Jak pokochałam gangstera

Dział poświęcony filmowi i kinematografii
Awatar użytkownika
oldmalarz
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1045
Rejestracja: 15 lis 2016, 12:26
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 59 razy
Otrzymał podziękowań: 100 razy

Jak pokochałam gangstera

Post autor: oldmalarz »

..No dobra sądzę ze juz wszyscy sa po seansie więc zadam pytanie ,bo w sieci az huczy od różnych opinii i sporów .. Jaka jest wasza ocena? Wasze zdanie na temat tej produkcji  ?   Dla mnie zmarnowany potencjał, mozna było z tego zrobic ala "ojca chrzestnego" a wyszła jakaś fabularyzowana biografia ,chaotyczny scenariusz, miejscami urywany i niespójny..główny odtwórca roli niepodobny do prawdziwego Nikosia wcale  . Kobiety ukazane jako bezdenne idiotki lecace na niego i jego kolegów jak ćmy do świecy..brak jakis fajnych konkretnych akcji i zwrotów jedynie muzyka dobra  .ale dwa czy trzy utwory sprofanowane mixem  jak Alphaville....Zdjecia jedne w lokalach inne w domach, lub przed drogą w nocy w lesie gdzies pod mostem ..w/g mnie zadna rewelacja choc wielu chwali zdjęcia i charakteryzacje ja sie wychowalem w komunie wiec ciuchy tamtych lat pamietam, ale wydaje mi sie ze ubrali współczesne chude panienki ktore  słabo udają kobiety tamtych czasów ..nie te fryzury ,nie te ozdoby, nie te kolory ,nie ta bielizna, nie ten styl .przeblysk garniturów z lat 70' tych trwałl tylko chwile ....a co wy myślice?
 
 
 
 
Załączniki
7990593.3.jpg
Żeglarstwo - nie yachting :-)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Fantomas
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2617
Rejestracja: 30 lip 2018, 09:44
Podziękował;: 139 razy
Otrzymał podziękowań: 134 razy

Re: Jak pokochałam gangstera

Post autor: Fantomas »

Dopiero przymierzam się do seansu. Może dziś obejrzę. Skoro to takie na czasie i w ogóle.
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Re: Jak pokochałam gangstera

Post autor: johny »

Nie wiem jak ten film, ale Jak zostałem gangsterem podobał mi się. Scena ślubu do Child In Time genialna.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Piter
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 267
Rejestracja: 12 maja 2021, 14:33
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 119 razy
Otrzymał podziękowań: 51 razy

Re: Jak pokochałam gangstera

Post autor: Piter »

Ja przebrnąłem przez około 30-40 minut i sobie odpuściłem ten film.
Obrazek
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5279
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Re: Jak pokochałam gangstera

Post autor: Mysikrólik »

Obejrzałem cały, ale dawno już takiej szmiry nie widziałem.
Nie podobało mi się absolutnie. Sam pomysł narracji już mnie drażnił.
Przede wszystkim jednak nie potrafię sympatyzować z gangsterem, a to taka laurka.
Za ten post autor Mysikrólik otrzymał podziękowanie:
Piter (16 sty 2022, 10:25)
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Re: Jak pokochałam gangstera

Post autor: PawelK »

Mysikrólik pisze: 16 sty 2022, 01:06 Przede wszystkim jednak nie potrafię sympatyzować z gangsterem, a to taka laurka.

 
Nie oglądałem ale ostatnia żona Nikosia ma inne zdanie.

