Przygodę czas zacząć...

Tu napisz kilka słów o sobie
Awatar użytkownika
irycki
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2717
Rejestracja: 22 cze 2016, 12:05
Tytuł: Pan Motocyklik
Miejscowość: Legionowo
Podziękował;: 64 razy
Otrzymał podziękowań: 106 razy

Post autor: irycki »

Niechybnie :shock:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nie chcę pani schlebiać, ale jest pani uosobieniem przygody. Gdy patrzę na panią łowiącą ryby, pływającą po jeziorze, nie wyobrażam sobie, aby istniała bardziej romantyczna dziewczyna.

Moje fotoszopki (aktualiz. 13.11.2022)
.
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8850
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 49 razy
Otrzymał podziękowań: 367 razy

Post autor: TomaszK »

Przez ostatnie 24 godziny (piątek 10 stycznia) pojawili na forum: ArleneDa, BriannaL, ChanaMor, CKSAdrie, Dell69T2, ErinHatm, JoeyBemb, LatriceB, MairaMor, , SelenaRe, ShantaeN, TashaTor, ToddNegr, VIHTrudy. 14 nowych forowiczów jednego dnia ! Ale nam rośnie forum !
Ostatnio zmieniony 10 sty 2020, 20:08 przez TomaszK, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6395
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 203 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

TomaszK pisze:Przez ostatnie 24 godziny (piątek 10 stycznia) pojawili na forum: ArleneDa, BriannaL, ChanaMor, CKSAdrie, Dell69T2, ErinHatm, JoeyBemb, LatriceB, MairaMor, , SelenaRe, ShantaeN, TashaTor, ToddNegr, VIHTrudy. 14 nowych forowiczów jednego dnia ! Ale nam rośnie forum !
Boty, które czesio regularnie usuwa.
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16405
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 389 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

PawelK pisze:
TomaszK pisze:Przez ostatnie 24 godziny (piątek 10 stycznia) pojawili na forum: ArleneDa, BriannaL, ChanaMor, CKSAdrie, Dell69T2, ErinHatm, JoeyBemb, LatriceB, MairaMor, , SelenaRe, ShantaeN, TashaTor, ToddNegr, VIHTrudy. 14 nowych forowiczów jednego dnia ! Ale nam rośnie forum !
Boty, które czesio regularnie usuwa.
Już usunięci. No niestety nie bywam ostatnio 24 godziny na dobę na forum jak to niegdyś bywało dlatego czasem się nazbiera tych nowych "forowiczów" do usunięcia. :-D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Von Dobeneck
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Von Dobeneck »

Czesio1 pisze:
PawelK pisze:
TomaszK pisze:Przez ostatnie 24 godziny (piątek 10 stycznia) pojawili na forum: ArleneDa, BriannaL, ChanaMor, CKSAdrie, Dell69T2, ErinHatm, JoeyBemb, LatriceB, MairaMor, , SelenaRe, ShantaeN, TashaTor, ToddNegr, VIHTrudy. 14 nowych forowiczów jednego dnia ! Ale nam rośnie forum !
Boty, które czesio regularnie usuwa.
Już usunięci. No niestety nie bywam ostatnio 24 godziny na dobę na forum jak to niegdyś bywało dlatego czasem się nazbiera tych nowych "forowiczów" do usunięcia. :-D
Też jestem do usunięcia, ale Czesiek ma opory. :-P
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6395
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 203 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

Też jestem do usunięcia, ale Czesiek ma opory._
Wierz mi Dobek, że jeśli ja nie widzę powodów, dla których byś był do usunięcia, to czesio tym bardziej.
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Von Dobeneck
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Von Dobeneck »

Ale to moje własne odczucie.
Awatar użytkownika
irycki
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2717
Rejestracja: 22 cze 2016, 12:05
Tytuł: Pan Motocyklik
Miejscowość: Legionowo
Podziękował;: 64 razy
Otrzymał podziękowań: 106 razy

Post autor: irycki »

Jeszcze jakaś panienka od frezarki się pojawiła... :/
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nie chcę pani schlebiać, ale jest pani uosobieniem przygody. Gdy patrzę na panią łowiącą ryby, pływającą po jeziorze, nie wyobrażam sobie, aby istniała bardziej romantyczna dziewczyna.

