problem z nieprzeczytanymi postami

Tu piszemy o sprawach ogólnych
Nietajenko
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 938
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:34
Tytuł: Użytkownik chwilowo nieaktywny
Miejscowość: Olsztyn
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

problem z nieprzeczytanymi postami

Post autor: Nietajenko »

Już drugi raz mi się to przytrafia. Po wejściu na listę postów nieprzeczytanych (dziś miałem około 250) i wybraniu jednego z tematów znika mi cała lista. Nie mogę w ten sposób przeczytać całego nieczytanego materiału a jedynie ten jeden wybrany temat. Czy też tak macie i czy da się coś z tym zrobić?
Refert non fatigo et consolatoria calceamenta...
Harpagan http://www.harpagan.pl/rajd/
Nietajenko
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 938
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:34
Tytuł: Użytkownik chwilowo nieaktywny
Miejscowość: Olsztyn
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Nietajenko »

Znalazłem na to doraźny sposób. Otwieram nieprzeczytane posty w nowej karcie przeglądarki zachowując listę w pierwszej karcie. :-)
Refert non fatigo et consolatoria calceamenta...
Harpagan http://www.harpagan.pl/rajd/
Awatar użytkownika
irycki
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2708
Rejestracja: 22 cze 2016, 12:05
Tytuł: Pan Motocyklik
Miejscowość: Legionowo
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 106 razy

Post autor: irycki »

Mnie się to nie zdarzyło. Może problem leży w ilości - Nietajenko wspomina o 250-ciu postach, ja nie miałem nigdy na raz więcej niż kilkadziesiąt.

Ja miałem inny problemik. Zdarzyło się, że licznik nieprzeczytanych postów na głównej stronie wskazywał jakąś wartość (chyba 7) mimo że lista nieprzeczytanych była pusta. Dopiero "oznacz forum jako przeczytane" wyzerowało licznik.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nie chcę pani schlebiać, ale jest pani uosobieniem przygody. Gdy patrzę na panią łowiącą ryby, pływającą po jeziorze, nie wyobrażam sobie, aby istniała bardziej romantyczna dziewczyna.

Moje fotoszopki (aktualiz. 13.11.2022)
.
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

irycki pisze:Ja miałem inny problemik. Zdarzyło się, że licznik nieprzeczytanych postów na głównej stronie wskazywał jakąś wartość (chyba 7) mimo że lista nieprzeczytanych była pusta. Dopiero "oznacz forum jako przeczytane" wyzerowało licznik.
Ja tak mam gdy zostają tylko posty osób, które ignoruję.
Awatar użytkownika
irycki
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2708
Rejestracja: 22 cze 2016, 12:05
Tytuł: Pan Motocyklik
Miejscowość: Legionowo
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 106 razy

Post autor: irycki »

Ale ja na razie nikogo nie ignoruję :). Więc to nie to.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nie chcę pani schlebiać, ale jest pani uosobieniem przygody. Gdy patrzę na panią łowiącą ryby, pływającą po jeziorze, nie wyobrażam sobie, aby istniała bardziej romantyczna dziewczyna.

Moje fotoszopki (aktualiz. 13.11.2022)
.
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

irycki pisze:Ale ja na razie nikogo nie ignoruję
To "na razie" zabrzmiało ciut groźnie :-D
Awatar użytkownika
irycki
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2708
Rejestracja: 22 cze 2016, 12:05
Tytuł: Pan Motocyklik
Miejscowość: Legionowo
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 106 razy

Post autor: irycki »

Oj, wcale nie tak miało zabrzmieć :(

Z innej beczki, to na sąsiednim forum zdarzyło mi się już przypadkowo zignorować parę osób, na szczęście jest to czynność odwracalna. Przyciski ignoruj i cytuj są stanowczo za blisko...

Tu mi się to jeszcze nie zdarzyło, ale może dałoby sie nieco utrudnić proces ignorowania?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nie chcę pani schlebiać, ale jest pani uosobieniem przygody. Gdy patrzę na panią łowiącą ryby, pływającą po jeziorze, nie wyobrażam sobie, aby istniała bardziej romantyczna dziewczyna.

