Z przygodą na ty Strona Główna

Z przygodą na ty

Forum Miłośników Przygody im. Pana Samochodzika

• FAQ • Dane_osobowe • Szukaj • Użytkownicy • Grupy
• Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Dyskusje na tematy dowolne
Autor Wiadomość
johny
Moderator

Wysłany: 2018-01-27, 21:39   

Yvonne napisał/a:
Czesio1 napisał/a:
TomaszeK poddał do dyskusji temat i prosimy o konstruktywne wypowiedzi na temat.

Ja juz sie wypowiedzialam. Nie mam nic wiecej do dodania.

Szkoda, że twojej wspaniałej przemowy z Francji nie zakończyłaś przemową: Pozdrawiam wszystkich zlotowiczów. Minus johny!
Tak by było chyba uczciwiej!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
XIII VII III I V XX XIV 1

Czesio1 
Administrator
Ojciec Prowadzący

Wysłany: 2018-01-27, 21:39   

johny napisał/a:

Naprawdę nie mam zamiaru kopać się z koniem... Teraz jestem psychiczny. Ja z Wami tej Loary nie zobaczę, To wszystko.

A ja tam mam zamiar nad Loarą "szczelić" z Tobą lufę. Darem Puszczy.

Lepiej spróbować i wiedzieć, że się nie udało, niż żałować, że się nie spróbowało :-)

Czesio1 
Administrator
Ojciec Prowadzący

Wysłany: 2018-01-27, 21:41   

Yvonne napisał/a:
Czesio1 napisał/a:
TomaszeK poddał do dyskusji temat i prosimy o konstruktywne wypowiedzi na temat.

Ja juz sie wypowiedzialam. Nie mam nic wiecej do dodania.

W temacie, który zapodał TomaszK nie wypowiedziałaś się Yvonne. Temat kulisów powstania Stowarzyszenia już wyczerpaliśmy.

Lepiej spróbować i wiedzieć, że się nie udało, niż żałować, że się nie spróbowało :-)

Yvonne 
Moderator

Wysłany: 2018-01-27, 21:43   

johny napisał/a:
Szkoda, że twojej wspaniałej przemowy z Francji nie zakończyłaś przemową: Pozdrawiam wszystkich zlotowiczów. Minus johny!

Nie wyglupiaj sie. Ten temat nie ma nic wspolnego z Loara.
Lista Zlotowiczow sie nie zmienila.

http://odbiblioteczkidoszafy.blogspot.com/

Yvonne 
Moderator

Wysłany: 2018-01-27, 21:45   

Czesio1 napisał/a:
W temacie, który zapodał TomaszK nie wypowiedziałaś się Yvonne

I sie nie wypowiem. Moja opinia jest wszystkim znana.
Szkoda czasu i wysilku na dyskusje akademickie.

johny
Moderator

Wysłany: 2018-01-27, 21:46   

Yvonne napisał/a:
johny napisał/a:

Nie wyglupiaj sie. Ten temat nie ma nic wspolnego z Loara.
Lista Zlotowiczow sie nie zmienila.

Absolutnie się nie wygłupiam. Nie będziesz czuła dyskomfortu w mojej obecności? Będziemy udawali, że nadal jest super... Naprawdę... Po co ta szopka...
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...

Yvonne 
Moderator

Wysłany: 2018-01-27, 21:49   

johny napisał/a:
Nie będziesz czuła dyskomfortu w mojej obecności? Będziemy udawali, że nadal jest super... Naprawdę... Po co ta szopka...

Nie, nie bede.
Na Zlocie bedzie tak jak zawsze czyli swietnie.
W to nie watpie.

Czesio1 
Administrator
Ojciec Prowadzący

Wysłany: 2018-01-27, 21:51   

Yvonne napisał/a:
johny napisał/a:
Nie będziesz czuła dyskomfortu w mojej obecności? Będziemy udawali, że nadal jest super... Naprawdę... Po co ta szopka...

