O wszystkim i o niczym

Dział poświęcony sprawom ogólnym dotyczącym wolnych dyskusji o wszystkim
ODPOWIEDZ
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8851
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 49 razy
Otrzymał podziękowań: 367 razy

Post autor: TomaszK »

Co tak pusto na forum w sobotni wieczór ? Wszyscy ucierają mak ?

Obrazek

U nas wszystko na jutro już gotowe, dzisiaj byliśmy z Julianem do święcenia. W kościele przegrzebał najpierw swój koszyczek, a potem cudze koszyki. Żurek na jutro już gotowy, teraz idę smarować czosnkiem indyka. Z domowych rzeczy będzie też sos tatarski i sałatka jarzynowa, natomiast ciasta są wszystkie kupne.
Awatar użytkownika
Barabasz
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 3888
Rejestracja: 25 sie 2015, 10:43
Miejscowość: Antoninów
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 115 razy
Otrzymał podziękowań: 137 razy

Post autor: Barabasz »

Solidny ten twój koszyk a raczej kosz ze święconką TomaszKu. Chyba zawiera całe śniadanie wielkanocne? U nas królują raczej takie mniejsze jakie ma twój wnuk.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11648
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 244 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

TomaszK pisze:Co tak pusto na forum w sobotni wieczór ? Wszyscy ucierają mak ?
O 20.30 to ja się ekscytowałem polską 3. ligą! :-D

Obrazek
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16406
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 389 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Barabasz pisze:Solidny ten twój koszyk a raczej kosz ze święconką TomaszKu. Chyba zawiera całe śniadanie wielkanocne? U nas królują raczej takie mniejsze jakie ma twój wnuk.
TomaszeK pewnie wybierał się z tym mniejszym ale jak otrzymał żurek od Hanki to musiał kupić większy. :-D
Pozdrowienia dla Was TomaszKu! :564:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11648
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 244 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Czesio1 pisze:TomaszeK pewnie wybierał się z tym mniejszym ale jak otrzymał żurek od Hanki to musiał kupić większy. :-D
:-D :564:
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8851
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 49 razy
Otrzymał podziękowań: 367 razy

Post autor: TomaszK »

:502:Czesio1 :505:

On wie za co. :evil:
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11648
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 244 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Ale ja nie wiem! :-D
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 13017
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 177 razy

Post autor: Yvonne »

Ja też nie.
Widocznie ma się tu przed nami jakieś tajemnice :027:
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8851
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 49 razy
Otrzymał podziękowań: 367 razy

Post autor: TomaszK »

Zrobił mi kawał na prima aprilis, a jak idiota dałem się nabrać do tego stopnia, że zmieniłem hasło w poczcie mailowej.

Niech ja go spotkam.
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11648
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 244 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

TomaszK pisze:Zrobił mi kawał na prima aprilis, a jak idiota dałem się nabrać do tego stopnia, że zmieniłem hasło w poczcie mailowej.

Niech ja go spotkam.
:-D :-D :-D
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16406
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 389 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

TomaszK pisze:Zrobił mi kawał na prima aprilis, a jak idiota dałem się nabrać do tego stopnia, że zmieniłem hasło w poczcie mailowej.
:509: :509: :509: :509: :509:
TomaszK pisze: Niech ja go spotkam.
Jak to dobrze, że nie wykupiłem jeszcze biletów do Kościeliska :-D :-D :-D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11648
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 244 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Tęsknie już za takimi klimatami...
Obrazek
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 13017
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 177 razy

Post autor: Yvonne »

johny pisze:Tęsknie już za takimi klimatami...
Ja też ...

