Mś w piłce noznej do lat 20

Dział poświęcony różnym wydarzeniom sportowym
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5279
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Post autor: Mysikrólik »

johny pisze:Tak czy siak pierwszy forowy wypad na mecz dokonał się! Pomijając wynik było chyba fajnie. Dziękuję za spotkanie. :-)
Ba, pewnie że fajnie. Autostradą teraz to 2,5 godzinki więc luzik. Trochę gorzej miał kumpel, bo jechał z Krakowa do Poznania i od razu do Łodzi, a potem powrót. Niezły maraton.

Fajny stadion maja w tej drugiej lidze. :-P
Dobrze też, że kibice Widzewa wzięli się za doping, bo początkowo zanosiło się na piknik. Tak to już jest na reprezentacji.

Co do gry naszych, to dramat. 0-2 to najmniejszy wymiar kary. Chłopcy kompletnie nie mieli pomysłu na grę, a jak do tego dodać, że Kolumbijczycy byli szybsi, sprawniejsi i lepsi technicznie, to mamy pełen obraz.

Jak wspominałem johny, szanuj Lewego, bo przyszłość czeka nas marna.
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Mysikrólik pisze:Fajny stadion maja w tej drugiej lidze. :-P
Pewnie, ze fajny! Tylko na 2. ligę troszkę za mały! :-P
Mysikrólik pisze:Dobrze też, że kibice Widzewa wzięli się za doping, bo początkowo zanosiło się na piknik. Tak to już jest na reprezentacji.
Powiem tak, sam byłem zaskoczony, że to tak fajnie poszło! A "cztery trybuny" wyszły prawie jak na Widzewie.
Mysikrólik pisze:Co do gry naszych, to dramat. 0-2 to najmniejszy wymiar kary. Chłopcy kompletnie nie mieli pomysłu na grę, a jak do tego dodać, że Kolumbijczycy byli szybsi, sprawniejsi i lepsi technicznie, to mamy pełen obraz.
Co tu komentować, 1,5 strzału na mecz I tak jak mówiliśmy, nawet nie wiadomo czy bramkarz Kolumbii potrafi bronić! :-D
Mysikrólik pisze:Jak wspominałem johny, szanuj Lewego, bo przyszłość czeka nas marna.
I znów mi chcesz przypisać uczucia, które są mi obce. :-)
Do następnego zatem!
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Pozwoliłem sobie przenieść posty z "Meczu o Mistrzostwo"do --> "Mś w piłce nożnej do lat 20" bo o tym jest rzecz.
Ostatnio zmieniony 24 maja 2019, 11:12 przez johny, łącznie zmieniany 1 raz.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5279
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Post autor: Mysikrólik »

Nawet nie wiedziałem, że w Mś20 grają 24 drużyny. To oznacza, że jeśli wysoko wygralibyśmy z Thaiti to mamy szansę wyjść z grupy z trzeciego miejsca.
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Mysikrólik pisze:Nawet nie wiedziałem, że w Mś20 grają 24 drużyny. To oznacza, że jeśli wysoko wygralibyśmy z Thaiti to mamy szansę wyjść z grupy z trzeciego miejsca.
Niestety mamy szansę wejść... :-D
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
VdL
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 4799
Rejestracja: 29 maja 2014, 23:05
Miejscowość: dokąd
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 129 razy
Otrzymał podziękowań: 89 razy

Post autor: VdL »

Podsumuję tak:

Atmosfer była super, sradion wiadomo, również. Koszulki biało czerwonych leżały idealnie, fryzury prezentowały się wzorowo. Wygrał lepszy. Byłbym zaskoczony, gdyby wygrał gorszy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „To i owo na sportowo”