T-Mobile Ekstraklasa

Dział poświęcony różnym wydarzeniom sportowym
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Re: T-Mobile Ekstraklasa

Post autor: PawelK »

@johny ja tam nie jestem fanatykiem takich gadżetów ale Ty to lubisz, zamówienia przyjmują do 10 września.

https://www.goudastore.pl/produkt/momenty_widzewa,242
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Re: T-Mobile Ekstraklasa

Post autor: johny »

PawelK pisze: 05 wrz 2022, 15:46 @johny ja tam nie jestem fanatykiem takich gadżetów ale Ty to lubisz, zamówienia przyjmują do 10 września.

https://www.goudastore.pl/produkt/momenty_widzewa,242

 
Widziałem to. I zastanawiam się. Trochę już tych koszulek mam. Ale dla Smolarka, warto.
 
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Re: T-Mobile Ekstraklasa

Post autor: PawelK »

@johny słuchałeś?

Za ten post autor PawelK otrzymał podziękowanie:
johny (15 lis 2022, 13:39)
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Re: T-Mobile Ekstraklasa

Post autor: johny »

Oj nie, dzięki za linka.

Dzisiaj miała miejsce piękna uroczystość. Otwarcie muralu Włodka Smolarka. :-)
Obrazek
 
 
Za ten post autor johny otrzymał podziękowanie:
TomaszL (25 lut 2023, 00:12)
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Barabasz
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 3879
Rejestracja: 25 sie 2015, 10:43
Miejscowość: Antoninów
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 114 razy
Otrzymał podziękowań: 137 razy

Re: T-Mobile Ekstraklasa

Post autor: Barabasz »

Bardzo ładny!. Smolarek strzelił pierwsza bramkę dla Polaków na MŚ'86 jaką pamiętam.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Fantomas
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2617
Rejestracja: 30 lip 2018, 09:44
Podziękował;: 139 razy
Otrzymał podziękowań: 134 razy

Re: T-Mobile Ekstraklasa

Post autor: Fantomas »

To była jedyna bramka na tych mistrzostwach świata. Wielka szkoda bo w Meksyku w 1986 r. był naprawdę wspaniały turniej i emocjonujący finał.
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Re: T-Mobile Ekstraklasa

Post autor: johny »

Fajną Pawel macie korbę na piątkowy mecz. Za takie słowa szacun!

Jedyny prawdziwy rywal Legii. Te wszystkie Lechy, Wisły, Górniki to tylko namiastki.

Dobrego meczu i niech wygra lepszy!
 
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Re: T-Mobile Ekstraklasa

Post autor: PawelK »

johny pisze: 20 lut 2023, 19:50 Fajną Pawel macie korbę na piątkowy mecz. Za takie słowa szacun!

Jedyny prawdziwy rywal Legii. Te wszystkie Lechy, Wisły, Górniki to tylko namiastki.

Dobrego meczu i niech wygra lepszy!
 

 
A nie wiem skąd to wziąłeś ale zauważyłem niezdrowe zainteresowanie tym meczem. Podobno już nie ma biletów. Z drugiej strony to może daltego, że młodzi ludzie się nasłuchali o meczach z Widzewem a nie mieli szansy na nich być świadomie. Ja byłem na 32 w tym na 5 w Łodzi, więc dla mnie to norma 😁
 
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Re: T-Mobile Ekstraklasa

Post autor: PawelK »

A i to co napisałem w żaden sposób nie ma deprecjonować przeciwnika. Ja chyba zwyczajnie już za dużo widziałem.
Przytoczę taką historię: mój dawny znajomy kibicował MU. To było jakieś 25 lat temu. MU grał LM w Monachium. Koleś dzwoni do Anglii do swojego kumpla z Manchesteru i mówi, że załatwił bilet i jedzie, pyta się czy się spotkają. A Angol mu odpowiada, że do Bayernu to oni już nie jeżdżą bo to nuda.
I chyba też mam takie podejście. Chodzę na mecze z przyzwyczajenia, spotkać się ze znajomymi, a przeciwnik... w ostatniej LE też już mnie nie jarały mecze z Leicester czy Napoli.
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Fantomas
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2617
Rejestracja: 30 lip 2018, 09:44
Podziękował;: 139 razy
Otrzymał podziękowań: 134 razy

Re: T-Mobile Ekstraklasa

Post autor: Fantomas »

Jeśli Lech wyeliminuje Djurgardens IF to będzie sukces, którym można się chwalić. Pójdzie jednak na konto zagranicznego trenera.
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Re: T-Mobile Ekstraklasa

Post autor: PawelK »

Fantomas pisze: 24 lut 2023, 16:18 Jeśli Lech wyeliminuje Djurgardens IF to będzie sukces, którym można się chwalić. Pójdzie jednak na konto zagranicznego trenera.

