Kabarety

Dział poświęcony sprawom ogólnym dotyczącym wolnych dyskusji o wszystkim
ODPOWIEDZ
Von Dobeneck
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Kabarety

Post autor: Von Dobeneck »

Nie wiem jak Wy, ale ja uwielbiam kabarety, jednak tylko te wybrane, które trafiają w mój chory gust. Może wstawię kilka skeczy moich ulubionych wykonawców, a Wy też coś od siebie dajcie.

Ta grupa jest u mnie od lat number one. Teksty i postacie odgrywane przez członków są genialne. Szkoda tylko, że pozbyli się Kasi Pakosińskiej, bo od tej pory próbują znaleźć zastępczynię bez rezultatu.





Następny na liście jest Neonówka. Roman Żurek, Radek Bielecki i Michał Gawliński. Dwa skecze, z których pierwszy, "Niebo", to w większości improwizacja, bo(podobno) Romek zapomniał części tekstu. To po prostu ryk na sali, zobaczcie zachowanie publiczności, ale też Radka i Michała na niektóre teksty Żurka. Ja prawie płakałem ze śmiechu:

ten skecz obejrzałem kolejny raz, nie mogłem się powstrzymać. Bezcenne jak Bielecki nie może się powstrzymać. :-D

Ten jest chyba jeszcze lepszy. Tak myśli, a co odważniejszy mówi o całej polskiej tak zwanej klasie politycznej, normalny Polak. Ostrzegam, są wulgaryzmy, ale jak najbardziej zrozumiałe.

Von Dobeneck
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Von Dobeneck »

Teraz grupy może nie aż tak genialne, ale jednak świetne.



Tu już może nie chodzi o śmieszność ile o urodę i elegancję Basi. Dziewczyna cud miód.:



A ci to są/byli nieźli wariaci. Niestety byli, bo Igor Kwiatkowski, tak świetnie robiący Mariolkę, odszedł z grupy, żeby robić karierę solo. Nic z tego za bardzo nie wyszło, a kabaret stracił świetnego komika, bo Michał Paszczyk, który próbuje być zabawny, niestety, jak dla mnie tylko psuje resztę, śmiejąc się sam ze swoich dowcipów. Wstawiam starsze skecze, jeszcze z Igorem:



Von Dobeneck
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Von Dobeneck »

A teraz kabarety, których nie znoszę, nie cierpię i w większości są to kabarety tzw. absurdu. Podaję, bo może ktoś właśnie celuje w takich produkcjach.
poza dosyć śmiesznymi tłumaczeniami z polskiego na hiszpański i odwrotnie, nie ma w tym skeczu nic śmiesznego. Dochodzi dość profesjonalna gra na pianinie. Być może jest to śmieszne, ale nie dla mnie, może odrobinę.

Von Dobeneck
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Von Dobeneck »

Kolejna grupa absurdu, za którą nie przepadam, to Łowcy kropka Be. Nie wiem jak się piszą, więc zapisałem fonetycznie. Myślę, że Mariusz Kałamaga, chyba lider, sam odszedł z grupy, widząc brak przyszłości takich skeczy i jako standupper (nie wiem jak to się pisze), zaczął samodzielną karierę.
Von Dobeneck
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Von Dobeneck »

Najbardziej wkurzają mnie Nowaki. Nie znam ich imion i nazwisk poza Adą Borek, ale grają ciągle to samo. Przerysowanego do bólu pantoflarza, z twardą teściową, albo z kumplem od piwa. Ada ma naprawdę duże możliwości aktorsko-komediowe, a oni ciągle to samo, kretyn mąż i albo trochę mniejszy kretyn kolega, albo teściowa golem. Ile można na to patrzeć?
żałosne




Nie podchodzą mi zupełnie.
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 13053
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 192 razy

Post autor: Yvonne »

Ech, Dobek, Dobek ...
Nie moglibyśmy mieszkać razem :027:

Na kabarety jestem wręcz uczulona.
Jak ja ich nie cierpię!
Kompletnie mnie nie bawią.
Zawsze zastanawia mnie popularność tego widowiska. Szczerze mówiąc, jak widzę ogromne zainteresowanie tego typu rozrywką i tę widownię wyjącą ze śmiechu, to jestem zdumiona i zniesmaczona ...
Ale może brakuje mi jakiejś wtyczki ;-)
I tak samo nie lubię, jak ktoś opowiada skecze kabaretowe, a niektórzy uwielbiają tak "bawić" znajomych.
Von Dobeneck
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Von Dobeneck »

Yvonne pisze:Ech, Dobek, Dobek ...
Nie moglibyśmy mieszkać razem
Ach Yvonne Yvonne, łamiesz mi serce. :-(

A ja miałem zamiar szczelić Ci parę dowcipów na zlocie. :-(
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16447
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 423 razy
Otrzymał podziękowań: 211 razy

Post autor: Czesio1 »

Von Dobeneck pisze: A ja miałem zamiar szczelić Ci parę dowcipów na zlocie. :-(
Wreszcie obrałeś słuszną linię Dobek. :564:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8891
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 50 razy
Otrzymał podziękowań: 404 razy

Post autor: TomaszK »

Yvonne pisze:Na kabarety jestem wręcz uczulona. Jak ja ich nie cierpię! Kompletnie mnie nie bawią.
No co ty mówisz ! Faktem jest że jak oglądam, to Beata wychodzi z pokoju, ale ja mogę oglądać godzinami, nawet stare skecze.
Von Dobeneck
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Von Dobeneck »

Czesio1 pisze:Wreszcie obrałeś słuszną linię Dobek.
Ty mnie Czesiu nie łap za słówka. :-P :-D
A linię to ja mam, jak nasza władza...słuszną. :-D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”