Piłkarskie Ligi w Europie

Dział poświęcony różnym wydarzeniom sportowym
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

johny pisze:
Czesio1 pisze:
johny pisze:To jest straszne... :-( :-( :-(
A była szansa w końcówce na wyrównanie.
No cóż johny, jest jeszcze jedna kolejka, nie trać wiary.
Nie tracę, do póki piłka w grze... Nawet mam cichą nadzieję, że się postawią Barcelonie...
Na to nie licz :-P
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11644
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Ciężkie jest życie kibica... Było 9 pkt. przewagi BVB nad Bayernem, jest strata 4, jest najlepszy sezon Liverpoolu i prawdopodobnie skończy się bez niczego... Ale cóż, najprościej jest kibicować Bayernom, Realom, Barcelonom...
Wierzę, że sukces prędzej czy później będzie (prędzej pewnie w Liverpoolu a później w Dortmundzie) ale wtedy smakował będzie w dwójnasób!
Kiedyś zapytano Stevena Geradra dlaczego nie odszedł z Liverpoolu do jakiejś topowej drużyny (a chcieli go swego czasu najwięksi), miałby szanse na więcej trofeów. On odpowiedział krótko: Miałbym, ale żaden nie smakowałby tak jak jeden z Liverpoolem... :-)
Ostatnio zmieniony 07 maja 2019, 09:47 przez johny, łącznie zmieniany 1 raz.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Fantomas
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2617
Rejestracja: 30 lip 2018, 09:44
Podziękował;: 139 razy
Otrzymał podziękowań: 134 razy

Post autor: Fantomas »

Cuda, cuda, cuda. Piłkarskie cuda w Amsterdamie. Finał Ligi Mistrzów będzie angielski. Cieszę się tą edycją Champions League bo w przyszłym roku wszystko może wrócić do normy. Ajax, Liverpool i Tottenham były wspaniałe. Natomiast występ Barcelony w meczu rewanżowym był skandaliczny. Zawsze mówiłem, że Premier League jest najwspanialsza. Oby nadchodził czas nowych zespołów bo hegemonia Realu i Barcelony była męcząca :564:
Fantomas
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2617
Rejestracja: 30 lip 2018, 09:44
Podziękował;: 139 razy
Otrzymał podziękowań: 134 razy

Post autor: Fantomas »

johny gratulacje! Wszyscy forowicze wiedzą, że Liverpool to nie jest mój ulubiony klub, ale wczoraj zagrali dobry mecz. Ani przez chwilę nie miałem wrażenia, że zwycięstwo Liverpoolu jest zagrożone. Well done :564:
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Fantomas, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11644
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Fantomas pisze:johny gratulacje! Wszyscy forowicze wiedzą, że Liverpool to nie jest mój ulubiony klub, ale wczoraj zagrali dobry mecz. Ani przez chwilę nie miałem wrażenia, że zwycięstwo Liverpoolu jest zagrożone. Well done :564:
Dzięki Fantomas! Ja mam ciągle przed oczami ten środowy wieczór w Posejnelach i te ochy i achy nag wielką Barcą... I docinki Liverpoolowi. Teraz ten sukces smakuje w dwójnasób!
Obrazek
Ostatnio zmieniony 02 cze 2019, 14:01 przez johny, łącznie zmieniany 1 raz.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Fantomas
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2617
Rejestracja: 30 lip 2018, 09:44
Podziękował;: 139 razy
Otrzymał podziękowań: 134 razy

Post autor: Fantomas »

johny mogę tylko dodać, że 6 pucharów Ligi Mistrzów to fantastyczne osiągnięcie. Więcej ma tylko AC Milan oraz Real Madryt.
Ostatnio zmieniony 02 cze 2019, 21:08 przez Fantomas, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11644
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Tak wiem! :-) W przyszłym sezonie czas na odzyskanie tytułu w Anglii.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Chyba johny nie ucieszysz się z tej wiadomości:

Bundesliga za 34 złote?
Ostatnio zmieniony 11 lis 2020, 09:54 przez Czesio1, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11644
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

No nie cieszę, juz i tak oglądanie na kompie z nc + nie jest idealne. Specjalnie nie będe kupował dostępu...
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11644
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Re: Piłkarskie Ligi w Europie

