A ja w domu mam chomika, kota, rybki oraz psa.

Dział poświęcony sprawom ogólnym dotyczącym wolnych dyskusji o wszystkim
Awatar użytkownika
Babie_Lato
Forowy Lektor
Posty: 757
Rejestracja: 12 lis 2014, 14:47
Miejscowość: Wyk :)
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Babie_Lato »

Roch pisze: Od dawna jest blee. Asymiluje szkodliwe substancje w sobie a potem w zwierzaku. Jest kaloryczna. Budowa jej aparatu gębowego powoduje zniszczenia przewodu pokarmowego. Kiedyś kupię i zrobię zbliżenie. Zobaczysz jaka piękna. Niczym piszący te słowa :D :P :D
I tu Cię mam!
Mrożoną podawałam. Zamrożony pyszczek też taki groźny? :027:
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Nemsta
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 2098
Rejestracja: 13 wrz 2014, 23:23
Tytuł: Łajza archeologiczna
Miejscowość: Wyk
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Nemsta »

Masz mnie, masz :D
Mrożona jeszcze gorsza. Gdyż często w transporcie rozmrażana. Zębiska zostają a nawet stają się twardsze.
Tu zbliżenie na pewnego złego chłopca znalezionego w przewodzie pokarmowym. Szukam dziewczyny ;)

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Babie_Lato
Forowy Lektor
Posty: 757
Rejestracja: 12 lis 2014, 14:47
Miejscowość: Wyk :)
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Babie_Lato »

Roch pisze:Masz mnie, masz :D
Mrożona jeszcze gorsza. Gdyż często w transporcie rozmrażana. Zębiska zostają a nawet stają się twardsze.
Tu zbliżenie na pewnego złego chłopca znalezionego w przewodzie pokarmowym. Szukam dziewczyny ;)

[url=http://naforum.zapodaj.net/thumbs/a75a5560f50b.jpg]Obrazek[/url]
Phi. Gorsze rzeczy w życiu widziałam. :-P

Niemniej jednak publicznie przepraszam wszystkie ryby, które zamordowałam podając im ochotkę tylko dlatego, że ją miałam.

I zanim się wyda:
Przepraszam również moją świnkę morską (nieudany pierwszy eksperyment medyczny), którą, chorą i osłabioną, całą noc karmiłam malinowym Kubusiem przez strzykawkę.
Zenku! Wierzyłam, że potrzeba ci witamin!
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Nemsta
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 2098
Rejestracja: 13 wrz 2014, 23:23
Tytuł: Łajza archeologiczna
Miejscowość: Wyk
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Nemsta »

Nieświadoma niewiedza jest sytuacją łagodzącą. Niestety wielu, pomimo licznych publikacji na ten temat dalej karmi.
Szukam jej dalej, bo gdzieś jest. Nicienie są ładne(chłopcy). Ich panie już mniej.
Obrazek
Awatar użytkownika
Nemsta
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 2098
Rejestracja: 13 wrz 2014, 23:23
Tytuł: Łajza archeologiczna
Miejscowość: Wyk
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Nemsta »

Znalezienie tej jednej jedynej kobiety, nie jest łatwe. Wytrwałość jednak bywa nagradzana :)

Mniejsze zbliżenie, bo jest ogromna. Chłopca wyżej widać, jak wychodzi ze ścianki jelita. Dziewczyna jest wewnątrz przewodu pokarmowego. Segmenty w jej ciele, to nowe życie ;)

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Babie_Lato
Forowy Lektor
Posty: 757
Rejestracja: 12 lis 2014, 14:47
Miejscowość: Wyk :)
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Babie_Lato »

Roch pisze:Nicienie są ładne(chłopcy). Ich panie już mniej.
Wiem, że o gustach się nie dyskutuje,
...ale które sznurowadło na tym zdjęciu jest tym ładnym? :shock:
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Nemsta
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 2098
Rejestracja: 13 wrz 2014, 23:23
Tytuł: Łajza archeologiczna
Miejscowość: Wyk
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Nemsta »