Moje fotoszopki (aktualiz. 13.11.2022)
.
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

irycki pisze:Z innej beczki, to na sąsiednim forum zdarzyło mi się już przypadkowo zignorować parę osób, na szczęście jest to czynność odwracalna. Przyciski ignoruj i cytuj są stanowczo za blisko...
Miałam dokładnie tak samo :-D
Też uważam, że bardzo łatwo jest kogoś przez przypadek zignorować.
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

irycki pisze:Tu mi się to jeszcze nie zdarzyło, ale może dałoby sie nieco utrudnić proces ignorowania?
Osoby ignorowane chyba o tym nie wiedzą a z drugiej strony dlaczego mam mieć problem z ignorowaniem? Jeśli ktoś mnie wkurza swoimi tekstami albo nic nie wnosi do żadnej dyskusji to nie chcę go czytać.
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

PawelK pisze:Jeśli ktoś mnie wkurza swoimi tekstami albo nic nie wnosi do żadnej dyskusji to nie chcę go czytać.
A może kiedyś taka osoba jednak coś ważnego i mądrego napisze i wtedy Cię to ominie? :-)
Awatar użytkownika
irycki
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2708
Rejestracja: 22 cze 2016, 12:05
Tytuł: Pan Motocyklik
Miejscowość: Legionowo
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 106 razy

Post autor: irycki »

PawelK pisze:
irycki pisze:Tu mi się to jeszcze nie zdarzyło, ale może dałoby sie nieco utrudnić proces ignorowania?
Osoby ignorowane chyba o tym nie wiedzą a z drugiej strony dlaczego mam mieć problem z ignorowaniem? Jeśli ktoś mnie wkurza swoimi tekstami albo nic nie wnosi do żadnej dyskusji to nie chcę go czytać.
Ale mi chodzi o to, że łatwo kogoś zignorować przypadkowo. Co niżej podpisanemu już się parę razy zdarzyło, i z tego co Yvonne pisze Jej też.
Co gorsza, można kogoś zignorować i nawet tego nie zauważyć.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nie chcę pani schlebiać, ale jest pani uosobieniem przygody. Gdy patrzę na panią łowiącą ryby, pływającą po jeziorze, nie wyobrażam sobie, aby istniała bardziej romantyczna dziewczyna.

Moje fotoszopki (aktualiz. 13.11.2022)
.
Awatar użytkownika
Milady
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1437
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:49
Miejscowość: Bezludna Wyspa
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Post autor: Milady »

irycki, podejrzewam że posty, o ktorych piszesz to posty znajdujące się w dziale dla doroslych gdzie dostęp jest objęty hasłem. Nie widać ich na liście, ale w głównym liczniku postów nieprzeczytanych będą uwzględnione.
Lubimy towarzystwo, ale nie mo?emy znie?? ludzi ca?y czas ko?o siebie. Wi?c gdzie? si? gubimy, potem wracamy i znów znikamy w diab?y.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

Yvonne pisze:A może kiedyś taka osoba jednak coś ważnego i mądrego napisze i wtedy Cię to ominie?
Sądzę, że do tego czasu skutecznie zniechęcę taką osobę do pisania czegokolwiek na forum :027:
Von Dobeneck
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Von Dobeneck »

Nie sądźcie, abyście sami nie byli sądzeni. :-)
Awatar użytkownika
irycki
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2708
Rejestracja: 22 cze 2016, 12:05
Tytuł: Pan Motocyklik
Miejscowość: Legionowo
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 106 razy

Post autor: irycki »

Milady pisze:irycki, podejrzewam że posty, o ktorych piszesz to posty znajdujące się w dziale dla doroslych gdzie dostęp jest objęty hasłem. Nie widać ich na liście, ale w głównym liczniku postów nieprzeczytanych będą uwzględnione.
Ajajajaj, a gdzie trzeba zaaplikować żeby uzyskać dostęp? Dorosły już raczej jestem (chociaż czasami wolałbym nie :D)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nie chcę pani schlebiać, ale jest pani uosobieniem przygody. Gdy patrzę na panią łowiącą ryby, pływającą po jeziorze, nie wyobrażam sobie, aby istniała bardziej romantyczna dziewczyna.

