Termin Niewidzialnego Zlotu

Dział poświęcony ankietom

Za jakim terminem Niewidzialnego Zlotu optujesz?

Czas głosowania minął 01 lis 2015, 11:51

30 kwietnia - 3 maja
0
Brak głosów
26 - 29 maja Bo¿e Cia³o
8
62%
Który¶ z terminów wakacyjnych
5
38%
inny termin
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 13

Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Termin Niewidzialnego Zlotu

Post autor: johny »

Jak w temacie, proponuje wypowiedzieć się jaki termin najbardziej będzie nam pasował.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez johny, łącznie zmieniany 2 razy.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Głos oddany :-)
Awatar użytkownika
VdL
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 4799
Rejestracja: 29 maja 2014, 23:05
Miejscowość: dokąd
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 129 razy
Otrzymał podziękowań: 89 razy

Post autor: VdL »

Zdecydowanie Boże Ciało. Trzeba iść za ciosem, byliśmy w Bieszczadach i było suuuuuper.

W wakcje może być problem.
Ostatnio zmieniony 04 paź 2015, 18:13 przez VdL, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Batura
Żądny przygód
Żądny przygód
Posty: 351
Rejestracja: 27 maja 2015, 14:31
Miejscowość: okolice stolycy
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Batura »

Dla mnie niestety Boże Ciało odpada - no chyba, że córka zrezygnuje z Komunii św.
Głos oddaję zatem na termin wakacyjny.

A jak się nie uda nam pojechać tym razem - będą kolejne zjazdy przecież :-D
w knajpie dla braw, Klezmer kazał mi grać
takie rzeczy, że jeszcze mi wstyd
Awatar użytkownika
VdL
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 4799
Rejestracja: 29 maja 2014, 23:05
Miejscowość: dokąd
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 129 razy
Otrzymał podziękowań: 89 razy

Post autor: VdL »

Batura pisze:Dla mnie niestety Boże Ciało odpada - no chyba, że córka zrezygnuje z Komunii św.
Głos oddaję zatem na termin wakacyjny.

A jak się nie uda nam pojechać tym razem - będą kolejne zjazdy przecież :-D
Z ankiety wynika że 2osoby zaproponowały inny termin. Tutaj właśnie można się wypowiedzieć.

Komunia faktycznie jest ważnym wydarzeniem, nie można jej odpuścić.
Konfiturek
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 524
Rejestracja: 10 lip 2013, 20:25
Tytuł: Degustator porzeczek
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 11 razy
Otrzymał podziękowań: 24 razy

Post autor: Konfiturek »

Ja postaram się wpasować w każdy termin. Jednak głosowałem za wakacjami.
Po pierwsze, primo - w Boże Ciało ludzie będą w procesjach szli, więc drogi mogą być nieco poblokowane, co nas spowolni (zdarzało się to wcześniej, prawda?).
Po drugie, primo - latem dni są dłuższe, więc jest więcej czasu na program zlotu.
Po trzecie, primo - większe prawdopodobieństwo lepszej pogody.
Po czwarte, primo - Boże Ciało, to może nie Wielkanoc czy Boże Narodzenie, ale 1 maja to też nie jest; może lepiej spędzić je z rodziną? (piszę to jako jeden z tych, którzy na co dzień są z dala od rodziny).

EDIT: 28-29 maja jestem na służbowym wyjeździe (dziś się dowiedziałem) :027: Także zlot w tym terminie ominie mnie, niestety.
Ostatnio zmieniony 07 paź 2015, 14:04 przez Konfiturek, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Dorośli bardzo rzadko przeżywają takie przygody jak Pan Samochodzik. Nie mają na to czasu.
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8828
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 366 razy

Post autor: TomaszK »