 
To dopiero zobaczymy jak puchar się będzie rozwijał. Na teraz wygląda jak puchar Intertoto tylko inaczej zorganizowany. Ale ważne, że jest to, że robią punkty i że gdzieś tam na górze nie kalkulują jak w wielu polskich klubach, że im się nie opłaca grać w pucharach, tylko starają się wygrywać.
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Re: T-Mobile Ekstraklasa

Post autor: johny »

Kapitalny dzisiaj mecz w W-wie!
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Re: T-Mobile Ekstraklasa

Post autor: PawelK »

johny pisze: 24 lut 2023, 23:33 Kapitalny dzisiaj mecz w W-wie!


 
Daj spokój, festiwal błędów. Po przerwie zawodnicy Widzewa nie wyszli z szatni a Legia nie potrafiła tego wykorzystać. Cały czas tracimy bramki po głupich, niewymuszonych błędach. Druga bramka dla Widzewa to kuriozum. Wpierw Sokołowski, który od 60 minuty oddychał rękawami i wcześniej powinien być zmieniony, robi dwa głupie faule na żółte kartki w minutę, później zamiast się skupić na dobrym ustawieniu muru to Mladenovic liczy kroki i kłóci się z sędzią, za co dostaje żółtko, zawodnicy Widzewa stoją za blisko muru i sędzia nie zwraca na to uwagi, i wreszcie Wszołek wali swojaka. Przecież to są jakieś jaja a nie piłka nożna.
 
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Re: T-Mobile Ekstraklasa

Post autor: johny »

Piłka nożna to gra błędów. Zgadza się że początek 2 połowy to nasz dramat. Ale weszli Kun i Normann i Widzew zaczął grać. Obie Wasze bramki to błędy Cyganiksa. Fajnie sie6to oglądało i chyba sprawiedliwy remis.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Re: T-Mobile Ekstraklasa

Post autor: johny »

Josue też przeszkadzał Bartkowi a sędzia milczał.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Re: T-Mobile Ekstraklasa

Post autor: PawelK »

johny pisze: 25 lut 2023, 11:27 Josue też przeszkadzał Bartkowi a sędzia milczał.

 
Josue jest kapitanem i nie wiesz o czym sędzia z nim rozmawiał.
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Re: T-Mobile Ekstraklasa

Post autor: PawelK »

johny pisze: 25 lut 2023, 11:24 Piłka nożna to gra błędów. 

 
To tylko u nas. Ja jednak bym wolał żeby wygrywał ten kto jest lepszy a nie ten kto jest mniej słaby.
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Re: T-Mobile Ekstraklasa

Post autor: PawelK »

To co @johny będzie Widzew walczył o 4 miejsce czy nie chce grać w pucharach?
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Re: T-Mobile Ekstraklasa

Post autor: johny »

PawelK pisze: 19 mar 2023, 23:10 To co @johny będzie Widzew walczył o 4 miejsce czy nie chce grać w pucharach?


 
A daj spokój,jakie puchary? Ja się bardziej martwię aby nie włączyli się do walki o spadek.To co napisałeś, trzeba mieć kadrę. Wczoraj zagrali dobre 70 minut, weszli zmiennicy w tym Juliusz "król asyst do przeciwnika" Letniowski i skończyło się jak skończyło. Druga z rzędu brama podarowana. Najbardziej denerwuje mnie brakarz. Nawet kiedy wszyscy się nim zachwycali mnie nie przekonywał. Jego gra na przedpolu to dramat! Wczoraj też patrzył jak mu piłeczka lata nad głową. Było go sprzedać za ten 1 MLN ojro.
Inna sprawa to co zostawili po sobie "kibice" Kolejorza. Nie chce mi się pisać, łatwo można znaleźć. Czasem wstydzę się, ze jestem kibicem piłki nożnej.
 
 
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Re: T-Mobile Ekstraklasa

Post autor: PawelK »

johny pisze: 20 mar 2023, 15:40
A daj spokój,jakie puchary? Ja się bardziej martwię aby nie włączyli się do walki o spadek. 

 
 No co Ty, skoro już wszyscy zdecydowali, że Raków jest mistrzem bo ma 9 punktów przewagi nad Legią, to Widzew ma 10 nad strefą spadkową. By musieli poważnie się starać żeby spaść.

