Zlot 2021? - dyskusja

Oficjalne zloty Miłośników Samochodzikowej Przygody
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16405
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 389 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Odświeżę temat, może ktoś będzie chciał jeszcze wziąć udział w tej dyskusji.
Miesiąc minął i żadnych konkretnych innych propozycji co do zlotu w Boże Ciało 2021 nie ma. Czy ktoś jeszcze ewentualnie chce coś zaproponować?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Aldona
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 992
Rejestracja: 11 lip 2013, 19:10
Tytuł: Aldona
Miejscowość: Z nikąd
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy

Post autor: Aldona »

Czesio1 pisze:Czy ktoś jeszcze ewentualnie chce coś zaproponować?
Ja chcę :)

A to już w tym roku niczego nie będzie? :(
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16405
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 389 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Aldona pisze: A to już w tym roku niczego nie będzie? :(
W związku z tą wciąż obecną pandemia planujemy wstępnie zlot/złoty na przyszły rok.
A co proponujesz na ten?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Aldona
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 992
Rejestracja: 11 lip 2013, 19:10
Tytuł: Aldona
Miejscowość: Z nikąd
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy

Post autor: Aldona »

Czesio1 pisze:A co proponujesz na ten?
No najlepiej jakiś opuszczony dworek w listopadzie.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16405
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 389 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Aldona pisze:
Czesio1 pisze:A co proponujesz na ten?
No najlepiej jakiś opuszczony dworek w listopadzie.
Z kominkiem biblioteka i sala balowa?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 13012
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 176 razy

Post autor: Yvonne »

Aldona pisze:
Czesio1 pisze:A co proponujesz na ten?
No najlepiej jakiś opuszczony dworek w listopadzie.
Nie papuguj, Aldonko :-D
To już ja proponowałam. Na przyszły rok, bo idealnie pasuje długi weekend listopadowy.
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5284
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Post autor: Mysikrólik »

Ja tam bym nie czekał i zrobił w nadchodzącym listopadzie przedminizlot dworowy.
Mini bo zakladam że wielu nie pojedzie, a przed bo za rok powinien też być.Z resztą nic nie przeszkadza żeby był co roku w listopadzie. Kwestia znalezienia miejsca.
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 13012
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 176 razy

Post autor: Yvonne »

Mysikrólik pisze:Ja tam bym nie czekał i zrobił w nadchodzącym listopadzie przedminizlot dworowy.
Mini bo zakladam że wielu nie pojedzie, a przed bo za rok powinien też być.Z resztą nic nie przeszkadza żeby był co roku w listopadzie. Kwestia znalezienia miejsca.
Moim zdaniem za mało czasu na organizację w tym roku.
To powinien być porządny zlot, w idealnym miejscu i z dobrym programem.
Jestem jednak na przyszłym rokiem.
Awatar użytkownika
VdL
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 4799
Rejestracja: 29 maja 2014, 23:05
Miejscowość: dokąd
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 129 razy
Otrzymał podziękowań: 89 razy

Post autor: VdL »

Osobiście w przyszłym roku obstawiałbym Prowansję. Oczywiście jeśli warunki pandemi z e pozwolą.
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 13012
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 176 razy

Post autor: Yvonne »

VdL pisze:Osobiście w przyszłym roku obstawiałbym Prowansję. Oczywiście jeśli warunki pandemi z e pozwolą.
Prowansję planowaliśmy na 2022.
Awatar użytkownika
VdL
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 4799
Rejestracja: 29 maja 2014, 23:05
Miejscowość: dokąd
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 129 razy
Otrzymał podziękowań: 89 razy

Post autor: VdL »

Yvonne pisze:
VdL pisze:Osobiście w przyszłym roku obstawiałbym Prowansję. Oczywiście jeśli warunki pandemi z e pozwolą.
Prowansję planowaliśmy na 2022.
Tak, wiem.
Zastanow się czy nie warto zmienić planów. W 2022 bed, ie Tobie trudniej niż rok wcześniej, jeśli planujesz się wybrać z Elizabeth...
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8850
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 49 razy
Otrzymał podziękowań: 367 razy

Post autor: TomaszK »

VdL pisze: W 2022 bed, ie Tobie trudniej niż rok wcześniej, jeśli planujesz się wybrać z Elizabeth...
Wręcz przeciwnie, wtedy będzie miała trzy lata. Takie dzieci jeździły już na zloty - Michał Johnego, Matylda PiTT-ów, Filip Barabasza. Z dwuletnim dzieckiem będą wieksze problemy.
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 13012
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 176 razy

Post autor: Yvonne »

