XIII Forowy Zlot Frombork 2017

Oficjalne zloty Miłośników Samochodzikowej Przygody
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Zbychowiec, czyli na razie nie mamy sobie rezerwować noclegów?
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Pytanie do tych, którzy byli we Fromborku w 2012 roku.
Tu byliście?

http://www.campingfrombork.pl/
Ostatnio zmieniony 05 maja 2017, 13:00 przez Yvonne, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Yvonne pisze:Pytanie do tych, którzy byli we Fromborku w 2012 roku.
Tu byliście?

http://www.campingfrombork.pl/
Tak, to chyba to miejsce. Mieliśmy zarezerwowane domki .
Miejscówka fajna, blisko do centrum Fromborka, nie trzeba jechać wehikułami.
Ostatnio zmieniony 05 maja 2017, 13:19 przez Czesio1, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Czesio1 pisze:Tak, to chyba to miejsce. Mieliśmy zarezerwowane domki .
Miejscówka fajna, blisko do centrum Fromborka, nie trzeba jechać wehikułami.
Może zatem wybrać tę opcję noclegową?
Oldmalarzu, co o tym myślisz? (odnoszę się do naszej rozmowy na zlocie i pytania Oli, czy rzeczywiście Brzostkowisko jest najlepsze jeśli chcemy być mocno mobilni. A przecież chcemy!) :-)

Jest to miejsce idealne jako punkt startowy na wieczorne przechadzki po Fromborku.
Ostatnio zmieniony 05 maja 2017, 13:35 przez Yvonne, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

zbychowiec pisze:Oldmalarz obecnie koncentruje swoje wysiłki na przygotowaniu wspomnianej przeze mnie wcześniej atrakcji zlotowej (niespodzianka, ale wkrótce o niej napisze) a kwestię przygotowania noclegów przekazał mi (oczywiście wszelka pomoc tutaj bardzo mile widziana). Domki campingowe to również bardzo dobra opcja i mi osobiście odpowiada - spróbujmy w takim razie ustalić, czy pasowałaby zlotowiczom.
Jasne. Zatem daj znać, jak coś zostanie postanowione :-)
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Termin pozostaje bez zmian, tak?
Długi weekend sierpniowy?
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Proponuję, aby na zlot we Fromborku ktoś inny przygotował konkurs. Nie chciałabym wciąż powtarzać formuły konkursu drużynowego, aby się Wam za szybko nie znudził.

Zatem kto chętny? :-)
Awatar użytkownika
PiTT
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 934
Rejestracja: 26 kwie 2017, 00:20
Miejscowość: Gd./Tcz.
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Post autor: PiTT »

Pomysł Oldmalarza, w który mam nadzieję się włączę, obejmuje rywalizację typu konkursowego.

Nic chyba jednak nie stoi na przeszkodzie, aby konkursy były dwa.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez PiTT, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

zbychowiec pisze:Tutaj należy nadmienić, że (jeśli dobrze zrozumiałem Oldmalarza) marsz na orientację będzie zawierał również elmenty związane z wiedzą o PS.
Faktycznie! Macie rację, Panowie.
Zatem chyba inny konkurs nie jest już potrzebny :-)
Madzik
Poszukiwacz przygód
Poszukiwacz przygód
Posty: 13
Rejestracja: 05 kwie 2017, 20:32
Miejscowość: Aleksandrów Kujawski
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Madzik »

Przepraszam za długą nieobecność. W kwestii spania to jakby co dysponuję namiotem 3-osobowym. Jadę sama, więc mogę podzielić się miejscówką z jakąś kobitką. Tylko nie mam drugiego materaca. :( Jednak domek też może być.
Ostatnio zmieniony 07 maja 2017, 10:16 przez Madzik, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Madzik pisze:Przepraszam za długą nieobecność. W kwestii spania to jakby co dysponuję namiotem 3-osobowym. Jadę sama, więc mogę podzielić się miejscówką z jakąś kobitką. Tylko nie mam drugiego materaca. Jednak domek też może być.
świetnie, Madzik!
Cieszę się, że spotkamy się we Fromborku :-)
Awatar użytkownika
PiTT
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 934
Rejestracja: 26 kwie 2017, 00:20
Miejscowość: Gd./Tcz.
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Post autor: PiTT »

