Forowy audiobook "Wyspa złoczyńców"

Dział poświęcony pierwszej przygodzie Pana Samochodzika
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Captain Nemo
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 193
Rejestracja: 14 sie 2013, 16:09
Tytuł: z jedzeniem na TY...
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Captain Nemo »

co jest johny ?
Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Artykuł z pisma Ogoniok... Trudno, nie będę powtarzał w nieskończoność...
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

No - 12 poszedł ok :-)

10 chyba powtórzę ...
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

13 poszedł, nie ok. ale siły już nie mam... :-/
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Kynokephalos
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 1066
Rejestracja: 07 sie 2013, 14:01
Miejscowość: z dużego miasta
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Kynokephalos »

Czesio1 pisze:Kyno, a może i Ty byś do nas dołączył? :-)
Znaczy, do lektorówi? Po pierwsze, wszystkie rozdziały już są zajęte. Niemniej dzięki za zaproszenie,

Pozdrawiam,
Kynokephalos
Obrazek Obrazek
Wonderful things...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Jeśli chodzi o jakieś błędy które się Wam zdarzają w trakcie nagrywania to tak jak pisze Nemo, można powtórzyć tylko ten fragment i wkleić go w nagranie.
Yvonne, nie przejmuj się tym, że nie wiesz jak to zrobić. Po prostu nagraj plik z poprawionym fragmentem i razem z tym głównym wrzuć na serwer. Ja ściągnę plik i dokonam poprawki. :564:
Kynokephalos pisze:
Czesio1 pisze:Kyno, a może i Ty byś do nas dołączył? :-)
Znaczy, do lektorówi? Po pierwsze, wszystkie rozdziały już są zajęte. Niemniej dzięki za zaproszenie,

Pozdrawiam,
Kynokephalos
Tak Kyno, do lektorów. Spokojnie, jakiś rozdział się dla Ciebie znajdzie, dołączysz do nas?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Czesław, poszedł mój rozdział 13. Proszę tylko wklej moje poprawki:
1. W pliku16 - wstaw plik 23
wers:

Wydawać by się mogło, że wobec tego nie ma nic prostszego, jak odtworzyć także wygląd człowieka. A jednak to jest niezwykle trudne. Przy rekonstrukcji wyglądu zwierzęcia zadowalamy się bowiem ogólnym, „typowym" podobieństwem, wystarczy, że uczony ulepi podobiznę krowy, nikomu nie przyjdzie na myśl żądać jeszcze od niego, aby była to konkretna „krasula" czy „siwula”. Co zaś tyczy podobizny człowieka, to ogromne znaczenie ma także odtworzenie rasy, ba, nawet rodzinnego podobieństwa. Gdyby bowiem profesor Tarasow zrekonstruował na podstawie danej mu czaszki człowieka jako takiego, to jego praca nie miałaby dla kryminologów żadnego znaczenia. Musiał on ulepić (i, zdaniem autorów, ulepił) podobiznę konkretnego człowieka, którego zidentyfikowanie potwierdziło domysły organów śledczych.

2. W pliku16 - wstaw plik 21
wers:

Glerasimow odtworzył potem na podstawie przysłanych mu czaszek twarze wielu wybitnych postaci historycznych, jak na przykład Jarosława Mądrego, Titnura Tamerlana, odtworzył także twarze protoplastów człowieka współczesnego, a więc neandertalczyka, pitekantropusa, człowieka z Cró-Magnon...
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

johny pisze:Czesław, poszedł mój rozdział 13. Proszę tylko wklej moje poprawki:
1. W pliku16 - wstaw plik 23
wers:

Wydawać by się mogło, że wobec tego nie ma nic prostszego, jak odtworzyć także wygląd człowieka. A jednak to jest niezwykle trudne. Przy rekonstrukcji wyglądu zwierzęcia zadowalamy się bowiem ogólnym, „typowym" podobieństwem, wystarczy, że uczony ulepi podobiznę krowy, nikomu nie przyjdzie na myśl żądać jeszcze od niego, aby była to konkretna „krasula" czy „siwula”. Co zaś tyczy podobizny człowieka, to ogromne znaczenie ma także odtworzenie rasy, ba, nawet rodzinnego podobieństwa. Gdyby bowiem profesor Tarasow zrekonstruował na podstawie danej mu czaszki człowieka jako takiego, to jego praca nie miałaby dla kryminologów żadnego znaczenia. Musiał on ulepić (i, zdaniem autorów, ulepił) podobiznę konkretnego człowieka, którego zidentyfikowanie potwierdziło domysły organów śledczych.

