Wataha - serial.

Dział poświęcony filmowi i kinematografii
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Wataha - serial.

Post autor: johny »

Polecam wszystkim ten serial. Rzecz dzieje się w Bieszczadach a historia osnuta jest na śledztwie w sprawie wybuchu w strażnicy SG. Muszę powiedzieć, ze dawno żaden serial tak mnie nie wciągnął. Stanęło na tym, że oglądaliśmy go odcinek po odcinku aż do 1 w nocy. Wielką, wielką zaletą jest miejsce prowadzenia akcji czyli Bieszczady, które pokazane są w fantastyczny sposób. Tajemniczy, dziki, klaustrofobiczny. To faktycznie ostatni dziki zakątek Polski. Do tego nie opatrzeni aktorzy i bardzo ciekawa, wciągająca fabuła sprawiająca, ze widz nie może doczekać się dalszego rozwoju wypadków. Również zakończenie jak najbardziej na plus. Niby zagadka zostaje rozwiązana ale jednak parę znaków zapytania pozostaje.

Dla mnie 9/10
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Zaintrygowałeś mnie.
Muszę obejrzeć :-)
Awatar użytkownika
barttez
Forowy Lektor
Posty: 1218
Rejestracja: 13 lip 2013, 10:23
Miejscowość: lubelskie
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Post autor: barttez »

Zajefajny serial widoki cudne 10/10 :564:
Obrazek Obrazek
Aetas dulcissima adulescentia est
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Obejrzałam pierwszy odcinek.
Idę oglądać drugi :-)
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Jak wrażenia po seansie?
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

johny pisze:Jak wrażenia po seansie?
Wczoraj wieczorem obejrzałam dwa odcinki.
Wrażenia jeszcze nie do końca sprecyzowane.

Fabuła ciekawa, ale na razie najbardziej podobają mi się plenery :-)

I wkurza odtwórczyni roli pani prokurator - totalnie sztuczna, nijaka i niewiarygodna. Według mnie najgorzej obsadzona postać.

Dzisiaj wieczorem będę kontynuować.
Konfiturek
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 524
Rejestracja: 10 lip 2013, 20:25
Tytuł: Degustator porzeczek
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 11 razy
Otrzymał podziękowań: 24 razy

Post autor: Konfiturek »

Obejrzałem ciurkiem dzisiaj wszystkie odcinki. Odniosłem wrażenie, że w niektórych miejscach byłem :) Fabuła ciekawie się rozkręca. Niby wszystko się wyjaśnia, ale zostawili sobie chyba furtkę na kręcenie następnego sezonu. Jak dla mnie - mógłby powstać.
Co ciekawe, mi też od początku kreacja pani prokurator jakoś w tym filmie kulała. Troszkę to dziwne - bo nawet niektóre role drugoplanowe, wręcz epizodyczne, w tym filmie zostały ciekawiej pokazane. Aktorka "prokurator" nie poradziła sobie najlepiej ze scenami wymagającymi ekspresji emocjonalnej.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Dorośli bardzo rzadko przeżywają takie przygody jak Pan Samochodzik. Nie mają na to czasu.
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Konfiturek pisze: zostawili sobie chyba furtkę na kręcenie następnego sezonu. Jak dla mnie - mógłby powstać.
Nie powstanie. To już wiadome! Szkoda.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Brunhilda
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 7158
Rejestracja: 10 lip 2013, 04:07
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 109 razy

Post autor: Brunhilda »

A skad macie ten serial? Jest na necie?
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

To ja się teraz chyba narażę johny'emu (i pewnie już nie przyjedzie do Bydgoszczy :-) ), ale powiem wprost: mnie się ten serial nie podobał.

Szczerze mówiąc jedyne, co mi się w nim podobało, to plenery.
Sama fabuła wydaje się być niezła, ale poprowadzenie jej już fatalne. Mam wrażenie, że ktoś tutaj kiepskim scenariuszem popsuł niezły temat. Zbyt wiele dziwnych scen, zaciemniających już i tak ciemny obraz; dziwne i niepotrzebne nadprzyrodzone wizje; absurdalne sceny (np. bardzo surowa pani prokurator jedzie przesłuchać podejrzanego właściciela tartaku, po czym zadaje mu dwa-trzy pytania, które niczego nie wyjaśniają i jak niepyszna odchodzi); bardzo średnie aktorstwo.