Zagłosowałem za wakacjami, ale w sumie odpowiada mi każdy termin.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Bardzo ciekawie rozkładają się głosy. Na razie Boże Ciało i wakacje na remis. :-)
Dla mnie właściwie wszystko jedno, bylebym wiedział o tym wcześniej. Jedynie pierwsze dwa tygodnie lipca nie za bardzo by mi pasowały.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Czesio1 pisze:Bardzo ciekawie rozkładają się głosy. Na razie Boże Ciało i wakacje na remis.
Trochę obawiam się terminu wakacyjnego. Czy damy radę zgrać swoje urlopy?
I jeśli wygra termin wakacyjny, to zlot będzie dłuższy? Tygodniowy?
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Yvonne pisze:Trochę obawiam się terminu wakacyjnego. Czy damy radę zgrać swoje urlopy?
Podzielam twą obawę.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
VdL
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 4799
Rejestracja: 29 maja 2014, 23:05
Miejscowość: dokąd
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 129 razy
Otrzymał podziękowań: 89 razy

Post autor: VdL »

Czy będą to wakacje, czy BC to może w między czasie ustalimy wstępny plan zlotu. Jakie miejsca, atrakcje chcemy tam zaliczyć. Możemy założyć, że zlot będzie trwał powiedzmy 4 dni. Jakieś propozycję?
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

VdL pisze:Czy będą to wakacje, czy BC to może w między czasie ustalimy wstępny plan zlotu. Jakie miejsca, atrakcje chcemy tam zaliczyć. Możemy założyć, że zlot będzie trwał powiedzmy 4 dni. Jakieś propozycję?
Mam dzisiaj wolny wieczór (to nie jest propozycja :027:) i zaczynam akcję wspólnego czytania "Niewidzialnych" .
Ktoś dołącza? :-)

Zacznę wypisywać potencjalne miejscowości, które musimy zobaczyć i zastanowię się nad najlepszym miejscem bazowo-wypadowym.
Ostatnio zmieniony 09 paź 2015, 16:00 przez Yvonne, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Yvonne pisze: Mam dzisiaj wolny wieczór (to nie jest propozycja :027:) i zaczynam akcję wspólnego czytania "Niewidzialnych" .
Ktoś dołącza? :-)

Zacznę wypisywać potencjalne miejscowości, które musimy zobaczyć i zastanowię się nad najlepszym miejscem bazowo-wypadowym.
Wchodzę w to!! :564:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8828
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 366 razy

Post autor: TomaszK »

Yvonne pisze:
Czesio1 pisze:Bardzo ciekawie rozkładają się głosy. Na razie Boże Ciało i wakacje na remis.
Trochę obawiam się terminu wakacyjnego. Czy damy radę zgrać swoje urlopy?
Jeżeli w wakacje, to trzeba narzucić termin jak najwcześniej, właśnie żebyśmy mogli dopasować swoje urlopy.
Awatar użytkownika
Athenais
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 33
Rejestracja: 04 maja 2014, 14:54
Miejscowość: Bath, UK
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Athenais »

Zagłosowałam za wakacjami, bo to jedyny termin, kiedy mogę być w Polsce (semestr mi się kończy pod koniec maja). Dobrze, żebym znała wcześniej datę, bo sobie muszę rozplanować wakacje (w tym roku już nie będzie tak dobrze z terminami, bo na wakacje mamy zaplanowane pisanie magisterki, jestem na takich głupich studiach doktoranckich, na których najpierw muszę zrobić magisterkę, chociaż już jestem magistrem :/)
Quidquid agis, prudenter agas et respice finem
Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
VdL
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 4799
Rejestracja: 29 maja 2014, 23:05
Miejscowość: dokąd
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 129 razy
Otrzymał podziękowań: 89 razy

Post autor: VdL »

Athenais pisze: jestem na takich głupich studiach doktoranckich, na których najpierw muszę zrobić magisterkę, chociaż już jestem magistrem :/)
To będziesz miała podwójną magistrę i dr?