Nie, nie bede.
Na Zlocie bedzie tak jak zawsze czyli swietnie.
W to nie watpie.

Też na to liczę. Na szczęście zlot nie jest ani jutro ani pojutrze tylko dopiero w sierpniu. Do tego czasu wiele się może zmienić.

Mysikrólik 
Zlotowicz
harcerz

Wysłany: 2018-01-28, 00:54   

Dobrze. Mamy się wypowiedzieć to się wypowiadajmy.

Temat stowarzyszenia jest dla mnie zamknięty.

Pozostają jednak inne kwestie.

1.Kasowanie postów.
Proszę o wypowiedź wszystkich którzy mogą moderować posty, czy będą w przyszłości stosować moderowanie mnie?

Mysikrólik 
Zlotowicz
harcerz

Wysłany: 2018-01-28, 01:30   

Nie do wszystkiego się odniosłem co chciałem
johny napisał/a:
Powiem szczerze agresja z jaką się spotkałem przeszła moje najśmielsze oczekiwania... Kalumnie rzucane na mnie także, zostałem łysym kibolem z bejsbolem w ręku...

Pytanie
Kto, gdzie i kiedy zaatakował Cię agresywnie?
Gdzie usłyszałeś kalumnie o łysym kibolu z bejsbolem?

johny napisał/a:

Doszedłem do wniosku, że może usunę się stąd aby nie niszczyć tego wspaniałego miejsca. Coś mi się tak zdaje, że moja osoba jest główną kością niezgody.

Kto rzucił kość niezgody?

Eksplorator63
Zlotowicz

Wysłany: 2018-01-28, 05:58   

Czesio1 napisał/a:
johny napisał/a:

Naprawdę nie mam zamiaru kopać się z koniem... Teraz jestem psychiczny. Ja z Wami tej Loary nie zobaczę, To wszystko.

A ja tam mam zamiar nad Loarą "szczelić" z Tobą lufę. Darem Puszczy.

Ja też mam zamiar nad Loara "szczelic" z Tobą lufę. Darem Puszczy. :-) :564:

PawelK
Moderator

Wysłany: 2018-01-28, 07:58   

1. Myślę, że zarzucanie komuś, że rozbija forum bo pisze co mu leży na wątrobie, gdy poproszono o napisanie co leży na wątrobie to jakaś aberracja a na stówę jest to nie fair.
2. Zbychowiec widzę, że intensywnie monitorujesz tamto forum. Wydaje się jednak, że nie wystarczająco intensywnie.
3. Odpowiadając na Twoje pytanie Mysikróliku, jeśli w Twoim wykonaniu pojawią się posty, które przekroczą mój poziom tolerancji to pewnie będę zmuszony Cię zmoderować. Natomiast, ze względu na to, że ja też piszę to co mi leży na wątrobie wprost, bez owijania w bawełnę, to nie moderuję postów za ich przekaz, bo byłoby to nieetyczne.

Czesio1 
Administrator
Ojciec Prowadzący

Wysłany: 2018-01-28, 08:24   

Mysikrólik napisał/a:

1.Kasowanie postów.
Proszę o wypowiedź wszystkich którzy mogą moderować posty, czy będą w przyszłości stosować moderowanie mnie?

Nie jestem zwolennikiem kasowania postów (i nie dotyczy to tylko Twoich postów Mysikróliku) ale i to mi się czasem zdarza. Natomiast funkcja moderacji treści łamiących regulamin, obrażających innych Forowiczów/Forowiczek, treści nieetycznych jak najbardziej.