TomaszK pisze:
VdL pisze: W 2022 bed, ie Tobie trudniej niż rok wcześniej, jeśli planujesz się wybrać z Elizabeth...
Wręcz przeciwnie, wtedy będzie miała trzy lata. Takie dzieci jeździły już na zloty - Michał Johnego, Matylda PiTT-ów, Filip Barabasza. Z dwuletnim dzieckiem będą wieksze problemy.
Dokładnie to latem 2022 będzie miała dwa i pół roku :-)
Ale zgadzam się z Tomaszkiem. W 2022 jest bardziej prawdopodobne, że pojedziemy. W 2021 raczej nie.
Zresztą, VdL, zlot nad Loarą organizowałam prawie półtora roku. Myślę, że organizacja zlotu w Prowansji zajmie jeszcze więcej czasu.
Ostatnio zmieniony 12 sie 2020, 19:49 przez Yvonne, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
VdL
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 4799
Rejestracja: 29 maja 2014, 23:05
Miejscowość: dokąd
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 129 razy
Otrzymał podziękowań: 89 razy

Post autor: VdL »

Yvonne pisze:
TomaszK pisze:
VdL pisze: W 2022 bed, ie Tobie trudniej niż rok wcześniej, jeśli planujesz się wybrać z Elizabeth...
Wręcz przeciwnie, wtedy będzie miała trzy lata. Takie dzieci jeździły już na zloty - Michał Johnego, Matylda PiTT-ów, Filip Barabasza. Z dwuletnim dzieckiem będą wieksze problemy.
Dokładnie to latem 2022 będzie miała dwa i pół roku :-)
Ale zgadzam się z Tomaszkiem. W 2022 jest bardziej prawdopodobne, że pojedziemy. W 2021 raczej nie.
Zresztą, VdL, zlot nad Loarą organizowałam prawie półtora roku. Myślę, że organizacja zlotu w Prowansji zajmie jeszcze więcej czasu.
2,5 roku to najtrudniejszy okres do podróżowania z dzieckiem, ale powyższy argument organizacyjny mnie przekonuje.
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 13012
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 176 razy

Post autor: Yvonne »

VdL pisze:
2,5 roku to najtrudniejszy okres do podróżowania z dzieckiem, ale powyższy argument organizacyjny mnie przekonuje.
Dlaczego tak sądzisz?
Wydaje mi się, że im dziecko starsze, tym lepiej.
Pewne rzeczy już rozumie, z takim dwu i trzylatkiem można już grać w samochodzie w jakieś proste zabawy słowne ...
Awatar użytkownika
VdL
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 4799
Rejestracja: 29 maja 2014, 23:05
Miejscowość: dokąd
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 129 razy
Otrzymał podziękowań: 89 razy

Post autor: VdL »

Yvonne pisze:
VdL pisze:
2,5 roku to najtrudniejszy okres do podróżowania z dzieckiem, ale powyższy argument organizacyjny mnie przekonuje.
Dlaczego tak sądzisz?
Wydaje mi się, że im dziecko starsze, tym lepiej.
Pewne rzeczy już rozumie, z takim dwu i trzylatkiem można już grać w samochodzie w jakieś proste zabawy słowne ...
Dziecko wtym właśnie momencie przesiada się na nocnik, poza tym jest najmadrzejsze i nie chce jeździć wózkiem, będziesz słyszeć co chwilę,, ja sama". Trudno je pilnować. Jest bardzo kreatywne i nie przewidywalne, trzeba bacznie uważać. Tylko tyle.
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 13012
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 176 razy

Post autor: Yvonne »

Czesio1 pisze:Odświeżę temat, może ktoś będzie chciał jeszcze wziąć udział w tej dyskusji.
Miesiąc minął i żadnych konkretnych innych propozycji co do zlotu w Boże Ciało 2021 nie ma. Czy ktoś jeszcze ewentualnie chce coś zaproponować?
Czesio, biorąc pod uwagę ruch, który tu panuje, a raczej jego brak, zastanawiam się, czy my jeszcze chcemy z sobą rozmawiać i spotykać się na zlotach :027:
Awatar użytkownika
irycki
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2717
Rejestracja: 22 cze 2016, 12:05
Tytuł: Pan Motocyklik
Miejscowość: Legionowo
Podziękował;: 64 razy
Otrzymał podziękowań: 106 razy

Post autor: irycki »

Wakacje w końcu są... nie każdy ma ze sobą laptopa, a z komórki trudno wystukać dłuższy tekst. Nie mówiąc o tym, że są pewnie tacy, którzy programowo na wakacjach odcinają się od neta.