Post autor: johny »

Miałem nie kopać leżącego, ale kibice (?) Legii wznieśli się dzisiaj na wyżyny! Naprawdę zacna oprawa, szacun!
Obrazek
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Fantomas
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2617
Rejestracja: 30 lip 2018, 09:44
Podziękował;: 139 razy
Otrzymał podziękowań: 134 razy

Re: Piłkarskie Ligi w Europie

Post autor: Fantomas »

Mój Manchester United zrobił mi prezent na dzień dziecka. Klub oficjalnie ogłosił, że Paul Pogba odchodzi. Już tłumaczę niezorientowanym któż to taki. To tancerz i naczelny klubowy błazen podający się za piłkarza. Facet wykonuje pracę zawodowego piłkarza i głównie znany jest z filmików w mediach społecznościowych, w których pokazuje jak tańcuje oraz nowe fryzury. Klub popsuł Pogbie zabawę, ogłaszając oficjalnie jego odejście, wcześniej niż zrobił to Pogba. Nie będzie zatem w mediach społecznościowych durnych filmików że znakami zapytania i mocnej promocji Pogdocumentary (tak ten cudak będzie miał filmowy dokument na swój temat). Super wiadomość!
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11644
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Re: Piłkarskie Ligi w Europie

Post autor: johny »

 Piękny wynik Lecha... Ja pierdziu, gdzie my jesteśmy... :-/
 
 
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5279
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Re: Piłkarskie Ligi w Europie

Post autor: Mysikrólik »

Eurowpierdole czas zacząć. Nie dało się na to patrzeć. Przez 180 min byli tłem dla Azerów.
Na pytanie gdzie jesteśmy? Odpowiadam.
W czarnej D.
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11644
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Re: Piłkarskie Ligi w Europie

Post autor: johny »

Ja się zastanawiam, czy my w Polsce nie możemy znaleźć jakichś młodych ambitnych, utalentowanych chłopaków chcących coś osiągnąć? Przecież to są jaja. Ściągamy jakiś trzeciorzędny szrot (Widzew "zbroi się" na EX kupując gościa z trzeciej ligi hiszpańskiej, który w koło 30 meczach strzelił koło 10 bramek) nie mający za wiele wspólnego z Polską, nie mówiąc już o klubach, do których trafiają. Ponoć Lech i Lubin mają najlepsze szkółki. Co z tymi chłopakami? Absolutnie nie jestem przeciwko zagranicznym piłkarzom, ale z jakością i charakterem (jak u nas Marek Hanousek)!
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Re: Piłkarskie Ligi w Europie

Post autor: PawelK »

johny pisze: 13 lip 2022, 11:30 Ja się zastanawiam, czy my w Polsce nie możemy znaleźć jakichś młodych ambitnych, utalentowanych chłopaków chcących coś osiągnąć? Przecież to są jaja. Ściągamy jakiś trzeciorzędny szrot (Widzew "zbroi się" na EX kupując gościa z trzeciej ligi hiszpańskiej, który w koło 30 meczach strzelił koło 10 bramek) nie mający za wiele wspólnego z Polską, nie mówiąc już o klubach, do których trafiają. Ponoć Lech i Lubin mają najlepsze szkółki. Co z tymi chłopakami? Absolutnie nie jestem przeciwko zagranicznym piłkarzom, ale z jakością i charakterem (jak u nas Marek Hanousek)!