Moje fotoszopki (aktualiz. 13.11.2022)
.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

PawelK pisze:
Yvonne pisze:A może kiedyś taka osoba jednak coś ważnego i mądrego napisze i wtedy Cię to ominie?
Sądzę, że do tego czasu skutecznie zniechęcę taką osobę do pisania czegokolwiek na forum :027:
Paweł, czy na codzień prowadzisz tylko poważne i merytoryczne rozmowy? Nie zdarza Ci się prowadzić luźnych żartobliwych wymian ze znajomymi?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

Czesio1 pisze:Paweł, czy na codzień prowadzisz tylko poważne i merytoryczne rozmowy? Nie zdarza Ci się prowadzić luźnych żartobliwych wymian ze znajomymi?
Czesio, to nie ma znaczenia jakie rozmowy ja prowadzę. To po pierwsze. Po drugie napisałem o osobach, które nic nie wnoszą do żadnej dyskusji a nie takich, które czasami piszą OT. A przynajmniej jedną z takich osób mam w ignorowanych. Nie znalazłem ani jednego merytorycznego postu tej osoby.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

PawelK pisze: Czesio, to nie ma znaczenia jakie rozmowy ja prowadzę.
Ma znaczenie Paweł bo forum to miejsce do dyskusji o wszystkim. Jest w nim miejsce i na wspaniałe merytoryczne posty (jak choćby te w wykonaniu TomaszKa) ale również i na dyskusje o wszystkim i o niczym. Tak jak w życiu codziennym.
PawelK pisze: Po drugie napisałem o osobach, które nic nie wnoszą do żadnej dyskusji a nie takich, które czasami piszą OT. A przynajmniej jedną z takich osób mam w ignorowanych. Nie znalazłem ani jednego merytorycznego postu tej osoby.
Jeżeli są to osoby, które biorą udział w dyskusji to znaczy że coś jednak wnoszą.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

Czesio1 pisze:Ma znaczenie Paweł bo forum to miejsce do dyskusji o wszystkim. Jest w nim miejsce i na wspaniałe merytoryczne posty (jak choćby te w wykonaniu TomaszKa) ale również i na dyskusje o wszystkim i o niczym. Tak jak w życiu codziennym.
Oczywiście, że nie ma znaczenia. Mogę sobie prowadzić rozmowy tak bardzo/mało merytoryczne jak bardzo chcę. O ile to robię prywatnie.
Oczywiście, że nie musi się dyskutować o wszystkim. To jest forum tematyczne i oczekuję, że osoby piszące na forum, przynajmniej trochę interesują się tą samą tematyką.
Czesio1 pisze:Jeżeli są to osoby, które biorą udział w dyskusji to znaczy że coś jednak wnoszą.
O ile teksty typu "Lubię to", "Wow", "Fajne" i tylko na tym poziomie teksty są Twoim zdaniem wnoszeniem czegoś do dyskusji, to wnoszą. Moim zdaniem nie wnoszą.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

PawelK pisze: Oczywiście, że nie ma znaczenia. Mogę sobie prowadzić rozmowy tak bardzo/mało merytoryczne jak bardzo chcę. O ile to robię prywatnie.
Oczywiście, że nie musi się dyskutować o wszystkim. To jest forum tematyczne i oczekuję, że osoby piszące na forum, przynajmniej trochę interesują się tą samą tematyką.
Paweł, forum jest tematyczne, ale nie popadajmy w skrajności. To jest też miejsce gdzie możemy się spotkać każdego dnia, spotkać i pogadać o wszystkim.
PawelK pisze:O ile teksty typu "Lubię to", "Wow", "Fajne" i tylko na tym poziomie teksty są Twoim zdaniem wnoszeniem czegoś do dyskusji, to wnoszą. Moim zdaniem nie wnoszą.
Mam wrażenie Pawle, że uprzedziłeś się do jakiejś osoby i stąd ten ignor.
Z ciekawości zerknąłem na częstotliwość pisanych cytowanych przez Ciebie słów na forum.
"Wow" występuje 106 razy i zawsze z jakimś dodatkiem.
"Fajne" zostało użyte 180 razy i z dwoma tylko wyjątkami również coś jest dopisane. Wśród tych wyjątków znalazłem i taki:
PawelK pisze:Fajne
"Lubię to" występuje znacznie częściej ale też nie samo.
Poza tym jakoś nie mogę sobie przypomnieć osoby, która by pisała wyłącznie takie teksty.
Pawełku, trochę więcej dystansu. ;-)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