W ramach dyskusji chciałbym Was zainteresować koncepcją zabawy, która mogłaby wypełnić jeden cały dzień jakiegoś przyszłego zlotu - niekoniecznie Fromborka, bo tu jest już pomysł oldmalarza z moim - mam nadzieję - udziałem w organizacji.

Przepraszam, jeżeli kogoś to będzie razić, ale muszę włączyć tryb Pana Samoględzika, żeby wyjaśnić to jakoś sensownie.

Mam na myśli samochodowy rajd krajoznawczo-turystyczny. Dla naszych potrzeb możemy nazwać to

Wehikułowym rajdem przygodowym

Jeżeli ktoś pomyślał sobie, że chodzi tu o ściganie się, to się myli - wręcz przeciwnie, za zbyt szybki przejazd są punkty ujemne.

Wprowadzenie

Ci, którzy znają temat, muszą wybaczyć mi, że piszę o oczywistościach. Wraz z rodziną uczestniczyłem w tego typu zabawach już wiele razy. Można je dostosować zarówno do jakiejś przewodniej tematyki, jak i do potrzeb określonych uczestników. Można też tak ułożyć rajd, że będzie czas na zwiedzanie nawet kilku miejsc, obiad itp. Spokojnie w imprezie mogą brać udział rodziny z dziećmi, dla których to dzieci też można wymyślić odpowiednie atrakcje.

Na początku zastrzeżenie - nauczony dyskusją w innym wątku wyjaśniam, że:
- Pan Samochodzik nazwany został tak od samochodu, a różne motoryzacyjne historie stanowią ważny element cyklu,
- treść i tematyka zagadek, prób itp. może być mocno związana z PS, terenami organizacji rajdu,
- niemal w każdym samochodziku bohaterowie dość dużo się przemieszczają, a co za tym idzie, muszą prowadzić nawigację (pojawiają się mapy, plany, atlasy),
- od umiejętności jazdy samochodem wiele z reguły w cyklu zależało, więc jest nawet uzasadnienie dla ew. prób sprawnościowych,
- zarówno sam rajd (sposób opisu trasy), jak i pytania oraz różne próby to zagadki - a m.in. o ich rozwiązywanie chodzi w cyklu: coś trzeba znaleźć, dostrzec, dopytać kogoś o coś,
- rajd ma wymiar edukacyjny (bezpieczeństwo ruchu drogowego), co na pewno by się spodobało naszemu społecznemu inspektorowi służby drogowej,
- rajd pozwala zobaczyć wiele miejsc, poznać ich historię, ciekawostki itd.,
- mam nadzieję, że dla wielu osób byłoby to coś nowego, a zatem przygoda, o której później wiele można opowiadać - przy ognisku itp.

Tyle uzasadnienia.

Jak to działa

Uczestnicy rajdu otrzymują materiały, m.in. opis trasy w specjalnym formacie, tzw. itinerer (zdjęcie poniżej). Dostają też pytania (różnorakie: turystyczne, z dziedziny stanowiącej temat zainteresowania uczestników itp.).

Na pytania odpowiada się w określonych miejscach trasy (gdzie można uzyskać wymaganą wiedzę), część pytań jest z już posiadanej wiedzy określonego typu (np. PS), więc odpowiada się na nie oddzielnie.

Po drodze mogą być próby wymagające różnych sprawności (fizycznych, umysłowych, spostrzegawczości itp.). Z reguły jest przynajmniej jedna próba sprawnościowa motoryzacyjna, typu przejechanie jakiegoś toru przeszkód (slalom, jakaś trasa wokół pachołków).

