porada

Tu piszemy o sprawach ogólnych
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

wiktor56 pisze:chcialbym kupic sobie konsole xboxa lub ps czy ktos z was ma i moze polecic
Podobny problem miałam rok temu.
Ostatecznie zdecydowałam się na xbox-a kinecta.

Harcerze są zadowoleni ;-)
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

A my mamy PS3 move i też jesteśmy zadowoleni! :-)
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Tomryk
Lubi przygody
Lubi przygody
Posty: 30
Rejestracja: 28 maja 2015, 12:14
Miejscowość: Lublin
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Tomryk »

Ja się wyłamie i powiem: zrób upgrade PC i dokup ew pada. Znam zalety konsol (obu, we wszystkich generacjach) ale na męczeniu jest dalej podratowany PC.
Już się tłumaczę: gry, w które jeszcze czasem mam czas popykać w wersji konsolowej są "okaleczone". Ogólnie jestem wielkim przeciwnikiem konsol ze względu na upraszczanie modelu rozgrywki (w końcu ma się dać grać na x-boxie lub PS'ie, gdzie domyślnym kontrolerem jest pad). Wiem, że można podpiąć klawierkę i gryzonia, ale gra nadal jest napisana pod pada. Żeby nie było, na TV chętnie gram w ścigałki, ale różne FPP i mój ulubiony Fallout to tylko na PC, że nie wspomnę o kilku innych tytułach. Zastanów się, co będzie na tapecie i na tej podstawie podejmij decyzję (strategia na konsoli, dziękuję, postoję).

Weź również pod uwagę, że pisze to "zboczeniec" :D. Od lat pracuję i GRAM na linuksie, udowadniając, że jest to całkowicie możliwe i (prawie) bezproblemowe:D

Dodam jeszcze kwestie cen gier - uśredniając przeciętny upgrade kompa zwraca się po 6 grze - gram na padzie z PC patrząc w TV, więc kwestia wygody konsoli w tym wydaniu odpada.

Niechętnie, ale na + dla konsol - gra zawsze zadziała, nie martwisz się antyvirem i całą resztą, do wypuszczenia nowej generacji wszystkie gry będą śmigać jak należy, co do wyboru platformy, to już Twój indywidualny wybór, każda ma swoje + i - i tak naprawdę najlepiej mieć dobrego PC, i obie konsole w szawce pod 50" TV ;-)
Anywhere I roam
Where I lay my head is home
Awatar użytkownika
Waldemar_B
Żądny przygód
Żądny przygód
Posty: 227
Rejestracja: 11 lip 2013, 10:06
Tytuł: czarny charakter
Miejscowość: Allenstein
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Waldemar_B »

Nie jestem pewien, ale raczej pierwszy post ma charakter reklamowy - wszak wskazał link. Teraz modny jest taki partyzancki marketing.
Obrazek
Awatar użytkownika
Waldemar_B
Żądny przygód
Żądny przygód
Posty: 227
Rejestracja: 11 lip 2013, 10:06
Tytuł: czarny charakter
Miejscowość: Allenstein
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Waldemar_B »

Kiedyś się już z tym spotkałem. Też zacząłem gawędzić, ale jakoś autor nie podtrzymał zainteresowania. To pewnie właśnie druga generacja botów, tym razem już ludzkich bo na forach aktywnych są filtry i nie jest prosto - a ile osób tu w ten link już kliknęło?
Obrazek
Awatar użytkownika
Tomryk
Lubi przygody
Lubi przygody
Posty: 30
Rejestracja: 28 maja 2015, 12:14
Miejscowość: Lublin
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Tomryk »

nawet nie zwróciłem uwagi, że to 1 post. Również uważam, że to jakiś bot/livebot. rejestrując się na samochodzikowym forum nie zaczynasz gadki od pytania o konsolę... nakarmiłem trolla, ale nie wlazłem w linka
Anywhere I roam
Where I lay my head is home
Awatar użytkownika
Waldemar_B
Żądny przygód
Żądny przygód
Posty: 227
Rejestracja: 11 lip 2013, 10:06
Tytuł: czarny charakter
Miejscowość: Allenstein
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Waldemar_B »

Tomryk pisze:nawet nie zwróciłem uwagi, że to 1 post. Również uważam, że to jakiś bot/livebot. rejestrując się na samochodzikowym forum nie zaczynasz gadki od pytania o konsolę... nakarmiłem trolla, ale nie wlazłem w linka
No, ale ja Twój wywód przeczytałem z ciekawością. Niestety nie mam czasu na granie, ale może kiedyś...
Obrazek
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

Waldemar_B pisze:a ile osób tu w ten link już kliknęło?
Pewnie niewiele, bo zanim zaczęliście dyskusję, zmodyfikowałem link na nieistniejący (i nikt się nie skarżył). Takie coś może być upierdliwym ale nieszkodliwym SPAMerem ale również pod linkiem ze swojsko brzmiącym adresem może ukrywać się malware, a my nie chcemy żeby nasze forum trafiło na czarną listę. Tam łatwo się dostać a trudno się usunąć.
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8828
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 366 razy

Post autor: TomaszK »

A ja się nie dałem nabrać, bo i tak nie zrozumiałem słów xbox i ps :-P
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

TomaszK pisze:A ja się nie dałem nabrać, bo i tak nie zrozumiałem słów xbox i ps
:-D

Ja też nie kliknęłam, bo mnie te zabawki absolutnie nie interesują.
Pewnie inaczej by było, gdyby to był link kierujący do jakiejś księgarni albo antykwariatu ;-)
Awatar użytkownika
Tomryk
Lubi przygody
Lubi przygody
Posty: 30
Rejestracja: 28 maja 2015, 12:14
Miejscowość: Lublin
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Tomryk »

tylko księgarnie i antykwariaty nie mają takiej marży żeby zatrudniać spammerów (niestety, dlatego tyle ich pada). A mi jest wstyd za wdanie się w dyskusję, ponieważ jak gdyby zawodowo zajmuję się SEO... :oops:
Anywhere I roam
Where I lay my head is home
Awatar użytkownika
Lolo
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 169
Rejestracja: 06 cze 2014, 18:18
Tytuł: Szafa gra!
Miejscowość: Łodziownia
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

ps3 / xbix

Post autor: Lolo »

Na Xboxsie:
faktem jest że ma dobrego kinekta i gry ale...
Żeby grać online musisz płacić ok 30 zł miesięcznie . Poza tym
kontroler jest ciężki.
Sam mam ps3 i jestem bardzo zadowolony nie ma żadnych opłat za grę.
Ogólnie gry są w podobnej cenie ale zamiast przez rok zapłacić 400 zł to lepiej kupić parę gier.
Polecam i Ps3 i Ps4 jednak w kwestii grafiki i innych bajerów to lepsze jest Ps4.
Mam wielu kolegów którzy kupili Xboxa i teraz żałują ze dokonal zakupu konsoli od Mikrosoft.
Wile funkcji np. you tube na konsoli można sparować z telefonem.( ps3 i Ps4 )
Łatwe menu ps3 jeśli miałeś PSP to wszystko będzie zrozumiałe.

Ja kupilem ps3 dwa lata temu w zestawie mmiałem ps move 500 GB pamięci gran turismo 6 ( dostałem w dniu premiery ) i sport champions 2 po bardzo przystępnej cenie.

Polecam i pozdrawiam Lolo
Ostatnio zmieniony 06 lip 2015, 10:29 przez Lolo, łącznie zmieniany 4 razy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy ogólne”