VI Forowy Zlot Złoczyńcowy Brześć Kujawski i okolice

Oficjalne zloty Miłośników Samochodzikowej Przygody
ODPOWIEDZ
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8828
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 366 razy

Post autor: TomaszK »

Ale nie do końca to rozumiem. Wygląda jakby tylko dokoła zarastającego jeziora zrobiono wykop. Czy to wnętrze z trzcinami będzie też usunięte ?
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

zbychowiec pisze:Pięknie! Rośnie nam wyspa jak na drożdżach!
Wspaniale!
TomaszK pisze:Ale nie do końca to rozumiem. Wygląda jakby tylko dokoła zarastającego jeziora zrobiono wykop.
A nie tak się "odzyskuje" wyspę właśnie?
Nie wiem, nie znam się, ale ja to sobie właśnie tak wyobrażałam :-D
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

TomaszK pisze:Ale nie do końca to rozumiem. Wygląda jakby tylko dokoła zarastającego jeziora zrobiono wykop. Czy to wnętrze z trzcinami będzie też usunięte ?
Wszystkiego dowiemy się dopiero we wrześniu na miejscu. Według planu projektu jaki otrzymałem od Hanki Wyspa złoczyńców ma wyglądać mniej więcej tak jak na tej mapce:

[gimg small=http://pansamochodzik.org.pl/przygoda/b ... 940630.jpg medium= large=http://s26.postimg.org/5625nlomf/Brze_Kujawski.jpg group=glr28591][/gimg]
Punkt 11. Wyspa złoczyńców
Ostatnio zmieniony 18 maja 2015, 19:13 przez Czesio1, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Czujeta klimat ogniska na środku wyspy i smak pieczonej przy nim kiełbasy w piękną, ciepłą wrześniową noc??? :-D ;-)
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

johny pisze:Czujeta klimat ogniska na środku wyspy i smak pieczonej przy nim kiełbasy w piękną, ciepłą wrześniową noc??? :-D ;-)
I nocleg pod namiotem na środku wyspy! I cos jeszcze:
"W pobliżu namiotu zamigotały przede mną dwie pary fosforyzujących oczu. Usłyszałem głęboki, ponury pomruk.
Psyl Dwa ogromne owczarki alzackie wpatrywały się we mnie, stojąc zaledwie o pięć kroków od namiotu. Patrzyły na mnie z nienawiścią, przekonywały mnie o tym ich błyszczące oczy, raz po raz obnażane kłyr pomruk dobywający się z psich gardeł."
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

johny pisze:Czujeta klimat ogniska na środku wyspy i smak pieczonej przy nim kiełbasy w piękną, ciepłą wrześniową noc??? :-D ;-)
To będzie coś naprawdę niesamowitego :564:
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8828
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 366 razy

Post autor: TomaszK »

Czy termin oficjalnego otwarcia wyspy nadal pozostaje nieznany ?
Ostatnio zmieniony 18 maja 2015, 20:20 przez TomaszK, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

TomaszK pisze:Czy termin oficjalnego otwarcia wyspy nadal pozostaje nieznany ?
Ja póki co terminu nie znam. Wstępnie miało to być chyba gdzieś po 20-ym września.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Hanka
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1920
Rejestracja: 05 maja 2014, 20:31
Tytuł: Hanka
Miejscowość: Brześć Kujawski
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 119 razy
Otrzymał podziękowań: 107 razy

Post autor: Hanka »

Termin zakończenia prac jest przewidziany na październik. Na razie obserwujcie wraz ze mną postępy w pracach przy rewitalizacji. Mam nadzieję że we wrześniu wyspa będzie gotowa na otwarcie i zwiedzanie. ;-)
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8828
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 366 razy

Post autor: TomaszK »

Bardziej pasowałoby mi we wrześniu, ale październik też może być.
Hanka
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1920
Rejestracja: 05 maja 2014, 20:31
Tytuł: Hanka
Miejscowość: Brześć Kujawski
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 119 razy
Otrzymał podziękowań: 107 razy

Post autor: Hanka »

1 maja 2014 rozpoczął się Zlot Złoczyńcowy w Brześciu Kujawskim i wtedy miałam zaszczyt poznać osoby, które w nim uczestniczyły. I tak już 4 lata zaglądam na to Forum i nie wyobrażam sobie dnia bez tego. Bardzo lubię czytać Wasze posty, uczestniczyć w konkursach, a najbardziej jeździć na zloty. :-)
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Hanka pisze:1 maja 2014 rozpoczął się Zlot Złoczyńcowy w Brześciu Kujawskim i wtedy miałam zaszczyt poznać osoby, które w nim uczestniczyły. I tak już 4 lata zaglądam na to Forum i nie wyobrażam sobie dnia bez tego. Bardzo lubię czytać Wasze posty, uczestniczyć w konkursach, a najbardziej jeździć na zloty. :-)
Oj jak ten czas szybko płynie. Ja jak dziś pamiętam Hankę (o, przepraszam, wtedy to byliśmy jeszcze na per "pani", "pan") jak przy murku za przystankiem opowiadała nam jak kiedyś w dawnych czasach kąpała się w jeziorze Cmętowo. :564:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