Mysikróliku, kiedy umawiamy się na pierwszy rejs?
Może jeszcze ktoś dołączy i uda się popływać w dwie albo trzy łajby?
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5284
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Post autor: Mysikrólik »

Powoli trzeba się rozejrzeć. Mamy po 20 C, a jeszcze 2 tyg temu był mróz.
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 13017
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 177 razy

Post autor: Yvonne »

Czesio, nigdy nie zapomnę tego, że przekroczyłeś liczbę 10 000 postów na moim konkursie z UFO!!! :-D :-D :-D
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11648
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 244 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Najpiękniejszy widok wczorajszego dnia! :-)
Obrazek
Teraz marzy mi się puknięcie Bayernu w półfinale! :-)
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5284
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Post autor: Mysikrólik »

johny pisze:Najpiękniejszy widok wczorajszego dnia! :-)

Teraz marzy mi się puknięcie Bayernu w półfinale! :-)
Najpiękniejszy to był wynik w Rzymie.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16406
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 389 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Mysikrólik pisze: Najpiękniejszy to był wynik w Rzymie.
I Ty Brutusie przeciwko mnie? :-(
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11648
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 244 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Czesio1 pisze:
Mysikrólik pisze: Najpiękniejszy to był wynik w Rzymie.
I Ty Brutusie przeciwko mnie? :-(
Fakt fajnie, że Barcelona odpadła ale jakby Liverpool odpadł to właściwie LM by się dla mnie skończyła... No może trzymałbym tylko kciuki za pozostałą trójkę byle nie wygrał Bayern. Teraz mi się marzy upokorzenie świnek z Monachium. :-)
Obrazek
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16406
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 389 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

johny pisze: Fakt fajnie, że Barcelona odpadła
Ale z Was koledzy. :-/
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6396
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 204 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

johny pisze:Teraz mi się marzy upokorzenie świnek z Monachium.
Wiecie co, mam wrażenie, że to forum umiera w błyskawicznym tempie. A tego typu retoryka nie pomaga w pozyskiwaniu nowych osób.
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16406
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 389 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

PawelK pisze: Wiecie co, mam wrażenie, że to forum umiera w błyskawicznym tempie.
Nie odniosłem takiego wrażenia. Może nie przybywa nam po tysiąc postów dziennie ale forum sobie spokojnie żyje. A projekty które mamy też o tym świadczą.
PawelK pisze: A tego typu retoryka nie pomaga w pozyskiwaniu nowych osób.
Na forum jak w życiu Paweł, jeden jest kibicem Legii drugi Widzewa, czasem ciężko jest się powstrzymać od mocniejszych słów.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6396
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 204 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

Czesio1 pisze:Na forum jak w życiu Paweł, jeden jest kibicem Legii drugi Widzewa, czasem ciężko jest się powstrzymać od mocniejszych słów.
Głupoty Czesiu opowiadasz. Kibicowanie nie ma nic wspólnego z brakiem szacunku dla sportowców i przeciwników. Ale ja dorosłych ludzi nie będę wychowywał. Gdy jeszcze coś robiłem na Legii a szczeniaki w ramach "kibicowania" demolowali autobusy gdy wracali z meczów, to dostawali od nas po głowie i w ekspresowym tempie skończyła się "walka" z przeciwnikiem, który nie ma możliwości się bronić. Dorośli ludzie czytając wpisy rodem z niskich lotów forów kibicowskich trzy razy się zastanowi zanim tu wróci nie mówiąc o rejestracji i zaangażowaniu się w działanie.
Czesio1 pisze:Nie odniosłem takiego wrażenia. Może nie przybywa nam po tysiąc postów dziennie ale forum sobie spokojnie żyje. A projekty które mamy też o tym świadczą.
Gratuluję dobrego samopoczucia. Jakie to projekty mamy, że o czymś świadczą? W porywach do 20 postów dziennie w tym w porywach 2 merytoryczne. Rzeczywiście spokojne życie. Polegające na tym, że nic się nie dzieje.
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16406
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 389 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