Na trasie występuje poza metą minimum jeden PKC (punkt kontroli czasu), co może być wyliczone tak, aby wypadł on w okolicach obiadu - wówczas wszyscy jedzą, a czas jest zatrzymany. Czas mierzy się po to, aby ustalić, czy ktoś nie jeździ za szybko.

Rajdo odbywa się w warunkach normalnego ruchu drogowego, obowiązuje to co zawsze. Trasa powinna zajmować z wszystkim próbami cały dzień, przejeżdża się różną ilość km - w materiałach, które mam pod ręką, bywało do ok. 150 km łącznie, z bardzo wieloma przerwami.

Co otrzymują uczestnicy

Pakiet startowy (przed startem):
1) informator (co, jak, gdzie i dlaczego)
2) regulamin (nie chodzi o nadmierną formalizację, ale zasady muszą być jednak spisane)
3) naklejka (na auto, żeby na PKC rozpoznawać, kto nasz, a kto nie, ale to też element integrujący)
4) identyfikatory (jw.).

Materiały startowe (w momencie startu):
1) itinerer (opis trasy w specjalnym formacie, ja proponuję uproszczony, tj. z natury - opisy manewrów i odległości w km, w której należy je wykonać, lokalizacja poszczególnych pytań, zadań, prób itp.)
2) mapy (ogólne, bez zaznaczonej trasy)
3) pytania (z trasy, tematyczne, motoryzacyjne itp.)
4) karta odpowiedzi
5) schematy prób sprawnościowych
6) karta drogowa (dane załogi itp.)

Co trzeba zapewnić/przygotować (od strony organizatora)

1) opracować, wydrukować, skompletować materiały startowe i pakiety,
2) opracować trasę i ją zweryfikować (najlepiej dwie ekipy muszą ją przejechać niezależnie),
3) opracować pytania oraz ew. zagadki i próby na trasie (mogą być wymagające sprawności zarówno intelektualnej, jak i fizycznej),
4) zapewnić miejsce na próby sprawnościowe (jakiś placyk) i na PKC (punkty kontroli czasu - np. na jakimś parkingu),
5) zorganizować ludzi na PKC (w pewnym zakresie mogą oni przejeżdżać na kolejne punkty,
6) ustalić, czy na trasie będą zagadki i próby wymagające innych osób (trzeba zorganizować te osoby, przedmioty itp.)
7) powołać jury (ktoś to musi sprawdzić i przyznać punkty),
8) nagrody.

Trochę jest tej pracy (nieco więcej niż przy biegu na orientację), dlatego - moim zdaniem - w pełnej wersji ma to sens, jeśli jest kilkanaście załóg. Oczywiście do pewnego poziomu można to uprościć przy zachowaniu głównych założeń zabawy.

Co musi mieć uczestnik

1) sprawny wehikuł i ważne niezbędne dokumenty,
2) sprawny licznik dzienny kilometrów w wehikule,
3) zegarek,
4) długopis,
5) gotowość do przygody,
6) załogę (kierowca plus pilot, ew. osoby towarzyszące, np. dzieci) - można bez pilota, ale jest trudniej; rozwiązaniem dla motocyklistów może być np. handicap).

Co Wy na to?
Załączniki
Schemat próby sprawnościowej
Schemat próby sprawnościowej
Pytania krajoznawczo-turystyczne
Pytania krajoznawczo-turystyczne
Itinerer przykład 3
Itinerer przykład 3
Itinerer przykład 2
Itinerer przykład 2
Itinerer przykład 1
Itinerer przykład 1
Punktacja cd.
Punktacja cd.
Punktacja 1 (fragment dot. przejazdu)
Punktacja 1 (fragment dot. przejazdu)
Awatar użytkownika
irycki
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2708
Rejestracja: 22 cze 2016, 12:05
Tytuł: Pan Motocyklik
Miejscowość: Legionowo
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 106 razy

Post autor: irycki »

Ja bardzo chętnie, o ile dopuszczone będą motocykle :).
(Co niestety wymaga odmiennych prób sprawnościowych, więc nie wiem jak to pożenić. )

Od dawna marzył mi się udział w podobnej imprezie. W tym roku wreszcie w jednej wezmę udział, a na rajd Samochodzikowy oczywiście też jestem bardzo chętny.