Czesio1 powiem dosadnie, kłania się czytanie ze zrozumieniem - nie napisałem, że nie wolno takich tekstów wstawiać, nie napisałem, że nie wolno dyskutować na tematy poboczne, nie napisałem, że dotyczy to tylko tych słów (napisałem o 'tekstach typu'). Twoje łapanie za słówka traktuję jako próbę zaciemnienia obrazu i chęć posiadania ostatniego słowa w dyskusji. OK, nie mam ambicji zawsze być na końcu. Pozostawiam tą wątpliwą przyjemność Tobie, jeśli tylko chcesz.
Pozwolisz jednak, że będę czytał teksty osób, które mają dla mnie wartość a dodawał do ignorowanych tych osób, które, moim zdaniem, nic nie wnoszą do zawartości merytorycznej forum albo tych, którzy mnie wkurzają.
Nietajenko
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 938
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:34
Tytuł: Użytkownik chwilowo nieaktywny
Miejscowość: Olsztyn
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Nietajenko »

Teraz trochę żałuję, że założyłem ten temat. Co do ignorowania niektórych użytkowników to nie widzę w tym nic złego pod jednym małym warunkiem - ignorujący nie może być osobą odpowiedzialną za forum. Jest to niestety ta gorsza strona funkcji moderatora, że musi czytać wszystko, moderować teksty tego wymagające oraz kasować obraźliwe i inne dziwne. :-)
Refert non fatigo et consolatoria calceamenta...
Harpagan http://www.harpagan.pl/rajd/
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

PawelK pisze:Czesio1 powiem dosadnie, kłania się czytanie ze zrozumieniem - nie napisałem, że nie wolno takich tekstów wstawiać, nie napisałem, że nie wolno dyskutować na tematy poboczne, nie napisałem, że dotyczy to tylko tych słów (napisałem o 'tekstach typu').
Ależ ja dobrze zrozumiałem o co Ci chodzi Paweł. Dlatego napisałem, że z ciekawości sprawdziłem te które wymieniłeś. I nie dlatego zrobiłem to, żeby mieć ostatnie słowo w dyskusji tylko dlatego że nie potrafię znaleźć osoby, która by pisała tylko takie teksty i nic nie wnosiła w żadnej dyskusji. Oczywiście nie licząc osób z pojedyńczymi postami, które pojawiają się na chwile i znikają.
PawelK pisze: Pozwolisz jednak, że będę czytał teksty osób, które mają dla mnie wartość a dodawał do ignorowanych tych osób, które, moim zdaniem, nic nie wnoszą do zawartości merytorycznej forum albo tych, którzy mnie wkurzają.
No przecież nie będę Cię zmuszał do czytania wszystkiego. Ale ignorując kogoś zamykasz sobie dostęp do czegoś co może jednak okazać się czymś ciekawym. Nie wspominając już o tym, że czytana dyskusja może być dziurawa.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

Nietajenko pisze:ignorujący nie może być osobą odpowiedzialną za forum. Jest to niestety ta gorsza strona funkcji moderatora, że musi czytać wszystko, moderować teksty tego wymagające oraz kasować obraźliwe i inne dziwne.
Akurat to nie jest stuprocentowy wymóg o ile nie nakłada się na osoby odpowiedzialne za forum obowiązku czuwania nad poprawnością polityczną w reżimie 24/7. Należy założyć, że przy odpowiedniej ilości modów i adminów przynajmniej dwie osoby przeczytają każdy tekst i odpowiednio go sklasyfikują.
Nietajenko
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 938
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:34
Tytuł: Użytkownik chwilowo nieaktywny
Miejscowość: Olsztyn
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Nietajenko »

