowań: 134 razy

Post autor: Fantomas »

Johny, ale mecz Ci się trafił :564: Pięć bramek, karny, dwie czerwone kartki :-) Najważniejsze, to oczywiście zwycięstwo Borussii Dortmund. Prawdziwe emocje :564:
Ostatnio zmieniony 18 mar 2019, 14:50 przez Fantomas, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Fantomas pisze:Johny, ale mecz Ci się trafił :564: Pięć bramek, karny, dwie czerwone kartki :-) Najważniejsze, to oczywiście zwycięstwo Borussii Dortmund. Prawdziwe emocje :564:
Oj faktycznie, działo się! Borussia wygrała praktycznie drugim składem, bez Gotze, Alcacera, Witsela, Piszczka. Pokazali niesamowity charakter, wolę walki i determinację. i za to dostali olbrzymie brawa! :-)
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5279
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Post autor: Mysikrólik »

Wygląda na to, że Robert Lewandowski, taki piłkarz, jest obecnie pięć razy lepszy od każdego piłkarza BVB. Jak to się mogło stać? Chyba potrenował.
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Mysikrólik pisze:Wygląda na to, że Robert Lewandowski, taki piłkarz, jest obecnie pięć razy lepszy od każdego piłkarza BVB. Jak to się mogło stać? Chyba potrenował.
Szkoda, ze takim kozakiem nie był w meczach z Liverpoolem! Heja BVB!
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5279
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Post autor: Mysikrólik »

johny pisze:Mysikrólik napisał/a:
Wygląda na to, że Robert Lewandowski, taki piłkarz, jest obecnie pięć razy lepszy od każdego piłkarza BVB. Jak to się mogło stać? Chyba potrenował.

Szkoda, ze takim kozakiem nie był w meczach z Liverpoolem! Heja BVB!
No ale to już nie ważne. Przecież ostatni mecz się liczy, a cała historia przed, nie.
No chyba że chcesz się cofnąć do 5 bramek w 9 minut, albo strzeleniu 4 Realowi w LM. Fuksiarz z tego Lewego i ten swój mizerny poziom trzyma kilka lat zaledwie, nie to co Mane, już 3 dekadę łupie.
200 bramek w Bundeslidze pewnie też każdy sierota strzeli.

Oj johny, johny. Nienawiść Cię zaślepia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „To i owo na sportowo”