PawelK
Moderator

Wysłany: 2018-01-28, 10:32   

Mam wrażenie, że niektórzy powinni dać sobie na pewien czas na wstrzymanie.
Panowie spieprzyliście ten regulamin a dolewanie oliwy do ognia nie pomaga.

irycki
Przygodomaniak
Pan Motocyklik

Wysłany: 2018-01-28, 11:27   

Miałem zamiar się wypowiedzieć na post TomaszKa, ale w międzyczasie dyskusja poszła w taką stronę, że mi ta chęć przeszła.
Jak już ustalicie, czy wolno być na obu forach jednocześnie, to się dostosuję.
Pozdrawiam

Nie chcę pani schlebiać, ale jest pani uosobieniem przygody. Gdy patrzę na panią łowiącą ryby, pływającą po jeziorze, nie wyobrażam sobie, aby istniała bardziej romantyczna dziewczyna.

Czesio1 
Administrator
Ojciec Prowadzący

Wysłany: 2018-01-28, 13:27   

PawelK napisał/a:
Dyskusja może mieć sens o tyle, że ustalone zostaną na przyszłość sztywne zasady moderowania i komunikacji.

Ja swoje zdanie już w tym temacie wyraziłem. Jestem zdania, żeby nie usuwać postów tylko moderować treści łamiące regulamin, obrażające innych Forowiczów/Forowiczek bądź inne nieeleganckie treści.
Usuwanie całego postu to już ostateczność.

Von Dobeneck
[Usunięty]

Wysłany: 2018-02-05, 22:28   

Przeczytałem, załamka. Polityka, politykierzy. Polityk na polityku, politykiem pogania. Już dawno Nienacki przestał mnie interesować Samochodzikami i czerwoną propagandą, ale tutaj miałem nadzieję znaleźć ludzi, zwykłych, zafascynowanych przygodami, Mazurami, historią. Okazuje się, że bez intryg, zawiści, nienawiści i dzielenia na lepszych i gorszych, po prostu w naszym kraju nie da się żyć, a może tacy są po prostu ludzie... Nie wiem dokąd dąży to forum, ale na pewno mi z nim nie po drodze. Nie po to w samotnym życiu szukałem kontaktu z innymi ludźmi, żeby się okazało, że lepiej jednak samotnie brnąć dalej. Staram się zawsze być bezstronny(wina matki) i nie wtrącać się do kłótni i jakichś nieporozumień między ludźmi, ale tutaj przybrało to rozmiary wojny domowej. I o co? O to kto pierwszy zrobi wywiad z Mikulskim(nie żyje, niestety), o miejsce zlotu? Macie pojęcie, jakie to jest komiczne patrzącym jak ja, z dystansu? Ubolewam nad jednym, że Iwmali doprowadziła do tego, że Czesio został zdjęty z funkcji Admina, to był koniec pewnej epoki w historii forum, teraz już dwóch for. Nie rozumiem dlaczego nie wymienia się z nicku głównego winowajcy, ale taka jest prawda. To Iwmali, swoimi skargami na Czesia doprowadziła do interwencji TomaszaNN, zresztą TomaszNN nawet nie pokusił się o sprawdzenie prawdziwości zarzutów, co dla mnie było oburzające i niesprawiedliwe. Dlatego też napisałem o tym głośno. Mam świadomość, że ludzie z ok1 czytują to forum, ale mam gdzieś, czy będę zbanowany, zablokowany, czy w inny sposób ukarany za prawdę, ale prawda jest właśnie taka.
Czytając ten wątek, zacząłem się zastanawiać kto jest właścicielem forum, kto ma ostatnie zdanie i komu zależy na eskalacji tego żałosnego konfliktu. Mam gdzieś, czy ktoś weźmie moje zdanie pod uwagę, czy mnie oleje, ale skoro już jestem członkiem tego forum, to powiem, że tymi regulaminami, podziałami itd. odstręczacie ludzi od forum, bo nikt nie chce dołączać tam, gdzie cały czas są wojny i walki o jakieś wyimaginowane zaszczyty. Nie wchodzę zbyt często na fora samochodzikowe, ale te kilka razy w zupełności mi wystarczą, żeby mnie zniechęcić. I pomyśleć, że walka o wyimaginowane wpływy czy zaszczyty, tak może zatruć zdrowy rdzeń społeczeństwa. :D A idźcie w cholerę. :p

