Z przygodą na ty Strona Główna

Z przygodą na ty

Forum Miłośników Przygody im. Pana Samochodzika

• FAQ • Dane_osobowe • Szukaj • Użytkownicy • Grupy
• Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Pytania
Autor Wiadomość
RobertH
Przygodomaniak
RobertH

Wysłany: 2019-09-27, 19:35   

Martwi mnie popularyzacja tej strony. Mija prawie rok jak się zapisałem tutaj i od tego czasu nikogo nowego na wyprawy .
117 polubień na fejsie na całą Polskę, chyba Nienacki to idol starszego pokolenia :)
Z przykrością muszę wyrazić moje obawy , że forum zejdzie na grono ludzi wzajemnej adoracji :)

Czesio1 
Administrator
Ojciec Prowadzący

Wysłany: 2019-09-27, 19:53   

RobertH napisał/a:
Martwi mnie popularyzacja tej strony. Mija prawie rok jak się zapisałem tutaj i od tego czasu nikogo nowego na wyprawy .
117 polubień na fejsie na całą Polskę, chyba Nienacki to idol starszego pokolenia :)
Z przykrością muszę wyrazić moje obawy , że forum zejdzie na grono ludzi wzajemnej adoracji :)

Tak, po części na pewno masz rację, że Nienacki jest idolem przede wszystkim starszej młodzieży (takiej jak my). A jest ich na świecie wielu. Tylko jakoś nie mogą do nas trafić.

Lepiej spróbować i wiedzieć, że się nie udało, niż żałować, że się nie spróbowało :-)

RobertH
Przygodomaniak
RobertH

Wysłany: 2019-09-27, 19:58   

Może by synowie i córki forowiczów wzięli się za promocje ,hasztagi i takie tam :)

Na przykład jak dużo ludzi wbija tutaj by tylko pokazać jakiś link ....

Jedna z książek jest lekturą to może Ministerstwo Edukacji polubi tą stronę na FB i takie tam ;)

Yvonne 
Moderator

Wysłany: 2019-09-27, 20:03   

RobertH napisał/a:

Tak, to niestety prawda.
Chociaż mnie bardziej niż brak nowych Forowiczów martwi brak aktywności tych obecnych ostatnimi czasy :-/
Mam wrażenie, że bardzo rzadko dzielimy się wrażeniami z przeczytanych książek, obejrzanych filmów, spektakli...
Chyba dawno nie było tak małego ruchu na forum, jak przez ostatnie miesiące ...

http://odbiblioteczkidoszafy.blogspot.com/

Ostatnio zmieniony przez Yvonne 2019-09-27, 20:03, w całości zmieniany 1 raz  

TomaszK 
Forowy Badacz Naukowy

Wysłany: 2019-09-27, 22:17   

RobertH napisał/a:
Martwi mnie popularyzacja tej strony. Z przykrością muszę wyrazić moje obawy , że forum zejdzie na grono ludzi wzajemnej adoracji

Yvonne napisał/a:
Tak, to niestety prawda. Chociaż mnie bardziej niż brak nowych Forowiczów martwi brak aktywności tych obecnych ostatnimi czasy

To super, że ktoś to zauważył !
Napiszcie coś o Samochodziku albo Nienackim (Bahdaju, Niziurskim, Makuszyńskim), a ja się dołączę i rozwinę temat. To bardziej zachęci do wchodzenia na nasze forum, niż relacje ze zlotów.

Odpowiedz do tematu