 
Wygląda na to, że nie mamy. Ci rzeczywiście utalentowani, zanim się ogarną, to już chcą wyjeżdżać. Kluby nie mają kasy więc się na to zgadzają i później mamy takich Karbowników czy Kozłowskich. I pół biedy jeśli wrócą do Polski z podkulonym ogonem, gorzej gdy skończą tak jak Dawid Janczyk. A ci, którzy są dostępni są przeciętni/słabi. Generalnie, nawet gdy wyróżniają się w swojej grupie wiekowej to gdy wchodzą do dorosłej piłki to się okazuje, że nie wytrzymują przeskoku. Często głowa im siada, fizyczność i intensywność zupełnie inna, czyli to samo co w przypadku wyjazdu za granicę tylko u nas łatwiej się ślizgać, bo tam dla klubu 1 czy 2 mio euro, które wydali na gówniarza to błąd pomiaru, a tutaj szansa zarobienia 0,5 mio euro cały czas dla klubu jest atrakcyjna. I dlatego w Legii gra taki Rosołek, który jest nadal młody (21 lat), ma 36 występów w ESA, 30 w 1 lidze, 12 w PP, 3 w europejskich pucharach i... głowa mu nie dojeżdża. Wychodzi na boisko i wygląda jakby grał w innej rzeczywistości. Ale wychodzi, bo a) klub musi wystawiać młodzieżowca, b) klub pewnie liczy na jakiś hajs za niego. A teraz trzeba pomyśleć, że gdyby w rezerwach byli lepsi, to pewnie by oni wychodzili.
 
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11644
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Re: Piłkarskie Ligi w Europie

Post autor: johny »

Ten przepis o młodzieżowcu to kompletne kuriozum...
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Fantomas
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2617
Rejestracja: 30 lip 2018, 09:44
Podziękował;: 139 razy
Otrzymał podziękowań: 134 razy

Re: Piłkarskie Ligi w Europie

Post autor: Fantomas »

Lech Poznań i wszystko jasne. Ten zespół nigdy, niczego nie zrobił w europejskich pucharach. Te małe i wieksze sukcesy i emocje które mieliśmy na arenie międzynarodowej to głownie Widzew, Legia i Górnik Zabrze.
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Re: Piłkarskie Ligi w Europie

Post autor: PawelK »

Fantomas pisze: 13 lip 2022, 17:05 Lech Poznań i wszystko jasne. Ten zespół nigdy, niczego nie zrobił w europejskich pucharach. Te małe i wieksze sukcesy i emocje które mieliśmy na arenie międzynarodowej to głownie Widzew, Legia i Górnik Zabrze.

 
Warto jednak zwrócić uwagę, że z czterech drużyn, które w tym roku grają w pucharach, tylko Lech gra na swoim współczynniku.
 
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Fantomas
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2617
Rejestracja: 30 lip 2018, 09:44
Podziękował;: 139 razy
Otrzymał podziękowań: 134 razy

Re: Piłkarskie Ligi w Europie

Post autor: Fantomas »

Jeszcze niedawno polskie drużyny po prostu grały swoje. To znaczy co do zasady biliśmy słabsze piłkarsko zespoły z Gruzji, Armenia, Azerbejdżanu, Izraela i wielu innych państw. Nie obywało się bez dramatycznych wpadek, ale były to wyjątki potwierdzające regułę. Czasem jednak udawało się pokonać jakiegoś potentata, czasem więcej niż jednego. W Lidze Mistrzów dochodziliśmy do 3 lub 4 rundy wstępnej.
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Re: Piłkarskie Ligi w Europie

Post autor: PawelK »

Fantomas pisze: 13 lip 2022, 19:03 Jeszcze niedawno polskie drużyny po prostu grały swoje. To znaczy co do zasady biliśmy słabsze piłkarsko zespoły z Gruzji, Armenia, Azerbejdżanu, Izraela i wielu innych państw. Nie obywało się bez dramatycznych wpadek, ale były to wyjątki potwierdzające regułę. Czasem jednak udawało się pokonać jakiegoś potentata, czasem więcej niż jednego. W Lidze Mistrzów dochodziliśmy do 3 lub 4 rundy wstępnej.

 
Nie bardzo wiem co dla Ciebie jest "niedawno" ale nie kojarzę takich czasów gdy dobra gra w pucharach "polskich drużyn" była regułą. Ale czasy się zmieniły i zasady klasyfikacji do pucharów zostały tak skonstruowane żeby bez problemów do meczów w grupach awansowali ci, którzy mają pieniądze. To jest naturalne, oni nie chcą ryzykować straty. Konsekwencją takiej konstrukcji jest przesunięcie takich lig jak polska, na koniec kolejki.
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Fantomas
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2617
Rejestracja: 30 lip 2018, 09:44
Podziękował;: 139 razy
Otrzymał podziękowań: 134 razy

Re: Piłkarskie Ligi w Europie

Post autor: Fantomas »

