Dyskusja na temat czasu i miejsca XI Forowego Zlotu

Oficjalne zloty Miłośników Samochodzikowej Przygody
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16405
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 389 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Yvonne pisze:Jakiś konkurs by się przydał :-)
Czy ktoś jest zainteresowany?

Może z "Niesamowitego dworu" przed planowanym zlotem?
Konkurs jak najbardziej, ja jestem ZA. Czy z "Niesamowitego dworu"? Też ja jestem ZA. Natomiast co do zlotu to myślę, że czas najwyższy zacząć planować miejsce kolejnego naszego spotkania. Założymy ankietę w sprawie czasu i miejsca XI Forowego Zlotu. Proszę o propozycje.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 13012
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 176 razy

Post autor: Yvonne »

Czesio1 pisze:Założymy ankietę w sprawie czasu i miejsca XI Forowego Zlotu. Proszę o propozycje.
Przede wszystkim to, o czym rozmawialiśmy przy ognisku, czyli okolice Łodzi i Zlot Niesamowity.
Tylko odpowiednie miejsce trzeba znaleźć - to najważniejszy punkt wyjściowy. Bez odpowiedniej miejscówki ten zlot nie będzie miał takiego klimatu, jaki powinien mieć.
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11648
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 244 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Yvonne pisze:
Czesio1 pisze:Założymy ankietę w sprawie czasu i miejsca XI Forowego Zlotu. Proszę o propozycje.
Przede wszystkim to, o czym rozmawialiśmy przy ognisku, czyli okolice Łodzi i Zlot Niesamowity.
Tylko odpowiednie miejsce trzeba znaleźć - to najważniejszy punkt wyjściowy. Bez odpowiedniej miejscówki ten zlot nie będzie miał takiego klimatu, jaki powinien mieć.
Ja w tym roku już limit wyjazdów mam niestety wyczerpany i plany zlotowe mogę sobie wstepnie ustalać na 2017 rok.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11648
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 244 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

zbychowiec pisze:Obojętne czy zlot Niesamowity będzie w tym roku czy nie, konkurs nie zaszkodzi :)
Pewnie, że nie zaszkodzi! :-)
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 13012
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 176 razy

Post autor: Yvonne »

johny pisze:Ja w tym roku już limit wyjazdów mam niestety wyczerpany i plany zlotowe mogę sobie wstepnie ustalać na 2017 rok.
Ale jak będzie tuż pod Łodzią i tylko w weekend to też nie dasz rady?

Bo zlot bez johny'ego to jak Czesio bez ulubionego egzemplarza "UFO" pod ręką, czyli niemożliwy :-D
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16405
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 389 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

johny pisze: Ja w tym roku już limit wyjazdów mam niestety wyczerpany i plany zlotowe mogę sobie wstepnie ustalać na 2017 rok.
To tak jak i ja.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11648
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 244 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Yvonne pisze:Ale jak będzie tuż pod Łodzią i tylko w weekend to też nie dasz rady?
Raczej nie...
Ostatnio zmieniony 07 wrz 2016, 10:29 przez johny, łącznie zmieniany 1 raz.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8850
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 49 razy
Otrzymał podziękowań: 367 razy

Post autor: TomaszK »

Myślałem, że zlot Niesamowitodworowy, będzie jeszcze w tym roku, na jesieni ?
Natomiast na przyszły rok rozważany był także zlot Templariuszowy (Malbork, Kortumowo, Charzykowy).
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16405
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 389 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

zbychowiec pisze: To wszystko oczywiście nadal możliwe, jednak stwórzmy osobny wątek na dyskutowanie kolejnego zlotu. Pierwotnym zamiarem tego wątku był konkurs Yvonne.
Temacik wydzielony, możemy dyskutować.
Na razie padły propozycje:
1) Niesamowity dwór
2) Fantomas
3) Templariusze
Czy ktoś jeszcze chciałby coś dodać do ankiety?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11648
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 244 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Templariusze na wiosnę ND na jesień 2017.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 13012
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 176 razy

Post autor: Yvonne »

johny pisze:Templariusze na wiosnę ND na jesień 2017.
A Loara na lato :-)
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11648
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 244 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Yvonne pisze:
johny pisze:Templariusze na wiosnę ND na jesień 2017.
A Loara na lato :-)
Owszem ale 2018 :-)
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16405
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 389 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

johny pisze:Templariusze na wiosnę 2017.
A widzieliście w kalendarzu jaki piękny będziemy mieli weekend majowy? Jeden dzień urlopu i mamy pięć dni wolnego. :-)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
panna Monika
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 849
Rejestracja: 04 sie 2013, 14:53
Miejscowość: Łódź
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 60 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy

Post autor: panna Monika »

