Urlop od forum.

Tu napisz kilka słów o sobie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Urlop od forum.

Post autor: johny »

Dział co prawda nazywa się Początek przygody ale to chyba dobre miejsce na to aby skreślić tutaj parę słów.
Po tym wszystkim co się wydarzyło nie mogę na spokojnie przejść do porządku dziennego. Mam swoje zasady i nie wyobrażam sobie aby egzystować w jednym miejscu z osobami, dla których stanowię problem.
Zatem moi drodzy robię sobie urlop od tego miejsca. Nie wiem czy na jakiś czas czy na zawsze. Nie wiem... Będę tu zaglądał od czasu do czasu - piszę to żeby potem nie było, że johny ma rozdwojenie jaźni - ale nie będę się wypowiadał.
Poprosiłem Czesia aby zdjął ze mnie funkcję moderatora. Jeśli to zrobi to dziękuję Mu a jeśli nie to trudno.
Na zakończenie chcę dodać, że wszystko co robiłem robiłem w dobrze pojętym interesie tego forum i dla jego dobra. Może gdzieś się pomyliłem ale nie myli się ten co nic nie robi.

Wszystkiego dobrego dla tych, którzy mnie akceptują jak i dla moich adwersarzy.
johny
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8827
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 366 razy

Post autor: TomaszK »

Mam nadzieję, że to tylko kilkudniowy urlop. To nie jest z mojej strony odpowiedź na zasadzie "napisać cokolwiek", ale uważam, że mimo różnicy zdań, więcej na tym forum nas łączy niż dzieli.
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

TomaszK pisze:Mam nadzieję, że to tylko kilkudniowy urlop. To nie jest z mojej strony odpowiedź na zasadzie "napisać cokolwiek", ale uważam, że mimo różnicy zdań, więcej na tym forum nas łączy niż dzieli.
Podpisuję się pod tym całkowicie.
Miłego urlopu johny i wracaj za kilka dni wypoczęty i pełen sił na nowe wyzwania.
O, akurat podczas urlopu może dasz radę przeczytać "Nowe przygody" do konkursu :-)
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

TomaszK pisze:Mam nadzieję, że to tylko kilkudniowy urlop.
Ja również mam nadzieję, że to tylko kilkudniowy urlop johny. Powiedzmy, że wystąpiłeś z wnioskiem o zaległy urlop na podreperowanie zdrowia i tak to tylko odbieram.
Nie wyobrażam sobie forum bez Człowieka, który jest tu od początku, który tworzył to forum i brał w nim czynny udział.
Moderacji Ci nie zdejmuję johny, bo wierzę, że wrócisz po urlopie pełen zapału do dalszego czynnego udziału w forum.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
irycki
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2708
Rejestracja: 22 cze 2016, 12:05
Tytuł: Pan Motocyklik
Miejscowość: Legionowo
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 106 razy

Post autor: irycki »

Jestem na tym forum od stosunkowo niedawna i nie udzielam się jakoś bardzo intensywnie. Ale podpisuje się pod tym co napisali przede mną. W mojej percepcji jesteś jednym z filarów tego forum i trudno je sobie bez Ciebie wyobrazić. Więc odpoczywaj i wracaj w pełni sił. A róznice zdań, nawet między przyjaciółmi, zdarzają się, zdarzały i będa się zdarzać.

I pamiętaj - jak życie daje Ci cytryny, zrób z nich lemioniadę :)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nie chcę pani schlebiać, ale jest pani uosobieniem przygody. Gdy patrzę na panią łowiącą ryby, pływającą po jeziorze, nie wyobrażam sobie, aby istniała bardziej romantyczna dziewczyna.

Moje fotoszopki (aktualiz. 13.11.2022)
.
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

irycki pisze:I pamiętaj - jak życie daje Ci cytryny, zrób z nich lemioniadę
Nie znałam tego powiedzenia.
Sam to wymyśliłeś?
Bardzo zgrabne :-)
Von Dobeneck
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Von Dobeneck »

Nie wiem co tutaj się wydarzyło, ale nie zgadzam się z Twoją decyzją johny. Jeśli rezygnuje z czegoś taki facet jak Ty, to świat się wali.
Awatar użytkownika
grim_reaper
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 619
Rejestracja: 27 cze 2017, 22:53
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 86 razy
Otrzymał podziękowań: 62 razy

Post autor: grim_reaper »

Urlop .... ale jak to tak?
Nie jestem na forum długo, ale johny zawsze był.

Niby teraz ma nie byc?