Trasa i miejsce może nawiązywać do któregoś z samochodzików - tak na szybko (nie jako konkretny pomysł tylko przykład) - wyprawa na 50 kilometr (templariusze).
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nie chcę pani schlebiać, ale jest pani uosobieniem przygody. Gdy patrzę na panią łowiącą ryby, pływającą po jeziorze, nie wyobrażam sobie, aby istniała bardziej romantyczna dziewczyna.

Moje fotoszopki (aktualiz. 13.11.2022)
.
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

irycki pisze:Ja bardzo chętnie, o ile dopuszczone będą motocykle
To może zorganizujemy ucieczkę przed długowłosym blondynem na "Jawie 50" ulicami Warszawy. Za złapanie mandatu przed hotelem Grand dodatkowe 100 punktów. :-D
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Awatar użytkownika
PiTT
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 934
Rejestracja: 26 kwie 2017, 00:20
Miejscowość: Gd./Tcz.
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Post autor: PiTT »

irycki pisze:Ja bardzo chętnie, o ile dopuszczone będą motocykle :).
(Co niestety wymaga odmiennych prób sprawnościowych, więc nie wiem jak to pożenić. )
Motocyklowo się da, ale jest trudniej, bo nie ma pilota i trzeba częściej się zatrzymywać. Napisałem nawet o handicapie w takim wypadku (np. inne limity czasu).

Same próby to pikuś, ja akurat wrzuciłem taką z cofaniem, ale bywają też inne. W większości problemem nie są same manewry, tylko to, że podczas jazdy trudno śledzić schemat, a po 10 objechaniu któregoś słupka już naprawdę się nie wie, w którą stronę dalej. Publiczność ma niezły ubaw.
Ostatnio zmieniony 07 maja 2017, 20:03 przez PiTT, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
irycki
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2708
Rejestracja: 22 cze 2016, 12:05
Tytuł: Pan Motocyklik
Miejscowość: Legionowo
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 106 razy

Post autor: irycki »

PiTT pisze: Same próby to pikuś, ja akurat wrzuciłem taką z cofaniem, ale bywają też inne.
Tylko że większość samochodowych sprawnościówek jest banalna do wykonania na motocyklu ze względu na gabaryty. Dlatego motocykle na ogół mają swoje specyficzne - np. wolna jazda, slalomiki skrojone pod moto i tym podobne. Z samochodami raczej nie ma wspólnego mianownika. W tym widzę problem, bo co do reszty, to dam radę. Mapnik na bak i jadziem! :)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nie chcę pani schlebiać, ale jest pani uosobieniem przygody. Gdy patrzę na panią łowiącą ryby, pływającą po jeziorze, nie wyobrażam sobie, aby istniała bardziej romantyczna dziewczyna.

Moje fotoszopki (aktualiz. 13.11.2022)
.
Awatar użytkownika
PiTT
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 934
Rejestracja: 26 kwie 2017, 00:20
Miejscowość: Gd./Tcz.
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Post autor: PiTT »

irycki pisze:
PiTT pisze: Same próby to pikuś, ja akurat wrzuciłem taką z cofaniem, ale bywają też inne.
Tylko że większość samochodowych sprawnościówek jest banalna do wykonania na motocyklu ze względu na gabaryty. Dlatego motocykle na ogół mają swoje specyficzne - np. wolna jazda, slalomiki skrojone pod moto i tym podobne. Z samochodami raczej nie ma wspólnego mianownika. W tym widzę problem, bo co do reszty, to dam radę. Mapnik na bak i jadziem! :)
Wiem, mam kat. A, choć niestety moto nie mam.

