Soczi 2014 - skoki narciarskie na normalnej skoczni

Dział poświęcony ankietom
ODPOWIEDZ

Które miejsce na normalnej skoczni zajmie Kamil Stoch?

1
1
20%
2
0
Brak głosów
3
3
60%
4-6
0
Brak głosów
7-10
1
20%
11 lub dalsze
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 5

Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Soczi 2014 - skoki narciarskie na normalnej skoczni

Post autor: Czesio1 »

Jutro staniemy przed kolejną medalową szansą. Nasi skoczkowie rozpoczną rywalizację na normalnym obiekcie. Patrząc na wyniki naszych sportowców tuż przed Igrzyskami chyba właśnie tu mamy największe szanse na medal, choć to dyscyplina bardzo nieprzewidywalna.
Zatem spróbujmy pobawić się w wytypowanie, które miejsce zajmie Kamil Stoch?
Chyba nie mamy co liczyć na to, że o medal powalczy ktoś inny?
Ostatnio zmieniony 09 lut 2014, 19:02 przez Czesio1, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Kynokephalos
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 1066
Rejestracja: 07 sie 2013, 14:01
Miejscowość: z dużego miasta
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Soczi 2014 - koki narciarskie na normalnej skoczni

Post autor: Kynokephalos »

Czesio1 pisze:Chyba nie mamy co liczyć na to, że o medal powalczy ktoś inny?
Czemu nie, zawsze jest szansa na "skok Fortuny". Choć może przy dzisiejszych zasadach punktowania byłoby o to jeszcze trudniej, niż wtedy.
Dla Stocha zagłosowałem na 7-10.

Pozdrawiam,
Kynokephalos
Obrazek Obrazek
Wonderful things...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Re: Soczi 2014 - koki narciarskie na normalnej skoczni

Post autor: Czesio1 »

Kynokephalos pisze: Czemu nie, zawsze jest szansa na "skok Fortuny". Choć może przy dzisiejszych zasadach punktowania byłoby o to jeszcze trudniej, niż wtedy.
Pewnie, że tak, zwłaszcza, że mamy nawet takiego "Fortunę". Mam tu na myśli Janka Ziobrę. Ale mimo wszystko uważam, że taki "skok Fortuny" zdarza się raz na sto lat.
Obstawiam trzeci plac dla Stocha ale liczę, że będzie lepiej. Jest chłopak w niesamowitym gazie.
Z innej beczki to bardzo nie podoba mi się postawa Austriaków w sprawie Morgensterna. Człowiek miał szczęście, że się nie zabił na mamucie i ledwie miesiąc po tym wydarzeniu czym prędzej wraca na skocznię bo Igrzyska. Straszna pazera. Nic go nie nauczył pierwszy wypadek w tym sezonie (chyba to było w czasie Turnieju Czterech Skoczni?), również czym prędzej wrócił na skocznię, musieli mu buty pomagać wiązać bo miał uszkodzoną dłoń. Zero poszanowania własnego zdrowia.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
szczotaw
Forowy Lektor
Posty: 328
Rejestracja: 09 lip 2013, 23:23
Tytuł: Wnusio Forowy
Miejscowość: k/Cz-wy
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Soczi 2014 - koki narciarskie na normalnej skoczni

Post autor: szczotaw »

Czesio1 pisze: Z innej beczki to bardzo nie podoba mi się postawa Austriaków w sprawie Morgensterna. Człowiek miał szczęście, że się nie zabił na mamucie i ledwie miesiąc po tym wydarzeniu czym prędzej wraca na skocznię bo Igrzyska. Straszna pazera. Nic go nie nauczył pierwszy wypadek w tym sezonie (chyba to było w czasie Turnieju Czterech Skoczni?), również czym prędzej wrócił na skocznię, musieli mu buty pomagać wiązać bo miał uszkodzoną dłoń. Zero poszanowania własnego zdrowia.
Jest coś takiego jak pasja ;-)
Obrazek
"Wszyscy kłamią" - podstawowa i jedyna prawda o ludziach
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Re: Soczi 2014 - koki narciarskie na normalnej skoczni

Post autor: Czesio1 »

szczotaw pisze: Jest coś takiego jak pasja ;-)
Ja to nazywam pazerą. Idę o zakład, że gdyby nie było teraz Igrzysk tylko zwykłe zawody o Puchar świata Morgenstern wylegiwałby się jeszcze na szpitalnym łóżku.
A co gorsze Austriak może zdobyć złoty medal, podobnie było przed 2002 rokiem gdy Ammann miał koszmarny upadek a potem wrócił, przyjechał i wygrał dwa razy jak chciał.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Kynokephalos
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 1066
Rejestracja: 07 sie 2013, 14:01
Miejscowość: z dużego miasta
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Soczi 2014 - koki narciarskie na normalnej skoczni