Myślę, że byłby problem ze zorganizowaniem zlotu niesamowitodworowego tej jesieni - raz że mało czasu, a dwa - trudno o odpowiednią miejscówkę. W przyszłym roku jestem za opcją - Templariusze na majówkę a jesienią "Niesamowity dwór".
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 13012
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 176 razy

Post autor: Yvonne »

Czesio1 pisze: widzieliście w kalendarzu jaki piękny będziemy mieli weekend majowy? Jeden dzień urlopu i mamy pięć dni wolnego.
Faktycznie!
Wspaniale :-)
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 13012
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 176 razy

Post autor: Yvonne »

panna Monika pisze:Myślę, że byłby problem ze zorganizowaniem zlotu niesamowitodworowego tej jesieni - raz że mało czasu, a dwa - trudno o odpowiednią miejscówkę. W przyszłym roku jestem za opcją - Templariusze na majówkę a jesienią "Niesamowity dwór".
Popieram.
Brzmi to bardzo sensownie.

Jak będziecie chcieli, to na zlot templariuszowy też przygotuję jakiś konkurs, ale wcześniej musicie mi obiecać, że nauczycie się poprawnie wymawiać nazwisko ostatniego Wielkiego Mistrza :-D
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16405
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 389 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Yvonne pisze: Jak będziecie chcieli, to na zlot templariuszowy też przygotuję jakiś konkurs, ale wcześniej musicie mi obiecać, że nauczycie się poprawnie wymawiać nazwisko ostatniego Wielkiego Mistrza :-D
Ale to bez korepetycji się nie da :027:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 13012
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 176 razy

Post autor: Yvonne »

A wiecie co mi się marzy?

Jak tylko zobaczyłam Milady wchodzącą do kręgielni w Wieńcu Zdroju w tej cudownej spódnicy w słoneczniki, w której wyglądała jak Bajeczka z "Rękawicy", to od tego czasu myślę wciąż i wciąż o zlocie według "Złotej Rękawicy" własnie.

Nieśpieszny rejs wodami Jezioraka, podziwianie mijanego krajobrazu, długie rozmowy o mazurskiej poezji, poszukiwanie drogi do drugiego człowieka, zachody słońca, podczas których Brunia swoim cudnym aksamitnym głosem recytuje wiersz nieznanego poety ...

Jakie tam by można sceny ponagrywać! Bajeczka na pomoście, pościg za piratami, sceny kręcenia filmu, Tomasz spadający w dół na zapadni, sceny w domu Lejwody, odnalezienie Krasuli w starej szopie ...
Ostatnio zmieniony 07 wrz 2016, 12:08 przez Yvonne, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 13012
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 176 razy

Post autor: Yvonne »

zbychowiec pisze:Tak jest, proszę Pani! De Molę!
Na razie masz czwórkę :-)

Piątka będzie, jak zniknie ten ogonek przy "E" ;-)
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 13012
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 176 razy

Post autor: Yvonne »

zbychowiec pisze:Przejmująca wizja, Yvonne. Ja już od paru lat zabiegam o taki właśnie Zlot Jeziorakowy i namawiam na niego kogo się da.
To może poprosimy Czesia o dodanie tej propozycji do ankiety na rok 2017?
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16405
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 389 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

zbychowiec pisze:
Yvonne pisze:
zbychowiec pisze:Przejmująca wizja, Yvonne. Ja już od paru lat zabiegam o taki właśnie Zlot Jeziorakowy i namawiam na niego kogo się da.
To może poprosimy Czesia o dodanie tej propozycji do ankiety na rok 2017?
Lepiej nie, bo będzie konkurował z Templariuszami, i wtedy oba przegrają. Tak jak było poprzednio, gdy dwa zloty w rejonie Mazur i Warmii przegrały z Bieszczadami.
No, chyba, że zamienimy Templariuszy na Jeziorak... wtedy ma szanse.
To może zróbmy tak. Na wiosnę (weekend majowy lub Boże Ciało) Zlot Templariuszowy a na drugi przyszłoroczny Zlot zrobimy ankietę, do wyboru Zlot Fantomasowy, Rękawicowy lub Niesamowitodworowy?
Bo zlot Niesamowitodworowy musi być jesienią, najlepiej późną jesienią więc na wiosnę odpada. Rejs Jeziorakiem to raczej wakacyjny, podobnie jak nad Loarą.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11648
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 244 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Czesio1 pisze:
zbychowiec pisze:
Yvonne pisze:
zbychowiec pisze:Przejmująca wizja, Yvonne. Ja już od paru lat zabiegam o taki właśnie Zlot Jeziorakowy i namawiam na niego kogo się da.
To może poprosimy Czesia o dodanie tej propozycji do ankiety na rok 2017?
Lepiej nie, bo będzie konkurował z Templariuszami, i wtedy oba przegrają. Tak jak było poprzednio, gdy dwa zloty w rejonie Mazur i Warmii przegrały z Bieszczadami.
No, chyba, że zamienimy Templariuszy na Jeziorak... wtedy ma szanse.
To może zróbmy tak. Na wiosnę (weekend majowy lub Boże Ciało) Zlot Templariuszowy a na drugi przyszłoroczny Zlot zrobimy ankietę, do wyboru Zlot Fantomasowy, Rękawicowy lub Niesamowitodworowy?
Bo zlot Niesamowitodworowy musi być jesienią, najlepiej późną jesienią więc na wiosnę odpada. Rejs Jeziorakiem to raczej wakacyjny, podobnie jak nad Loarą.
I to jest słuszna koncepcja! :-)
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Barabasz
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 3887
Rejestracja: 25 sie 2015, 10:43
Miejscowość: Antoninów
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 115 razy
Otrzymał podziękowań: 137 razy

