Zła wiadomość

Tu piszemy o sprawach ogólnych
Von Dobeneck
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Von Dobeneck »

Czesio1 pisze:
TomaszK pisze:Ale namieszałeś Czesiu. Wsadziłeś kij w mrowisko.
.
Ano niestety, nawet zazartowac nie mozna. :-/
Czesiu, żart wyszedł Ci świetnie. Nie dość, że zaniepokoiłeś forowiczó(przynajmniej niektórych), to jeszcze Zbychowiec przerobił ten żart na sukces. :-D
Awatar użytkownika
Tomryk
Lubi przygody
Lubi przygody
Posty: 30
Rejestracja: 28 maja 2015, 12:14
Miejscowość: Lublin
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Tomryk »

To tak lekko odświeżę temat: mam wykupiony hosting na 1&1. Polecam. W razie czego (mam wolne jeszcze chyba z 40 GB) możemy u mnie postawić mirrora/backupa.
I może warto rzucić do rozważenia: nasza społeczność jest raczej zgrana i sądzę, że uzbieranie coś ok 250-300 PLN na rok nie będzie problemem, zwłaszcza, że teraz jest sporo narzędzi, które to ułatwiają.
Anywhere I roam
Where I lay my head is home
Awatar użytkownika
Tomryk
Lubi przygody
Lubi przygody
Posty: 30
Rejestracja: 28 maja 2015, 12:14
Miejscowość: Lublin
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Tomryk »

To pierwszego ochotnika zrzutkowego już masz. Hosting to nie majątek, ale skoro wszyscy z tego korzystamy, to z "co łaska" może się zebrać nawet opłata kilkuletnia (z doświadczenia) i zawsze to będzie nam milej uczestniczyć w większym stopniu*.

*sądze, że nie piszę tylko w swoim imieniu

Postaram się przypomnieć o temacie w grudniu, ludzie w tedy jakoś tacy milsi :-D
Anywhere I roam
Where I lay my head is home
Awatar użytkownika
Waldemar_B
Żądny przygód
Żądny przygód
Posty: 227
Rejestracja: 11 lip 2013, 10:06
Tytuł: czarny charakter
Miejscowość: Allenstein
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Zła wiadomość

Post autor: Waldemar_B »

Czesio1 pisze:--- phpBB : The Protected Message is not copied in this quote ---
sprawdzam
Obrazek
Nietajenko
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 938
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:34
Tytuł: Użytkownik chwilowo nieaktywny
Miejscowość: Olsztyn
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Nietajenko »

Mam malutkie pytanko, kolego zbychowiec. Silnik forum zmniejsza zdjęcia do normatywnego rozmiaru. W relacji hiszpańskiej Pawła zamieszczone są zdjęcia po trzy w jednym wierszu. Niestety normatywna wielkość zdjęcia powoduje że trzecie przerzuca mi do wiersza następnego i robi się mało estetycznie bo jest układ dwa, jeden, dwa, jeden... Czy jest na to lekarstwo?
Refert non fatigo et consolatoria calceamenta...
Harpagan http://www.harpagan.pl/rajd/
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6395
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 203 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

Nietajenko pisze:Mam malutkie pytanko, kolego zbychowiec. Silnik forum zmniejsza zdjęcia do normatywnego rozmiaru. W relacji hiszpańskiej Pawła zamieszczone są zdjęcia po trzy w jednym wierszu. Niestety normatywna wielkość zdjęcia powoduje że trzecie przerzuca mi do wiersza następnego i robi się mało estetycznie bo jest układ dwa, jeden, dwa, jeden... Czy jest na to lekarstwo?
To mój błąd, bo jak pisze się relację to w podglądzie nie ma lewego paska z danymi użytkowników i wtedy ładnie wygląda po trzy :-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy ogólne”