Są takie próby, które mogą być uniwersalne, ale nie chcę za dużo ujawniać, bo może kiedyś to wykorzystamy.

To jest jednak kwestia drugorzędna, jak będzie potrzeba, zrobi się odpowiednie próby. Można też stosować odpowiedni przelicznik wagowy w punktacji dla motocykli. Jest wiele opcji.

Trzeba też pamiętać, że te próby to tylko mały element całej imprezy. Wolałbym się na tym nie skupiać, bo sprawnościówki mogą niektóre osoby nastawić negatywnie, tymczasem to świetna zabawa.

PS. W mojej (nie aż tak wprawdzie ogromnej) historii sprawnosciówek na rajdach tego typu mam na koncie taką realizowaną na trawiastej łące, niezbyt równej, i taką, która była na czymś w rodzaju szutru. Żadnej nie chciałbym realizować na motocyklu, no chyba że ktoś jest jakimś mistrzem enduro i to dla niego chleb powszedni.
Awatar użytkownika
irycki
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2708
Rejestracja: 22 cze 2016, 12:05
Tytuł: Pan Motocyklik
Miejscowość: Legionowo
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 106 razy

Post autor: irycki »

PiTT pisze: PS. W mojej (nie aż tak wprawdzie ogromnej) historii sprawnosciówek na rajdach tego typu mam na koncie taką realizowaną na trawiastej łące, niezbyt równej, i taką, która była na czymś w rodzaju szutru. Żadnej nie chciałbym realizować na motocyklu, no chyba że ktoś jest jakimś mistrzem enduro i to dla niego chleb powszedni.
No nie, szuter to ja sobie odpuszczę :). Zresztą moje moto niespecjalnie nadaje się na takie nawierzchnie. Trawa - zależy czy sucha. Na mokrej jest tragedia (na zlocie rano była rosa i mało nie wyglebiłem przy prędkości rzedu 2km/h :D), na suchej mogę.

W każdym razie, żeby nie przedłużąć offtopu, ja bardzo chętnie wystartuję :)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nie chcę pani schlebiać, ale jest pani uosobieniem przygody. Gdy patrzę na panią łowiącą ryby, pływającą po jeziorze, nie wyobrażam sobie, aby istniała bardziej romantyczna dziewczyna.

Moje fotoszopki (aktualiz. 13.11.2022)
.
Vasco
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 552
Rejestracja: 24 sie 2016, 21:16
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 41 razy

Post autor: Vasco »

Dwa miejsca proszę :)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
irycki
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2708
Rejestracja: 22 cze 2016, 12:05
Tytuł: Pan Motocyklik
Miejscowość: Legionowo
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 106 razy

Post autor: irycki »

Irycki - Dwa miejsca, ale dopiero od niedzieli.
Jeśli się nie da, to może być namiot.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nie chcę pani schlebiać, ale jest pani uosobieniem przygody. Gdy patrzę na panią łowiącą ryby, pływającą po jeziorze, nie wyobrażam sobie, aby istniała bardziej romantyczna dziewczyna.

Moje fotoszopki (aktualiz. 13.11.2022)
.
Awatar użytkownika
Barabasz
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 3879
Rejestracja: 25 sie 2015, 10:43
Miejscowość: Antoninów
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 114 razy
Otrzymał podziękowań: 137 razy

Post autor: Barabasz »