2. W pliku16 - wstaw plik 21
wers:

Glerasimow odtworzył potem na podstawie przysłanych mu czaszek twarze wielu wybitnych postaci historycznych, jak na przykład Jarosława Mądrego, Titnura Tamerlana, odtworzył także twarze protoplastów człowieka współczesnego, a więc neandertalczyka, pitekantropusa, człowieka z Cró-Magnon...
Dzięki johny. Wieczorkiem zrobię poprawki i wrzucę plik na serwer. :564:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Ale szczotaw to naprawdę profesjonałkę szczelił! :-)
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Kynokephalos
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 1066
Rejestracja: 07 sie 2013, 14:01
Miejscowość: z dużego miasta
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Kynokephalos »

Czesio1 pisze:Tak Kyno, do lektorów. Spokojnie, jakiś rozdział się dla Ciebie znajdzie, dołączysz do nas?
Po drugie, mam nieprzyjemny głos i w dodatku wadę wymowy. Ale chętnie jakiś rozdział przepiszę i umieszczę na forum.

Pozdrawiam,
Kynokephalos
Obrazek Obrazek
Wonderful things...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Kynokephalos pisze: Po drugie, mam nieprzyjemny głos i w dodatku wadę wymowy. Ale chętnie jakiś rozdział przepiszę i umieszczę na forum.
Oj Kyno, każdy z nas ma nieprzyjemny głos dla siebie. A takimi detalami jak wada wymowy nie ma się co przejmować. Liczy się udział. To co Kyno, mogę Ci przydzielić jeden rozdział? Albo jeśli nie chcesz całego rozdziału to chociaż tytuł i autora odczytaj? Zawsze dołożysz swoją cegiełkę do naszego audiobooka. :564:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Brunhilda
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 7158
Rejestracja: 10 lip 2013, 04:07
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 109 razy

Post autor: Brunhilda »

Oj no suuper! Kyno! Tytuł i autora! Mnie Czesio takiej propozycji nie podał! ;-)
Czesiu! W niedziele postaram sie nagrać! OK?
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Brunhilda pisze:Oj no suuper! Kyno! Tytuł i autora! Mnie Czesio takiej propozycji nie podał! ;-)
Czesiu! W niedziele postaram sie nagrać! OK?
Bruniu, to dlatego, że ja o autorze i tytule książki kompletnie zapomniałem! Dlatego jak z nieba spadła mi teraz propozycja Kyna, który pragnie do nas dołączyć. :-)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Miło mi donieść, że mamy nagrane i udostępnione dwa kolejne rozdziały. Rozdział 12 w wykonaniu Yvonne i rozdział 13 w wykonaniu jony'ego

Rozdział 1 - Czesio1
Rozdział 2 - Milady
Rozdział 3 - Afrodyta
Rozdział 4 - szczotaw
Rozdział 5 - Brunhilda
Rozdział 6 - Nietajenko
Rozdział 7 - panna Monika
Rozdział 8 - barttez
Rozdział 9 - johny
Rozdział 10 - Yvonne
Rozdział 11 - Czesio1
Rozdział 12 - Yvonne
Rozdział 13 - johny
Rozdział 14 - Annie
Rozdział 15 - Czesio1
Rozdział 16 - szczotaw
Rozdział 17 - Brunhilda
Rozdział 18 - Zbychowiec
Zakończenie - panna Monika

Tu można posłuchać tego co już mamy:

Wyspa złoczyńców - rozdział 01 (Czesio1)

Wyspa złoczyńców - rozdział 04 (szczotaw)

Wyspa złoczyńców - rozdział 08 (barttez)

Wyspa złoczyńców - rozdział 09 (johny)

Wyspa złoczyńców - rozdział 11 (Czesio1)

Wyspa złoczyńców - rozdział 12 (Yvonne)

Wyspa złoczyńców - rozdział 13 (johny)

Wyspa złoczyńców - rozdział 15 (Czesio1)


Kto następny??
Ostatnio zmieniony 12 lis 2018, 17:31 przez Czesio1, łącznie zmieniany 7 razy.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Captain Nemo
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 193
Rejestracja: 14 sie 2013, 16:09
Tytuł: z jedzeniem na TY...
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Captain Nemo »

Poczekam sobie na komplet rozdziałów i przed zlotem uroczyście przesłucham :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Captain Nemo pisze:Poczekam sobie na komplet rozdziałów i przed zlotem uroczyście przesłucham :)
Oj Kapitanie nie czekaj tylko dołącz do nas i nagraj jakiś rozdzialik. :564:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Captain Nemo
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 193
Rejestracja: 14 sie 2013, 16:09
Tytuł: z jedzeniem na TY...
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Captain Nemo »

Czesiu drogi przyjacielu chcialbym ale mam głos jak włos z pupy...krótki gruby i nieczysty :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Kynokephalos
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 1066
Rejestracja: 07 sie 2013, 14:01
Miejscowość: z dużego miasta
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Kynokephalos »

Brunhilda pisze:Tytuł i autora! Mnie Czesio takiej propozycji nie podał!
To doskonały pomysł, żeby Brunhilda nagrała stronę tytułową.