Żona Nikosia uderza w twórców filmu Jak pokochałam gangstera! - Obcas.pl
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Awatar użytkownika
oldmalarz
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1045
Rejestracja: 15 lis 2016, 12:26
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 59 razy
Otrzymał podziękowań: 100 razy

Re: Jak pokochałam gangstera

Post autor: oldmalarz »

Czyli odczucia mamy podobne. ..🤔. . czasami ..raz na rok daje szanse polskiej produkcji ale prawie zawsze jest to zmarnowany czas....my po prostu jesteśmy wychowani w innej mentalności wiec i kinematografia nasza jest inna mówiąc oględnie. Albo moze ja mam zbyt wygórowane żądania od filmu ..?🤔. Mam wrażenie ze jedyne filmy ktore nam wychodzą to komedie i wojenne czy raczej wojenno-historyczne ..i to chyba raczej w poprzednich dekadach bardziej..
Żeglarstwo - nie yachting :-)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
oldmalarz
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1045
Rejestracja: 15 lis 2016, 12:26
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 59 razy
Otrzymał podziękowań: 100 razy

Re: Jak pokochałam gangstera

Post autor: oldmalarz »

johny pisze: 15 sty 2022, 18:42 Nie wiem jak ten film, ale Jak zostałem gangsterem podobał mi się. Scena ślubu do Child In Time genialna.

 
No właśnie ..nie chciałem nic mówić ale ten film dalo sie oglądać i to dosc dobrze 👍..dlatego zapytałem bo moze ja tej różnicy nie dostrzegłem a wydaje mi sie ze byl o niebo lepszy od tej drugiej czesci. Ciekawe dlaczego az tak rozbieżne sa te dwie produkcje? 🤔
Żeglarstwo - nie yachting :-)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
oldmalarz
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1045
Rejestracja: 15 lis 2016, 12:26
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 59 razy
Otrzymał podziękowań: 100 razy

Re: Jak pokochałam gangstera

Post autor: oldmalarz »

PawelK pisze: 16 sty 2022, 09:32
Mysikrólik pisze: 16 sty 2022, 01:06 Przede wszystkim jednak nie potrafię sympatyzować z gangsterem, a to taka laurka.


 
Nie oglądałem ale ostatnia żona Nikosia ma inne zdanie.

Żona Nikosia uderza w twórców filmu Jak pokochałam gangstera! - Obcas.pl

 
Czytałem.. choc w kwesji jej zdania, to chyba trzeba powiedzieć ze w tej sprawie jest podwójne dno ..🙂.byc moze dostała za malo?..🙂...bo kobiety z "tego" świata raczej nie grzeszą wysoka wrażliwością czy zbyt wysokim ilorazem inteligencji ....prym wiodą raczej inne przymioty
 
Żeglarstwo - nie yachting :-)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Re: Jak pokochałam gangstera

Post autor: PawelK »

oldmalarz pisze: 16 sty 2022, 14:43
Czytałem.. choc w kwesji jej zdania, to chyba trzeba powiedzieć ze w tej sprawie jest podwójne dno ..🙂.byc moze dostała za malo?..🙂...bo kobiety z "tego" świata raczej nie grzeszą wysoka wrażliwością czy zbyt wysokim ilorazem inteligencji ....prym wiodą raczej inne przymioty
 
 
 Nie będę oceniał osoby, której na oczy nie widziałem, ale ten fragment jej wypowiedzi rozbawił mnie do łez:

"W mojej ocenie, jak i w ocenie osób znających Nikodema oraz mnie – ten projekt jest jednym wielkim bluźnierstwem i nie sposób nie odnieść wrażenia, iż ma na celu pokazanie jego postaci w negatywnym, upokarzającym, umniejszającym i po części zakłamanym świetle”– treść całego oświadczenia zobaczycie poniżej."

Pani pewnie oczekiwała, że ktoś zrobi film o tym jak jeden z największych gangsterów w Polsce brał dzieci na kolana, odprowadzał do przedszkola i karmił bezdomne koty wystawiając miseczkę mleczka w piwnicznych okienkach.
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Fantomas
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2617
Rejestracja: 30 lip 2018, 09:44
Podziękował;: 139 razy
Otrzymał podziękowań: 134 razy

Re: Jak pokochałam gangstera

Post autor: Fantomas »