Mamy jeszcze trochę czasu, pewnie się wszystko wyjaśni.
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8828
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 366 razy

Post autor: TomaszK »

Myśląc o programie przyszłorocznego zlotu, zastanawiałem się, władze jakiego miasta moglibyśmy zaszczycić naszą wizytą. Po doświadczeniach z Leska, myślę że można odpuścić sobie ten punkt, zwłaszcza, że w treści książki nie pojawia się żadna miejscowość z burmistrzem czy Radą Miejską (nie licząc Frankfurtu, Łodzi i Warszawy). Ale ze swej strony proponuję odbyć podobne spotkanie w Muzeum Warmii i Mazur, które kultywuje pamięć o Nienackim i na pewno bedzie zainteresowane promocją tej części ich zbiorów. Myślę że jeżeli dobrze się zaprezentujemy, będziemy mogli liczyć na pomoc z ich strony, w różnych samochodzikowych przedsięwzięciach.
Jestem przekonany, że kwerenda znajdującej sie u nich spuścizny po Nienackim , w połączeniu z naszymi dotychczasowymi ustaleniami odnośnie jego inspiracji, dostarczy materiału przynajmniej na czasową wystawę poświęconą książkom o przygodach Pana Samochodzika.
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

TomaszK pisze: Ale ze swej strony proponuję odbyć podobne spotkanie w Muzeum Warmii i Mazur, które kultywuje pamięć o Nienackim i na pewno bedzie zainteresowane promocją tej części ich zbiorów
Doskonały pomysł, Tomaszku!

To teraz zadanie dla naszego Nietajenki :-)
Awatar użytkownika
VdL
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 4799
Rejestracja: 29 maja 2014, 23:05
Miejscowość: dokąd
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 129 razy
Otrzymał podziękowań: 89 razy

Post autor: VdL »

TomaszK pisze: Ale ze swej strony proponuję odbyć podobne spotkanie w Muzeum Warmii i Mazur, które kultywuje pamięć o Nienackim i na pewno bedzie zainteresowane promocją tej części ich
Pełna zgoda TomaszKu. Jak juz wczesniej wspomnialem, Powinniśmy temu programowi podporządkować zlot. Uważam, że bez wizyty w MWIM zlot byłby nie ciekawy.
Awatar użytkownika
VdL
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 4799
Rejestracja: 29 maja 2014, 23:05
Miejscowość: dokąd
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 129 razy
Otrzymał podziękowań: 89 razy

Plan zlotu

Post autor: VdL »

Kilka pytań do kształtu zlotu:
Termin zlotu jest co prawda jeszcze nieustalony, ale możemy zastanowić się nad kształtem i charakterem zlotu. Mam na myśli jakie miejsca i atrakcje chcemy odwiedzić, co za tym idzie, ile będzie trwał ów zlot. Poza tym czy będzie miał charakter wyczynowy czy rodzinny? Myślę, że jest to dobry moment, aby te kwestie poruszyć.
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

VdL pisze:Mam na myśli jakie miejsca i atrakcje chcemy odwiedzić
Czytam książkę i wypisuję potencjalne miejsca do odwiedzenia.
Jak skończę, to wrzucę moją propozycję.
Mam nadzieję, że wszyscy uczestnicy włączą się również do tego punktu.
VdL pisze:Poza tym czy będzie miał charakter wyczynowy czy rodzinny?
Dla mnie jedno z drugim ściśle się wiąże :-)
Jak się moje dzieci trochę terenowo zmęczą, to nic im nie będzie.
Ostatnio zmieniony 13 paź 2015, 15:48 przez Yvonne, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
VdL
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 4799
Rejestracja: 29 maja 2014, 23:05
Miejscowość: dokąd
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 129 razy
Otrzymał podziękowań: 89 razy

Post autor: VdL »

