śladami Pana Samochodzika

Dział poświęcony sprawom ogólnym dotyczącym twórczości Zbigniewa Nienackiego
Konfiturek
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 524
Rejestracja: 10 lip 2013, 20:25
Tytuł: Degustator porzeczek
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 11 razy
Otrzymał podziękowań: 24 razy

Post autor: Konfiturek »

Mówisz o książce "Na tropie Pana Samochodzika"? Mam ją, ale jeszcze nie czytałem. Wydaje mi się, że tam chodzi tylko o miejscówki książkowe. O serialu też coś jest? Czy może w innej książce? Nie chcę od nowa odkrywać Ameryki, skoro ktoś już temat rozkmilał.
Pomalutku dojrzewam do projektu wypadu pod Radzyń. Namiot, rower, aparat i takie tam. No i kilkudniowa szwędaczka po okolicy śladami serialu. Zostałem ostatni na tym forum, kóry nigdy tam nie był. A czekać, aż innym znowu zatęskni się do tego miejsca, nie bardzo ma sens.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Dorośli bardzo rzadko przeżywają takie przygody jak Pan Samochodzik. Nie mają na to czasu.
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Konfiturek pisze:Mówisz o książce "Na tropie Pana Samochodzika"? Mam ją, ale jeszcze nie czytałem. Wydaje mi się, że tam chodzi tylko o miejscówki książkowe. O serialu też coś jest? Czy może w innej książce? Nie chcę od nowa odkrywać Ameryki, skoro ktoś już temat rozkmilał.
Pomalutku dojrzewam do projektu wypadu pod Radzyń. Namiot, rower, aparat i takie tam. No i kilkudniowa szwędaczka po okolicy śladami serialu. Zostałem ostatni na tym forum, kóry nigdy tam nie był. A czekać, aż innym znowu zatęskni się do tego miejsca, nie bardzo ma sens.
Konfiturku, daj znać, jak będziesz się wybierał.
Chętnie przyjedziemy się z Tobą spotkać :-)
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Re: śladami Pana Samochodzika

Post autor: Czesio1 »

Chciałbym Wam przedstawić nową twarz naszej podstrony z cyklu "Śladami Pana Samochodzika". Na razie jest tu to co było w poprzedniej wersji czyli aktualizacja materiału mniej więcej na 2015 rok. W pierwszej kolejności chciałem stworzyć nowy szkielet podstrony, stąd na razie nie wszystko to co mamy jeszcze tu się znalazło. Ale będę starał się w miarę możliwości wrzucać kolejne nasze forowe zasoby.
Zerknijcie jak to widzicie. Uwagi mile widziane.

Śladami Pana Samochodzika
 
 
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne Pan Samochodzik i Nienacki”