Obejrzałem. Film jest słaby. Przygotowałem się do seansu i wygoglowałem sobie kobiety z lat 70-tych. Rzeczywiście wyglądały zupełnie inaczej. Inaczej też się czesały. Trochę kojarzę modę z lat 80-tych i tu charakteryzacja Nikosia mi się nie zgadza. Komo bardziej mi pasuje. Silvio też nie najgorzej. W latach 90-tych dziewczyny wyglądały jak Wieniawa. No może "mokra włoszka" bardziej by jej pasowała. Muzyka. Zachodzę w głowę jak można mówić, że jest mocną stroną filmu. Skoro lata 70 te to powinna być Abba, SuziQ, Blondie i Boney M. Lata 80-te OMD, Modern Talking, Pet Shop Boys, Kim Wild, Samantha F, A-ha i inni. Nie wiem dlaczego użyto piosenki Golden Brown The Stranglers jest najlepsza w firmie, ale pasuje średnio. Lata 90 te też no nie wiem czy Scorpions, chyba były lepsze wybory. Aktorsko podobała mi się Agnieszka Grochowska. Kiedyś miałem szczęście mijać ją na ulicy i uważam, że to piękna kobieta. Ogólnie nie wiem dla kogo jest ten film. Kojarzy się z przerośniętymi absolwentami gimnazjum i ich sympatiami. Nie wiem dlaczego kolejny reżyser gloryfikuje bossów półświatka. Gierek, Nikoś, Najmrodzki o nich nakręcono filmy w ostatnim roku. Jakieś dziwne wybory. A i jeszcze jedno czy polscy aktorzy ćwiczą dykcję? Czy w Polsce ktokolwiek potrafi zrobić dźwięk w filmie? Nie polecam.
 
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Re: Jak pokochałam gangstera

Post autor: PawelK »

Fantomas pisze: 17 sty 2022, 12:57 Rzeczywiście wyglądały zupełnie inaczej. Inaczej też się czesały. Trochę kojarzę modę z lat 80-tych i tu charakteryzacja Nikosia mi się nie zgadza. Komo bardziej mi pasuje. Silvio też nie najgorzej. W latach 90-tych dziewczyny wyglądały jak Wieniawa. No może "mokra włoszka" bardziej by jej pasowała. 

 
 Nie oglądałem ale słyszałem o zarzucie, że nie ten "styl". Pytanie czy oglądałeś zdjęcia kobiet, które codziennie chodziły do pracy w urzędzie albo fabryce, czy dziewczyn gangsterów. No i warto zwrócić uwagę, że Nikoś to Trójmiasto a w Szczecinie i Trójmieście, ze względu na dostępność zagranicznych towarów, waluty zawsze półświatek inaczej się nosił niż w całej reszcie Polski. Więc trzeba tu łączyć dwa elementy nie tylko "dziewczyny gangsterów" ale również "dziewczyny z Pomorza".
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5279
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Re: Jak pokochałam gangstera

Post autor: Mysikrólik »

Fantomas pisze: 17 sty 2022, 12:57 ... Aktorsko podobała mi się Agnieszka Grochowska. Kiedyś miałem szczęście mijać ją na ulicy i uważam, że to piękna kobieta. ...
 

 
Bardzo piękna kobieta. Z tym, że po tym filmie, mogłaby dostać angaż co najwyżej w domu publicznym i to w dodatku dla niezbyt wybrednych klientów.
W ogóle w tym filmie "sceny" były nie dość że tradycyjnie nic nie wnoszące, a było ich dużo, to w dodatku żenująco słabe.
Agnieszka Grochowska zachwalała swoją rolę w tym filmie gdzieś w necie, mówiąc że to dla niej ważna rola.
Hmmm
Awatar użytkownika
Barabasz
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 3879
Rejestracja: 25 sie 2015, 10:43
Miejscowość: Antoninów
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 114 razy
Otrzymał podziękowań: 137 razy

Re: Jak pokochałam gangstera

Post autor: Barabasz »

Ja filmu nie oglądałem, chociaż się zastanawiałem z uwagi na aktora Tomasza Włosoka którego lubię i uważam za dobrego, przynajmniej w tych produkcjach które widziałem dotychczas m. in w średnim  "Jak zostałem Gangsterem" tam zagrał naprawdę dobrze. Obejrzałem jednak wyrywkowe fragmenty i od razu rzuciło mi się podobieństwo w prowadzeniu narracji z "Przekrętem" Guya Richiego. Jednym z fajniejszych fragmentów w tamtym filmie była też scena z Golden Brown w tle. Myślę, że twórcy tutaj trochę zerżneli  stamtąd.

