Zlot w Moryniu

Oficjalne zloty Miłośników Samochodzikowej Przygody
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Dzieje się w zapomnianym troszkę przez nas Moryniu :-)

http://zp.pl/moryn-festiwal-cysterski-aktualnosc_1164
Ostatnio zmieniony 04 lip 2018, 14:31 przez johny, łącznie zmieniany 1 raz.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Zacząłem sobie czytać KS i tak sięgnąłem też do naszego albumu. Aż coś mnie w sercu zakłuło. Jakiż to był fantastyczny czas, jakie były emocje i przygody. Teraz już po 5 latach patrzę na te zdjęcia i widzę siebie chudszego bez takiej siwizny na brodzie i z synem, który był jeszcze o głowę niższy ode mnie... Nostalgia człowieka ogarnia i tylko taka smutna konstatacja pojawia się gdzieś w zakamarkach głowy. Co się stało, że się tak to wszystko posrało... (wybaczcie to wyrażenie). Na gębach zlotowiczów uśmiechy od ucha do ucha, nie fałszywe lecz szczere... A dzisiaj. Jedni tam inni tu, jeszcze innych w ogóle nie ma... :-(
Są za to wspaniałe, niezapomniane wspomnienia, które już zostaną na zawsze. Jak weszliśmy w 20 osób na jeden bilet w Niederfinow (jak o tym myślę to płaczę ze śmiechu... :-D ), jak w tajemniczych okolicznościach zniknął jeden gąsiorek tomaszkowego wina, jak dostaliśmy niesamowitą przesyłkę od Bruni z Australii...
Dlatego nie możemy spieprzyć tego co zostało. Nie jestem człowiekiem idealnym i pewnie przez moje wpisy czy zachowania też jakiś tam ferment zasiałem ale tak patrzę teraz wstecz i pozostając przy moim zdaniu, którego nie zmienię z większym dystansem i zrozumieniem będę patrzył na to wszystko...
Dlatego to nowe otwarcie jest dla nas wielką szansą. Musimy ją wykorzystać. :-)
p.s.
Pozdrawiam wszystkich tych, z którymi przeżywałem tak wspaniałe przygody w Moryniu.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Konfiturek
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 524
Rejestracja: 10 lip 2013, 20:25
Tytuł: Degustator porzeczek
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 11 razy
Otrzymał podziękowań: 24 razy

Post autor: Konfiturek »

"Zacząłem sobie czytać KS i tak sięgnąłem też do naszego albumu. Aż coś mnie w sercu zakłuło." No patrz... Ja zawsze robię tak samo. Jak sięgam po jakąś "samochodzikową" książkę, to niejako z automatu sięgam po stosowny album zlotowy. Wywołuje wspomnienia i emocje? To znaczy, że spełnia swoje zadanie i pomysł na jego zrobienie był świetną ideą :) Twój dzisiejszy wpis sprawił, że także sięgnąłem akurat po tenże... Niby tylko 5 lat, albo aż 5 lat. Życie pisze swoje scenariusze. Nasze losy różnie się toczą. Niektóre twarze z albumu nie widziane od lat stają się już tylko fragmentem naszych wspomnień. Inne są ciągle żywe. W międzyczasie pojawiły się kolejne. Takie życie. Nie ma co popadać w sentymentalizm.

Przed wami kolejny - chyba najtrudniejszy organizacyjnie - zlot. Jakże Wam go zazdroszczę. Bo nawet jeśli kiedyś przyjdzie mi odwiedzić okolice Loary, to na pewno nie będzie tak samo, jak z "samochodzikową ekipą". A ja w tym roku przygotuję sobie wyprawę na miarę swoich możliwości. Szykuję pomału skromną wyprawę namiotową (znowu mnie czeka samotny nocleg na wyspie - tym razem całkowicie opuszczonej, z ruinami dawnych niemieckich koszar). No i może namówię znowu Genka na kajaczek po Morzycku.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Dorośli bardzo rzadko przeżywają takie przygody jak Pan Samochodzik. Nie mają na to czasu.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Konfiturek pisze:A ja w tym roku przygotuję sobie wyprawę na miarę swoich możliwości. Szykuję pomału skromną wyprawę namiotową (znowu mnie czeka samotny nocleg na wyspie - tym razem całkowicie opuszczonej, z ruinami dawnych niemieckich koszar). No i może namówię znowu Genka na kajaczek po Morzycku.
Jakże Ci zazdroszczę Konfiturku tych samotnych namiotowych wypraw i noclegów na wyspie.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Czesio1 pisze:
Konfiturek pisze:A ja w tym roku przygotuję sobie wyprawę na miarę swoich możliwości. Szykuję pomału skromną wyprawę namiotową (znowu mnie czeka samotny nocleg na wyspie - tym razem całkowicie opuszczonej, z ruinami dawnych niemieckich koszar). No i może namówię znowu Genka na kajaczek po Morzycku.
Jakże Ci zazdroszczę Konfiturku tych samotnych namiotowych wypraw i noclegów na wyspie.
Ja myślę, że możemy kiedyś wspólnie zrealizować taką eskapadę! :-)
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

johny pisze: Ja myślę, że możemy kiedyś wspólnie zrealizować taką eskapadę! :-)
Oby się to udało johny, byłoby super!
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