PawelK Liga Mistrzów po 2000 r. była niedostępna dla polskich drużyn. Jednak Wisła, Legia i Widzew dochodziły do 3 i 4 rundy rozgrywek. Na poziomie ostatniej rundy wstepnej Mistrz Polski dostawał zwykle renomowany zespół i odpadał. Trochę wiecej tych emocji było. Piszę z pamięci to wymienię kilku przeciwników polskich drużyn. ŁKS poległ w dwumeczu z Manchesterem United, Wisła z FC Barceloną. Legia też grała z Barceloną, a Widzew z Parmą. Groclin walczył z Man City. Wisła pokazała jak się gra z Schalke, Lazio, Realen Saragossa  Legii kilka razy udało się wyjść z grupy w Lidze Europy i grala w LM. Wiem, że trochę inne czasy. Lecha kojarzę jeden dobry mecz z lat 90-tych w Poznaniu z Olympique Marsylia. I kilka z czasów Lewego i Rudnevsa.
 
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11644
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Re: Piłkarskie Ligi w Europie

Post autor: johny »

Jak nam odjechał świata dobrze pokazuje ten obrazek. Potem odpadliśmy z rzeczoną Parmą z Gigi Bufonem w bramce, Lilianem Thhuramem w obronie, Dino Baggio w pomocy, Chiesą i Crespo w ataku. Chyba ciut trudniejszy przeciwnik niż ci wczorajsi Azerowie.
Obrazek
 
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Re: Piłkarskie Ligi w Europie

Post autor: PawelK »

Fantomas pisze: 13 lip 2022, 21:19 PawelK Liga Mistrzów po 2000 r. była niedostępna dla polskich drużyn. Jednak Wisła, Legia i Widzew dochodziły do 3 i 4 rundy rozgrywek. Na poziomie ostatniej rundy wstepnej Mistrz Polski dostawał zwykle renomowany zespół i odpadał. Trochę wiecej tych emocji było. Piszę z pamięci to wymienię kilku przeciwników polskich drużyn. ŁKS poległ w dwumeczu z Manchesterem United, Wisła z FC Barceloną. Legia też grała z Barceloną, a Widzew z Parmą. Groclin walczył z Man City. Wisła pokazała jak się gra z Schalke, Lazio, Realen Saragossa  Legii kilka razy udało się wyjść z grupy w Lidze Europy i grala w LM. Wiem, że trochę inne czasy. Lecha kojarzę jeden dobry mecz z lat 90-tych w Poznaniu z Olympique Marsylia. I kilka z czasów Lewego i Rudnevsa.
 

 
To jest tak, że trochę mieszasz czasy. ŁKS grał z ManU wtedy gdy w każdej rundzie można było trafić na dobrą drużynę. Wisła startowała wtedy gdy jeszcze klasyfikacja pozwalała naszym drużynom zaczynać wysoko, tzn. Wisła często zaczynała od 3, 4 rundy. W czasach gdy nawet leszcze z lig Top5 startują od 4 rundy lub nawet od grup tylko Legia w miarę regularnie (do czasu przyjścia panadarka) i Lech trzy razy (średnio co 5 lat) awansowały do grup. Pozostałe drużyny to epizody, które nie tylko odpadały wcześnie ale nie budowały swojej pozycji w pucharach bo w następnych latach już nie grały. Skutkiem tego jest brak rozstawienia i niski współczynnik krajowy, który nie pozwala nam na zaczęscie pucharów później.
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Fantomas
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2617
Rejestracja: 30 lip 2018, 09:44
Podziękował;: 139 razy
Otrzymał podziękowań: 134 razy

Re: Piłkarskie Ligi w Europie

Post autor: Fantomas »

Racja PawelK to trochę inne. Wiem też, że Qarabag w ostatnich latach grał kilka razy w grupie Ligi Europejskiej, raz w Lidze Mistrzów i całkiem fajnie poradził sobie w Lidze Konferencji, ale to nie usprawiedliwia piłkarzy Lecha. Co innego przegrać po walce, co innego dostać łomot. W tym roku będę obserwował Ekstraklasę to moja wiedza o polskiej piłce klubowej będzie większa.
 