Odnośnie waszej niechęci do filmów z gangsterami wkurza was to że pokazuje się ich w dobrym świetle, czy dlatego że narracja jest od ich strony,  czy dlatego że w ogóle robi się takie filmy? Przecież taki Ojciec chrzestny czy serial Nietykalni o Alu Capone to bardzo udane produkcje i często się do nich wraca.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5279
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Re: Jak pokochałam gangstera

Post autor: Mysikrólik »

W tym filmie nie podobała mi się narracja jako sposób przedstawienia historii.
Główny wątek bardzo mało przekonującym głosem prowadziła Krystyna Janda. Kompletnie moim zdaniem nie pasuje do tej roli.
Wkurzało mnie też, że w czasie akcji nagle jakiś bohater odwracał się i mówił co sądzi o tych wydarzeniach.

A gloryfikowania bandytów nie lubię. Nikt nie wspomniał o tym ile osób straciło majątek przez Nikosia i jego bandę. Grunt, że świetnie się bawili i dbał o to żeby cała rodzina miała prezenty na święta.
Nie przepadam ogólnie za filmami gangsterskimi. Zwłaszcza jeśli są oparte na życiu prawdziwych ludzi. Nawet Ojca Chrzestnego widziałem chyba tylko raz w całości i jakoś nie mam ochoty przysiedzieć jak leci w TV.
Z tego samego powodu nie obejrzę też Narcosa.
Fantomas
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2617
Rejestracja: 30 lip 2018, 09:44
Podziękował;: 139 razy
Otrzymał podziękowań: 134 razy

Re: Jak pokochałam gangstera

Post autor: Fantomas »

PawelK mi to się wydaje, że aspirujący Nikoś to chciałby mieć przy boku efektowną i atrakcyjną kobietę. Spojrzałem sobie na Ewę Karel, Krystynę Loskę, Barbarę Brylską i Bogumiłę Wander. Wiem, wiem same blondynki mi wyszły. Sądzę, że aktorki z taką charakteryzacja wyglądały by bardzo naturalnie w tym filmie. Sprawdzałem też fryz Nikosia i tu się zgadza pilkarze takie włosy też nosili np. Jan Banaś, Jan Tomaszewski. Barabasz Przekręt jest super. Porównywanie tych filmów to pastwienie się nad polską produkcją. To tak jakby porównać Trabanta z Audi lub Mercedesem. Główny bohater fajnie gra. Na pewno jego aktorstwo jest silną stroną filmu. ale dykcję ma fatalną.
 
 
 
 
 
Awatar użytkownika
oldmalarz
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1045
Rejestracja: 15 lis 2016, 12:26
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 59 razy
Otrzymał podziękowań: 100 razy

Re: Jak pokochałam gangstera

Post autor: oldmalarz »

Fantomas..................... pisze:02 sty 1970, 10:22,....,,....................... Polsce ktokolwiek potrafi zrobić dźwięk w filmie? Nie polecam.
Całkowicie sie zgadzam z tym co napisałeś..👍
a co do kobiet  .to tak bogate lalunie takich gangsterów jak Nikoś Pershing czy Parasol z taaaaaką kasą to powinny wyglądać o niebo lepiej niz znana  gwiazda ówczesnej estrady ktora miala porshe i bawila u Jaroszewiczów...co do podobieństwa Nikosi to nawet z bokobrodami żadne podobieństwo..zupełnie inny facet .
 