Niektóre sceny totalnie mnie do filmu zniechęciły, jak na przykład chamskie (nie potrafię tego inaczej nazwać) i niekulturalne zachowanie się strażników (którzy swoim mundurem coś przecież powinni reprezentować) w stosunku do bezdomnego Szeptuna i ich niewybredne i obraźliwe komentarze na temat jego zapachu. A wszystko to oczywiście w obecności jego samego. Wstyd. Najgorsza scena serialu.

Do tego dochodzi kwestia muzyki. Muzyka filmowa przeważnie jest dobra, a nawet świetna. Tutaj nawet to kuleje. Muzyka jest ostra, drapieżna i denerwująca, przybiera dziwne niezsynchronizowane ze sobą tony. Być może taka miała być, ale mnie strasznie drażniła.

Jednym słowem - nie polecam. Ale chętnie przeczytam, co Wam się w tym serialu podobało. Może ja tego nie dostrzegam? :-/
Ostatnio zmieniony 30 sty 2016, 23:24 przez Yvonne, łącznie zmieniany 2 razy.
Konfiturek
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 524
Rejestracja: 10 lip 2013, 20:25
Tytuł: Degustator porzeczek
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 11 razy
Otrzymał podziękowań: 24 razy

Post autor: Konfiturek »

Jakiś czas temu "wymęczyłem" serial "Pakt". W porównaniu do tego serialu, to dla mnie była jedna wielka groteska. Ale podobno ludziom się podobał.
Ten serial dla mnie jest o niebo lepszy. Aktorzy, wg mnie, trzymają równy, niezgorszy poziom (za wyjątkiem wcześniej wspomnianej postaci). Nie jestem na bieżąco, ale wydaje mi się, że większość z nich to nieznani szerszej publiczności aktorzy. Ja ich, w każdym bądź razie, nie znam.

Co mi się najbardziej podobało?
- znane nazwiska obsadzone w mniej ważnych rolach (Kalita - mój osobisty faworyt, "Grzywa", komendant, Szeptun, gen. Mosor - wg mnie świetnie zagrani)
- klimat Bieszczad
- ukazanie pokręconych układów pomiędzy policją, strażą graniczną, przemytnikami, kłusownikami itd.
- ciekawa intryga, odsłaniana po kawałku z odcinaka na odcinek,

Drażniło mnie:
- gra aktorska pani prokurator
- krótkie wstawki filmowe z wilkami
- postać grana przez pana Dziędziela (mogłaby być ciut bardziej "normalna")

cyt."Niektóre sceny totalnie mnie do filmu zniechęciły, jak na przykład chamskie (nie potrafię tego inaczej nazwać) i niekulturalne zachowanie się strażników (którzy swoim mundurem coś przecież powinni reprezentować) w stosunku do bezdomnego Szeptuna i ich niewybredne i obraźliwe komentarze na temat jego zapachu."
Mam kilku znajomych w "służbach mundurowych" (w tym jednego w Straży Granicznej). Widzę tu spore podobieństwa z postaciami w serialu :)

PS. Ciekwe, czy aktorki grające w serialu (Aleksandra Popławska - "pani prokurator" oraz Magdalena Popławska - N. Tatarkiewicz) są ze sobą spokrewnione?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Dorośli bardzo rzadko przeżywają takie przygody jak Pan Samochodzik. Nie mają na to czasu.
Brunhilda
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 7158
Rejestracja: 10 lip 2013, 04:07
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 109 razy

Post autor: Brunhilda »

Konfiturku! Ake gdzi moge to znaleźc?
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Jakiś czas temu "wymęczyłem" serial "Pakt". W porównaniu do tego serialu, to dla mnie była jedna wielka groteska. Ale podobno ludziom się podobał.
No widzisz. Też oglądałam "Pakt" i mi się bardzo podobał.
Według mnie był o wiele lepszy od "Watahy" - zdecydowanie lepiej zagrany, logiczniejszy jeśli chodzi o fabułę i o wiele bardziej emocjonujący. Z niecierpliwością czekałam na kolejne odcinki.
A "Watahę" skończyłam tylko dlatego, że chciałam sobie wyrobić rzetelną opinię. Inaczej przerwałabym po 3 odcinkach.

