Termin Niewidzialnego Zlotu

Dział poświęcony ankietom

Za jakim terminem Niewidzialnego Zlotu optujesz?

Czas głosowania minął 01 lis 2015, 11:51

30 kwietnia - 3 maja
0
Brak głosów
26 - 29 maja Bo¿e Cia³o
8
62%
Który¶ z terminów wakacyjnych
5
38%
inny termin
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 13

Awatar użytkownika
Batura
Żądny przygód
Żądny przygód
Posty: 351
Rejestracja: 27 maja 2015, 14:31
Miejscowość: okolice stolycy
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Batura »

Czesio1 pisze:
Batura pisze:a ja chciałem pojechać z całą rodzinką więc wiesz
zawsze jest nadzieja, że córka nie zda tych egzaminów z modlitw, i że do komunii pójdzie za rok dopiero :-D
To módl się jak Pawlak za Anię co by jej się nogi powinęła i żeby na wieś wróciła. :-D :-D :-D
A tak na serio to problem z terminem jest taki że w ankiecie prawie równo idą weekend Bożego Ciała i inny termin wakacyjny. Tylko że ta druga opcja jest mocno względna. Bo jeśli wygra termin wakacyjny to na pewno będą różne wersje, jednemu będzie pasował lipiec innemu sierpień i trzeba będzie robić nową ankietę.
No fajnie by było gdyby Wam się udało dojechać na ten zlot.
To prawda, wakacje są ryzykowne.
Luzik Czesiu, jeszcze będzie taki zlot, że Batura z familią zawita :-D :564:
w knajpie dla braw, Klezmer kazał mi grać
takie rzeczy, że jeszcze mi wstyd
Awatar użytkownika
Milady
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1437
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:49
Miejscowość: Bezludna Wyspa
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Post autor: Milady »

Czesio1 pisze:
johny pisze:Nie już mieliśmy chyba wtedy złożone im wypowiedzenie...
Czyli ta myszka się tam tak zupełnie przypadkowo nie znalazła :-D
:-D :-D :-D :-D
Lubimy towarzystwo, ale nie mo?emy znie?? ludzi ca?y czas ko?o siebie. Wi?c gdzie? si? gubimy, potem wracamy i znów znikamy w diab?y.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
VdL
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 4799
Rejestracja: 29 maja 2014, 23:05
Miejscowość: dokąd
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 129 razy
Otrzymał podziękowań: 89 razy

Post autor: VdL »

Czesio1 pisze:
Batura pisze:a ja chciałem pojechać z całą rodzinką więc wiesz
zawsze jest nadzieja, że córka nie zda tych egzaminów z modlitw, i że do komunii pójdzie za rok dopiero :-D
To módl się jak Pawlak za Anię co by jej się nogi powinęła i żeby na wieś wróciła. :-D :-D :-D
A tak na serio to problem z terminem jest taki że w ankiecie prawie równo idą weekend Bożego Ciała i inny termin wakacyjny. Tylko że ta druga opcja jest mocno względna. Bo jeśli wygra termin wakacyjny to na pewno będą różne wersje, jednemu będzie pasował lipiec innemu sierpień i trzeba będzie robić nową ankietę.
No fajnie by było gdyby Wam się udało dojechać na ten zlot.
No właśnie, Czesio jak zwykle dobrze prawi. Fajnie byłoby abyś zawiitał z rodzdziką.

Wakacje chyba u mnie odpadają, lipiec mam zajęty.
Ostatnio zmieniony 23 paź 2015, 22:33 przez VdL, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Miałam przed chwilą bardzo sympatyczną rozmowę telefoniczną z naszym kolegą Nilem, którego dość dawno tu nie było, ale pamięta o nas, pozdrawia wszystkich serdecznie i został przeze mnie poinformowany o zlocie, na który ma ochotę się wybrać :-)

Zatem pozdrawiam Was od niego i przekazuję, że obiecał, że niedługo się tu pojawi ;-)
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Yvonne pisze:Miałam przed chwilą bardzo sympatyczną rozmowę telefoniczną z naszym kolegą Nilem, którego dość dawno tu nie było, ale pamięta o nas, pozdrawia wszystkich serdecznie i został przeze mnie poinformowany o zlocie, na który ma ochotę się wybrać :-)

Zatem pozdrawiam Was od niego i przekazuję, że obiecał, że niedługo się tu pojawi ;-)
Dziękujemy bardzo. Nil i do mnie od czasu do czasu się odzywa, wysyłając przy okazji jakieś ciekawe fotki z miejsc w których przebywa. :-)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