Post autor: Barabasz »

Dla mnie od miejsca ważniejszy jest czas zlotu. Musze wiedzieć z dużym wyprzedzeniem aby wszystko dopasować zarówno w pracy jak i w domu. Osobiście wolałbym termin majowy niż Boże Ciało (15 czerwiec), chociaż w majowy weekend też za bardzo nie lubię odwiedzać popularnych miejsc z uwagi na tłok.
Ogólnie jestem za Templariuszami, gdyż nigdy nie byłem jeszcze w Malborku.

Mam nadzieję że wszystko uda się dopasować i pojawię się na zlocie i to bez żadnych spóźnień.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16405
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 389 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Barabasz pisze:Dla mnie od miejsca ważniejszy jest czas zlotu. Musze wiedzieć z dużym wyprzedzeniem aby wszystko dopasować zarówno w pracy jak i w domu. Osobiście wolałbym termin majowy niż Boże Ciało (15 czerwiec), chociaż w majowy weekend też za bardzo nie lubię odwiedzać popularnych miejsc z uwagi na tłok.
Ogólnie jestem za Templariuszami, gdyż nigdy nie byłem jeszcze w Malborku.
Barabaszu, Templariuszowy Zlot to raczej miejsca w których tłoku nie uświadczysz. Nie licząc Malborka rzecz jasna.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
irycki
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2717
Rejestracja: 22 cze 2016, 12:05
Tytuł: Pan Motocyklik
Miejscowość: Legionowo
Podziękował;: 64 razy
Otrzymał podziękowań: 106 razy

Post autor: irycki »

Oooooooo, to w tym roku już nie będzie zlotu? :roll: Idę się upić z żalu... :558:

Jeśli chodzi o wiosnę, to Boże Ciało raczej pewniejsze pogodowo niż początek maja.

PS. Co Wy macie takie niskie limity wyjazdów? Jakiś pakiet "Zlot+" by Wam się przydał. :D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nie chcę pani schlebiać, ale jest pani uosobieniem przygody. Gdy patrzę na panią łowiącą ryby, pływającą po jeziorze, nie wyobrażam sobie, aby istniała bardziej romantyczna dziewczyna.

Moje fotoszopki (aktualiz. 13.11.2022)
.
Awatar użytkownika
VdL
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 4799
Rejestracja: 29 maja 2014, 23:05
Miejscowość: dokąd
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 129 razy
Otrzymał podziękowań: 89 razy

Post autor: VdL »

irycki pisze:Oooooooo, to w tym roku już nie będzie zlotu? :roll: Idę się upić z żalu... :558:

Jeśli chodzi o wiosnę, to Boże Ciało raczej pewniejsze pogodowo niż początek maja.

PS. Co Wy macie takie niskie limity wyjazdów? Jakiś pakiet "Zlot+" by Wam się przydał. :D
:564:
Awatar użytkownika
VdL
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 4799
Rejestracja: 29 maja 2014, 23:05
Miejscowość: dokąd
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 129 razy
Otrzymał podziękowań: 89 razy

Post autor: VdL »

Czesio1 pisze:podobnie jak nad Loarą.

Fajnie tak sobie pomarzyć , ale zejdźmy na chwilę na ziemię. Możemy to zrobić od początku, albo od końca. Od końca byłoby gdyby udało się przez nas zorganizować zlot w Bogocie. Gdyby doszedł do skutku, każdy inny zlot przy nim to pestka.
Dlatego zlot nad Loarą proponuję zostawić na deser z przyczyn organizacyjno-logistycznych.


......