PawelK pisze:
Nietajenko pisze:ignorujący nie może być osobą odpowiedzialną za forum. Jest to niestety ta gorsza strona funkcji moderatora, że musi czytać wszystko, moderować teksty tego wymagające oraz kasować obraźliwe i inne dziwne.
Akurat to nie jest stuprocentowy wymóg o ile nie nakłada się na osoby odpowiedzialne za forum obowiązku czuwania nad poprawnością polityczną w reżimie 24/7. Należy założyć, że przy odpowiedniej ilości modów i adminów przynajmniej dwie osoby przeczytają każdy tekst i odpowiednio go sklasyfikują.
No i jak Cię tu Paweł nie lubić? No jak? ;-) Pozdrów Anię ode mnie. :-)
Refert non fatigo et consolatoria calceamenta...
Harpagan http://www.harpagan.pl/rajd/
Nietajenko
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 938
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:34
Tytuł: Użytkownik chwilowo nieaktywny
Miejscowość: Olsztyn
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Nietajenko »

Coś się chyba w ustawieniach zmieniło bo już nie mam wcześniej opisanego problemu. Teraz natomiast pojawił się nowy. Forum pokazuje mi 1 wiadomość nieprzeczytaną a po kliknięciu w link nie ma żadnej wiadomości.
Refert non fatigo et consolatoria calceamenta...
Harpagan http://www.harpagan.pl/rajd/
Awatar użytkownika
TomaszL
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 1748
Rejestracja: 14 lip 2016, 10:19
Miejscowość: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 473 razy
Otrzymał podziękowań: 157 razy

Post autor: TomaszL »

Potwierdzam problem zgłoszony przez Nietajenko. Forum pokazuje 1 nieprzeczytaną wiadomość a po kliknięciu w link nie ma żadnej wiadomości. Ta sytuacja ma miejsce, gdy przeczytam wszystkie wiadomości nieprzeczytane i nie powinienem już mieć postów nieprzeczytanych.

UWAGA: patrząc na główną stronę forum mam dodatkowe info, że jest 1 nieprzeczytana wiadomość w dziale "Dozwolone od lat 18" - zarówno ikonka drogowskazu ma środkowy element "nowe", jak i w prawej kolumnie jest info "Nieczytanych postów 1".
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Milady
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1437
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:49
Miejscowość: Bezludna Wyspa
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Post autor: Milady »

TomaszL pisze:Potwierdzam problem zgłoszony przez Nietajenko. Forum pokazuje 1 nieprzeczytaną wiadomość a po kliknięciu w link nie ma żadnej wiadomości. Ta sytuacja ma miejsce, gdy przeczytam wszystkie wiadomości nieprzeczytane i nie powinienem już mieć postów nieprzeczytanych.

UWAGA: patrząc na główną stronę forum mam dodatkowe info, że jest 1 nieprzeczytana wiadomość w dziale "Dozwolone od lat 18" - zarówno ikonka drogowskazu ma środkowy element "nowe", jak i w prawej kolumnie jest info "Nieczytanych postów 1".
Zwróciłam już na to uwagę.
Milady pisze: podejrzewam że posty, o ktorych piszesz to posty znajdujące się w dziale dla doroslych gdzie dostęp jest objęty hasłem. Nie widać ich na liście, ale w głównym liczniku postów nieprzeczytanych będą uwzględnione.
Lubimy towarzystwo, ale nie mo?emy znie?? ludzi ca?y czas ko?o siebie. Wi?c gdzie? si? gubimy, potem wracamy i znów znikamy w diab?y.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

TomaszL pisze:Potwierdzam problem zgłoszony przez Nietajenko. Forum pokazuje 1 nieprzeczytaną wiadomość a po kliknięciu w link nie ma żadnej wiadomości. Ta sytuacja ma miejsce, gdy przeczytam wszystkie wiadomości nieprzeczytane i nie powinienem już mieć postów nieprzeczytanych.

UWAGA: patrząc na główną stronę forum mam dodatkowe info, że jest 1 nieprzeczytana wiadomość w dziale "Dozwolone od lat 18" - zarówno ikonka drogowskazu ma środkowy element "nowe", jak i w prawej kolumnie jest info "Nieczytanych postów 1".
Żeby uzyskać dostęp do działu "Tylko dla dorosłych" trzeba napisać priva do zbychowca.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
TomaszL
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 1748
Rejestracja: 14 lip 2016, 10:19
Miejscowość: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 473 razy
Otrzymał podziękowań: 157 razy

Post autor: TomaszL »

Ta ja chcę mieć mniej niż 18 lat, przynajmniej tutaj :lol:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy ogólne”