To pierwsze zdjęcie, czyli chłopiec, jest tym ładnym. Drugie zdjęcie, czyli dziewczyna, jest brzydsza ;)
Nie martw się. U ochotek nie ma wiekiej różnicy ;) Ochotkę się ma, lub nie ma :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Babie_Lato
Forowy Lektor
Posty: 757
Rejestracja: 12 lis 2014, 14:47
Miejscowość: Wyk :)
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Babie_Lato »

Roch pisze:To pierwsze zdjęcie, czyli chłopiec, jest tym ładnym. Drugie zdjęcie, czyli dziewczyna, jest brzydsza ;)
Ten wykrzywiony ząb widelca naprawdę jest tym ładnym?
A ta finezyjnie spleciona, gibka nicienica jest brzydka?
No, no, no :-P
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Nemsta
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 2098
Rejestracja: 13 wrz 2014, 23:23
Tytuł: Łajza archeologiczna
Miejscowość: Wyk
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Nemsta »

Babie_Lato, może docenisz zatem prawdziwe piękno. U góry Gujana Francuska. Na dole po lewej Tajlandia. Po prawej Tanganika.

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Babie_Lato
Forowy Lektor
Posty: 757
Rejestracja: 12 lis 2014, 14:47
Miejscowość: Wyk :)
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Babie_Lato »

Rochu, to naprawdę wspaniałe!
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Nemsta
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 2098
Rejestracja: 13 wrz 2014, 23:23
Tytuł: Łajza archeologiczna
Miejscowość: Wyk
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Nemsta »

Dziękuję.
Chce tylko pokazać, że można mieć kawałek podwodnego świata w domu. Z pożytkiem dla wszystkich. Dla zwierzaków, bo akurat w moim wypadku, zachowuje i utrwalam rzadkie, często zagrożone gatunki, oraz dla właściciela, bo nie jest mu potrzebne mrugające pudło. Wycisza, daje radość obserwacji, dumę odchowania, rozmnożenia.
Obrazek
Brunhilda
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 7221
Rejestracja: 10 lip 2013, 04:07
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 112 razy

Post autor: Brunhilda »

Droga Babie _Lato i Rochu. Muszę wyznac, i wiem, ze będę u Was ńiepopularna bo widzę, ze oboje jesteście "kociarzami", ze nie lubię kotów. Jakos nie mogę sie przełamać i polubić za nic. Na to wszystko moja znajoma ma kota, ktory nie rozumiem zupełnie dlaczego, uwielbia mnie. Kiedy tylko mnie zobaczy nie opuszcza mnie , czeka tylko kiedy mógłby wskoczyć w jakieś pobliże anajchetniej w ogole na mnie czasem znienacka ląduje, kiedy starce czujność ląduje na mnie i sie lasi. Zawału mozna dostać. Czy on tego nie czuje, ze go nie lubię? :shock: tłumaczę mu to ale on nic. Od lat. Nawet sie zmartwilam, ze mam jakas chorobę bopodobno koty w pobliżu choroby lubią sie układać. Ale zważywszy te lata, które juz przeszły, dawno bym juz zeszła z tego padolu łez chyba....
Awatar użytkownika
Nemsta
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 2098
Rejestracja: 13 wrz 2014, 23:23
Tytuł: Łajza archeologiczna
Miejscowość: Wyk
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Nemsta »

Brunhildo, wiesz jakich ludzi szanuje najbardziej? Odważnie przedstawiających swoje rację. Na moje możesz nie lubić kotów, uwielbiam Ciebie za wiele innych rzeczy. Musimy się różnić, bo życie byłoby nudne ;)
Koty lubią dobrych ludzi. Tyle moje zdanie w tym temacie.
Akwarium sobie zakładaj ;)
Obrazek
złoczyńca
Żądny przygód
Żądny przygód
Posty: 356
Rejestracja: 26 mar 2014, 14:09
Tytuł: rozglądam się
Miejscowość: ćmiłów
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: A ja w domu mam chomika, kota, rybki oraz psa.

Post autor: złoczyńca »

Roch pisze:Zachęcam do prezentacji swoich podopiecznych.
uderz w stół ;-)
poniżej pies mojej żony i dzieci (znalazł się u nas tylko dzięki nim, ja nie chciałem brać na siebie obowiązku a zgadnijcie kto teraz z nim wychodzi, gotuje i daje jeść, myje łapy po spacerze i leczy?)