 
 
Załączniki
61dec8b23e84a_o_medium.jpg
55-0.jpg
Żeglarstwo - nie yachting :-)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Re: Jak pokochałam gangstera

Post autor: PawelK »

Fantomas pisze: 17 sty 2022, 14:51 PawelK mi to się wydaje, że aspirujący Nikoś to chciałby mieć przy boku efektowną i atrakcyjną kobietę. Spojrzałem sobie na Ewę Karel, Krystynę Loskę, Barbarę Brylską i Bogumiłę Wander. Wiem, wiem same blondynki mi wyszły. Sądzę, że aktorki z taką charakteryzacja wyglądały by bardzo naturalnie w tym filmie. Sprawdzałem też fryz Nikosia i tu się zgadza pilkarze takie włosy też nosili np. Jan Banaś, Jan Tomaszewski. Barabasz Przekręt jest super. Porównywanie tych filmów to pastwienie się nad polską produkcją. To tak jakby porównać Trabanta z Audi lub Mercedesem. Główny bohater fajnie gra. Na pewno jego aktorstwo jest silną stroną filmu. ale dykcję ma fatalną.
 
 
 
 
 

 
Mi się wydaje, że najprościej popatrzeć na oryginał.
''Nikoś'' prywatnie (gazeta.pl)


 
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Fantomas
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2617
Rejestracja: 30 lip 2018, 09:44
Podziękował;: 139 razy
Otrzymał podziękowań: 134 razy

Re: Jak pokochałam gangstera

Post autor: Fantomas »

No i kurcze jakby nie patrzeć trafiłem. Jest blondzia? Jest. Są piękne loki? Są.
comment_sjwLsAG0lV4J3jTwHQxNpdkUUtn9ses2.jpg
Jest podobnie, wg mnie jest. Poza tym, że Ewa Karel jednak dużo ładniejsza.
Za ten post autor Fantomas otrzymał podziękowanie:
PawelK (17 sty 2022, 16:25)
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5279
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Re: Jak pokochałam gangstera

Post autor: Mysikrólik »

Dzisiaj to by mogła Jandę zastąpić.
Fantomas
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2617
Rejestracja: 30 lip 2018, 09:44
Podziękował;: 139 razy
Otrzymał podziękowań: 134 razy

Re: Jak pokochałam gangstera

Post autor: Fantomas »

Robi bardziej sympatyczne wrażenie od Jandy.
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Re: Jak pokochałam gangstera

Post autor: PawelK »

Fantomas pisze: 17 sty 2022, 15:43 No i kurcze jakby nie patrzeć trafiłem. Jest blondzia? Jest. Są piękne loki? Są.comment_sjwLsAG0lV4J3jTwHQxNpdkUUtn9ses2.jpg
Jest podobnie, wg mnie jest. Poza tym, że Ewa Karel jednak dużo ładniejsza.

 
No ja bym powiedział inaczej. Typ urody żony ze zdjęcia jest taki bardziej pasujący do środowiska.
Choć patrząc teraz na "dziewczyny gangsterów" to prostactwo zostało zastąpione wulgarnością.
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Re: Jak pokochałam gangstera

Post autor: Yvonne »

Nie słyszałam o tym filmie. Dowiedziałam się o nim dopiero wczoraj z wpisu Oldka.
Obejrzałam zwiastun. Absolutnie nie zachęcił mnie do obejrzenia. Dla mnie to film o niczym.
Jestem zaskoczona, że Janda zagrała w czymś takim :(
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Re: Jak pokochałam gangstera

Post autor: johny »

Yvonne pisze: 17 sty 2022, 18:09 Nie słyszałam o tym filmie. Dowiedziałam się o nim dopiero wczoraj z wpisu Oldka.
Obejrzałam zwiastun. Absolutnie nie zachęcił mnie do obejrzenia. Dla mnie to film o niczym.
Jestem zaskoczona, że Janda zagrała w czymś takim :(

 
Pecunia non olet.
 
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8828
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 366 razy

Re: Jak pokochałam gangstera

Post autor: TomaszK »

Filmów o których mowa nie oglądałem. Ale kilkakrotnie mogłem zobaczyć w korytarzu sądowym partnerki oskarżonych z tzw. zorganizowanej przestępczości, czyli potocznie "gangsterów". Zawsze to były dziewczyny piękne, eleganckie, rzecz by można "z górnej półki". Na pewno nie prostackie ani wulgarne. Zawsze się zastanawiałem, co one w nich widzą.
 
