Regulamin forum

Tu piszemy o sprawach ogólnych
Zablokowany
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16243
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 327 razy
Otrzymał podziękowań: 163 razy

Regulamin forum

Post autor: Czesio1 »

1. Forum "Z przygodą na ty", jest miejscem do prowadzenia dyskusji na tematy związane z twórczością naszych ulubionych pisarzy. Prowadzimy dyskusje o przygodzie, przyjaźni, tajemnicach i wszystkim tym, co interesujące i intrygujące nas w codziennym życiu.

2. Każdy uczestnik forum po zalogowaniu może pisać posty, zakładać nowe tematy, korespondować na forum z innymi uczestnikami poprzez wiadomości prywatne.

3. Przy pisaniu postów należy przestrzegać zasad języka polskiego i dobrych obyczajów.

4. Administracja nie odpowiada za treści wyrażane przez uczestników, chociaż będzie się starać reagować na łamanie prawa lub regulaminu forum.

5. W postach, profilach, avatarach i sygnaturach, nie można zamieszczać :
- treści rasistowskich, pornograficznych, propagujących przemoc i innych sprzecznych z prawem
- treści naruszających powszechnie akceptowane normy społeczne, obrażających uczucia religijne, politycznie ekstremistycznych, wulgarnych, obraźliwych lub będących pomówieniami
- przekazów reklamowych, treści propagujących piractwo internetowe, spamu.

6. Zamieszczenie treści sprzecznych z prawem lub normami społecznymi, będzie skutkowało usunięciem postu przez administratora lub moderatorów. W razie powtarzania się takich działań lub nie reagowania na upomnienia, skutkiem będzie ograniczenie dostępu do serwisu, a w ostateczności skreślenie autora z listy użytkowników.

7. Administracja zastrzega sobie prawo do przenoszenia wątku lub postów między kategoriami forum, jeżeli nie odpowiadają one tematowi, w którym zostały zamieszczone.

8. Administrator nie udziela gwarancji nieprzerwanego i poprawnego funkcjonowania serwisu.

9. Udział w forum jest równoznaczny z akceptacją regulaminu.

 
Ostatnio zmieniony 06 paź 2019, 07:36 przez Czesio1, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Sprawy ogólne”