Jakie to interesujące, że mamy takie odmienne opinie. Dzięki temu można toczyć ciekawe dyskusje :-)
Konfiturek
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 524
Rejestracja: 10 lip 2013, 20:25
Tytuł: Degustator porzeczek
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 11 razy
Otrzymał podziękowań: 24 razy

Post autor: Konfiturek »

Yvonne pisze:No widzisz. Też oglądałam "Pakt" i mi się bardzo podobał.
Według mnie był o wiele lepszy od "Watahy" - zdecydowanie lepiej zagrany, logiczniejszy jeśli chodzi o fabułę i o wiele bardziej emocjonujący. Z niecierpliwością czekałam na kolejne odcinki.
Nie drażnił cię główny bohater, który usiłował zagrać na sposób Bogusia Lindy w "Psach"? Dla mnie była to karykatura Franza Maurera - próbował zagrać cynicznego, zmęczonego życiem, człowieka. Ale jakoś do postaci reportera mi to nie pasowało - w przeciwieństwie do postaci zagranej przez Lindę.
Co do fabuły - ludzie masowo popełniający spektakularne samobójstwa jako główny wątek serialu - wątek zdecydowanie mniej realny niż to, co ukazano w serialu "Wataha". Gra aktorka w obu serialach na podobnym poziomie. Tu też co najmniej jedna postać nie dała rady warsztatowo (syn głównego bohatera).
Muzyka w obu serialach jakaś taka siermiężna. Chyba jakaś nowa moda...

Bruniu... Ja "Watahę" mam z kablówki. Wysłałem ci PM.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Dorośli bardzo rzadko przeżywają takie przygody jak Pan Samochodzik. Nie mają na to czasu.
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Konfiturek pisze:Nie drażnił cię główny bohater, który usiłował zagrać na sposób Bogusia Lindy w "Psach"? Dla mnie była to karykatura Franza Maurera - próbował zagrać cynicznego, zmęczonego życiem, człowieka. Ale jakoś do postaci reportera mi to nie pasowało - w przeciwieństwie do postaci zagranej przez Lindę.
Owszem, też to zauważyłam.
Szczerze mówiąc, mimo, że lubię Dorocińskiego, to w tym filmie mnie nie powalił.
Mówiąc "lepsze aktorstwo" miałam na myśli głównie Cielecką, Poniedziałka, Lubaszenkę czy też aktorkę, która grała Weronikę.
Konfiturek pisze:Co do fabuły - ludzie masowo popełniający spektakularne samobójstwa jako główny wątek serialu - wątek zdecydowanie mniej realny niż to, co ukazano w serialu "Wataha".
Też mogłabym tak myśleć przed obejrzeniem seriali. Po obejrzeniu - akcja w "Pakcie" jest dla mnie bardziej wiarygodna. "Wataha" mnie nie przekonała.
Ale to oczywiście mój osobisty odbiór :-)
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

W pełni zgadzam się z tym co napisał Dżemik! Mnie koniec każdego odcinka zachęcał do tego aby obejrzeć następny. Co do zachowania służb mundurowych. Miałem z nimi do czynienia nie raz. I wcale mnie nie dziwi takie ich zachowanie. To o czym piszesz
Yvonne pisze:Niektóre sceny totalnie mnie do filmu zniechęciły, jak na przykład chamskie (nie potrafię tego inaczej nazwać) i niekulturalne zachowanie się strażników (którzy swoim mundurem coś przecież powinni reprezentować) w stosunku do bezdomnego Szeptuna i ich niewybredne i obraźliwe komentarze na temat jego zapachu.
to standardy dnia codziennego.
Klimat, temat, akcja, nieopatrzeni aktorzy, to wszystko sprawiło, że serial spodobał mi się bardzo.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Konfiturek napisał/a:
zostawili sobie chyba furtkę na kręcenie następnego sezonu. Jak dla mnie - mógłby powstać.

Nie powstanie. To już wiadome! Szkoda.
A jednak jest drugi sezon.
Kto ogląda?
Awatar użytkownika
Barabasz
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 3879
Rejestracja: 25 sie 2015, 10:43
Miejscowość: Antoninów
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 114 razy
Otrzymał podziękowań: 137 razy

Post autor: Barabasz »

Ja obejrzałem, nie byłem zachwycony pierwszym sezonem, tym też szczególnie nie jestem aczkolwiek miałem jednak przyjemność z oglądania kolejnego odcinka.
Jest ogólnie dobrze wykonany serial sensacyjny ze świetnymi zdjęciami i dźwiękiem. Tematem uchodźcy, przemyt we wspaniałych zimowych plenerach Bieszczad i wplątani w to nasi bohaterowie. Podobała mi się gra aktora wcielającego się w głównego bohatera tego z brodąukrywającego się celnika, Topa też jak zwykle świetny.
Ostatnio zmieniony 09 gru 2017, 21:30 przez Barabasz, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Vasco
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 552
Rejestracja: 24 sie 2016, 21:16
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 41 razy

Post autor: Vasco »

Przegapiłem pierwszy odcinek i czekam na powtórkę całości.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Obejrzałam drugi sezon "Watahy" i powiem tak: rzadko się zdarza, żeby druga część była lepsza od pierwszej.
Ale czasem jednak się zdarza.
To jest właśnie taki przypadek!