"gdy był mały to znalazłem go w ogródku"... a w zasadzie żona wypatrzyła go na aukcji internetowej za całą... złotówkę ;-) pojechaliśmy po niego a tam wyszło takich jeszcze 6 ;-) trzech takich samych kremowych braci i trzy czarne jak smoła siostry... mało brakowało a wszystkie znalazłyby schronienie w naszych progach ;-) całe szczęście rozum zwyciężył...
oczywiście najpierw należało go odrobaczyć i uprać:

Obrazek

a tak się prezentował zaraz po umyciu:

Obrazek

znalazł się dla niego własny, przytulny kąt:

Obrazek

a czas płynął...:

Obrazek

aż w końcu wyszło szydło z worka i pokazał "co potrafi"... tak się teraz za wszystko "bydle" "odwdzięcza" ;-)

Obrazek

podpowiem tylko, że to drobne, jasne, rozrzucone po ziemi w wielkiej ilości to nie jest śnieg ;-)
Awatar użytkownika
Nemsta
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 2098
Rejestracja: 13 wrz 2014, 23:23
Tytuł: Łajza archeologiczna
Miejscowość: Wyk
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Nemsta »

Złoczyńca, masz super psa :564:
Jak się wabi?
Obrazek
Awatar użytkownika
Babie_Lato
Forowy Lektor
Posty: 757
Rejestracja: 12 lis 2014, 14:47
Miejscowość: Wyk :)
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Babie_Lato »

Brunhildo, jestem przekonana, że możesz nie lubić dodatkowo i psów i koni, a i tak będziesz cieszyć się popularnością i sympatią wszystkich tu zgromadzonych :)
Obrazek Obrazek
złoczyńca
Żądny przygód
Żądny przygód
Posty: 356
Rejestracja: 26 mar 2014, 14:09
Tytuł: rozglądam się
Miejscowość: ćmiłów
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Post autor: złoczyńca »

Roch pisze:Złoczyńca, masz super psa :564:
za to masz Rochu browara a nawet dwa u mnie ;-) :564: :564:
Roch pisze:Jak się wabi?
Borys, ale w przypływie czułości Bomba lub Bambaryła a czasem, nie wiedzieć czemu, Burunda Gindi ;-)
Ostatnio zmieniony 09 gru 2014, 12:02 przez złoczyńca, łącznie zmieniany 1 raz.
Brunhilda
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 7221
Rejestracja: 10 lip 2013, 04:07
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 112 razy

Post autor: Brunhilda »

:-) oo! No dzieki! Ae psy akurat lubię. Koni to za dużo z bliska nie miałam okazji spotkać wiec trudno mi sie wypowiadać. Chyba sa OK. W ogole nie mam zwierzatek bo nie wiem kto by sie nimi zajmował, chociaż chciałabym mieć psa, koniecznie dużego. Swietńie odstrasza niepożądanych gości, tak myśle. Kiedys miałam wilczura, na spacer jak z nim chodziłam to niektóre nacje schodziły mi z drogi bo do psów maja szczególnie niechętny stosunek. I to lubiłam wlasciwie. No ale wilczur kochany ze starości zdechł juz dawno.....
Miałam juz rybki. A wlasciwie jedna , niebieska z pięknym ogonem, nazywała sie Blue Fighter fish. Byla naprawde w boskim, niebieskim, glebokim i takim mocnym kolorze. Niestety rozwinęła jakas psychoze, podejrzewam, ze z samotności i zaczęła sobie sama sobie odgryzac ten ogon. Bo nagle zaczęło go ubywac. Z braku tego ogona chyba w końcu zdechla.
Miałam rownież kraba hermita. Był spokojny dosyć. Wypuscilismy go raz i wybrał wolność.
Miałam tez ptaszki budgerigards. Trzy. Jeden rozwinął bulimie jakas. Jadł bez przerwy. Naprawde. I tez złe skończył. W tej sytuacji pozostałe wypuscilam co podobno nie było mądre bo one na wolńosci nie potrafią żyć. No i tak. Jakos nie mam do młodszych braci szczęścia ostatnio. Przemyslam kwestie psa. Juz nawet zrobiłam podejście jedno. Kupiłam laboradora. Cudowny, młody 6-tygodniowy... No i kto zgadnie? Oczywiscie tez. Zproblemem. Miał wadę serca jakas. Oddałam go wiec bo weterynarz mi tak doradził, nawet nie ze względu na psa tylko na moje dzieci. Powiedział, ze przywiąza sie dzieci a ten laborador moze skakać sobie hop, hop i nagle paść na przykład. I byłby dramat...
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5306
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 109 razy