PawelK pisze: Głupoty Czesiu opowiadasz. Kibicowanie nie ma nic wspólnego z brakiem szacunku dla sportowców i przeciwników. Ale ja dorosłych ludzi nie będę wychowywał. Gdy jeszcze coś robiłem na Legii a szczeniaki w ramach "kibicowania" demolowali autobusy gdy wracali z meczów, to dostawali od nas po głowie i w ekspresowym tempie skończyła się "walka" z przeciwnikiem, który nie ma możliwości się bronić. Dorośli ludzie czytając wpisy rodem z niskich lotów forów kibicowskich trzy razy się zastanowi zanim tu wróci nie mówiąc o rejestracji i zaangażowaniu się w działanie.
Przesadzasz Paweł. Nasze żartobliwe wymiany na temat ulubionych i nie lubianych drużyn nie stanowią podstaw do ewentualnej rejestracji na forum nowych ludzi. Zdecydowanie wyolbrzymiasz temat.
PawelK pisze:Gratuluję dobrego samopoczucia. Jakie to projekty mamy, że o czymś świadczą?
Przede wszystkim nasze zloty, których już mamy za sobą kilkanaście. I jak sądzę nie mniej przed sobą. One świadczą o tym, że forum nie zamiera w błyskawicznym tempie jak to napisałeś.
Odsłonięcie tablic w Brześciu Kujawskim, we Fromborku. Coś po sobie w tych miejscach zostawiamy. Nawiązujemy kontakty w przedstawicielami miejsc które odwiedzamy.
Honorowym gościem naszego zlotu był Pan Michał Szewczyk. Koledzy z Łodzi opowiadali o forum w telewizji internetowej. TomaszeK zaproponował eksplorację rodzinnych stron w szerszym gronie.
TomaszeK nawiązał współpracę z Muzeum we Fromborku, w maju ma być wernisaż nowej wystawy.
PawelK pisze:W porywach do 20 postów dziennie w tym w porywach 2 merytoryczne. Rzeczywiście spokojne życie. Polegające na tym, że nic się nie dzieje.
I cóż z tego że w porywach do 20 postów dziennie? Jeśli oczekujesz od forum dużej ilości postów i samej merytoryki to tu tego nie znajdziesz Paweł.
Ilość postów zależy w dużej mierze od ilości czasu Forowiczów. A ponieważ większość z nas ma rodziny, dzieci, więc ja osobiście nie oczekuję od każdego klepania po kilkanaście postów dziennie, żeby podnieść statystyki.
A merytoryka. Cóż, forum to forum, miejsce dyskusyjne. Można tu pisać o wszystkim.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6396
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 204 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

Gratuluję dobrego samopoczucia. Opisałeś w trzech linijkach zdarzenia z kilku lat.
Forum służy do tego żeby na nim pisać, głównie merytorycznie. Na naszym forum podstawowe tematy to muzyka, której słuchamy oraz grosz do grosza. Ale skoro Twoim zdaniem to jest właściwy kierunek...
BTW - ilość postów w większej mierze zależy od ilości uczestników forum a u nas z 8 użytkowników, którzy się zarejestrowali w tym roku (zbychowca, który wykasował wszystkie swoje posty i ponownie zarejestrował nie liczę) 3 nigdy się nie zalogował, 3 tylko w dniu rejestracji (w tym jeden, który się dziwacznie zachowywał) a tylko dwóch zalogowało się później. Żaden nic nie napisał.
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16406
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 389 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

PawelK pisze:Gratuluję dobrego samopoczucia. Opisałeś w trzech linijkach zdarzenia z kilku lat.
A wiesz, że przygotowanie niektórych wydarzeń z tych trzech linijek wymaga czasem kilkumiesięcznego przygotowania?
PawelK pisze:Forum służy do tego żeby na nim pisać, głównie merytorycznie. Na naszym forum podstawowe tematy to muzyka, której słuchamy oraz grosz do grosza. Ale skoro Twoim zdaniem to jest właściwy kierunek...
Paweł, nie interesują Cię grosiki to ignorujesz temat. Ja nie twierdzę, że stukanie grosików to jest temat przewodni forum. To tylko jeden z tematów.
PawelK pisze:.
BTW - ilość postów w większej mierze zależy od ilości uczestników forum a u nas z 8 użytkowników, którzy się zarejestrowali w tym roku (zbychowca, który wykasował wszystkie swoje posty i ponownie zarejestrował nie liczę) 3 nigdy się nie zalogował, 3 tylko w dniu rejestracji (w tym jeden, który się dziwacznie zachowywał) a tylko dwóch zalogowało się później. Żaden nic nie napisał.
I cóż próbujesz udowodnić tymi statystykami? Zajrzałem tutaj i tutaj , ustawiłem sortowanie malejąco i cóż mi wyszło?
Jeden z marudzących Forowiczów zagląda na to umierające forum średnio dziennie ponad 8 razy i spędza na nim ponad dwie godziny i piętnaście minut dziennie średnio. Jeśli jest tak źle Pawle to czemu jest tak dobrze? Czemu Ty musisz tak marudzić?
Pozwól, że teraz ja Tobie pogratuluję dobrego samopoczucia.
EOT.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 13017
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 177 razy

Post autor: Yvonne »

Czesio1 pisze: PawelK napisał/a:
Gratuluję dobrego samopoczucia. Opisałeś w trzech linijkach zdarzenia z kilku lat.