Moje fotoszopki (aktualiz. 13.11.2022)
.
Von Dobeneck
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Von Dobeneck »

irycki pisze:Jeszcze jakaś panienka od frezarki się pojawiła... :/
Rocznik 83', nie taka znowu panienka, raczej rycząca trzydziestka. :-D
W każdym razie, "w wieku rębnym", jak to było powiedziane w Siekierezadzie. ;-)
Ostatnio zmieniony 12 sty 2020, 07:21 przez Von Dobeneck, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11648
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 244 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Ile tego gówna znów się narobiło, Czesiu czy tylko Ty możesz usuwać te martwe konta?
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6395
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 203 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

johny pisze:Ile tego gówna znów się narobiło,
To przy okazji, dlaczego warto usuwać tych użytkowników ze spamerskimi linkami. Artykuł opisuje inne miejsce ale mechanizm jest ten sam. Zagrożenie jest takie, że możemy wpaść w maszynę klasyfikującą naszą stronę jako spamerską

https://www.seostation.pl/wiedza/posiad ... ess-uwazaj
Ostatnio zmieniony 15 sty 2020, 09:58 przez PawelK, łącznie zmieniany 2 razy.
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11648
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 244 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Czesiu, tnij dalej, bo jeszcze ze 6 mutantów zostało! :-)
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11648
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 244 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

No, teraz git! :-D
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16405
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 389 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

johny pisze:Ile tego gówna znów się narobiło, Czesiu czy tylko Ty możesz usuwać te martwe konta?
Tak, tylko ja mogę usuwać użytkowników. Wycinam przynajmniej dwa razy dziennie.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Von Dobeneck
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Von Dobeneck »

Przerażenie mnie ogarnia, co się porobiło z tym światem. Jakaś gnida może człowiekowi spieprzyć życie, narobić długów(znam takiego jednego śmierdziela, ale się mnie boi na szczęście), a nawet nie poznasz jego twarzy. Ja jestem starotestamentowy, uciąć łapy przy samej dupie i zakazać doróbek jako lektor. Złodziejstwa nie trawię w żadnej postaci, zwłaszcza tych zasrańców, co to mają niby złodziejski honor i swoich nie okradają. Też mi honor.
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 13012
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 176 razy

Post autor: Yvonne »

Tak sobie czytam ten post o pięknym tytule "Początek przygody" i zastanawiam się, czy nie nadchodzi już powoli czas na post "Koniec przygody" :-(
Od wielu tygodni na forum w zasadzie nic się nie dzieje.
Codziennie wchodzę i widzę wyłącznie posty trolli z jakimiś g... reklamami, które muszę usuwać.
Poza tym nic.
Co się dzieje? Znudziła się nam formuła? Nie mamy o czym pisać / dyskutować?
Zawieszamy działalność?
Odkąd z forum odeszło kilka bardzo aktywnych osób, sytuacja pogarsza się z dnia na dzień. Pozostali też nic nie piszą.
Co robimy? Bo trwać w takim marazmie nie ma chyba sensu? :-/
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16405
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 389 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Yvonne pisze:Tak sobie czytam ten post o pięknym tytule "Początek przygody" i zastanawiam się, czy nie nadchodzi już powoli czas na post "Koniec przygody" :-(
Od wielu tygodni na forum w zasadzie nic się nie dzieje.
Codziennie wchodzę i widzę wyłącznie posty trolli z jakimiś g... reklamami, które muszę usuwać.
Poza tym nic.
Co się dzieje? Znudziła się nam formuła? Nie mamy o czym pisać / dyskutować?
Zawieszamy działalność?
Odkąd z forum odeszło kilka bardzo aktywnych osób, sytuacja pogarsza się z dnia na dzień. Pozostali też nic nie piszą.
Co robimy? Bo trwać w takim marazmie nie ma chyba sensu? :-/
Przykro mi Yvonne ale zamknięcie forum w ciągu najbliższych około 30 dni nie wchodzi w rachubę. Przypominam Ci, że już wkrótce na forum konkurs więc lepiej przygotowuj się do walki.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
irycki
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2717
Rejestracja: 22 cze 2016, 12:05
Tytuł: Pan Motocyklik
Miejscowość: Legionowo
Podziękował;: 64 razy
Otrzymał podziękowań: 106 razy