Post autor: Kynokephalos »

Czesio1 pisze:Nic go nie nauczył pierwszy wypadek w tym sezonie, również czym prędzej wrócił na skocznię, musieli mu buty pomagać wiązać bo miał uszkodzoną dłoń. Zero poszanowania własnego zdrowia.
Zależy z którego punktu widzenia oceniać. Dawniej taka postawa nazywała się "niesamowitą wolą walki" a ci sportowcy byli bohaterami legend i czytanek. Chyba nawet tutaj Johny pisał z uznaniem o piłkarzu, który grał ze złamaną nogą (mogłem pomylić szczegóły). A teraz tylko zdrowie, zdrowie, zdrowie.

Pozdrawiam,
Kynokephalos[/i]
Obrazek Obrazek
Wonderful things...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Re: Soczi 2014 - koki narciarskie na normalnej skoczni

Post autor: Czesio1 »

Kynokephalos pisze: Zależy z którego punktu widzenia oceniać. Dawniej taka postawa nazywała się "niesamowitą wolą walki" a ci sportowcy byli bohaterami legend i czytanek. Chyba nawet tutaj Johny pisał z uznaniem o piłkarzu, który grał ze złamaną nogą (mogłem pomylić szczegóły). A teraz tylko zdrowie, zdrowie, zdrowie.
Dla mnie postawa Morgensterna z pewnością nie będzie podstawą do snucia legend. Wola walki - owszem, głupota - niekoniecznie. Ale to tylko mój punkt widzenia. ;-)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Kynokephalos
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 1066
Rejestracja: 07 sie 2013, 14:01
Miejscowość: z dużego miasta
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Soczi 2014 - koki narciarskie na normalnej skoczni

Post autor: Kynokephalos »

Czesio1 pisze:A co gorsze Austriak może zdobyć złoty medal
A-HA! Więc o to Ci chodzi, nie o zdrowie biedaka.

Pozdrawiam,
Kynokephalos
Obrazek Obrazek
Wonderful things...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Re: Soczi 2014 - koki narciarskie na normalnej skoczni

Post autor: Czesio1 »

Kynokephalos pisze: A-HA! Więc o to Ci chodzi, nie o zdrowie biedaka.
No wiesz, sąd sądem a sprawiedliwość musi być po Stocha stronie ;-)
Dość, że jeden Ammann zabrał naszemu faworytowi złoto. :-/
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
GrzegorzCh
Forowy Lektor
Posty: 168
Rejestracja: 17 sty 2014, 19:30
Miejscowość: Wrocław / Pęgów
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Soczi 2014 - koki narciarskie na normalnej skoczni

Post autor: GrzegorzCh »

Czesio1 pisze: Z innej beczki to bardzo nie podoba mi się postawa Austriaków w sprawie Morgensterna.
Dawno temu czytałem artykuł o mechanikach pracujących przy samochodach w czasie rajdów samochodowych. Padło wtedy zdanie, które bardzo dobrze pasuje i do skoków:
To nie jest zabawa dla grzecznych chłopców

Wydaje mi się, że we wszystkich tego typu sportach to działa tak samo: albo wracasz od razu, albo nie wracasz w ogóle.

Tak sobie przypominam - Amman w początkach kariery miał poważny upadek - wrócił od razu i... odniósł swoje pierwsze zwycięstwo.
A pamiętacie, jak Małyszem wiatr pomiotał gdzieś w Skandynawi?
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Re: Soczi 2014 - koki narciarskie na normalnej skoczni

Post autor: Czesio1 »

www.onet.pl pisze:Jak donosi nasz korespondent z Soczi Tomasz Kalemba, Robert Kranjec nie wystąpi w konkursie skoków narciarskich na skoczni normalnej. Słoweniec ma naciągnięte więzadła w lewym kolanie.
Morgenstern by wystartował. :027:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

Tak słucham komentatorów i się zastanawiam czy rzeczywiście poważnie nie ma w Polsce kilku komentatorów, którzy by potrafili mówić na temat?
Według dzisiejszych komentatorów Roberto Cekon wygrał cztery razy Puchar świata, a Robert Kranjec zerwał wczoraj wiązadła.
Ja wiem, że to są duperele ale albo ktoś jest profesjonalistą albo... nie powinien jechać pracować na Igrzyskach.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