A wiesz, że przygotowanie niektórych wydarzeń z tych trzech linijek wymaga czasem kilkumiesięcznego przygotowania?
Pozwólcie, że dorzucę swoje 3 grosze.

Absolutnie zgadzam się z tym, co napisał wyżej Czesio.
Nikt, kto nie przygotowywał zlotu wraz z całą jego otoczką (programem, umówieniem spotkań, bazą noclegową, posiłkami, konkursami itp.) nie ma pojęcia ile czasu to zajmuje. A zajmuje dużo. Bardzo dużo czasu i zaangażowania.

Ale rację ma też PawełK. I to sporą rację.
Mnie również martwi sytuacja, jaka ma miejsce na forum od jakiegoś czasu. Bardzo mało się dzieje. Prawie w ogóle nie rozmawiamy o książkach Nienackiego. Od czasu do czasu jedynie przewinie się krótka dyskusja czy UFO to Samochodzik czy nie.

Ja ze swojej strony staram się proponować coś nowego, zakładać wątki, pisać o różnych książkach, które czytam, filmach, które oglądam ... Wszystko to bez jakiegoś większego odzewu.

Być może jest tak, jak napisał Czesio. Że ludzie po prostu nie mają czasu. Albo chęci siedzenia przed komputerem.
Zwłaszcza piękną wiosną :-)
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11648
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 244 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Mnie również martwi sytuacja, jaka ma miejsce na forum od jakiegoś czasu. Bardzo mało się dzieje. Prawie w ogóle nie rozmawiamy o książkach Nienackiego. Od czasu do czasu jedynie przewinie się krótka dyskusja czy UFO to Samochodzik czy nie.
A ile można nawijać o tym samym? Już kiedyś o tym pisałem. Jest inne miejsce do dzielenia włosa na czworo. Nasze forum to FORUM MIŁOśNIKÓW PRZYGÓD "Z PRZYGOD¡ NA TY" I w stronę przygody trzeba iść.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 13017
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 177 razy

Post autor: Yvonne »

johny pisze:A ile można nawijać o tym samym?
Dlaczego o tym samym?
Ja za każdym razem czytając na nowo Samochodziki, odkrywam w nich coś nowego, coś innego, coś, na co wcześniej nie zwracałam uwagi. I uważam, że jest to warte wspomnienia.

Ponadto piszę też o innych książkach przeczytanych przeze mnie, bo tak jak kiedyś pisała Panna Monika, ceni ona nasze forum za to, że jest miejscem, gdzie można PODYSKUTOWAć o książkach, co jest bardzo wartościowe, a rzadko mamy taką możliwość w życiu realnym.
Niestety, ostatnio tych dyskusji jest coraz mniej, co mnie martwi.
johny pisze:Nasze forum to FORUM MIŁOśNIKÓW PRZYGÓD "Z PRZYGOD¡ NA TY" I w stronę przygody trzeba iść.
Tak, johny, wszystko pięknie, ale nie każdy ma możliwość czy czas, aby ciągle wyruszać na nowe wyprawy i żyć tylko tym.
Zauważ, że nie każdy Forowicz bierze udział w naszych zlotach. Są osoby aktywne na forum, które biorą udział w konkursach czy zagadkach, ale na zloty, z pewnych przyczyn nie jeżdzą.
I dla nich też jest to forum.
Nie tylko dla tych, którzy rzucają się w wir przygody.
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6396
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 204 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

johny pisze:A ile można nawijać o tym samym?
Mam nadzieję, że zastosujesz się do tego stwierdzenia gdy będziesz chciał rozpoczynać kolejną dyskusję na temat tego czy UFO to Samochodzik czy nie.
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”