A z drugiej strony patrząc na wyniki to poza pierwszą trójką najlepiej chyba punktuje Zagłębie Lubin z tym, że im brakuje 10 punktów do 4 miejsca, więc z tych najbliższych czwartemu - Pogoń, Warta, Widzew, Cracovia. Wygląda na to, że nikt nie chce...
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5279
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Re: T-Mobile Ekstraklasa

Post autor: Mysikrólik »

johnny pisze: 20 mar 2023, 15:40Inna sprawa to co zostawili po sobie "kibice" Kolejorza. Nie chce mi się pisać, łatwo można znaleźć. Czasem wstydzę się, ze jestem kibicem piłki nożnej.
 
 

 
Nie porównuj kibiców z bydłem. Chociaż to też jest uwłaczające. Dla bydła oczywiście.

 
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Re: T-Mobile Ekstraklasa

Post autor: johny »

POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
TomaszL
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 1748
Rejestracja: 14 lip 2016, 10:19
Miejscowość: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 473 razy
Otrzymał podziękowań: 157 razy

Re: T-Mobile Ekstraklasa

Post autor: TomaszL »

W sprawie piłki nożnej się nie wypowiadam. Ale w sprawie kibiców mogę - jest mi wstyd za Poznaniaków. Przeszli gdzieś tam w Europie trochę dalej i sobie poimprezowali w Łodzi.

Czy mam coś na ich obronę - zwierzęce instynkty tkwią w każdym z nas. Żadne zakazy nie pomogą. Jak w jednym miejscu oddziały prewencyjne nie dopuszczą do okazywania swojej "fizycznej wyższości" to w drugim miejscu wykorzystają okazję. Kiedyś było UB, SB, Milicja, ZOMO i można było się wyżyć na słabszej części społeczeństwa. Dzisiaj mamy siłownie, ale to często trening przed okazją "wykazania się" w grupie, w tłumie.

Jeszcze wcześniej były wojenki dla żołnierzy albo prace polowe i burdy w karczmie dla chłopów.

O robotnikach w zakładach pracy nie wspominam, bo nikt nie chciał nim zostać, nikt go nie szanował. A to był błąd.

Moim zdaniem nie ma szansy na zmianę rzeczywistości. Chyba że wszyscy nagle zaczną biegać, pływać, jeździć na rowerze, grać w piłkę nożną, siatkową, ręczną, koszykową itd bo inaczej podatki razy 10 w górę.
 
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Barabasz
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 3879
Rejestracja: 25 sie 2015, 10:43
Miejscowość: Antoninów
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 114 razy
Otrzymał podziękowań: 137 razy

Re: T-Mobile Ekstraklasa

Post autor: Barabasz »

Wczoraj akurat bylem w Łodzi  przed samym meczem i jechałem z rodzinką samochodem do domu. Z uwagi że jechałem na rezerwie  musiałem niezwłocznie zatankować. Nie znam  Łodzi więc zdecydowałem zatrzymać się na najbliższej stacji paliw. Akurat stanąłem na przeciwko stadionu na stacji CircleK. Wysiadłem, a tam zagęszczenie ludzi wszyscy  w czerwonych koszulkach, szaliki i te sprawy. Zatankowałem w pośpiechu  i udałem się zapłacić za paliwo. Tak się złożyło, ze akurat byłem ubrany w cały niebieski dres. Wszyscy na czerwono a ja jedyny na niebiesko. A tu okazuje sie, że jest mecz Widzew-Lech. Zauważyłem, że się trochę odróżniam i poczułem wzrok kibiców  pierw na mnie, a potem na rejestrację mojego samochodu. Oj myślę sobie wpadłem do gniazda os. Obawiałem się jakiejś zaczepki i trochę  zestresowany podszedłem do drzwi stacji. Tam tłum kibiców Widzewa próbował dostać sie do środka jednak na przeszkodzie stał ochroniarz i wpuszczał tylko po kilka osób. Krzyknąłem do niego, że ja tylko chcę zapłacić za paliwo i mnie tylko wpuścił. W środku bylo z 10 klientow z Widzewa jednak oni byli zainteresowani głównie asortymentem alkoholowym typu małpki piwka itd. Ja jako jedyny płaciłem za paliwo.  Sprzedawczyni przy zaplacie pytała mnie czy nie chce założyć karty na punkty, gdy odmówiłem to aż sie uśmiała, czuła ze nie pasowalem do towarzystwa. Nie zamówiłem też kawy nie chciałem już kusić losu, a nuż faktycznie nie spodobam sie jakiemuś wstawionemu kibicowi. Szybko wyszedłem i na szczęście spokojnie odjechałem. Ot taka mała przygoda, dla mnie czlowieka z prowincji dosyć egzotyczna na szczęście  skończyło się bez dodatkowych "atrakcji".
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Re: T-Mobile Ekstraklasa

Post autor: PawelK »

TomaszL pisze: 20 mar 2023, 19:49 W sprawie piłki nożnej się nie wypowiadam. Ale w sprawie kibiców mogę - jest mi wstyd za Poznaniaków. Przeszli gdzieś tam w Europie trochę dalej i sobie poimprezowali w Łodzi.