TomaszK pisze: ... Muzeum Warmii i Mazur w Olsztnie zamieściło fragmenty maszynopisów książek Nienackiego http://muzeum.olsztyn.pl/szukaj/nienacki . Mnie szczególnie zainteresowało "Uroczysko", którego konspekt zamieszcza Muzeum. W konspekcie główny bohater nosi nazwisko Nienacki, co oznacza, że jest to konspekt tej pierwszej wersji ksiązki, którą Nienacki próbował wydać jeszcze pod własnym nazwiskiem - Nowicki. Z innych ciekawostek, grobowiec Regirungsratha opisany jest jako "grobowiec rodzinny w spalonych zabudowaniach dworskich". Myślę, że gdybyśmy na miejscu zajrzeli do pełnego tekstu (muzeum zamieszcza tylko kilka stron), znaleźlibyśmy dużo więcej ciekawych rzeczy. Moim zdaniem kolejny zlot powinien odbyć się na Mazurach, z wizytą w Olsztnie.
Można przy okazji sprawdzić pozostałe materiały i wyjaśnić choćby nasze wątpliwości lub niejasności w tekście. Ciekawe byłyby to badania. Może przy okazji coś odkryjemy :-D. Możliwe, że możemy tam spędzić kilka godzin.
Ostatnio zmieniony 14 paź 2015, 10:28 przez VdL, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Dla mnie Niewidzialny Zlot będzie miłym wspomnieniem 2012 roku, kiedy to szukałem śladów Niewidzialnych od Ostródy po Niedźwiedzi Róg. Wiele miejsc zobaczyłem ale jest też kilka do których nie dotarłem.
Ponieważ chcemy koniecznie odwiedzić muzeum w Olsztynie to ja nieśmiało zaproponowałbym to na pierwszy dzień zlotu. Z Olsztyna niedaleko jest do Ostródy (39 km) moglibyśmy więc rozpocząć nasz zlot właśnie w Ostródzie przy grobie Gizewiusza. Stamtąd wyjazd do Olsztyna, wizyta w muzeum i tego dnia dotarlibyśmy do naszej bazy w (???) w okolicach śniardw.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
VdL
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 4799
Rejestracja: 29 maja 2014, 23:05
Miejscowość: dokąd
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 129 razy
Otrzymał podziękowań: 89 razy

Post autor: VdL »

Yvonne pisze:
VdL pisze:
VdL pisze:Poza tym czy będzie miał charakter wyczynowy czy rodzinny?
Dla mnie jedno z drugim ściśle się wiąże :-)
Jak się moje dzieci trochę terenowo zmęczą, to nic im nie będzie.
Również jestem "za", niemniej jedna trzeba to wziąć pod uwagę podczas układania planu zlotu.
Awatar użytkownika
VdL
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 4799
Rejestracja: 29 maja 2014, 23:05
Miejscowość: dokąd
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 129 razy
Otrzymał podziękowań: 89 razy

Post autor: VdL »

Czesio1 pisze:Dla mnie Niewidzialny Zlot będzie miłym wspomnieniem 2012 roku, kiedy to szukałem śladów Niewidzialnych od Ostródy po Niedźwiedzi Róg. Wiele miejsc zobaczyłem ale jest też kilka do których nie dotarłem.
Ponieważ chcemy koniecznie odwiedzić muzeum w Olsztynie to ja nieśmiało zaproponowałbym to na pierwszy dzień zlotu. Z Olsztyna niedaleko jest do Ostródy (39 km) moglibyśmy więc rozpocząć nasz zlot właśnie w Ostródzie przy grobie Gizewiusza. Stamtąd wyjazd do Olsztyna, wizyta w muzeum i tego dnia dotarlibyśmy do naszej bazy w (???) w okolicach śniardw.
Dobrze mówi :564: , to jest słuszna koncepcja.

Dla mnie mazury, to biała karta, poza Giżyckiem i Gierłożą raczej nie bywałem. Zdaje się na Was jeśli chodzi o plan ciekawych miejsc.
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Czesio1 pisze:naszej bazy w (???) w okolicach śniardw.
Musowo! :-)
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Pozwólcie, że podzielę się pewną refleksją z dzisiaj.
Otóż zerknęłam sobie na noclegi. Wybrałam sobie jako miejscowość Niedźwiedzi Róg - pasuje mi jako baza noclegowa, ale to oczywiście tylko wstępna propozycja. Myślę, że miejsce noclegowe określimy, jak już będziemy znali wszystkie miejsca, które chcemy odwiedzić i tak to zaplanujemy, aby nam najlepiej pasowały codzienne dojazdy. Ale do rzeczy. Otóż wybór noclegowni jest bardzo duży, ale wydaje mi się, że ceny są sporo wyższe, niż w innych, do tej pory przez nas odwiedzanych regionach. Myślę, że można zapewne znaleźć coś korzystnego i ciekawego, ale czas gra tutaj dużą rolę.

