Bieszczady 2022

Oficjalne zloty Miłośników Samochodzikowej Przygody
ODPOWIEDZ
Sokole Oko
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 19
Rejestracja: 07 maja 2014, 21:36
Tytuł: Witaj przygodo!
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Bieszczady 2022

Post autor: Sokole Oko »

Jeżeli jest jeszcze miejsce to także jestem chętny🙂
Wiki
Poszukiwacz przygód
Poszukiwacz przygód
Posty: 16
Rejestracja: 02 sty 2022, 00:30
Miejscowość: Kraków
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 24 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Re: Bieszczady 2022

Post autor: Wiki »

Myślę że będzie bo ja prawie na pewno będę musiała zrezygnować.:(
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8819
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 365 razy

Re: Bieszczady 2022

Post autor: TomaszK »

Wiki pisze: 05 kwie 2022, 16:56 Myślę że będzie bo ja prawie na pewno będę musiała zrezygnować.:(

 
Ale chyba nie ze względu na sytuację międzynarodową ? Ja nadal jadę (nawiasem mówiąc z Krakowa), nie słychać zresztą aby ktoś się wycofał.
 
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8819
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 365 razy

Re: Bieszczady 2022

Post autor: TomaszK »

Do zlotu zostało półtora miesiąca. Czas brać się za przygotowania, a przynajmniej powoli się nastawiać. 
 
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16377
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 385 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Re: Bieszczady 2022

Post autor: Czesio1 »

Poniżej szczegóły naszego zlotowego wyżywienia:

DZIEŃ 1 CZWARTEK 16 CZERWCA 2022r.

Godz. 14:30 - obiad w restauracji Ośrodka Wypoczynkowego Wołosań w Cisnej

Zestawy dla dorosłych:
1. barszcz ukraiński
karczek w sosie myśliwskim, ziemniaki surówka, kompot
cena - 35,00 zł.
2. Bojkowska borowikowa
Olbrzymki huculskie z sosem czosnkowym i sałatą lodową, kompot (dwa duże pierogi opiekane na chrupiąco, z serem, ziemniakami i boczkiem w środku – pycha)
cena - 35,00 zł.
3. Kwaśnica na żeberku
pstrąg smażony, opiekane grule i bukiet surówek, kompot
cena - 45,00 zł.
4. żurek staropolski na wędzonce
polędwica w sosie borowikowym, pieczone ziemniaki, modra kapusta, kompot
cena - 45,00 zł.

Zestawy dziecięce:
5. Zupa pomidorowa + nugetsy z frytkami i surówką z marchewki + kompot
Cena - 25,00 zł.
6. zupa jarzynowa i pierogi ruskie - 22,00 zł.
cena - 25,00 zł.

Tu każdy może wybrać to co chce.


DZIEŃ 2 PIĄTEK 17 CZERWCA 2022r.

Godz. 13:00 - obiad w restauracji w Muzeum Przemysłu Naftowego

Zestaw dla dorosłych:
1. Pomidorowa z makaronem
Pieczeń z karkówki, pieczone ziemniaki, surówka, sok
Cena - ok. 40,00 zł. (cena jest uzależniona od liczby osób)

Zestaw dla dzieci:
2. Pomidorowa z makaronem
Kotlet drobiowy, frytki, surówka, sok
Cena - ok. 30,00 zł. (cena jest uzależniona od liczby osób)

Tu mamy jeden zestaw do wyboru, ponieważ w muzeum przygotowują tylko zestawy dla grup. Cena jest uzależniona od tego ile będzie osób tego dnia. Jeżeli tylko nasza grupa to płacimy 40 zł. osoba dorosła i 30 zł dziecko. Jeżeli znajdzie się tego dnia jeszcze jakaś grupa to jest szansa na niższą cenę.


DZIEŃ 3 SOBOTA 18 CZERWCA 2022r.

Obiad w Solinie, Willa Amelia

Zestawy dla dorosłych:
1. Rosół z makaronem,
Roladki drobiowe faszerowane warzywami z lekkim sosem z ziemniakami i surówką, kompot
cena - 35,00 zł./40,00 zł.
2. Pomidorowa z makaronem,
Kotlet schabowy z ziemniakami i zamażaną kapustą, kompot
cena - 35,00 zł./40,00 zł.

Zestawy dziecięce:
 3. Rosół z makaronem,
Nuggetsy drobiowe z frytkami, surówka z marchewki, kompot
4. Zupa pomidorowa
Pierogi ruskie, kompot
cena - 25,00 zł./30,00 zł.