"Wataha" sezon drugi to znakomity serial!
Obejrzeliśmy z Adamem w dwa dni wszystkie odcinki.

Bardzo się cieszę, że nie zniechęciłam się słabym sezonem pierwszym i jednak obejrzałam drugi. Warto było.

Tym razem widz otrzymał bardzo dobry, świetnie przemyślany i spójny scenariusz znakomicie przeniesiony na ekran. Bardzo dobre aktorstwo, wiarygodna historia, piękne zdjęcia - to wszystko sprawiło, że historia ukazana w sezonie drugim wciągnęła mnie niesamowicie już od pierwszego odcinka. Nie mam się do czego przyczepić.
I nawet polubiłam panią prokurator ;-)

W grudniu bodajże zaczyna się sezon trzeci.
Ciekawe, jaki będzie? :-)
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Gdzie oglądaliście?
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

johny pisze:Gdzie oglądaliście?
Na HBO GO.
Teraz tam oglądamy seriale i filmy.
Polecam. Jest naprawdę duży wybór.
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Niestety nie mam...
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

johny pisze:Niestety nie mam...
Pierwszy miesiąc możesz sobie przetestować za darmo, a potem płacisz miesięcznie bodajże 19,90.
A naprawdę warto, bo koszt jest niewielki, a seriali i filmów do wyboru, że ho, ho ...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Yvonne pisze:
johny pisze:Niestety nie mam...
Pierwszy miesiąc możesz sobie przetestować za darmo, a potem płacisz miesięcznie bodajże 19,90.
A naprawdę warto, bo koszt jest niewielki, a seriali i filmów do wyboru, że ho, ho ...
A nie jest przypadkiem tylko 7 dni za darmo a potem 24,90 miesięcznie?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Czesio1 pisze: Yvonne napisał/a:
johny napisał/a:
Niestety nie mam...


Pierwszy miesiąc możesz sobie przetestować za darmo, a potem płacisz miesięcznie bodajże 19,90.
A naprawdę warto, bo koszt jest niewielki, a seriali i filmów do wyboru, że ho, ho ...

A nie jest przypadkiem tylko 7 dni za darmo a potem 24,90 miesięcznie?
Hm ...
To, co napisałam, to wersja Adama.
Ale może coś mu się pomyliło.
Najlepiej sprawdzić.
Niemniej jednak, nawet jeśli 25 zł. miesięcznie, to i tak warto, bo jest co oglądać.
Ostatnio zmieniony 27 paź 2019, 20:58 przez Yvonne, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Aha, już wiem. Przypomniało mi się.
Od października bodajże jest 7 dni darmowych.
Do września był miesiąc, dlatego my wzięliśmy we wrześniu, żeby się załapać na cały miesiąc.
Od października to zmienili.
My wzięliśmy jakoś pod koniec września, 20 któregoś.
Ostatnio zmieniony 27 paź 2019, 21:02 przez Yvonne, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Yvonne pisze: Hm ...
To, co napisałam, to wersja Adama.
Ale może coś mu się pomyliło.
Najlepiej sprawdzić.
Niemniej jednak, nawet jeśli 25 zł. miesięcznie, to i tak warto, bo jest co oglądać.
Pewnie masz rację tylko jak się doda re 25 zł do pakietów Canal + to robi się już trzycyfrowa liczba i to już nie jest mało. :027:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Czesio1 pisze:Yvonne napisał/a:

Hm ...
To, co napisałam, to wersja Adama.
Ale może coś mu się pomyliło.
Najlepiej sprawdzić.
Niemniej jednak, nawet jeśli 25 zł. miesięcznie, to i tak warto, bo jest co oglądać.

Pewnie masz rację tylko jak się doda re 25 zł do pakietów Canal + to robi się już trzycyfrowa liczba i to już nie jest mało.
Pewnie tak, ale my nie mamy żadnych innych pakietów, więc dla nas to jest jedynie 25 zł.
Do tej pory korzystaliśmy jedynie z kanałów ogólnodostępnych.
Awatar użytkownika
oldmalarz
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1045
Rejestracja: 15 lis 2016, 12:26
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 59 razy
Otrzymał podziękowań: 100 razy

Post autor: oldmalarz »

johny pisze:Niestety nie mam...
i nie potrzebujesz .. ;)

https://ekino-tv.pl/serie/watch/wataha+ ... +episode[1]+
Żeglarstwo - nie yachting :-)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Film i kinematografia”