Proponuję zatem, abyśmy jak najprędzej ustalili termin zlotu, program, a co za tym idzie miejscówkę, w której miałaby się znajdować nasza baza i wstępnie już czegoś poszukali.
Im później, tym może być gorzej (i drożej), tym bardziej, jeśli wybierzemy się w długi weekend, czyli termin mocno oblegany.
Nie ukrywam, że dla mnie kwestia ceny jest dość istotna, jako, że raczej przyjadę z dziećmi i muszę płacić za nocleg razy 3.

Co Wy na to? :-)
Ostatnio zmieniony 14 paź 2015, 20:08 przez Yvonne, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Yvonne pisze:Pozwólcie, że podzielę się pewną refleksją z dzisiaj.
Otóż zerknęłam sobie na noclegi. Wybrałam sobie jako miejscowość Niedźwiedzi Róg - pasuje mi jako baza noclegowa, ale to oczywiście tylko wstępna propozycja. Myślę, że miejsce noclegowe określimy, jak już będziemy znali wszystkie miejsca, które chcemy odwiedzić i tak to zaplanujemy, aby nam najlepiej pasowały codzienne dojazdy. Ale do rzeczy. Otóż wybór noclegowni jest bardzo duży, ale wydaje mi się, że ceny są sporo wyższe, niż w innych, do tej pory przez nas odwiedzanych regionach. Myślę, że można zapewne znaleźć coś korzystnego i ciekawego, ale czas gra tutaj dużą rolę.

Proponuję zatem, abyśmy jak najprędzej ustalili termin zlotu, program, a co za tym idzie miejscówkę, w której miałaby się znajdować nasza baza i wstępnie już czegoś poszukali.
Im później, tym może być gorzej (i drożej), tym bardziej, jeśli wybierzemy się w długi weekend, czyli termin mocno oblegany.
Nie ukrywam, że dla mnie kwestia ceny jest dość istotna, jako, że raczej przyjadę z dziećmi i muszę płacić za nocleg razy 3.

Co Wy na to? :-)
Jestem ZA. Ja zresztą lubię wcześniej wszystko zaplanować żeby potem mieć spokojną głowę.
Termin zlotu wykluje się za kilka dni choć wydaje mi się, że pozostaniemy przy tym weekendzie Boże Ciało. A jeżeli tak to plan mógłby być taki:
DZIEń 1 - śRODA
Ostróda, Olsztyn
DZIEń 2 - CZWARTEK
Krutynia (może spływ kajakowy szlakiem Krutyni?), Niedźwiedzi Róg, Fort Lyck
DZIEń 3 - PI¡TEK
Piersławek, Ukta, Wojnowo, Ruciane-Nida, Karwica Mazurska
DZIEń 4 - SOBOTA
Pranie, Sowiróg
DZIEń 5 - NIEDZIELA
Ogródek ("łyk Złotej rękawicy") i powrót do domów, ewentualnie zrobienie tego czego nie uda się z powyższych miejsc

Powiem Wam, że ciężko będzie ułożyć dokładny plan, bo miejsc jest tam wiele a czasu jak zawsze za mało.
Ostatnio zmieniony 14 paź 2015, 21:15 przez Czesio1, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Czyli już od środy zaczynamy?
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Yvonne pisze:Czyli już od środy zaczynamy?
To tylko wstępna propozycja. Możemy zacząć w środę, możemy w czwartek. W tym drugim przypadku Olsztyn musielibyśmy przerzucić na piątek. Mogłoby wtedy wyglądać to np. tak:
DZIEń 1 - CZWARTEK
Krutynia (może spływ kajakowy szlakiem Krutyni?), Niedźwiedzi Róg, Fort Lyck
DZIEń 2 - PI¡TEK
Piersławek, Olsztyn
DZIEń 3 - SOBOTA
Ruciane-Nida, Ukta, Wojnowo, Karwica-Mazurska, Pranie, Sowiróg
DZIEń 4 - NIEDZIELA
Ogródek ("łyk Złotej rękawicy") i powrót do domów, ewentualnie zrobienie tego czego nie uda się z powyższych miejsc
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