Post autor: Mysikrólik »

Bruniu, wodołaza(nowofundland) sobie kup. Ja nie mam psa, bo nie potrafiłbym mu poświęcić tyle czasu ile potrzeba, ale jeśli kiedyś do tego dojdzie to będzie wodołaz.
Tylko nie wiem jak on by się czuł w Twoim klimacie.
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6422
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 215 razy
Otrzymał podziękowań: 150 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

Brunhilda pisze: Zproblemem. Miał wadę serca jakas.
Wiele labików jest niestety przerasowionych (tak to chyba się nazywa) i w związku z tym bardzo często mają wady i chorują.
Awatar użytkownika
Nemsta
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 2098
Rejestracja: 13 wrz 2014, 23:23
Tytuł: Łajza archeologiczna
Miejscowość: Wyk
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Nemsta »

Brunhildo, Twoja ryba nie zjadała sobie płetw. Wiem co było przyczyną, tylko odpowiedz mi, w czym ona pływała?

Złoczyńca, to masz jeszcze jedno ;) :564:

PawelK ma rację. Uwstecznienie i wsobność genetyczna to przekleństwo rasowych zwierzaków. To samo mamy u wielu form hodowlanych ryb.
Obrazek
złoczyńca
Żądny przygód
Żądny przygód
Posty: 356
Rejestracja: 26 mar 2014, 14:09
Tytuł: rozglądam się
Miejscowość: ćmiłów
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Post autor: złoczyńca »

PawelK pisze: Wiele labików jest niestety przerasowionych (tak to chyba się nazywa) i w związku z tym bardzo często mają wady i chorują.
dlatego właśnie wziąłem Borysa - kundel, o, przepraszam, mieszaniec ;-) ale nawet weterynarze jak go widzą to biorą za Labradora a ja się z nich w duchu śmieję, bo próbują mu na siłę przypisywać różne dziedziczne schorzenia.
Brunhilda
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 7221
Rejestracja: 10 lip 2013, 04:07
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 112 razy

Post autor: Brunhilda »

No gustownej szklanej kulce z woda. Pewnie chćesz napisać, ze widziała swoje odbicie i je zwalczala? Tak?
Brunhilda
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 7221
Rejestracja: 10 lip 2013, 04:07
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 112 razy

Post autor: Brunhilda »

Ale powiem Ci Rochu, ze mi zaimponowales! Masz microskop!? I oglądasz one rżeczy? Bakterie i inne? A Gram stain tez robisz?
Awatar użytkownika
Nemsta
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 2098
Rejestracja: 13 wrz 2014, 23:23
Tytuł: Łajza archeologiczna
Miejscowość: Wyk
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Nemsta »

Brunhilda pisze:No gustownej szklanej kulce z woda. Pewnie chćesz napisać, ze widziała swoje odbicie i je zwalczala? Tak?
Chce napisać, że gustowne kulki zostawiamy na cukierki a nie dla ryb. Niestety wiem, jak wygląda rynek na świecie :( Ryba ślepła od sferyczności takiego naczynia. Wracając do płetw. Woda może wydawać się czyta dla oka, jednak chemicznie jest brudna. Ryba wydala, związki azotu bywają bardzo toksyczne, głównie amoniak. Pali on dosłownie płetwy. Atakują to potem bakterie, najczęściej gram-ujemne i mamy martwice płetw. Amoniak pali także blaszki skrzelowe (u tych ryb to tzw. błędnik lub labirynt). A dalej... Mógłbym długo.
Obrazek
Awatar użytkownika
Nemsta
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 2098
Rejestracja: 13 wrz 2014, 23:23
Tytuł: Łajza archeologiczna
Miejscowość: Wyk
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Nemsta »