PawelK pisze:Tak słucham komentatorów i się zastanawiam czy rzeczywiście poważnie nie ma w Polsce kilku komentatorów, którzy by potrafili mówić na temat?
Według dzisiejszych komentatorów Roberto Cekon wygrał cztery razy Puchar świata, a Robert Kranjec zerwał wczoraj wiązadła.
Ja wiem, że to są duperele ale albo ktoś jest profesjonalistą albo... nie powinien jechać pracować na Igrzyskach.
Ja w piątek oglądałem mecz Porto - Vive Targi w Lidze Mistrzów na kanale chyba portugalskim i zastanowiła mnie wymowa nazwiska jednego z graczy kieleckich. A konkretnie chorwackiego skrzydłowego Cupicia, którego komentator wymawiał jako Kupic. Ponieważ nie jest to polskie nazwisko to zacząłem się zastanawiać która wersja jest poprawna bo u nas mówi się Cupić. Poza jednym wyjątkiem, komentator Polsat Sportu, nie pamiętam nazwiska, wymawia to nazwisko jako Ciupić. Na niego nie zwracałbym jednak uwagi bo jest dość denerwujący. Szczególnie gdy kilka, kilkanaście razy w ciągu jednego mecz\u potrafi powiedzieć na początku zdania długie "Aleeeeeee..." i dalej zwykłe zdanie do którego początek pasuje jak nie przymierzając wół o karety.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

A wracając do skoków to tak się zastanawiam czy skoki nie byłyby bardziej sprawiedliwe gdyby nie było not sędziowskich? Ja wiem, że wtedy pewnie wszyscy by ryzykowali na maksa, upadków, podpórek byłoby co niemiara. Ale jak zerknąłem teraz na skok Maksimoczkina, który ląduje na dwie nogi i dostaje noty 18,0 czy 18,5 to jaki to ma sens? Ja rozumiem że to skoczek gospodarzy ale bez przesady.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

Czesio1 pisze:A wracając do skoków to tak się zastanawiam czy skoki nie byłyby bardziej sprawiedliwe gdyby nie było not sędziowskich? Ja wiem, że wtedy pewnie wszyscy by ryzykowali na maksa, upadków, podpórek byłoby co niemiara. Ale jak zerknąłem teraz na skok Maksimoczkina, który ląduje na dwie nogi i dostaje noty 18,0 czy 18,5 to jaki to ma sens? Ja rozumiem że to skoczek gospodarzy ale bez przesady.
Ależ to jest specjalnie. Przecież można do takiej oceny zastosować program komputerowy. Widziałem taki program do nauki gry w golfa. Przy uderzeniu na driving range'u trenujący był nagrywany a następnie program komputerowy pokazywał różnice pomiędzy idealną pozycją i ruchem a tym nagranym. To samo można zrobić z 'zielonym światełkiem' - ustawia się parametry i nie Miran Tepes wciska jednym wcześniej drugim później tylko komputer.
Można by oczywiście próbować anonimizować skoczków ale nie wierzę, że do sędziów by nie dotarła kolejność a oprócz tego skoczkowie mają charakterystyczne postawy i styl lotu i by jednak wiedzieli kto skakał :-(
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

PawelK pisze: Ależ to jest specjalnie. Przecież można do takiej oceny zastosować program komputerowy. Widziałem taki program do nauki gry w golfa. Przy uderzeniu na driving range'u trenujący był nagrywany a następnie program komputerowy pokazywał różnice pomiędzy idealną pozycją i ruchem a tym nagranym. To samo można zrobić z 'zielonym światełkiem' - ustawia się parametry i nie Miran Tepes wciska jednym wcześniej drugim później tylko komputer.
Można by oczywiście próbować anonimizować skoczków ale nie wierzę, że do sędziów by nie dotarła kolejność a oprócz tego skoczkowie mają charakterystyczne postawy i styl lotu i by jednak wiedzieli kto skakał :-(
Chyba, żeby wszyscy mieli takie same stroje, gogle o skakali w maskach na twarzy. :-D
Paweł ale mi tu nie chodzi o moment puszczania skoczka przez Mirana Tepesa tylko o same noty za skok.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

Czesio1 pisze:Paweł ale mi tu nie chodzi o moment puszczania skoczka przez Mirana Tepesa tylko o same noty za skok.
Wiem, ale weź pod uwagę, że to jest drugie miękkie miejsce w skokach, które często jeszcze bardziej wpływa na wynik zawodów.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

PawelK pisze: Wiem, ale weź pod uwagę, że to jest drugie miękkie miejsce w skokach, które często jeszcze bardziej wpływa na wynik zawodów.
To prawda. Zdarzały się niezłe szopki z faworyzowaniem niektórych skoczków.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
barttez
Forowy Lektor
Posty: 1218
Rejestracja: 13 lip 2013, 10:23
Miejscowość: lubelskie
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Post autor: barttez »

MAMY ZŁOTO :564: :564: :564:
Obrazek Obrazek
Aetas dulcissima adulescentia est
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

JEEEEEEEEEESSSSSSSSSTTTTTTTT!!!!!!!!!!