Tu jeżeli wybierzemy jeden zestaw dla dorosłych dla wszystkich plus jeden zestaw dla dzieci dla wszystkich to płacimy 35 zł. za osobę dorosłą i 25 zł. za dziecko. Jeżeli wybory będą różne to odpowiednio płacimy 40 zł. i 30 zł.

Bardzo proszę żeby każdy wybrał dla siebie i swoich osób towarzyszących obiady na każdy dzień i przesłał mi swój wybór na priv.
Termin nadsyłania wyborów - 13 maja 2022r. (piątek)!!!

 
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16377
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 385 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Re: Bieszczady 2022

Post autor: Czesio1 »

I jeszcze jedna sprawa. Komplikuje nam się ostatni pełny dzień zlotu na który mieliśmy zaplanowane zwiedzanie wnętrza zapory w Solinie. Niestety zwiedzanie zapory jest niedostępne do odwołania.
Również ograniczony jest ruch na samej koronie zapory, która jest zamknięta dla ruchu pieszego od poniedziałku do piątku.
W związku z tym chyba musimy poszukać innych atrakcji na ten dzień.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8819
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 365 razy

Re: Bieszczady 2022

Post autor: TomaszK »

Kiedyś padła propozycja odwiedzenia twierdzy Przemyśl, ale jeżeli jest już zarezerwowany obiad w Solinie, to chyba odpada. Natomiast możemy przed obiadem odwiedzić którąś z opuszczonych wsi bieszczadzkich, np. Hulskie. To godzina drogi z Myczkowców. Byłem w Hulskiem 25 lat temu, wrażenie jest niesamowite: wszystko zarośnięte, pojedyncze fundamenty domów, dzwonnica cerkiewna i kilka nagrobków, kwiaty ogrodowe rosnące w łanach, stare drzewa owocowe rosnące w kwadrat wokół nieistniejacego domu, na szosie asfalt nie reperowany od 50 lat, znaki drogowe z samej rdzy. Coś jak w relacjach Pawła z opuszczonych wsi w Puszczy Kampinoskiej, tylko bardziej zarośnięte. 25 lat temu można było dojechać samochodem tylko do Zatwarnicy, dalej zaczynał się Park Narodowy i trzeba było iść pieszo. Może teraz jest jakoś łatwiej udostępnione ? Dalej wzdłuż tej samej szosy są kolejne nieistniejące miejcowości - Krywe i Tworylne.
 
 
 
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11639
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 194 razy

Re: Bieszczady 2022

Post autor: johny »

TomaszK pisze: 11 maja 2022, 19:09 Kiedyś padła propozycja odwiedzenia twierdzy Przemyśl, ale jeżeli jest już zarezerwowany obiad w Solinie, to chyba odpada. Natomiast możemy przed obiadem odwiedzić którąś z opuszczonych wsi bieszczadzkich, np. Hulskie. To godzina drogi z Myczkowców. Byłem w Hulskiem 25 lat temu, wrażenie jest niesamowite: wszystko zarośnięte, pojedyncze fundamenty domów, dzwonnica cerkiewna i kilka nagrobków, kwiaty ogrodowe rosnące w łanach, stare drzewa owocowe rosnące w kwadrat wokół nieistniejacego domu, na szosie asfalt nie reperowany od 50 lat, znaki drogowe z samej rdzy. Coś jak w relacjach Pawła z opuszczonych wsi w Puszczy Kampinoskiej, tylko bardziej zarośnięte. 25 lat temu można było dojechać samochodem tylko do Zatwarnicy, dalej zaczynał się Park Narodowy i trzeba było iść pieszo. Może teraz jest jakoś łatwiej udostępnione ? Dalej wzdłuż tej samej szosy są kolejne nieistniejące miejcowości - Krywe i Tworylne.
 
 
 

 
Jestem bardzo ZA!
 
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16377
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 385 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Re: Bieszczady 2022

Post autor: Czesio1 »

TomaszK pisze: 11 maja 2022, 19:09 Kiedyś padła propozycja odwiedzenia twierdzy Przemyśl, ale jeżeli jest już zarezerwowany obiad w Solinie, to chyba odpada. Natomiast możemy przed obiadem odwiedzić którąś z opuszczonych wsi bieszczadzkich, np. Hulskie. To godzina drogi z Myczkowców. Byłem w Hulskiem 25 lat temu, wrażenie jest niesamowite: wszystko zarośnięte, pojedyncze fundamenty domów, dzwonnica cerkiewna i kilka nagrobków, kwiaty ogrodowe rosnące w łanach, stare drzewa owocowe rosnące w kwadrat wokół nieistniejacego domu, na szosie asfalt nie reperowany od 50 lat, znaki drogowe z samej rdzy. Coś jak w relacjach Pawła z opuszczonych wsi w Puszczy Kampinoskiej, tylko bardziej zarośnięte. 25 lat temu można było dojechać samochodem tylko do Zatwarnicy, dalej zaczynał się Park Narodowy i trzeba było iść pieszo. Może teraz jest jakoś łatwiej udostępnione ? Dalej wzdłuż tej samej szosy są kolejne nieistniejące miejcowości - Krywe i Tworylne.
 