A propos jednego z potencjalnych punktów programu Niewidzialnego Zlotu:
https://www.youtube.com/watch?v=NPRTiuu6oLs
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Czesio, Ty to umiesz podkręcić atmosferę :-)

Jak ja wytrzymam do maja? :027:
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Czesio1 pisze:A propos jednego z potencjalnych punktów programu Niewidzialnego Zlotu:
https://www.youtube.com/watch?v=NPRTiuu6oLs
Płynąłem sobie tą rzeczką. Co prawda nie kajakiem a tratwą ale i tak było fajnie. Krutnią płynął też tropem Smętka Wańkowicz wraz ze swą córką.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

johny pisze:Krutnią płynął też tropem Smętka Wańkowicz wraz ze swą córką
W sobotę w warszawskim antykwariacie kupiłam "Na tropach Smętka" , z czego się bardzo cieszę.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Yvonne pisze:Czesio, Ty to umiesz podkręcić atmosferę :-)

Jak ja wytrzymam do maja? :027:
Też się nad tym zastanawiam jak wytrzymać. :-/
Yvonne pisze: W sobotę w warszawskim antykwariacie kupiłam "Na tropach Smętka" , z czego się bardzo cieszę.
Nie poprzestawaj na kupnie tylko czytaj! Ja też planuję powtórnie przeczytać te książkę. Podobnie jak "Archipelag ludzi odzyskanych" Igora Newerly'ego, "Puszczę" Jerzego Putramenta i przede wszystkim "Dzieci Jerominów" Ernsta Wiecherta.
Przy okazji tej ostatniej to chciałbym żebyśmy kiedyś nagrali audiobooka z niej. Mam nadzieję, że dacie się namówić?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Czesio1 pisze:Przy okazji tej ostatniej to chciałbym żebyśmy kiedyś nagrali audiobooka z niej. Mam nadzieję, że dacie się namówić?
Jasne! :-)

Chociaż lektura tej książki jeszcze przede mną.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Yvonne pisze:
Czesio1 pisze:Przy okazji tej ostatniej to chciałbym żebyśmy kiedyś nagrali audiobooka z niej. Mam nadzieję, że dacie się namówić?
Jasne! :-)

Chociaż lektura tej książki jeszcze przede mną.
To lecimy na razie "Na tropach Smętka"?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Yvonne pisze:W sobotę w warszawskim antykwariacie kupiłam "Na tropach Smętka"
Bardzo dobra książka! Dziwne, że w Polsce nie ma jej wznowień. A może Angela zza Odry zakazała? :027:
Czesio1 pisze: "Dzieci Jerominów" Ernsta Wiecherta.
Bezapelacyjnie jedna z najlepszych książek jakie w życiu czytalem!
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Ankieta zakończona, termin Niewidzialnego Zlotu wybrany! Stosunkiem głosów 8 do 5 wygrał weekend Bożego Ciała czyli od 26 do 29 maja 2016 roku. A może nawet od 25 maja jeśli damy radę urwać się z pracy o jeden dzień wcześniej.
Mam nadzieję, że osoby, które glosowały na termin wakacyjny też do nas dojadą na zlot. A zatem udajemy się już teraz do naszych przełożonych w pracy i rezerwujemy weekend Bożego Ciała!! :564:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Czesio1 pisze:Ankieta zakończona, termin Niewidzialnego Zlotu wybrany! Stosunkiem głosów 8 do 5 wygrał weekend Bożego Ciała czyli od 26 do 29 maja 2016 roku. A może nawet od 25 maja jeśli damy radę urwać się z pracy o jeden dzień wcześniej.
Mam nadzieję, że osoby, które glosowały na termin wakacyjny też do nas dojadą na zlot. A zatem udajemy się już teraz do naszych przełożonych w pracy i rezerwujemy weekend Bożego Ciała!!
Hura!
Już odliczam dni :-)
Awatar użytkownika
VdL
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 4799
Rejestracja: 29 maja 2014, 23:05
Miejscowość: dokąd
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 129 razy
Otrzymał podziękowań: 89 razy

Post autor: VdL »

Czesio1 pisze:Ankieta zakończona, termin Niewidzialnego Zlotu wybrany! Stosunkiem głosów 8 do 5 wygrał weekend Bożego Ciała czyli od 26 do 29 maja 2016 roku. A może nawet od 25 maja jeśli damy radę urwać się z pracy ...,............ A zatem udajemy się już teraz do naszych przełożonych w pracy i rezerwujemy weekend Bożego Ciała!! :564:
Mój szef już mnie wysłał na urlop.
ODPOWIEDZ