Myślałem już od dłuższego czasu nad "zlotem na wodzie". Pytanie zasadnicze: żagiel czy silnik?
Zapewne są osoby, które chciałyby zgodnie z kanonem, ale ja osobiście wolałbym jednak silnik, po prostu na żaglach się nie znam.
Stąd moja propozycja o rozważenie zlotu na barkach rzecznych. Bardzo popularne w Holandii i Niemczech.

Zalety:
1. Przede wszystkim jako główny warunek to, to że nie potrzebne są uprawnienia żeglarskie, a tylko przeszkolenie. każdy może barkę poprowadzić.
2. barki są 7 osobowe.
3. Mobilność nieograniczona w ramach rozsądku.
4. Możliwość wynajęcia do 10 barek w jednym terminie.
5. idealny środek transportu, aby zdobyc od strony wody Malbork, Frombork czy np. Kwidzyń. Inne atrakcje aquafluwialne, bez ograniczeń.

wady lub wątpliwości
start z Rybina więc na Jeziorak płynie się ok. 4 dni,
koszt od 2.000 zł za tydzień braki 7 osobowej, myslę, że do negocjacji.

[gimg small=http://pansamochodzik.org.pl/przygoda/i ... 104868.jpg medium=http://s16.postimg.org/rhrejvfxh/weekend.jpg large=http://s16.postimg.org/rhrejvfxh/weekend.jpg group=38580][/gimg]

Wszystko jest na stronie, na tą chwilę nie znalazłem tańszej oferty.
http://barkami.pl/trasy.php

To byłaby propozycja raczej z gatunku "Nowych Przygód", po prostu tego jeszcze nie było.
Ostatnio zmieniony 07 wrz 2016, 20:21 przez VdL, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16405
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 389 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

To może tak bez ankiety ja zaproponuję żebyśmy w czasie XI Forowego Zlotu ruszyli śladami Templariuszy w weekend majowy 2017r., tj. w dniach 29 kwietnia - 3 maja 2017r. Jako bazę wypadową zaproponowałbym Radzyń Chełmiński. Stąd mamy wszędzie blisko, do Papowa ok. 40 km, do Malborka ok. 90 km, a nawet do...Jerzwałdu około 70 km. Tak, tak, do Jerzwałdu, wzrok Was nie myli, a dlaczego tam o tym za chwilę.
Najpierw wyjaśnienie czemu proponuję Zlot Templariuszowy tak bez ankiety. Otóż powody ku temu są aż trzy:
1) Po pierwsze, nawiązaliśmy kontakt z hufcem w Radzyniu Chełmińskim, o czym pisał johny TUTAJ . Mam nadzieję, że delegacja z forum dotrze za dwa tygodnie do Radzynia na ten rajd.
2) Po drugie, właśnie teraz nasz Ojciec zbychowiec penetruje okolice książkowego Kortumowa, o czym pisze TUTAJ , dzięki czemu będziemy mieli rozeznanie na przyszły rok.
3) Po trzecie wreszcie, w przyszłym roku minie piąta rocznica naszego pierwszego spotkania, które miało miejsce właśnie w Radzyniu Chełmińskim. To tam się poznaliśmy rozpoczynając naszą coroczna tradycję. No, może nie do końca tam, bo poznaliśmy się prawie wszyscy (prawda johny ;-) ) w Jerzwałdzie, ale naszą bazą był właśnie zamek w Radzyniu.
Nieprzypadkowo wymieniłem na początku że niedaleko mamy również do Jerzwałdu bo moglibyśmy tak ustalić plan naszego zlotu, żeby wzorem roku 2012 rozpocząć przy grobie Nienackiego, potem odwiedzić dawny dom Nienackiego (a może przy okazji tam zanocować?) a potem ruszyć na poszukiwanie śladów Templariuszy.

Natomiast ankietę moglibyśmy nawet już teraz zrobić w sprawie drugiego przyszłorocznego zlotu.

Cóż Wy na to?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Barabasz
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 3887
Rejestracja: 25 sie 2015, 10:43
Miejscowość: Antoninów
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 115 razy
Otrzymał podziękowań: 137 razy

Post autor: Barabasz »

Mi wstępnie pasuje!
Awatar użytkownika
irycki
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2717
Rejestracja: 22 cze 2016, 12:05
Tytuł: Pan Motocyklik
Miejscowość: Legionowo
Podziękował;: 64 razy
Otrzymał podziękowań: 106 razy

Post autor: irycki »

Ja wolałbym weekend "bożocielny", ale jak padnie na majowy to się spróbuję dopasować.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nie chcę pani schlebiać, ale jest pani uosobieniem przygody. Gdy patrzę na panią łowiącą ryby, pływającą po jeziorze, nie wyobrażam sobie, aby istniała bardziej romantyczna dziewczyna.

Moje fotoszopki (aktualiz. 13.11.2022)
.
ODPOWIEDZ