Przyjdzie wrzesień, zacznie się większy ruch.

A wracając do tematu - czy ten pomysł ze zloto-spływem kajakowym, jaki w pewnym momencie pojawił się w temacie "ku morzu", to na poważnie, czy dla jaj? Bo pomysł ma w sobie coś, co mnie dziwnie pociąga...

Jeśli chodzi o tradycyjny zlot, to akceptuję wybór. Można by się oczywiście zastanawiać nad innymi lokalizacjami. Np. pewien potencjał ma Pojezierze Myśliborskie. Ale dla większości forowiczów będzie tam chyba dalej niż do Niedźwiedziego. A okolice Niedźwiedziego są super. I może w końcu uda mi się dotrzeć do Sowirogu, bo w tym roku znowu nie wyszło.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nie chcę pani schlebiać, ale jest pani uosobieniem przygody. Gdy patrzę na panią łowiącą ryby, pływającą po jeziorze, nie wyobrażam sobie, aby istniała bardziej romantyczna dziewczyna.

Moje fotoszopki (aktualiz. 13.11.2022)
.
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8850
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 49 razy
Otrzymał podziękowań: 367 razy

Post autor: TomaszK »

irycki pisze:A wracając do tematu - czy ten pomysł ze zloto-spływem kajakowym, jaki w pewnym momencie pojawił się w temacie "ku morzu", to na poważnie, czy dla jaj? Bo pomysł ma w sobie coś, co mnie dziwnie pociąga...
Jeśli chodzi o tradycyjny zlot, to akceptuję wybór.
Popieram. Tylko ktoś musi się zgłosić, że to zorganizuje.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16405
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 389 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Yvonne pisze: Czesio, biorąc pod uwagę ruch, który tu panuje, a raczej jego brak, zastanawiam się, czy my jeszcze chcemy z sobą rozmawiać i spotykać się na zlotach :027:
Coś jest na rzeczy bo ja do dziś nie otrzymałem wszystkich relacji z ostatniego zlotu. Może faktycznie ludziom już się znudziły te wspólne wyjazdy? :-/
TomaszK pisze:
irycki pisze:A wracając do tematu - czy ten pomysł ze zloto-spływem kajakowym, jaki w pewnym momencie pojawił się w temacie "ku morzu", to na poważnie, czy dla jaj? Bo pomysł ma w sobie coś, co mnie dziwnie pociąga...
Jeśli chodzi o tradycyjny zlot, to akceptuję wybór.
Popieram. Tylko ktoś musi się zgłosić, że to zorganizuje.
Ale co popierasz TomaszKu? Zloto-spływ czy tradycyjny zlot? Jak już napisałem wcześniej tradycyjny zlot na Mazurach jestem w stanie zorganizować. Zloto-spływ przy pomocy naszych kajakowych kapitanów też mogę spróbować ogarnąć. Tylko pamiętaj TomaszKu że tu absolutnie musisz wziąć udział w spływie. Nie mógłbym pozwolić na to żebyś znowu po fakcie żałował że jednak nie wziąłeś udziału. Pamiętam Twój smutek na twarzy gdy ujrzałeś nas wracających po spływie Sanem. :027:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Vasco
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 555
Rejestracja: 24 sie 2016, 21:16
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 41 razy

Post autor: Vasco »

Ja brak ruchu odbieram (i tak też traktujcie moje niewypowiadanie się) jako akceptację decyzji ogółu.

Oczywiście przyszłoroczny termin BC mam już zaznaczony w kalendarzu jako zlot.
Czesio1 pisze:Coś jest na rzeczy bo ja do dziś nie otrzymałem wszystkich relacji z ostatniego zlotu. Może faktycznie ludziom już się znudziły te wspólne wyjazdy? :-/
Prowokacja! ;)
Ostatnio zmieniony 16 sie 2020, 20:30 przez Vasco, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8850
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 49 razy
Otrzymał podziękowań: 367 razy

Post autor: TomaszK »

Czesio1 pisze: Tylko pamiętaj TomaszKu że tu absolutnie musisz wziąć udział w spływie. Nie mógłbym pozwolić na to żebyś znowu po fakcie żałował że jednak nie wziąłeś udziału. Pamiętam Twój smutek na twarzy gdy ujrzałeś nas wracających po spływie Sanem. :027:
Jakoś inaczej to zapamiętałem...