 
Obiad dopóki nie wpłaciliśmy zaliczki i nie potwierdziliśmy dań to nie problem.
Te opuszczone wsie bieszczadzkie to dobry pomysł. Tylko chyba trochę więcej niż godzina drogi. Mapa targeo.pl pokazuje mi trasę do Hulskie i Krywe przez Ustrzyki Dolne i Czarną 71 km i 1:53 godz.  w jedną stronę. Z kolei do Tworylnego żeby dojechać trzeba się wrócić do Czarnej.
 
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16377
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 385 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Re: Bieszczady 2022

Post autor: Czesio1 »

Możemy spróbować przesunąć obiad w Solinie maksymalnie późno np. na 15 i od rana pojechać na eksploracje opuszczonych wsi Hulskie i Krywe.
Albo odwrotnie, najpierw obiad w Solinie około 12:00 a potem eksploracja i powrót do bazy.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8819
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 365 razy

Re: Bieszczady 2022

Post autor: TomaszK »

Przypomniało mi się, że Paweł był w zeszłym roku w Bieszczadach i też opisywał jakieś opuszczone wsie, ale niestety nie mogę tego odnaleźć. Może są jakieś inne opuszczone wioski bliżej Soliny ?
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6390
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 201 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Re: Bieszczady 2022

Post autor: PawelK »

TomaszK pisze: 12 maja 2022, 11:09 Przypomniało mi się, że Paweł był w zeszłym roku w Bieszczadach i też opisywał jakieś opuszczone wsie, ale niestety nie mogę tego odnaleźć. Może są jakieś inne opuszczone wioski bliżej Soliny ?

 
Na wysokości Soliny nie byliśmy. Jedyna opuszczona wieś, którą odwiedziliśmy to Zawój, w rezerwacie Sine Wiry.
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8819
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 365 razy

Re: Bieszczady 2022

Post autor: TomaszK »

Czesio1 pisze: 12 maja 2022, 09:06Mapa targeo.pl pokazuje mi trasę do Hulskie i Krywe przez Ustrzyki Dolne i Czarną 71 km i 1:53 godz.  w jedną stronę.  
Moje Targeo pokazuje 1:31 godz. z Soliny albo Myczkowców do Hulskiego i co ciekawe pokazuje, że można dojechać samochodem aż na miejsce. Gdyby to była prawda, to pozostałby tylko spacer do Tworylnego, a to już jest do wykonania w ramach jednego przedpołudnia albo jednego popołudnia z obiadem w Solinie. 

 
 
 
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16377
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 385 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Re: Bieszczady 2022

Post autor: Czesio1 »

TomaszK pisze: 12 maja 2022, 12:05
Czesio1 pisze: 12 maja 2022, 09:06Mapa targeo.pl pokazuje mi trasę do Hulskie i Krywe przez Ustrzyki Dolne i Czarną 71 km i 1:53 godz.  w jedną stronę.  
Moje Targeo pokazuje 1:31 godz. z Soliny albo Myczkowców do Hulskiego i co ciekawe pokazuje, że można dojechać samochodem aż na miejsce. Gdyby to była prawda, to pozostałby tylko spacer do Tworylnego, a to już jest do wykonania w ramach jednego przedpołudnia albo jednego popołudnia z obiadem w Solinie. 

 
Z Soliny pokazuje mi do Hulskie 1:26 godz. Ten czas powyżej był podany z naszej bazy.
W takim razie jeśli nikt nie ma nic przeciwko to możemy spróbować poeksplorować te opuszczone wioski. Tylko moja propozycja byłaby najpierw obiad a potem eksploracja. Poprzedniego dnia będzie sporo wyjazdów to nie musielibyśmy zbyt szybko się zrywać. Pojechalibyśmy nad Solinę, jeśli byłaby możliwość to spacer po koronie zapory, obiad około 12 i potem ruszamy w teren.
 