Brunhilda pisze:Ale powiem Ci Rochu, ze mi zaimponowales! Masz microskop!? I oglądasz one rżeczy? Bakterie i inne? A Gram stain tez robisz?
Tak, badam tak ryby od wielu już lat. Także barwię. Tylko tak można trafić w to, który gatunek bakterii atakuje i podać właściwy lek. Jestem samoukiem. Teraz już łatwiej zdobywa się wiedzę. Często uczestniczę w szkoleniach czy mam prelekcje. Praktyka i tyle. Jak już pisałem, bardzo profesjonalnie podchodzę do tego hobby. Moje poglądy są też bezkompromisowe, co wiąże się z tym, że mam w tym światku wielu wrogów ale też wielu przyjaciół.
Obrazek
Konfiturek
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 535
Rejestracja: 10 lip 2013, 20:25
Tytuł: Degustator porzeczek
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 15 razy
Otrzymał podziękowań: 32 razy

Post autor: Konfiturek »

Z ryb to ja miałem dawno temu tylko gupiki :) W siermiężnych czasach peerelu każdy chciał mieć takie kolorowe rybki w domu. Takie akwaria wymagają pewnie stałego dozoru i uwagi. No i wiedzy, oczywiście. Ale trzeba przyznać, że pięknie się prezentują.

Dwa dni temu w moim domostwie pojawiła się Feta:

[gimg small=http://pansamochodzik.org.pl/przygoda/i ... 210885.jpg medium=http://s5.postimg.org/mhbx6y287/feta.jpg large=http://s5.postimg.org/mhbx6y287/feta.jpg group=22082][/gimg]

Pani królikowa. Na razie mi jeszcze nie ufa. Ale nie winię jej za to. Przywędrowała do mnie ze schroniska. A tam trafiła cztery miesiące temu. Ktoś porzucił ją za miastem, w szczerym polu i jakaś dobra dusza przyniosła ją do schroniska. Pewnie nie sprawdziła się jako zabawka dla dziecka. Także nie dziwię się, że nie ufa ludziom. Mam nadzieję, że to kwestia czasu. Bo właśnie zakończyła się jej królicza tułaczka :)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Dorośli bardzo rzadko przeżywają takie przygody jak Pan Samochodzik. Nie mają na to czasu.
Awatar użytkownika
Nemsta
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 2098
Rejestracja: 13 wrz 2014, 23:23
Tytuł: Łajza archeologiczna
Miejscowość: Wyk
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Nemsta »

Konfiturek, pełen szacunek dla Ciebie!
Zawsze powtarzam, że futrzaki należy adoptować albo nabywać u zarejestrowanych hodowców a nie w sklepach. Piękna jest. Moje świnie były z adopcji właśnie.
Teraz akwarystyka to przyjemność. Można wyjechać na 2 tygodnie i wszystko będzie ok.
Daje tyle radości. Czasami odwiedzają mnie dzieci z Domu Dziecka, któremu pomagam. Nie siedzą przed kompem, tylko nosy w akwarium :) Muszę im założyć zbiornik.
Obrazek
Awatar użytkownika
Nemsta
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 2098
Rejestracja: 13 wrz 2014, 23:23
Tytuł: Łajza archeologiczna
Miejscowość: Wyk
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Nemsta »

Balbina przy paśniku ;) Zbiłem go sam z desek, a rączkę zrobiłem ze starego kija hokejowego :D
Obrazek
Niestety, po tym jednym jajku, nie ma kolejnych. Dziś zamontowałem jej radio :) Doczytałem, że lubią. Słucha klasycznej muzyki. Może to pomoże.
Obrazek
Awatar użytkownika
Babie_Lato
Forowy Lektor
Posty: 757
Rejestracja: 12 lis 2014, 14:47
Miejscowość: Wyk :)
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Babie_Lato »

Roch pisze:Balbina przy paśniku ;) Zbiłem go sam z desek, a rączkę zrobiłem ze starego kija hokejowego :D
Niestety, po tym jednym jajku, nie ma kolejnych. Dziś zamontowałem jej radio :) Doczytałem, że lubią. Słucha klasycznej muzyki. Może to pomoże.
Balbina na pewno jest samotna, więc zestresowana i nici z jajek!
Trzymanie takiej jednej, jedynej kurki trąca o barbarzyństwo! :-D
Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”