Mam na myśli taki spływ, o jakim pisałem w temacie "ku morzu": część płynie kajakami lub żaglówką, część jeździ samochodem. Noclegi wspólne pod namiotami. Ja jeżdżę samochodem. Jeżeli Mysikrólik będzie na kajaku, mogę się podjąć roli przygotowywania posiłków.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16405
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 389 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

TomaszK pisze:Jakoś inaczej to zapamiętałem...
Uwierz mi na słowo, że tak było. Leżałeś tyle godzin w pełnym słońcu to masz złudne wrażenie prawidłowej oceny swoich ówczesnych odczuć. :-D
TomaszK pisze: Mam na myśli taki spływ, o jakim pisałem w temacie "ku morzu": część płynie kajakami lub żaglówką, część jeździ samochodem. Noclegi wspólne pod namiotami.
Ale przecież największa przygoda będzie właśnie na kajaku. Chcesz żeby Cię to ominęło?
TomaszK pisze: Jeżeli Mysikrólik będzie na kajaku...
...to ja płynę w nim. Na pewno tak chciałeś rozwinąć swoją myśl, prawda TomaszKu?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8850
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 49 razy
Otrzymał podziękowań: 367 razy

Post autor: TomaszK »

Czesiu, nie wywracaj kota ogonem bo jeszcze mnie zniechęcisz do nocowania pod namiotem, a już się przekonałem do noclegu na Fort Lyck.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16405
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 389 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

TomaszK pisze:Czesiu, nie wywracaj kota ogonem bo jeszcze mnie zniechęcisz do nocowania pod namiotem, a już się przekonałem do noclegu na Fort Lyck.
Ja Cię tylko usiłuje przekonać do płyniecia kajakiem żebyś potem nie żałował że się nie zdecydowałeś.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 13012
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 176 razy

Post autor: Yvonne »

A na kiedy planujecie ten zlot kajakowy, Czesio?
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16405
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 389 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Yvonne pisze:A na kiedy planujecie ten zlot kajakowy, Czesio?
Jeśli ja dobrze rozumiem dyskusja toczy sie cały czas o przyszłorocznym terminie Boże Ciało. Bo żadna wiążąca decyzja jeszcze nie zapadła.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 13012
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 176 razy

Post autor: Yvonne »

Czesio1 pisze:
Yvonne pisze:A na kiedy planujecie ten zlot kajakowy, Czesio?
Jeśli ja dobrze rozumiem dyskusja toczy sie cały czas o przyszłorocznym terminie Boże Ciało. Bo żadna wiążąca decyzja jeszcze nie zapadła.
W takim razie, jeśli ten zlot odbędzie się w przyszłym roku, to my dołączymy jedynie do grupy jeżdżącej samochodami.
Elunia będzie za mała na kajak.
Konfiturek
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 531
Rejestracja: 10 lip 2013, 20:25
Tytuł: Degustator porzeczek
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 30 razy

Post autor: Konfiturek »

Ja na kajak, na rower lub jakąś pieszą przebieżkę po płaskim albo co najwyżej po Bieszczadach, to ja zawsze (byle z takich miejsc, do których jakiś PKP/PKS dochodzi). O namiotowych eskapadach nie wspomnę. Samochodowe rozjazdówki a'la japońska wycieczka (jak najszybciej, jak najwięcej) mnie nie pociągają. Dla mnie coraz bardziej liczy się także ten czas pomiędzy kolejnymi atrakcjami do zwiedzania. Chcę łapać kontakt z otoczeniem. A nie tylko wsiadać do auta i wysiadać na kolejnej miejscówce. Uważam, że sporo w ten sposób tracimy.

Jak temperatury troszkę odpuszczą (mam nadzieję, że za kilka dni, najdalej za tydzień) ruszam w swoją pierwszą kilkudniową wycieczkę rowerowo-namiotową Trasą Pojezierzy Zachodnich wzdłuż Odry. Fajną trasę rowerową nam tu zrobili (docelowo będzie dochodzić do samego Bałtyku). Jeden nocleg planuję w Gądnie. Powinienem też zahaczyć o Chwarszczany :) Taki pierwszy test sprzętu i mojej kondycji.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Dorośli bardzo rzadko przeżywają takie przygody jak Pan Samochodzik. Nie mają na to czasu.
Fantomas
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2619
Rejestracja: 30 lip 2018, 09:44
Podziękował;: 139 razy
Otrzymał podziękowań: 134 razy

Post autor: Fantomas »

A jaka rzeka wchodzi w grę? Bo rozumiem, że spływamy rzeką? Nie jakiś kanał czy kajakiem po jeziorach. Jeśli rzeka to nasze województwo byłoby bardzo dobre: Wda, Brda, Drwęca. Różny stopień trudności. Co tylko chcecie :564:
ODPOWIEDZ