Jedno miejsce proszę zaklepać dla mnie, mam nadzieję że uda mi się dotrzeć i nic nie pokrzyżuje mi planów.
Ostatnio zmieniony 08 maja 2017, 21:19 przez Barabasz, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

irycki pisze: Ja co prawda na zlocie ostatnim byłem krótko, ale moim zdaniem atmosfera była fantastyczna! Więc może nei ma się co zrażać?
Irycki, byłeś krótko ale z przytupem!! :564:
A propos jeszcze scenki z iryckim to w moim przygotowanym scenariuszu miałem również fragment z obdzieraniem skóry Kozłowskiego. Oj, oczami wyobraźni już widzę ten dziki taniec kapitana Petersena przed związanym Kozłowskim. :-D :-D :-D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

johny może wpadnie na 1 noc ale nocleg w aucie będzie miał albo w namiocie! :-D
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
irycki
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2708
Rejestracja: 22 cze 2016, 12:05
Tytuł: Pan Motocyklik
Miejscowość: Legionowo
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 106 razy

Post autor: irycki »

Czesio1 pisze:
irycki pisze: Ja co prawda na zlocie ostatnim byłem krótko, ale moim zdaniem atmosfera była fantastyczna! Więc może nei ma się co zrażać?
Irycki, byłeś krótko ale z przytupem!! :564:
A propos jeszcze scenki z iryckim to w moim przygotowanym scenariuszu miałem również fragment z obdzieraniem skóry Kozłowskiego. Oj, oczami wyobraźni już widzę ten dziki taniec kapitana Petersena przed związanym Kozłowskim. :-D :-D :-D
Możemy to dograć we Fromborku :D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nie chcę pani schlebiać, ale jest pani uosobieniem przygody. Gdy patrzę na panią łowiącą ryby, pływającą po jeziorze, nie wyobrażam sobie, aby istniała bardziej romantyczna dziewczyna.

Moje fotoszopki (aktualiz. 13.11.2022)
.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

irycki pisze: Możemy to dograć we Fromborku :D
Ech, mnie tam nie będzie :-(
Czy ktoś to zarejestruje? :-(
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8828
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 366 razy

Post autor: TomaszK »

Ja też się piszę na zlot i noclegi.
Ostatnio zmieniony 08 maja 2017, 21:18 przez TomaszK, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Ja również jadę do Fromborka. Tylko nie wiem jeszcze w ile osób.

Co więcej - swój przyjazd zapowiada również Ace, która Was wszystkich pozdrawia :-)
Ostatnio zmieniony 08 maja 2017, 22:18 przez Yvonne, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
VdL
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 4799
Rejestracja: 29 maja 2014, 23:05
Miejscowość: dokąd
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 129 razy
Otrzymał podziękowań: 89 razy

Post autor: VdL »

PiTT pisze:W ramach dyskusji chciałbym Was zainteresować koncepcją zabawy, która mogłaby wypełnić jeden cały dzień jakiegoś przyszłego zlotu - niekoniecznie Fromborka,.............
Mam techniczne pytanie: Start jest w grupie czy z opóźnieniem czasowym? Czy może jest kilka różnych tras? Tak aby drużyny nie jechały jeden za drugim?
Ostatnio zmieniony 08 maja 2017, 22:57 przez VdL, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
PiTT
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 934
Rejestracja: 26 kwie 2017, 00:20
Miejscowość: Gd./Tcz.
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Post autor: PiTT »

VdL pisze:
PiTT pisze:W ramach dyskusji chciałbym Was zainteresować koncepcją zabawy, która mogłaby wypełnić jeden cały dzień jakiegoś przyszłego zlotu - niekoniecznie Fromborka,.............
Mam techniczne pytanie: Start jest w grupie czy z opóźnieniem czasowym? Czy może jest kilka różnych tras? Tak aby drużyny nie jechały jeden za drugim?
W opcji którą znam są opóźnienia startów poszczególnych drużyn, kilkuminutowe. Na trasie to się wszystko wymiesza, będzie wiele spotkań.

--

Frombork - będę, nie wiem w ile osób. Jak w mniej, to raczej namiot.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Yvonne pisze:Ja również jadę do Fromborka. Tylko nie wiem jeszcze w ile osób.

Co więcej - swój przyjazd zapowiada również Ace, która Was wszystkich pozdrawia :-)
Dziękujemy i również pozdrawiamy Ace :564:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