Brawo KAMIL!!!!!


:564: :564: :564: :564: :564: :564: :564:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Gratulacje dla misii, która przewidziała wygraną Stocha!! :564:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

To mi się podoba, żona zrobiła dla Kamila

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/ ... 2318_n.jpg
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5279
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Post autor: Mysikrólik »

Fajne to. Powinieneś mu wysłać. Bez pompy, a na prawdę fajne.
Awatar użytkownika
misia
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1244
Rejestracja: 10 lip 2013, 22:32
Miejscowość: miasto Łódź
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: misia »

Czesio1 pisze:Gratulacje dla misii, która przewidziała wygraną Stocha!! :564:
Bo ja w Kamila wierzyłam od początku :564:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
"Praw­da leży pośrod­ku - może dla­tego wszys­tkim za­wadza" - Arystoteles
Awatar użytkownika
Kynokephalos
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 1066
Rejestracja: 07 sie 2013, 14:01
Miejscowość: z dużego miasta
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Kynokephalos »

Gratuluję, Misia.
Ja nie wierzyłem ani trochę... i właściwie nadal nie wierzę.

Pozdrawiam,
Kynokephalos
Obrazek Obrazek
Wonderful things...
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

Mysikrólik pisze:Fajne to. Powinieneś mu wysłać. Bez pompy, a na prawdę fajne.
Hej, to jego żona zrobiła dla niego :-)
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

misia pisze: Bo ja w Kamila wierzyłam od początku :564:
Ja powiem szczerze, że też tylko asekuracyjnie obstawiałem trzecie miejsce. Nie ma takiego skoczka, który przez cały sezon wszystko by wygrywał. Pamiętam jak w 2001 roku Małysz wygrywał na początku sezonu, był murowanym faworytem w Turnieju Czterech Skoczni, przepowiadano nawet, że jako pierwszy skoczek wygra wszystkie cztery etapy i co? I rzeczywiście, jeden skoczek wygrał wtedy wszystkie cztery części ale nie Małysz tylko...Hannawald. Potem dołożył jeszcze po turnieju ale na Olimpiadzie nie wygrał. Ammann pokonał i jego i Małysza.
Początek zeszłego roku był słaby w wykonaniu Stocha, nawet wycofali go z jakichś zawodów. I jaki efekt? Mistrzostwo świata! W tym roku przewidywałem podobnie. Trzymałem kciuki, żeby na początku sezonu nie był zbyt dobry, bo forma ma przyjść na luty. Nie płakałem też po Turnieju Czterech Skoczni gdzie Stoch był faworytem i zawiódł. ten turniej jest co roku, jeszcze go może wygrać, a Olimpiada jest co cztery lata i druga taka okazja może się nie powtórzyć. Nie każdy ma takiego farta jak Ammann.
W ostatnich przed Igrzyskami zawodach Stoch odpalił idealnie i czułem, że moje przewidywania się sprawdzą.
Brawo Kamil!! :564:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11644
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

To co wczoraj zrobił było niesamowite! Łezka poleciała, nie ma co ukryć! Po raz enty powtarzam, że zawsze lubiłem skoki, jeszcze za czasów Fijasa oglądałem je. A teraz dzięki Kamilowi przeżyłem tyle wzruszeń! W ogóle Kamil jest super gość. Szczery, naturalny, sympatyczny. Do tego ma mentalność zwycięzcy. I ten jego wywiad sprzed kilkunastu lat... Wczoraj dawałem ten przykład Mateuszowi i mówiłem mu, że Chcieć to móc! Brawo Kamil!
P.S.
Dawno nie miałem tak radosnego weekendu sportowego

1. Kamil :-D :-D :-D
2. BVB - 5-1
3. LIVERPOOL 5-1
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5279
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Post autor: Mysikrólik »

PawelK pisze:Mysikrólik napisał/a:
Fajne to. Powinieneś mu wysłać. Bez pompy, a na prawdę fajne.


Hej, to jego żona zrobiła dla niego :-)
:-D :-D :-D :-D :-D :-D
Awatar użytkownika
misia
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1244
Rejestracja: 10 lip 2013, 22:32
Miejscowość: miasto Łódź
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: misia »

Kobiety mają coś takiego jak intuicję i w sprawie Kamila nie miałam żadnych wątpliwości, a np. z Justyną nic mi się nie podpowiada i nie mam zdania. I myślę jeszcze, że Kamil na tym jednym medalu nie skończy g;)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
"Praw­da leży pośrod­ku - może dla­tego wszys­tkim za­wadza" - Arystoteles
ODPOWIEDZ