Pozdrawiam,
Kynokephalos
Obrazek Obrazek
Wonderful things...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Kynokephalos pisze: To doskonały pomysł, żeby Brunhilda nagrała stronę tytułową.
Kyno, ale nagrasz autora i tytuł książki? Ja mówię naprawdę serio. Do tego można dodać kto czyta tego audiobooka. Zgodzisz się?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Kynokephalos
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 1066
Rejestracja: 07 sie 2013, 14:01
Miejscowość: z dużego miasta
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Kynokephalos »

No właśnie chciałem zasugerować, żeby to zrobiła Brunhilda. Również całkiem serio. Jej radiowy, dźwięczny głos nada "okładce" profesjonalny charakter, zepnie wszystkie części w całość i zachęci do ich wysłuchania sto razy lepiej, niż mój.
Nie zapominam, że cała inicjatywa jest zabawą - ale akurat tu nie powinniśmy rezygnować z takiej szansy. Brunhilda, proszę Cię, nie zmieniaj zdania.

Pozdrawiam,
Kynokephalos
Obrazek Obrazek
Wonderful things...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Kynokephalos pisze:No właśnie chciałem zasugerować, żeby to zrobiła Brunhilda. Również całkiem serio. Jej radiowy, dźwięczny głos nada "okładce" profesjonalny charakter, zepnie wszystkie części w całość i zachęci do ich wysłuchania sto razy lepiej, niż mój.
Nie zapominam, że cała inicjatywa jest zabawą - ale akurat tu nie powinniśmy rezygnować z takiej szansy. Brunhilda, proszę Cię, nie zmieniaj zdania.

Pozdrawiam,
Kynokephalos
Kyno, nie możemy tak nadużywać głosu Brunii, która obiecała nagrać dwa rozdziały. Dlatego proszę Cię, nagraj dla nas ten początek. :564:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Kynokephalos
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 1066
Rejestracja: 07 sie 2013, 14:01
Miejscowość: z dużego miasta
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Kynokephalos »

Jakże potężną siłą jest człowiecza próżność. Podstępną, destrukcyjną, prowadzącą do śmieszności i depresji. W "Wyspie złoczyńców" wszystkie rozdziały są już obsadzone - jednak wybrałem sobie łatwy rozdział z "Templariuszy", który przeczytam do mikrofonu i po niedługim czasie odsłucham. Co później - zobaczymy.
Ale co do nagrania tytułu "Wyspy" - nie, raczej nie. Dziękuję, ale nie.

Pozdrawiam,
Kynokephalos
Obrazek Obrazek
Wonderful things...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Kynokephalos pisze:Jakże potężną siłą jest człowiecza próżność. Podstępną, destrukcyjną, prowadzącą do śmieszności i depresji. W "Wyspie złoczyńców" wszystkie rozdziały są już obsadzone - jednak wybrałem sobie łatwy rozdział z "Templariuszy", który przeczytam do mikrofonu i po niedługim czasie odsłucham. Co później - zobaczymy.
Ale co do nagrania tytułu "Wyspy" - nie, raczej nie. Dziękuję, ale nie.

Pozdrawiam,
Kynokephalos
Nie masz pojęcia Kyno jak mi smutno z tego powodu. :-(
Ale żyję nadzieją, że przy następnych audiobookach dasz się namówić. Zwłaszcza, że próbujesz Templariuszy a to kolejna pozycja kanonu. Wierzę, że po nowym roku podejmiemy się wspólnego nagrania drugiej części kanonu.
Kyno liczę na Ciebie!!
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

To ja mam propozycję dla Kyno :-)

Został mi jeszcze do nagrania rozdział 10.

Co prawda raz już go nagrałam, ale wkradło mi się kilka błędów i chciałam go poprawić.

Chętnie odstąpię ten rozdział Kyno, żeby też dodał swoją cegiełkę do naszego przedsięwzięcia ;-)

Zatem, Kyno - jeśli masz ochotę to śmiało bierz rozdział 10 :-)

Daj znać, czy skorzystasz z mojej propozycji.

Powiem Ci, że to naprawdę fajna zabawa i ja osobiście bardzo się cieszę, że wzięłam w niej udział.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Yvonne pisze:To ja mam propozycję dla Kyno :-)

Został mi jeszcze do nagrania rozdział 10.

Co prawda raz już go nagrałam, ale wkradło mi się kilka błędów i chciałam go poprawić.

