MRU

Nieoficjalne spotkania Miłośników Samochodzikowej Przygody
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

MRU

Post autor: johny »

TomaszK podjął już ten temat w innym wątku. Planuję już ten wypad od dawien dawna. bliski był realizacji w tym roku razem z vdl-em ale jednak nie udało się. Czy ktoś by się ze mną wybrał zwiedzić MRU? Jestem elastyczny jeśli chodzi o termin.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Re: MRU

Post autor: Yvonne »

johny pisze: 23 wrz 2021, 10:13 TomaszK podjął już ten temat w innym wątku. Planuję już ten wypad od dawien dawna. bliski był realizacji w tym roku razem z vdl-em ale jednak nie udało się. Czy ktoś by się ze mną wybrał zwiedzić MRU? Jestem elastyczny jeśli chodzi o termin.

 
Johny, jak najbardziej.
Co więcej, na Festiwalu Historycznym poznałam gościa, który organizuje zwiedzanie tego miejsca. Zna je jak własną kieszeń i fantastycznie o nim opowiada. Prawdziwy pasjonat. Jest znanym podróżnikiem, dziennikarzem, współautorem filmów. Być może go znasz. Jacek Podemski.
Wczoraj już z nim rozmawiałam i chętnie przygotuje coś extra dla naszej grupy.
Ale poczekaj jeszcze. Tomaszek chciał, żeby połączyć to ze złotem, bo nie wie, czy będzie się dwa razy wybierał w tamte strony. Zrozumiałam Tomaszka, że bardzo by chciał zwiedzić MRU.
Spróbujmy zrobić tak, żeby się udało, więc może na razie nie dzielmy wątków?
 
ODPOWIEDZ

Wróć do „Spotkania nieoficjalne”