Końcówka eliminacji Mistrzostw świata Brazylia 2014

Dział poświęcony różnym wydarzeniom sportowym
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Mysikrólik pisze:Poza tym, jak to sobie wyobrażasz?
Że Polska wycofa się ze struktur FIFA, UEFA?
No niestety jesteśmy tam gdzie jesteśmy, a ja nadal łudzę się, że potrafimy więcej niż na to wskazuje ranking. Tylko że trzeba to udowodnić.
A będzie coraz trudniej, bo do kolejnych eliminacji będą nas losować z czwartego koszyka. Pocieszające jest, że już nawet trzecie miejsce w grupie daje szanse awansu. Tylko co z tego? Platini ułatwił drogę awansu do Ligi Mistrzów takim krajom jak nasz a i tak wciąż czekamy na ten upragniony awans więc czemu w eliminacjach do Mistrzostw Europy miałoby być lepiej?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5279
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Post autor: Mysikrólik »

No tak, ale przecież nie będziemy kibicować Niemcom, czy innym Brazylijczykom, czy Mołdawianom.
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Super wywiad z Kloppem! Właśnie dlatego kogoś o takiej charakterystyce potrzebuje polska piłka!
http://www.borussia.com.pl/news/Obszern ... oppem-9792

P.S.
Wczoraj przedłużył kontrakt z BVB do 2018 r :-)
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Zamiast polskiej kopaniny obejrzałem sobie Francja - Ukraina na Saint Denis. Fajny meczyk. Szaleństwo Francuzów w 1. poł. lub jak kto woli przespana 1 poł. przez Ukraińców, czerwień dla Ukrainy w 2. i w efekcie zasłużone zwycięstwo żabojadów. Niesamowity Ribery i obrońca Liverpoolu Sakho bodajże.
Mimo wszystko brawa dla naszych sąsiadów za to, że mocno nastraszyli Francuzów! Dzięki temu był świetny meczyk.
Ostatnio zmieniony 20 lis 2013, 09:37 przez johny, łącznie zmieniany 1 raz.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

johny pisze:Zamiast polskiej kopaniny obejrzałem sobie Francja - Ukraina na Saint Denis. Fajny meczyk. Szaleństwo Francuzów w 1. poł. lub jak kto woli przespana 1 poł. przez Ukraińców, czerwień dla Ukrainy w 2. i w efekcie zasłużone dla żabojadów. Niesamowity Ribery i obrońca Liverpoolu Sakho bodajże.
Mimo wszystko brawa dla naszych sąsiadów za to, że mocno nastraszyli Francuzów! Dzięki temu był świetny meczyk.
Nastraszyli? Widziałeś karnego dla Ukrainy w poprzednim meczu? Gdyby w takiej sytuacji upadł Robert Lewandowski to by dostał żółtą kartkę za próbę wymuszenia karnego.
Futra, kawior i Masza z Daszą zrobiły swoje...
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Niestety nie widziałem! Syn mi tylko mówił, że Nasri kilku setek nie wykorzystał... Ale mimo wszystko trochę nastraszyli. :-)
PawelK pisze:Masza z Daszą zrobiły swoje...
Co masz na mysli? :027: :-D
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

johny pisze:Niestety nie widziałem! Syn mi tylko mówił, że Nasri kilku setek nie wykorzystał... Ale mimo wszystko trochę nastraszyli. :-)
PawelK pisze:Masza z Daszą zrobiły swoje...
Co masz na mysli? :027: :-D
Że gdyby drugi mecz by był na Ukrainie to Ukraińcy by strzelili tyle bramek ile trzeba.
Znasz ten cytat z kultowego filmu "Mają być trzy bramki?", to chyba w Łodzi się działo :-D
ODPOWIEDZ

Wróć do „To i owo na sportowo”