 
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Re: Jak pokochałam gangstera

Post autor: Yvonne »

TomaszK pisze: 17 sty 2022, 20:55 Filmów o których mowa nie oglądałem. Ale kilkakrotnie mogłem zobaczyć w korytarzu sądowym partnerki oskarżonych z tzw. zorganizowanej przestępczości, czyli potocznie "gangsterów". Zawsze to były dziewczyny piękne, eleganckie, rzecz by można "z górnej półki". Na pewno nie prostackie ani wulgarne. Zawsze się zastanawiałem, co one w nich widzą.
 
 

 
Ale po czym to oceniasz, Tomaszku?
Po wyglądzie czy zachowaniu? Czy jednym i drugim?
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8828
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 366 razy

Re: Jak pokochałam gangstera

Post autor: TomaszK »

Po wyglądzie, a w jednym przypadku po zachowaniu, składała zeznania w mojej obecności. Wbrew stereotypowi, bardzo inteligentna dziwczyna. W przeciwieństwie do niej oskarżony wygladał jak mięśniak. To właśnie wtedy zacząłem się zastanawiać, co one w nich widzą. 
 
Awatar użytkownika
oldmalarz
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1045
Rejestracja: 15 lis 2016, 12:26
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 59 razy
Otrzymał podziękowań: 100 razy

Re: Jak pokochałam gangstera

Post autor: oldmalarz »

Yvonne pisze: 17 sty 2022, 18:09 Nie słyszałam o tym filmie. Dowiedziałam się o nim dopiero wczoraj z wpisu Oldka.


 
..chyba rzeczywiscie nie masz cierpliwosci do ogladania wiadomosci 🙂 aż dziw ze cie nie bombarduja tym filmem 😯

​​​​
 
Załączniki
Screenshot_2022-01-17-20-55-49-913_com.netflix.mediaclient.jpg
Screenshot_2022-01-17-20-59-20-195_com.google.android.googlequicksearchbox.png
Żeglarstwo - nie yachting :-)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Fantomas
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2617
Rejestracja: 30 lip 2018, 09:44
Podziękował;: 139 razy
Otrzymał podziękowań: 134 razy

Re: Jak pokochałam gangstera

Post autor: Fantomas »

TomaszK pisze: 17 sty 2022, 21:13 Po wyglądzie, a w jednym przypadku po zachowaniu, składała zeznania w mojej obecności. Wbrew stereotypowi, bardzo inteligentna dziwczyna. W przeciwieństwie do niej oskarżony wygladał jak mięśniak. To właśnie wtedy zacząłem się zastanawiać, co one w nich widzą. 
 


 
Z tym się zgodzę. Być może niektórzy Forowicze pamiętają, że jakiś czas temu wysłałano list gończy oraz Europejski Nakaz Aresztowania za szefową gangu kiboli jednego z klubów piłkarskich. Okazało się, że gangiem rządzi naprawdę piękna kobieta. Była to swego rodzaju sensacja. A konta w portalach społecznościowych tej Pani były oblegane.
 
Awatar użytkownika
TomaszL
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 1748
Rejestracja: 14 lip 2016, 10:19
Miejscowość: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 473 razy
Otrzymał podziękowań: 157 razy

Re: Jak pokochałam gangstera

Post autor: TomaszL »

TomaszK pisze: 17 sty 2022, 21:13 Po wyglądzie, a w jednym przypadku po zachowaniu, składała zeznania w mojej obecności. Wbrew stereotypowi, bardzo inteligentna dziwczyna. W przeciwieństwie do niej oskarżony wygladał jak mięśniak. To właśnie wtedy zacząłem się zastanawiać, co one w nich widzą. 
 

 
Bo "gangsterzy" też pewnie się dzielą na inteligentnych i mięśniaków. Chociaż mięśniaki też czasami są na swój sposób inteligentni.

Nie jest powiedziane, że ta inteligentna dziewczyna była dziewczyną mięśniaka.
 
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Film i kinematografia”