Czy mam coś na ich obronę - zwierzęce instynkty tkwią w każdym z nas. Żadne zakazy nie pomogą. Jak w jednym miejscu oddziały prewencyjne nie dopuszczą do okazywania swojej "fizycznej wyższości" to w drugim miejscu wykorzystają okazję. Kiedyś było UB, SB, Milicja, ZOMO i można było się wyżyć na słabszej części społeczeństwa. Dzisiaj mamy siłownie, ale to często trening przed okazją "wykazania się" w grupie, w tłumie.

Jeszcze wcześniej były wojenki dla żołnierzy albo prace polowe i burdy w karczmie dla chłopów.

O robotnikach w zakładach pracy nie wspominam, bo nikt nie chciał nim zostać, nikt go nie szanował. A to był błąd.

Moim zdaniem nie ma szansy na zmianę rzeczywistości. Chyba że wszyscy nagle zaczną biegać, pływać, jeździć na rowerze, grać w piłkę nożną, siatkową, ręczną, koszykową itd bo inaczej podatki razy 10 w górę.
 

 
W 1998 roku kibice wymyślili "ustawki". Wychodzą na ubite pole, boisko, polana w lesie, wszędzie tam, gdzie nie ucierpią przygodni ludzie, nie demoluje się stadionów, miast, pociągów, komunikacji miejskiej. Przez pewien czas był spokój na stadionach i wokół (wiadomo, że zawsze komuś odwali ale spadek zagrożenia na stadionie i w drodze na stadion był znaczny). W pewnym momencie policja wyczaiła "nisko wiszące owoce" - zamiast pojawiać się zbyt późno, wyłapywać leszczy, którzy często byli poszkodowani a najczęściej nic nie robili więc nie sądzili, że powinni uciekać, zaczęli się skupiać na tych właśnie ustawkach. Bo tam jest prosto - zawija się wszystkich i wszyscy na stówę są winni. Do tego można zrobić fajne zdjęcia rękawic, "szczęk" do walki i innych akcesoriów.
Konsekwencją tego był powrót do awantur mniej zorganizowanych. Coraz częściej pojawiają się awantury na autostradach, ataki na pojedynczych kibiców czy niewielkie grupki jadących na mecz. Takie życie.
Za ten post autor PawelK otrzymał podziękowanie:
TomaszL (20 mar 2023, 21:41)
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Re: T-Mobile Ekstraklasa

Post autor: PawelK »

@johny to jak tam, walczy Widzew o puchary? Bo patrząc na to co się dzieje w tabeli to nikt nie chce zająć tego czwartego miejsca, i jak dalej tak pójdzie to Vuko wskoczy do pucharów.
 
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Re: T-Mobile Ekstraklasa

Post autor: johny »

Walczy? Telepie się jakoś. Jakie puchary? Środek tabeli to wszystko.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Re: T-Mobile Ekstraklasa

Post autor: PawelK »

johny pisze: 02 kwie 2023, 19:12 Walczy? Telepie się jakoś. Jakie puchary? Środek tabeli to wszystko.

 
Nie gadaj. 8 meczów i 3 punkty straty do 4 miejsca, 6 do 3. Tylko trzeba chcieć. A ja mam wrażenie, że ani Pogoń, ani Cracovia, ani Widzew nie chcą. Warta to IMO by była pomyłka, pozostają Piast i Wisła Płock, też raczej bez dużych oczekiwań od gry w pucharach.
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Re: T-Mobile Ekstraklasa

Post autor: johny »

No i Widzew włączył się... Do walki o spadek!
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Re: T-Mobile Ekstraklasa

Post autor: PawelK »

johny pisze: 16 kwie 2023, 17:26 No i Widzew włączył się... Do walki o spadek!

 
Już pozostały tylko mecze z bezpośrednimi rywalami, wystarczy wygrać u siebie. Choć z Piastem mogą być ciężary, Vuczko zrobił dobrą robotę.
 
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
ODPOWIEDZ

Wróć do „To i owo na sportowo”