Czesio1 
Administrator
Ojciec Prowadzący

Wysłany: 2018-02-06, 07:37   

Von Dobeneck napisał/a:
Przeczytałem, załamka. Polityka, politykierzy. Polityk na polityku, politykiem pogania. Już dawno Nienacki przestał mnie interesować Samochodzikami i czerwoną propagandą, ale tutaj miałem nadzieję znaleźć ludzi, zwykłych, zafascynowanych przygodami, Mazurami, historią. Okazuje się, że bez intryg, zawiści, nienawiści i dzielenia na lepszych i gorszych, po prostu w naszym kraju nie da się żyć, a może tacy są po prostu ludzie...

Dobek, dla nas to forum jest jak drugi dom. A w domu jak to w domu, sam wiesz, też zdarzają się nieporozumienia, istotne, żeby umieć je rozwiązać. I do tego dążymy.

Von Dobeneck napisał/a:

Czytając ten wątek, zacząłem się zastanawiać kto jest właścicielem forum, kto ma ostatnie zdanie i komu zależy na eskalacji tego żałosnego konfliktu. Mam gdzieś, czy ktoś weźmie moje zdanie pod uwagę, czy mnie oleje, ale skoro już jestem członkiem tego forum, to powiem, że tymi regulaminami, podziałami itd. odstręczacie ludzi od forum, bo nikt nie chce dołączać tam, gdzie cały czas są wojny i walki o jakieś wyimaginowane zaszczyty. Nie wchodzę zbyt często na fora samochodzikowe, ale te kilka razy w zupełności mi wystarczą, żeby mnie zniechęcić. I pomyśleć, że walka o wyimaginowane wpływy czy zaszczyty, tak może zatruć zdrowy rdzeń społeczeństwa. :D A idźcie w cholerę. :p

Ja mocno nie cierpię regulaminów (albo raczej ich czytania) ale niestety bez jakichś spisanych założeń nic teraz nie zrobisz. Regulamin niestety musi być, przynajmniej kilka najważniejszych punktów.

johny
Moderator

Wysłany: 2018-02-06, 08:09   

Czesio1 napisał/a:
Ja mocno nie cierpię regulaminów (albo raczej ich czytania) ale niestety bez jakichś spisanych założeń nic teraz nie zrobisz. Regulamin niestety musi być, przynajmniej kilka najważniejszych punktów.

Żeby było jasne. Chodzi o regulamin STOWARZYSZENIA a nie forum. Bez tego nie mogłoby dojść do rejestracji. Forum działa, jak działało i nawet jak ktoś napisze dżony jest gupi to włos z głowy mu nie spadnie. :-D A i regulamin stowarzyszenia został zmieniony zgodnie z postulatami .

Mysikrólik 
Zlotowicz
harcerz

Wysłany: 2018-02-06, 10:58   

Sprawy wyjaśnione. Wszyscy co chcieli się wypowiedzieli, a czas uleczy rany.

Czesio1 
Administrator
Ojciec Prowadzący

Wysłany: 2018-02-06, 11:06   

Mysikrólik napisał/a:

Dokładnie tak! Też na to liczę. :564:

Eksplorator63
Zlotowicz

Wysłany: 2018-02-06, 11:10   

Czesio1 napisał/a:
Mysikrólik napisał/a:

Dokładnie tak! Też na to liczę. :564:

:564: :-)

Von Dobeneck
[Usunięty]

Wysłany: 2018-02-06, 12:01   

Jestem za, a nawet przeciw. :p :D

johny
Moderator

Wysłany: 2018-05-29, 16:47   

Zajawka tego co się wydarzyło dzisiaj... Więcej wkrótce a może trochę później.

Czesio1 
Administrator
Ojciec Prowadzący

Wysłany: 2018-05-30, 06:13   

Pan Michał ciągle w świetnej formie

IMG_20180529_113022.jpg
Plik ściągnięto 25 raz(y) 2.4 MB

Odpowiedz do tematu