Dyskusje na tematy dowolne

Tu piszemy o sprawach organizacyjnych Stowarzyszenia
Awatar użytkownika
Eksplorator63
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1650
Rejestracja: 16 maja 2016, 18:45
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Post autor: Eksplorator63 »

Czesio1 pisze:
johny pisze: Naprawdę nie mam zamiaru kopać się z koniem... Teraz jestem psychiczny. Ja z Wami tej Loary nie zobaczę, To wszystko.
A ja tam mam zamiar nad Loarą "szczelić" z Tobą lufę. Darem Puszczy.
Ja też mam zamiar nad Loara "szczelic" z Tobą lufę. Darem Puszczy. :-) :564:
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

1. Myślę, że zarzucanie komuś, że rozbija forum bo pisze co mu leży na wątrobie, gdy poproszono o napisanie co leży na wątrobie to jakaś aberracja a na stówę jest to nie fair.
2. Zbychowiec widzę, że intensywnie monitorujesz tamto forum. Wydaje się jednak, że nie wystarczająco intensywnie.
3. Odpowiadając na Twoje pytanie Mysikróliku, jeśli w Twoim wykonaniu pojawią się posty, które przekroczą mój poziom tolerancji to pewnie będę zmuszony Cię zmoderować. Natomiast, ze względu na to, że ja też piszę to co mi leży na wątrobie wprost, bez owijania w bawełnę, to nie moderuję postów za ich przekaz, bo byłoby to nieetyczne.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez PawelK, łącznie zmieniany 2 razy.
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Mysikrólik pisze: 1.Kasowanie postów.
Proszę o wypowiedź wszystkich którzy mogą moderować posty, czy będą w przyszłości stosować moderowanie mnie?
Nie jestem zwolennikiem kasowania postów (i nie dotyczy to tylko Twoich postów Mysikróliku) ale i to mi się czasem zdarza. Natomiast funkcja moderacji treści łamiących regulamin, obrażających innych Forowiczów/Forowiczek, treści nieetycznych jak najbardziej.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

Mam wrażenie, że niektórzy powinni dać sobie na pewien czas na wstrzymanie.
Panowie spieprzyliście ten regulamin a dolewanie oliwy do ognia nie pomaga.
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Awatar użytkownika
irycki
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2708
Rejestracja: 22 cze 2016, 12:05
Tytuł: Pan Motocyklik
Miejscowość: Legionowo
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 106 razy

Post autor: irycki »

Miałem zamiar się wypowiedzieć na post TomaszKa, ale w międzyczasie dyskusja poszła w taką stronę, że mi ta chęć przeszła.
Jak już ustalicie, czy wolno być na obu forach jednocześnie, to się dostosuję.
Pozdrawiam
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nie chcę pani schlebiać, ale jest pani uosobieniem przygody. Gdy patrzę na panią łowiącą ryby, pływającą po jeziorze, nie wyobrażam sobie, aby istniała bardziej romantyczna dziewczyna.

Moje fotoszopki (aktualiz. 13.11.2022)
.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

PawelK pisze:Dyskusja może mieć sens o tyle, że ustalone zostaną na przyszłość sztywne zasady moderowania i komunikacji.
Ja swoje zdanie już w tym temacie wyraziłem. Jestem zdania, żeby nie usuwać postów tylko moderować treści łamiące regulamin, obrażające innych Forowiczów/Forowiczek bądź inne nieeleganckie treści.
Usuwanie całego postu to już ostateczność.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Von Dobeneck
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Von Dobeneck »