Chętnie odstąpię ten rozdział Kyno, żeby też dodał swoją cegiełkę do naszego przedsięwzięcia ;-)

Zatem, Kyno - jeśli masz ochotę to śmiało bierz rozdział 10 :-)

Daj znać, czy skorzystasz z mojej propozycji.

Powiem Ci, że to naprawdę fajna zabawa i ja osobiście bardzo się cieszę, że wzięłam w niej udział.
No Kyno, teraz już chyba nie masz wyjścia. :564:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Brunhilda
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 7158
Rejestracja: 10 lip 2013, 04:07
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 109 razy

Post autor: Brunhilda »

Kynokephalos pisze:
Brunhilda pisze:Tytuł i autora! Mnie Czesio takiej propozycji nie podał!
To doskonały pomysł, żeby Brunhilda nagrała stronę
Oj przeciez ja sobie tak zazartowalam, ze mnie Czesio nie xaproponowal! Ze takie krótkie i łatwe nagranie! Ze to wyróżnienie w pewnym sensie bo krótkie ! Tak napisałam, żeby Kyno zachęcić, żeby nagrał! Przeciez ne napisałam tego poważnie! Aż sie przestraszylam, ze możecie myśleć, ze ja tak poważnie! . Cos musialam nie tak poskladac w zdaniu. A swoje juz nagrywam. Tez tak jak Yvonne myśle, ze to super zabawa!
Awatar użytkownika
Kynokephalos
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 1066
Rejestracja: 07 sie 2013, 14:01
Miejscowość: z dużego miasta
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Kynokephalos »

Naprawdę doceniam i dziękuję wszystkim za z góry wyrażone, tak daleko idące zaufanie. Myślę, że nie ma powodu by wprowadzać pośpieszne i nieuzasadnione merytorycznie zmiany. Szkoda włożonej już przez lektorów pracy. Niech zostanie po staremu: Yvonne poprawi dziesiąty rozdział, Brunhilda zrobi zapowiedź do "Wyspy" a Kyno w spokoju poeksperymentuje z "Templariuszami" i zdecyduje, czy można efekt komuś pokazać.

Pozdrawiam,
Kynokephalos
Obrazek Obrazek
Wonderful things...
Brunhilda
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 7158
Rejestracja: 10 lip 2013, 04:07
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 109 razy

Post autor: Brunhilda »

Kyno!!! Templariusze z pewnoscia nagraja sie swietnie!!!! A zapwiedz? to tylko 4 slowa!!!!!!Wiesz, ze to nawet super zabawa jest? Troche mialam przygod bo jak tylko zaczelamnagrywac to natychmiast gdzies po sasiedzku ktos wlaczyl jakas pile.za chwile kosiarka, za chwile,dzieci sasiadow zaczely wrzeszczec okropnie!! No nieee.... pile to nawet chyba slychac w tle :D trudno!!!!
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Miło mi donieść, że mamy nagrane i udostępnione trzy kolejne rozdziały. Rozdział 07 nagrała panna Monika a rozdziały 05 i 17 Brunhilda. To oznacza, że jesteśmy poza połową!! Teraz już mamy z górki!!

Rozdział 1 - Czesio1
Rozdział 2 - Milady
Rozdział 3 - Afrodyta
Rozdział 4 - szczotaw
Rozdział 5 - Brunhilda
Rozdział 6 - Nietajenko
Rozdział 7 - panna Monika
Rozdział 8 - barttez
Rozdział 9 - johny
Rozdział 10 - Yvonne
Rozdział 11 - Czesio1
Rozdział 12 - Yvonne
Rozdział 13 - johny
Rozdział 14 - Annie
Rozdział 15 - Czesio1
Rozdział 16 - szczotaw
Rozdział 17 - Brunhilda
Rozdział 18 - Zbychowiec
Zakończenie - panna Monika

Tu można posłuchać tego co już mamy:

Wyspa złoczyńców - rozdział 01 (Czesio1)

Wyspa złoczyńców - rozdział 04 (szczotaw)

Wyspa złoczyńców - rozdział 05 (Brunhilda)

Wyspa złoczyńców - rozdział 07 (panna Monika)

Wyspa złoczyńców - rozdział 08 (barttez)

Wyspa złoczyńców - rozdział 09 (johny)

Wyspa złoczyńców - rozdział 11 (Czesio1)

Wyspa złoczyńców - rozdział 12 (Yvonne)

Wyspa złoczyńców - rozdział 13 (johny)

Wyspa złoczyńców - rozdział 15 (Czesio1)

Wyspa złoczyńców - rozdział 17 (Brunhilda)


Kto następny??
Ostatnio zmieniony 12 lis 2018, 17:30 przez Czesio1, łącznie zmieniany 5 razy.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Jak tam z ciągiem dalszym naszego audiobooka? :027:
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyspa złoczyńców”