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6390
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 201 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Re: Bieszczady 2022

Post autor: PawelK »

PawelK pisze: 12 maja 2022, 11:22
TomaszK pisze: 12 maja 2022, 11:09 Przypomniało mi się, że Paweł był w zeszłym roku w Bieszczadach i też opisywał jakieś opuszczone wsie, ale niestety nie mogę tego odnaleźć. Może są jakieś inne opuszczone wioski bliżej Soliny ?


 
Na wysokości Soliny nie byliśmy. Jedyna opuszczona wieś, którą odwiedziliśmy to Zawój, w rezerwacie Sine Wiry.

 
Gdybym miał coś polecać, to całodzienną wycieczkę, w zależności od możliwości - Parking przy wjeździe do Łopienki. Piechotą do cerkwi w Łopience, dla chętnych miejsce po cmentarzu prawosławnym powyżej, i później przejście w drugą stronę do Sinych Wirów, w zależności od możliwości - Zawój, albo dalej do kolejnych wsi. A obiad w jakimś fajnym miejscu w Wetlinie: Baza ludzi z mgły, Chata wędrowca lub Paweł nie całkiem święty.
 
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8819
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 365 razy

Re: Bieszczady 2022

Post autor: TomaszK »

Jak wspomniałem, byłem w Hulskiem 25 lat temu i jak teraz widzę w Internecie, trochę się tam zmieniło. Resztki domów zniknęły w chaszczach, pozostała tylko cerkiew, ale może jednak coś uda się zobaczyć. Dojazd po obiedzie w Solinie zajmie około półtorej godziny. 

Obrazek

Dawniej dojeżdżało się tylko do Zatwarnicy, ale jak się okazuje można teraz dojechać do samego Hulskiego, chociaż droga jest kiepska. 

Obrazek

Obrazek

Samochody zaparkujemy gdzieś tutaj i dalej w prawo  już pieszo

Obrazek

Zaraz na początku są resztki cerkwi, dzwonnica i cmentarz.

Obrazek

Obrazek

Droga biegnie wzdłuż potoku o nazwie Hulski, to właśnie z tej drogi było dawniej widać drzewa owocowe z nieistniejących sadów i łany kwiatów ogrodowych. Ciekawe czy nadal tam rosną.

Obrazek

Na potoku są dwa wodospady, mniejszy i większy

Obrazek

Obrazek

Ten drugi to podobno jeden z większych wodospadów w Bieszczadach  :-D Możemy dojść aż do ujścia potoku Hulski do Sanu. 
Żeby przejść do kolejnej opuszczonej wioski, Krywe, trzeba wrócić do samochodów, podjechać kilkaset metrów i znowu iść w prawo. Ja wiem, że na pewno nie dam już rady, poczekam na Was w samochodzie. 

A tu mapka tych trzech wiosek odtworzona według przedwojennej dokumentacji kartograficznej. 

Obrazek

Miejsce gdzie zostawimy samochody zaznaczyłem strzałką. Wtedy nie było szosy którą teraz dojedziemy, została wybudowana przy okazji budowy zapory w Solinie. Wcześniej to był naprawdę koniec świata. 
 
 
Ostatnio zmieniony 12 maja 2022, 22:11 przez TomaszK, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
TomaszL
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 1746
Rejestracja: 14 lip 2016, 10:19
Miejscowość: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 470 razy
Otrzymał podziękowań: 157 razy

Re: Bieszczady 2022

Post autor: TomaszL »

Majster Bieda - gdyby żył, to obchodziłby dzisiaj 100 urodziny

https://www.tokfm.pl/Tokfm/7,182251,284 ... =BoxLoCpMT
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8819
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 365 razy

Re: Bieszczady 2022

Post autor: TomaszK »

Do rozpoczęcia zlotu zostało trzy i pół tygodnia. Ja będę na miejscu w środę 15 czerwca. Wprawdzie mam najbliżej ale będę pewnie dopiero kolo 16-17, bo będę jechał przez miejsca, które mamy odwiedzić - Karpacką Troję, Bóbrkę i  Majdan (stację Kolejki Bieszczadzkiej). Pod nieobecność Czesia będę pełnił obowiązki gospodarza, można się już wypowiadać, kto kiedy przyjedzie. 
Trójniak już dojrzał, krupnik jeszcze muszę dokończyć.  
 
 
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16377
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 385 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Re: Bieszczady 2022

Post autor: Czesio1 »

TomaszK pisze: 22 maja 2022, 10:32 Pod nieobecność Czesia będę pełnił obowiązki gospodarza, można się już wypowiadać, kto kiedy przyjedzie. 

 
Dziękuję TomaszKu za przejęcie roli gospodarza zlotu.
Ja jeśli zdrowie i kondycja pozwoli ukończyć GSB to będę się starał dotrzeć najpóźniej w czwartek. 
 
