Przemyślenia

Dział poświęcony sprawom ogólnym dotyczącym wolnych dyskusji o wszystkim
ODPOWIEDZ
Von Dobeneck
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Von Dobeneck »

Najgorsze, że ludzie, którzy nie mają w sobie nic z honoru, dotrzymywania słowa, czy wręcz szacunku do samego siebie, czują się jak ryba w wodzie, udzielają się i prowadzą wybujałe życie towarzyskie w necie. Brzydzę się takimi osobami, a te osoby wiedzą o kim mówię. Na to nie ma słów. :)
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16445
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 423 razy
Otrzymał podziękowań: 211 razy

Post autor: Czesio1 »

[W imieniu zbychowca]

Wydzieliłem ten post z wątku powitalnego, bo poza osobami zainteresowanymi nikt nie wie, co co w nim chodzi, a autorka wątku powitalnego mogłaby to odebrać jako uwagę pod swoim adresem (co raczej nie było intencją piszącego).
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Czesio1, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 13053
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 192 razy

Post autor: Yvonne »

zbychowiec pisze:Wydzieliłem ten post z wątku powitalnego, bo poza osobami zainteresowanymi nikt nie wie, co co w nim chodzi, a autorka wątku powitalnego mogłaby to odebrać jako uwagę pod swoim adresem (co raczej nie było intencją piszącego).
No właśnie nie mam pojęcia o co chodzi w poście Dobka.
Można prosić o jakieś wyjaśnienie?
Von Dobeneck
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Von Dobeneck »

Nieważne. Po prostu usłyszałem niedawno coś, co mnie doprowadziło do szewskiej pasji. Postaram się więcej do tego nie wracać. Przepraszam.
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6423
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 217 razy
Otrzymał podziękowań: 152 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

Dobek, nie będę Cię przekonywał żebyś tu pozostawał lub nie, wracał albo nie wracał, jesteś dorosły i samodzielnie powinieneś podejmować decyzje.
Chciałbym tylko zwrócić uwagę na jedną rzecz - w życiu nigdy nie jest idealnie, zawsze pojawiają się jakieś tarcia czy schody. W większości wypadków dorośli ludzie sobie z tym radzą aczkolwiek jednym ze sposobów poradzenia sobie jest unikanie. Sam czasami stosuję taką metodę, w szczególności gdy nie widzę możliwości zmiany lub zaakceptowania tego co się dzieje.
Jeśli podejmiesz (podjąłeś?) decyzję o zaprzestaniu zaglądania tutaj - szanuję, jeśli kiedykolwiek będziesz chciał sobie jednak coś ciekawego poczytać albo się na jakiś temat wypowiedzieć to my jednak nadal tu jesteśmy.
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Von Dobeneck
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Von Dobeneck »

PawelK pisze:Dobek, nie będę Cię przekonywał żebyś tu pozostawał lub nie, wracał albo nie wracał, jesteś dorosły i samodzielnie powinieneś podejmować decyzje.
Chciałbym tylko zwrócić uwagę na jedną rzecz - w życiu nigdy nie jest idealnie, zawsze pojawiają się jakieś tarcia czy schody. W większości wypadków dorośli ludzie sobie z tym radzą aczkolwiek jednym ze sposobów poradzenia sobie jest unikanie. Sam czasami stosuję taką metodę, w szczególności gdy nie widzę możliwości zmiany lub zaakceptowania tego co się dzieje.
Jeśli podejmiesz (podjąłeś?) decyzję o zaprzestaniu zaglądania tutaj - szanuję, jeśli kiedykolwiek będziesz chciał sobie jednak coś ciekawego poczytać albo się na jakiś temat wypowiedzieć to my jednak nadal tu jesteśmy.
Dzięki Pawle za dobre słowo. Co prawda, niewiele rozmawiamy na forum, i jeśli nawet nie wszystko co piszesz, podoba mi się, czy nie zawsze zgadzam się z Twoim zdaniem, to zawsze masz mój szacunek za mówienie wprost co Ci przeszkadza, bez owijania w bawełnę. Najbardziej cenię u ludzi szczerość i dotrzymywanie słowa. I będę pamiętał o tym co napisałeś. Nie składam żadnych deklaracji, bo nie wiem co będzie dalej. Po prostu patrzę i czytam, zresztą, zbyt rzadko bywam na forum, żeby liczyć się z moim zdaniem i wcale nie mam o to pretensji. Taki status mi najbardziej odpowiada.
Powiem tylko, że bardzo mnie zaskoczyłeś tym postem. ;-)
Awatar użytkownika
barttez
Forowy Lektor
Posty: 1220
Rejestracja: 13 lip 2013, 10:23
Miejscowość: lubelskie
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Post autor: barttez »