Wypiję dziś za szybki powrót. ;-)

:564:
ℍ𝕒𝕝𝕝ó 𝕞𝕪𝕣𝕜𝕦𝕣 𝕘𝕒𝕞𝕝𝕚 𝕧𝕚𝕟𝕦𝕣 𝕞𝕚𝕟𝕟
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Zaczynam się zastanawiać, czy więcej osób sobie takiego urlopu ostatnio nie zrobiło, bo coś cichutko tutaj, oj cichutko ... :027:
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Yvonne pisze:Zaczynam się zastanawiać, czy więcej osób sobie takiego urlopu ostatnio nie zrobiło, bo coś cichutko tutaj, oj cichutko ... :027:
Hmmm, nikt nie pisał ostatnio podania o urlop. Coś przegapiłem? :027:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Von Dobeneck
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Von Dobeneck »

A ja się zastanawiam co się stało, że wszystkie posty nieprzeczytane przeze mnie, znikły jak kamfora.
Von Dobeneck
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Von Dobeneck »

Kurde, nie ten wątek, ale nie dam rady przenieść. :/ Domagam się natychmiastowego dostępu do forum, co najmniej na poziomie moderatora. :p :D
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Von Dobeneck pisze:A ja się zastanawiam co się stało, że wszystkie posty nieprzeczytane przeze mnie, znikły jak kamfora.
Jak to znikły? I w ogóle co to za pojęcie "nieprzeczytane posty"?? Dobek, to Ty takowe masz??
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Von Dobeneck
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Von Dobeneck »

Czesio1 pisze:
Von Dobeneck pisze:A ja się zastanawiam co się stało, że wszystkie posty nieprzeczytane przeze mnie, znikły jak kamfora.
Jak to znikły? I w ogóle co to za pojęcie "nieprzeczytane posty"?? Dobek, to Ty takowe masz??
Ej no, Czesiu, ja ma bardzo ostatnio słaby net, więc nie wchodzę nigdzie, poza opłatami(noż kur...a, tym nic nie przeszkadza). Teraz wszedłem, napisałem na Lemie kilka słów i jak wróciłem do głównej, to już nie było nieprzeczytanych, a kto wie jakie mądrości mogliby wyciągnąć czytający moje światłe posty, gdyby nie zniknęły... Sąd jest blisko(najbliżej ten rejonowy :p :D)
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Von Dobeneck pisze: Ej no, Czesiu, ja ma bardzo ostatnio słaby net, więc nie wchodzę nigdzie, poza opłatami(noż kur...a, tym nic nie przeszkadza). Teraz wszedłem, napisałem na Lemie kilka słów i jak wróciłem do głównej, to już nie było nieprzeczytanych, a kto wie jakie mądrości mogliby wyciągnąć czytający moje światłe posty, gdyby nie zniknęły... Sąd jest blisko(najbliżej ten rejonowy :p :D)
Nie bardzo rozumiem, u Ciebie znikają nieprzeczytane posty na naszym forum?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Von Dobeneck
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Von Dobeneck »

Czesio1 pisze:
Von Dobeneck pisze: Ej no, Czesiu, ja ma bardzo ostatnio słaby net, więc nie wchodzę nigdzie, poza opłatami(noż kur...a, tym nic nie przeszkadza). Teraz wszedłem, napisałem na Lemie kilka słów i jak wróciłem do głównej, to już nie było nieprzeczytanych, a kto wie jakie mądrości mogliby wyciągnąć czytający moje światłe posty, gdyby nie zniknęły... Sąd jest blisko(najbliżej ten rejonowy :p :D)
Nie bardzo rozumiem, u Ciebie znikają nieprzeczytane posty na naszym forum?
Ostatnio mi znikły. Ponad 500 nieprzeczytanych, ale trudno, i tak ślepnę na jedno oko, więc tak jakby tylko 250. ;-)
Awatar użytkownika
Krwawa Mary
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1826
Rejestracja: 18 mar 2015, 12:28
Tytuł: Seta Żyleta
Miejscowość: Chełm / Lublin
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Krwawa Mary »

Nie wiedziałam, że należy składać podanie o urlop.. :/ no i jak zawsze pod prąd żem zrobiła!
Obrazek
Czemu mowy mojej nie rozumiecie?
Bo wy z ojca diabła jesteście.
Awatar użytkownika
barttez
Forowy Lektor
Posty: 1218
Rejestracja: 13 lip 2013, 10:23
Miejscowość: lubelskie
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Post autor: barttez »

Krwawa Mary pisze:Nie wiedziałam, że należy składać podanie o urlop.. :/ no i jak zawsze pod prąd żem zrobiła!

Mam nadzieję że już po urlopie
Obrazek Obrazek
Aetas dulcissima adulescentia est
Awatar użytkownika
Krwawa Mary
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1826
Rejestracja: 18 mar 2015, 12:28
Tytuł: Seta Żyleta
Miejscowość: Chełm / Lublin
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Krwawa Mary »

barttez, terat tu moich postow bedzie wiecej niz wiecej wiec sie szykuj :D
Obrazek
Czemu mowy mojej nie rozumiecie?
Bo wy z ojca diabła jesteście.
Awatar użytkownika
barttez
Forowy Lektor
Posty: 1218
Rejestracja: 13 lip 2013, 10:23
Miejscowość: lubelskie
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Post autor: barttez »

:shock:
Obrazek Obrazek
Aetas dulcissima adulescentia est
ODPOWIEDZ

Wróć do „Początek przygody”