Przeczytałem, załamka. Polityka, politykierzy. Polityk na polityku, politykiem pogania. Już dawno Nienacki przestał mnie interesować Samochodzikami i czerwoną propagandą, ale tutaj miałem nadzieję znaleźć ludzi, zwykłych, zafascynowanych przygodami, Mazurami, historią. Okazuje się, że bez intryg, zawiści, nienawiści i dzielenia na lepszych i gorszych, po prostu w naszym kraju nie da się żyć, a może tacy są po prostu ludzie... Nie wiem dokąd dąży to forum, ale na pewno mi z nim nie po drodze. Nie po to w samotnym życiu szukałem kontaktu z innymi ludźmi, żeby się okazało, że lepiej jednak samotnie brnąć dalej. Staram się zawsze być bezstronny(wina matki) i nie wtrącać się do kłótni i jakichś nieporozumień między ludźmi, ale tutaj przybrało to rozmiary wojny domowej. I o co? O to kto pierwszy zrobi wywiad z Mikulskim(nie żyje, niestety), o miejsce zlotu? Macie pojęcie, jakie to jest komiczne patrzącym jak ja, z dystansu? Ubolewam nad jednym, że Iwmali doprowadziła do tego, że Czesio został zdjęty z funkcji Admina, to był koniec pewnej epoki w historii forum, teraz już dwóch for. Nie rozumiem dlaczego nie wymienia się z nicku głównego winowajcy, ale taka jest prawda. To Iwmali, swoimi skargami na Czesia doprowadziła do interwencji TomaszaNN, zresztą TomaszNN nawet nie pokusił się o sprawdzenie prawdziwości zarzutów, co dla mnie było oburzające i niesprawiedliwe. Dlatego też napisałem o tym głośno. Mam świadomość, że ludzie z ok1 czytują to forum, ale mam gdzieś, czy będę zbanowany, zablokowany, czy w inny sposób ukarany za prawdę, ale prawda jest właśnie taka.
Czytając ten wątek, zacząłem się zastanawiać kto jest właścicielem forum, kto ma ostatnie zdanie i komu zależy na eskalacji tego żałosnego konfliktu. Mam gdzieś, czy ktoś weźmie moje zdanie pod uwagę, czy mnie oleje, ale skoro już jestem członkiem tego forum, to powiem, że tymi regulaminami, podziałami itd. odstręczacie ludzi od forum, bo nikt nie chce dołączać tam, gdzie cały czas są wojny i walki o jakieś wyimaginowane zaszczyty. Nie wchodzę zbyt często na fora samochodzikowe, ale te kilka razy w zupełności mi wystarczą, żeby mnie zniechęcić. I pomyśleć, że walka o wyimaginowane wpływy czy zaszczyty, tak może zatruć zdrowy rdzeń społeczeństwa. :D A idźcie w cholerę. :p
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Von Dobeneck pisze:Przeczytałem, załamka. Polityka, politykierzy. Polityk na polityku, politykiem pogania. Już dawno Nienacki przestał mnie interesować Samochodzikami i czerwoną propagandą, ale tutaj miałem nadzieję znaleźć ludzi, zwykłych, zafascynowanych przygodami, Mazurami, historią. Okazuje się, że bez intryg, zawiści, nienawiści i dzielenia na lepszych i gorszych, po prostu w naszym kraju nie da się żyć, a może tacy są po prostu ludzie...
Dobek, dla nas to forum jest jak drugi dom. A w domu jak to w domu, sam wiesz, też zdarzają się nieporozumienia, istotne, żeby umieć je rozwiązać. I do tego dążymy.
Von Dobeneck pisze: Czytając ten wątek, zacząłem się zastanawiać kto jest właścicielem forum, kto ma ostatnie zdanie i komu zależy na eskalacji tego żałosnego konfliktu. Mam gdzieś, czy ktoś weźmie moje zdanie pod uwagę, czy mnie oleje, ale skoro już jestem członkiem tego forum, to powiem, że tymi regulaminami, podziałami itd. odstręczacie ludzi od forum, bo nikt nie chce dołączać tam, gdzie cały czas są wojny i walki o jakieś wyimaginowane zaszczyty. Nie wchodzę zbyt często na fora samochodzikowe, ale te kilka razy w zupełności mi wystarczą, żeby mnie zniechęcić. I pomyśleć, że walka o wyimaginowane wpływy czy zaszczyty, tak może zatruć zdrowy rdzeń społeczeństwa. :D A idźcie w cholerę. :p
Ja mocno nie cierpię regulaminów (albo raczej ich czytania) ale niestety bez jakichś spisanych założeń nic teraz nie zrobisz. Regulamin niestety musi być, przynajmniej kilka najważniejszych punktów.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11644
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Czesio1 pisze:Ja mocno nie cierpię regulaminów (albo raczej ich czytania) ale niestety bez jakichś spisanych założeń nic teraz nie zrobisz. Regulamin niestety musi być, przynajmniej kilka najważniejszych punktów.
Żeby było jasne. Chodzi o regulamin STOWARZYSZENIA a nie forum. Bez tego nie mogłoby dojść do rejestracji. Forum działa, jak działało i nawet jak ktoś napisze dżony jest gupi to włos z głowy mu nie spadnie. :-D A i regulamin stowarzyszenia został zmieniony zgodnie z postulatami .
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5279
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Post autor: Mysikrólik »

Sprawy wyjaśnione. Wszyscy co chcieli się wypowiedzieli, a czas uleczy rany.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Mysikrólik pisze:Sprawy wyjaśnione. Wszyscy co chcieli się wypowiedzieli, a czas uleczy rany.
Dokładnie tak! Też na to liczę. :564:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Eksplorator63
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1650
Rejestracja: 16 maja 2016, 18:45
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Post autor: Eksplorator63 »

Czesio1 pisze:
Mysikrólik pisze:Sprawy wyjaśnione. Wszyscy co chcieli się wypowiedzieli, a czas uleczy rany.
Dokładnie tak! Też na to liczę. :564:
:564: :-)
Von Dobeneck
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Von Dobeneck »

Jestem za, a nawet przeciw. :p :D
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11644
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Zajawka tego co się wydarzyło dzisiaj... Więcej wkrótce a może trochę później.
Obrazek
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Pan Michał ciągle w świetnej formie
Załączniki
IMG_20180529_113022.jpg
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11644
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Oj tak, oj tak! :-)
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

O, jakie miłe spotkanie.
Szkoda, że przegapiłam informację o nim.
Bo jakaś informacja, jak rozumiem, była?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy organizacyjne Stowarzyszenia”