Brzesc Kujawski

Dział dotyczący badań archeologicznych, etycznego poszukiwania skarbów i eksploracji
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
templariusz72
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 210
Rejestracja: 28 kwie 2014, 20:02
Tytuł: opis w budowie :)
Miejscowość: Solec Kujawski
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Brzesc Kujawski

Post autor: templariusz72 »

http://wiadomosci.onet.pl/kujawsko-pomo ... -do/pk8ne7

az nabrałem ochoty by sie tam wybrac , a własnie Czesio na kiedy planowane jest otwarcie "wyspy złoczyńców"?
Ostatnio zmieniony 14 sty 2016, 09:38 przez templariusz72, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Pisaliśmy już o tym! Otwarcie miało już być na jesieni ale sprawa się przeciągnęła. Myślę, że realna jest najbliższa jesień bo na razie żadnych nowych wiadomości w tym aspekcie nie ma.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
templariusz72
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 210
Rejestracja: 28 kwie 2014, 20:02
Tytuł: opis w budowie :)
Miejscowość: Solec Kujawski
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: templariusz72 »

Jesien to troche pózno , na dodatek czesto aura niezbyt sprzyjajaca jednosladom :-/ , póki co wybiore sie tam wczesniej a na jesien zobaczymy :-)
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Re: Brzesc Kujawski

Post autor: Czesio1 »

templariusz72 pisze: Czesio na kiedy planowane jest otwarcie "wyspy złoczyńców"?
Czekamy templariuszu72 na sygnał od Hanki, która na miejscu ma informacje z pierwszej ręki. Póki co trudno określić termin, bowiem masa prac przy wyspie jest do zrobienia. Mam nadzieję, że uda się zrealizować projekt i że wyspa zostanie otwarta w tym roku.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
templariusz72
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 210
Rejestracja: 28 kwie 2014, 20:02
Tytuł: opis w budowie :)
Miejscowość: Solec Kujawski
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: templariusz72 »

Rozumiem Czesio 8-) , w takim razie czekam na dalsze informacje w tej sprawie.
A ze w Brzesciu nigdy wczesniej nie byłem,to wybiore sie tam z czystej ciekawosci jeszcze przed oficjalnym otwarciem wyspy :564:
Ostatnio zmieniony 15 sty 2016, 11:10 przez templariusz72, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

templariusz72 pisze:Rozumiem Czesio 8-) , w takim razie czekam na dalsze informacje w tej sprawie.
A ze w Brzesciu nigdy wczesniej nie byłem,to wybiore sie tam z czystej ciekawosci jeszcze przed oficjalnym otwarciem wyspy :564:
Jeśli tylko będzie cos wiadomo to na pewno będzie informacja na forum.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archeologia, poszukiwanie skarbów i eksploracja”