Post autor: irycki »

Yvonne pisze:Pozostali też nic nie piszą.
Ja generalnie mało piszę, na wszystkich forach na jakich jestem/byłem. Po prostu na ogół nie mam specjalnie nic ciekawego do powiedzenia. :-/ Nie jestem tak oczytany jak niektórzy, nie pochłaniam masowo filmów, ze względu na tę cholerną epidemię prawie rok nie byłem na żadnej sztuce czy wystawie, i raczej prędko nie pójdę... Tak że tego. Proszę na mnie znacząco nie patrzeć.

A konkurs może rozrusza towarzystwo.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nie chcę pani schlebiać, ale jest pani uosobieniem przygody. Gdy patrzę na panią łowiącą ryby, pływającą po jeziorze, nie wyobrażam sobie, aby istniała bardziej romantyczna dziewczyna.

Moje fotoszopki (aktualiz. 13.11.2022)
.
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 13012
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 176 razy

Post autor: Yvonne »

Czesio1 pisze: Przykro mi Yvonne ale zamknięcie forum w ciągu najbliższych około 30 dni nie wchodzi w rachubę. Przypominam Ci, że już wkrótce na forum konkurs więc lepiej przygotowuj się do walki.
Jestem bardzo ciekawa, ile osób weźmie w nim udział :027:
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16405
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 389 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Yvonne pisze:
Czesio1 pisze: Przykro mi Yvonne ale zamknięcie forum w ciągu najbliższych około 30 dni nie wchodzi w rachubę. Przypominam Ci, że już wkrótce na forum konkurs więc lepiej przygotowuj się do walki.
Jestem bardzo ciekawa, ile osób weźmie w nim udział :027:
Zaproszenia dostaną wszyscy Forowicze i Forowiczki. Obecność będzie obowiązkowa.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8850
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 49 razy
Otrzymał podziękowań: 367 razy

Post autor: TomaszK »

Yvonne pisze:Co robimy? Bo trwać w takim marazmie nie ma chyba sensu? :-/
To oczywiste, piszemy posty.

Nie pytaj co Twoje forum może zrobić dla Ciebie, zapytaj co Ty możesz zrobić dla swojego forum (John F. Kennedy)
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8850
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 49 razy
Otrzymał podziękowań: 367 razy

Post autor: TomaszK »

A z innej beczki: na Yvonne czeka wymyślenie zagadki geograficznej i literackiej, a na Czesia historycznej.
Hanka
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1922
Rejestracja: 05 maja 2014, 20:31
Tytuł: Hanka
Miejscowość: Brześć Kujawski
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 119 razy
Otrzymał podziękowań: 107 razy

Post autor: Hanka »

TomaszK pisze:A z innej beczki: na Yvonne czeka wymyślenie zagadki geograficznej i literackiej, a na Czesia historycznej.
No właśnie, tylko nie wymyślajcie zbyt trudnej, będzie dobrze jak ktoś szybko odgadnie i zada kolejną.
Brunhilda
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 7210
Rejestracja: 10 lip 2013, 04:07
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 112 razy

Post autor: Brunhilda »

Hey Yvonne! Głowa do góry! Wszystko wróci do normy. Zawsze tak jest 😊
Czasy nieciekawe...chociaz nie! Właśnie, ze bardzo ciekawe! 😀
Fantomas
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2619
Rejestracja: 30 lip 2018, 09:44
Podziękował;: 139 razy
Otrzymał podziękowań: 134 razy

Post autor: Fantomas »

Bardzo chciałbym, aby wróciły osoby, zasłużone dla forum. Z tego co pamiętam (a na forum nie mam długiego stażu) kilka osób zrezygnowało po spięciach z innymi użytkownikami. Może po prostu zaczniemy się nawzajem bardziej szanować.
Awatar użytkownika
TomaszL
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 1750
Rejestracja: 14 lip 2016, 10:19
Miejscowość: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 476 razy
Otrzymał podziękowań: 158 razy

Post autor: TomaszL »

Coś o Przygodzie. Dzisiaj w Poznaniu odbędą się derby piłkarskie. Lech-Warta. Po raz pierwszy od 25 lat! Warta bowiem wraca do ekstraklasy po 25 latach. Dziennikarze wskazują, że poznański przypadek jest nietypowy - kibice obu drużyn nie nienawidzą siebie. Ale gdzie przygoda i dlaczego mówimy o piłce ...