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8819
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 365 razy

Re: Bieszczady 2022

Post autor: TomaszK »

To możemy Cię zgarnąć wracając z przejażdżki Kolejką Bieszczadzką. 
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16377
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 385 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Re: Bieszczady 2022

Post autor: Czesio1 »

TomaszK pisze: 22 maja 2022, 11:52 To możemy Cię zgarnąć wracając z przejażdżki Kolejką Bieszczadzką. 

 
O ile tam się dociągnę to chętnie skorzystam. 
 
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11639
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 194 razy

Re: Bieszczady 2022

Post autor: johny »

My (ja,Michał, Aldona, Bartek) mamy zamiar wyjechać w środę rano. Także realna jest jakaś 14 -15.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
TomaszL
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 1746
Rejestracja: 14 lip 2016, 10:19
Miejscowość: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 470 razy
Otrzymał podziękowań: 157 razy

Re: Bieszczady 2022

Post autor: TomaszL »

Ja też chcę dojechać w środę. Przewiduję przyjazd najwcześniej o 17, ale jak po drodze trafi mi się zwiedzanie, to może pojawię się później (przed 20 jednak chcę dojechać).
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
TomaszL
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 1746
Rejestracja: 14 lip 2016, 10:19
Miejscowość: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 470 razy
Otrzymał podziękowań: 157 razy

Re: Bieszczady 2022

Post autor: TomaszL »

Na dniach oddali brakujący odcinek ekspresówki na trasie Warszawa-Rzeszów (domyślam się, jakiego Forowicza to zasługa - zapewne telefon do Premiera, żeby pospieszył się z otwarciem tego odcinka przed Zlotem) i mam bliżej (szybciej) w Bieszczady przez Warszawę a nie przez Wrocław !!!
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16377
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 385 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Re: Bieszczady 2022

Post autor: Czesio1 »

Ja już w drodze na zlot. Pozdrowienia z pociągu relacji Lublin - Katowice. 
Załączniki
IMG_20220528_063145.jpg
Za ten post autor Czesio1 otrzymał podziękowania (total 3):
TomaszL (28 maja 2022, 12:04) • Hanka (28 maja 2022, 20:02) • panna Monika (28 maja 2022, 20:41)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12993
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 165 razy

Re: Bieszczady 2022

Post autor: Yvonne »

Czesio1 pisze: 28 maja 2022, 07:10 Ja już w drodze na zlot. Pozdrowienia z pociągu relacji Lublin - Katowice. 


 
Czesio zaczyna swoją wielką przygodę!
Wspaniale :)
Liczę na relację co jakiś czas.
 
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8819
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 365 razy

Re: Bieszczady 2022

Post autor: TomaszK »

Cały Twój bagaż na najbliższe trzy tygodnie, zmieścił się w tym plecaczku ? 
 
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16377
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 385 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Re: Bieszczady 2022

Post autor: Czesio1 »

Nie wiem dokąd dojdę ale ruszyłem na szlak! 
Yvonne, będę starał się od czasu do czasu coś wrzucić. 
Parę przemyśleń wrzuciłem też tu: 
czesio1.pl
 
Tomaszku, to co potrzebę na nadzieję mam wszystko. Jedzenie i wodę będę uzupełniał na trasie. 
 
Załączniki
IMG_20220528_150747.jpg
IMG_20220528_150521.jpg
Za ten post autor Czesio1 otrzymał podziękowanie:
Piter (02 cze 2022, 11:51)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
panna Monika
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 849
Rejestracja: 04 sie 2013, 14:53
Miejscowość: Łódź
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 60 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy

Re: Bieszczady 2022

Post autor: panna Monika »

Czesio1 pisze: 28 maja 2022, 15:30 Nie wiem dokąd dojdę ale ruszyłem na szlak! 
Yvonne, będę starał się od czasu do czasu coś wrzucić. 
Parę przemyśleń wrzuciłem też tu: 
czesio1.pl

Tomaszku, to co potrzebę na nadzieję mam wszystko. Jedzenie i wodę będę uzupełniał na trasie. 

 
Trzymamy kciuki i czekamy na wieści. Trzymaj się.
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12993
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 165 razy

Re: Bieszczady 2022

Post autor: Yvonne »

Czesio1 pisze: 28 maja 2022, 15:30 Parę przemyśleń wrzuciłem też tu: 
czesio1.pl


 
Czesio!
To Twój blog?
Super! Tylko dlaczego ja tam komentarza nie mogę napisać?
ODPOWIEDZ