Wielka byłaby stratą gdybyś się tutaj nie pojawiał
Obrazek Obrazek
Aetas dulcissima adulescentia est
Hanka
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1925
Rejestracja: 05 maja 2014, 20:31
Tytuł: Hanka
Miejscowość: Brześć Kujawski
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 121 razy
Otrzymał podziękowań: 107 razy

Post autor: Hanka »

barttez pisze:Wielka byłaby strata gdybyś się tutaj nie pojawiał
Wielka!!
Awatar użytkownika
Eksplorator63
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1650
Rejestracja: 16 maja 2016, 18:45
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Post autor: Eksplorator63 »

Hanka pisze:
barttez pisze:Wielka byłaby strata gdybyś się tutaj nie pojawiał
Wielka!!
Wielka byłaby strata.
Von Dobeneck
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Von Dobeneck »

barttez pisze:Wielka byłaby stratą gdybyś się tutaj nie pojawiał
Barttez, kolego po fachu ;-), tak jak pisałem, niczego nie deklaruję, bo Was wszystkich lubię i bardzo szanuję. Po prostu, chyba jestem niepoprawnym idealistą i chciałbym, żeby wszyscy się lubili, byli zgodni we wszystkim, ale mam już trochę lat, więc wiem, że nie zawsze wszystko jest kolorowe. Każdy ma swoje zdanie, swój osąd w danej sprawie i bardzo dobrze, że tak jest, w końcu O-Take Polskę walczyliśmy, chociaż moja walka polegała tylko na łamaniu dyrektorskich zakazów i nakazów w szkole średniej, za co byłem notorycznie wyrzucany z lekcji, które prowadził ówczesny dyrektor. :D Wspomnę tylko jedno zdarzenie, mianowicie, "ukochany" dyrektor zakazał zapuszczania długich włosów. Było mi to na rękę, bo z długimi włosami wyglądałem jak, nie przymierzając, panna w ciąży, która nieszczęśliwie wpadła w łapy niedźwiedzia. :D Chcąc więc zaprotestować przeciwko zakazowi, ostrzygłem się na kompletne zero, Kojak mógł mi zazdrościć. :D Jak tylko dyro mnie zobaczył, powiedział: Radzikowski, bandytów tu nie potrzebujemy, już mi z klasy. :D W obecnych czasach powinienem się zgłosić po odszkodowanie za straty moralne i uciemiężenie w latach 80'. :D To zdarzenie wywarło chyba na mnie duży wpływ, bo nie cierpię wszelkich nakazów i zakazów i w miarę możliwości, staję okoniem, kiedy ktoś próbuje coś mi narzucić. Taki już cholera jestem, za co siebie nie znoszę, ale jajek też nie znoszę, a lubię. ;-)
Hanka pisze:Wielka!!
Wiem Haniu, że wielka. Jeśli się to przełoży na kilogramy, to wręcz przytłaczająca, a cały czas pracuję nad powiększeniem tej straty w kilogramach. :D :D :D I ogromnie żałuję, że we Fromborku tak mało rozmawialiśmy. Mam nadzieję, że gdzieś, w nieokreślonej przyszłości, uda nam się więcej porozmawiać, tylko uprzedzam, nie będę za poważny. :D I od razu piszę do Czesia, bo wiem, że On już tę nieokreśloną przyszłość wymyślił: Czesiek, ja mogę się pojawić najwyżej w Normandii, jako skoczek ze 101 Powietrzno Desantowej. :p :D
Eksplorator63 pisze:Wielka byłaby strata.
Eksploratorze, gdybym miał chociaż część Twoich zdolności, to może byłaby to strata. ;-)

:564:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”