W 1992 roku odbyły się mistrzostwa piłkarskie Europy. W eliminacjach brała udział Dania. Niestety nie dostała się na mistrzostwa. Trener miał przechlapane. Ale Dania zagrała na nich. I to jak !!! Trener .... Nie mogę zdradzać więcej :)

Polecam Netflix: Summer of 92
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Fantomas
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2619
Rejestracja: 30 lip 2018, 09:44
Podziękował;: 139 razy
Otrzymał podziękowań: 134 razy

Post autor: Fantomas »

Pamiętam tamto lato. Było długie, gorące i obiecujące. Właśnie zdałem maturę. Sonic Youth wydał płytę "Dirty", a Pavement "Slanted And Enchanted" ta druga płyta to w ogóle jedno z najlepszych wydań lat 90-tych. Turniej też pamiętam. To była naprawdę wielka piłka. Nie taka kaszana jak 4 lata później w Anglii.
Fantomas
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2619
Rejestracja: 30 lip 2018, 09:44
Podziękował;: 139 razy
Otrzymał podziękowań: 134 razy

Post autor: Fantomas »

Film obejrzałem. Mi się spodobał, chociaż wcześniej znałem tą historię i jej zakończenie. Jest trochę smutno, trochę śmiesznie. Kto ma coś do udowodnienia robi to. Złapałem się na tym, że kibicuję Faxe (nawet partnerka w niego nie wierzy) a przecież dobrze pamiętałem, co stało się potem. Film jest niskobudzetowy, ale sympatyczny i mega pozytywny. Polecam również
Ostatnio zmieniony 21 wrz 2020, 11:38 przez Fantomas, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
TomaszL
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 1750
Rejestracja: 14 lip 2016, 10:19
Miejscowość: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 476 razy
Otrzymał podziękowań: 158 razy

Post autor: TomaszL »

Ja tej sytuacji z Danią nie znałem. Może dlatego tak a nie inaczej odebrałem ten film. Ale Fantomas ma rację: sam film jest przede wszystkim sympatyczny i mega pozytywny.


Idąc za ciosem (przygoda cd.): Mistrzostwa świata w siatkówce w 2014. Nie jestem fanem piłki ani siatkówki. Stąd posiłkuję się źródłami, ale forowicze mogą mnie wyprostować:

"Trener-żółtodziób. Drużyna pozbawiona wielkiej gwiazdy. Kapitan tylko cudem postawiony na nogi na najważniejsze mecze. To nie miało prawa się udać. A jednak. Sześć lat temu, 21 września 2014 roku, Polacy zostali mistrzami świata w siatkówce."

¬ródło:
https://sportowefakty.wp.pl/siatkowka/9 ... na-ms-2014
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
TomaszL
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 1750
Rejestracja: 14 lip 2016, 10:19
Miejscowość: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 476 razy
Otrzymał podziękowań: 158 razy

Post autor: TomaszL »

Coś o Przygodzie (żeby oderwać się od rzeczywistości).

Gdy manager drużyny baseballowej (Brad Pitt) stwierdza, że nie ma szans w pojedynku z zespołami o znacznie lepszych możliwościach finansowych, postanawia zmienić zasady doboru zawodników. Jego marzeniem jest wygranie kilku pojedynków. "Chcę coś znaczyć. Chcę zmienić grę". Rzeczywistość przerosła jego oczekiwania .... to trzeba zobaczyć. Dla mnie kawał dobrej przygody. Oparte na faktach.
Dla Pań: genialna gra Brada Pitta (podobno najlepsza w karierze).

Netflix: Moneyball
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Początek przygody”