Robert McCammon Zew nocnego ptaka

Dział poświęcony literaturze
ODPOWIEDZ
Fantomas
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2617
Rejestracja: 30 lip 2018, 09:44
Podziękował;: 139 razy
Otrzymał podziękowań: 134 razy

Robert McCammon Zew nocnego ptaka

Post autor: Fantomas »

zew-nocnego-ptaka-robert-mccammon-oprawa-twarda.jpg
Ponieważ wiem, że na forum jest wielu miłośników kryminałów chciałbym polecić Wam nowość, niedawno wydaną przez Vesper,  pozycję Roberta McCammona Zew nocnego ptaka.
Dziś właśnie rozmawiałem, z przyjacielem, który jest również tłumaczem tej książki. Pozycja jest mieszanką kryminału i horroru, a jej akcja rozgrywa się w Karolnie Południowej w roku pańskim 1699. To tam właśnie za wszystkie nieszczęścia odpowiedzialna jest czarownica. Tło odmalowane w książce przywodzi na myśl klimat  prozy Edgara Allana Poe i film Wywid z wampirem. Pojawiły się też pierwsze bardzo dobre recenzje na "Lubimy czytać". Sądzę, że śmiało można polecić tą dużą objętościowo bo 1000 stronicową pozycję.
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Re: Robert McCammon Zew nocnego ptaka

Post autor: johny »

O fajnie! Dzięki!
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Fantomas
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2617
Rejestracja: 30 lip 2018, 09:44
Podziękował;: 139 razy
Otrzymał podziękowań: 134 razy

Re: Robert McCammon Zew nocnego ptaka

Post autor: Fantomas »

Książka jest hitem Wydawnictwa Vesper. Z tego co wiem kolejny tom jest w planach Wydawcy. Być może będzie w sprzedaży już jesienią. A tak Vesper reklamuje Zew nocnego ptaka

Jeśli szukacie czegoś więcej niż więcej niż kryminału to jest to dobry wybór. Słowo jeszcze o Vesper. Warto odwiedzić ich sklep internetowy. Wydawnictwo przykłada dużą wagę do tego jak książki są wydawane i druga sprawa można u nich znaleźć prawdziwe perełki.
 
ODPOWIEDZ

Wróć do „Literatura”