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5279
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Re: Piłkarskie Ligi w Europie

Post autor: Mysikrólik »

To oglądałeś mecz, czy z suchego wyniku wyciągasz wnioski?
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Re: Piłkarskie Ligi w Europie

Post autor: PawelK »

Mysikrólik pisze: 14 lip 2022, 14:48 To oglądałeś mecz, czy z suchego wyniku wyciągasz wnioski?

 
Tyy ale prawda jest taka, że dostali łomot. Polegli z kretesem głównie dzięki własnym błędom, które, wygląda na to, że wynikają z jakiegoś dziwnego rozkojarzenia. No może oprócz bramkarza, bo jego trudno ocenić, nie wiem jakie ma umiejętności, ale zbytnio nie pomógł. Po pierwsze Lech dostał tego MP w prezencie, bo gdyby wszyscy grali do końca z pełnym zaangażowaniem to by skończył i za Rakowem i za Pogonią. Po drugie, chodzą słuchy, że niektórzy piłkarze Lecha już zachorowali na popularną w Polsce chorobę, czyli chcą wykorzystać chwilę żeby odejść. W takiej sytuacji, dla nich, awans do grup europejskich pucharów, nie jest tym o czym marzą.
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Fantomas
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2617
Rejestracja: 30 lip 2018, 09:44
Podziękował;: 139 razy
Otrzymał podziękowań: 134 razy

Re: Piłkarskie Ligi w Europie

Post autor: Fantomas »

Myśikróliku z wyniku wnioskuję. Przyznaję, że nie oglądałem. Jednak przynajmniej dla mnie 5:1 zawsze jest łomotem. Sam nie dałeś rady obejrzeć do końca, a mnie chciałeś na taką torturę chciałbyś skazać :-D
 
 
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5279
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Re: Piłkarskie Ligi w Europie

Post autor: Mysikrólik »

Nie do końca zrozumiałem z tym zaangażowaniem w trakcie ligi. Znaczy że gdyby wszyscy grali z takim zaangażowaniem jak na jesień, to Legia by spadła, czy że dostała utrzymanie w prezencie?
Wydawało mi się że wygrywa ten co ma najwięcej punktów, ale może się nie znam.

Dostali łomot i to straszny. W dodatku QA wcale nic wielkiego nie grał.
Co do naszych przygód w Europie, to niestety jest jak PawelK mówi. Nie mamy nawet takiego Qarabachu, który zbiera sobie punkty z roku na rok i jest 100 miejsc wyżej niż Lech.
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Re: Piłkarskie Ligi w Europie

Post autor: PawelK »

Mysikrólik pisze: 14 lip 2022, 20:50 Nie do końca zrozumiałem z tym zaangażowaniem w trakcie ligi. Znaczy że gdyby wszyscy grali z takim zaangażowaniem jak na jesień, to Legia by spadła, czy że dostała utrzymanie w prezencie?
Wydawało mi się że wygrywa ten co ma najwięcej punktów, ale może się nie znam.

 
Znaczy, że gdyby Legia grała tak jak na jesieni, to by spadła. A Lech? Lech nie zaczął nagle grać lepiej, to przeciwnicy nagle zaczęli grać gorzej. Widzisz różnicę?
Mysikrólik pisze: 14 lip 2022, 20:50 Co do naszych przygód w Europie, to niestety jest jak PawelK mówi. Nie mamy nawet takiego Qarabachu, który zbiera sobie punkty z roku na rok i jest 100 miejsc wyżej niż Lech.

 
 Ale to dla Azerów ma niewielkie znaczenie bo nikt więcej punktów nie zbiera, więc taki Karabach i tak musi zaczynać od pierwszej rundy. Tyle, że częściej jest rozstawiony. No i oni nie muszą się zastanawiać nad rachunkiem ekonomicznym bo tam pieniądze są z polityki.
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5279
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Re: Piłkarskie Ligi w Europie

Post autor: Mysikrólik »

Którzy przeciwnicy?
Lech skończyłby za Rakowem, gdyby ten zdobył 5 pkt więcej, a za Pogonią gdyby zdobyla 10 punktów więcej.
O co Ci chodzi?
ODPOWIEDZ

Wróć do „To i owo na sportowo”