Dzień dobry bardzo

Tu napisz kilka słów o sobie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
irycki
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2758
Rejestracja: 22 cze 2016, 12:05
Tytuł: Pan Motocyklik
Miejscowość: Legionowo
Podziękował;: 74 razy
Otrzymał podziękowań: 142 razy

Dzień dobry bardzo

Post autor: irycki »

Witam bardzo :)

Część z Was mnie już zna z (jak to niektórzy zgrabnie ujmują) "sąsiedniej ławeczki", pozostałym się przedstawię :)

Z serią PS zetknąłem się jako "wczesny nastolatek" (czyli cholernie dawno temu, dinozaury jeszcze żyły), a pierwszym przeczytanym PS był - jak u wielu z Was - PS i Templariusze. Na początku miałem pewne obawy co do tytułu ("Pan samochodzik" kojarzył mi się z jakimś mówiącym samochodem, a to zdecydowanie nie były moje klimaty), ale okazały się one bezpodstawne a książka niesamowicie mnie wciągnęła. W związku z czym bardzo szybko pochłonąłem całą resztę, w kolejności absolutnie niechronologicznej.

Pamiętam, że po przeczytaniu Tajemnicy Tajemnic z pomocą radzieckiej wypalarki do drewna produkowałem z deszczułek talizmany. Następnie talizmany zostały przecięte na pół i poukrywane w piwnicach bloku, w którym wówczas mieszkałem, i być może jeszcze czekają na odkrycie przez archeologów. Będzie to z pewnością sensacja w świecie naukowym.

Potem straciłem kontakt z serią, bo już z "samochodzików" wyrosłem, a jeszcze nie dorosłem na nowo. Parę lat temu natknąłem się na samochodzikowe forum i wspomnienia powróciły. Przeczytałem z powrotem całą serię ("UFO" tylko mi zostało). Z przyjemnym zdziwieniem skonstatowałem, że jest to dalej kawał cholernie dobrej literatury przygodowej. Poza tym, co tu dużo ukrywać, jest to też powrót w lata młodości, kiedy trawa była bardziej zielona a niebo bardziej niebieskie. Jakiś czas temu zarejestrowałem się na forum obok, a teraz trafiłem i tutaj :)

Krótko o mnie: rocznik '66, warszawiak na dobrowolnej emigracji w jednej z podwarszawskich miejscowości. Żona i dzieci nie samochodzikowe, acz żona ostatnio wyraziła chęć przeczytania jakiegoś "samochodzika" :) Dostała "Wyspę" i zobaczymy co z tego wyniknie.

Swego czasu jeździłem sobie rekreacyjnie na rowerze. Od ponad roku zdradzam rower na rzecz sporo większego i szybszego jednośladu. Posiadam przeuroczego rozczochranego psa rasy "pies" w kolorze rudoblond z czarnym, oraz kota, który (jak to każdy kot) ma wywalone na cały świat, a na mnie w szczególności.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nie chcę pani schlebiać, ale jest pani uosobieniem przygody. Gdy patrzę na panią łowiącą ryby, pływającą po jeziorze, nie wyobrażam sobie, aby istniała bardziej romantyczna dziewczyna.

Moje fotoszopki (aktualiz. 13.11.2022)
.
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11659
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 247 razy
Otrzymał podziękowań: 205 razy

Post autor: johny »

Witamy Ciebie bardzo serdecznie! Cieszymy się bardzo, że nasza ławeczka jest co raz szersza. Tu masz pewność, że nikt Cię z niej zepchnie! :-)
irycki pisze:Pamiętam, że po przeczytaniu Tajemnicy Tajemnic z pomocą radzieckiej wypalarki do drewna produkowałem z deszczułek talizmany. Następnie talizmany zostały przecięte na pół i poukrywane w piwnicach bloku, w którym wówczas mieszkałem, i być może jeszcze czekają na odkrycie przez archeologów. Będzie to z pewnością sensacja w świecie naukowym.
świetne! :564:
irycki pisze:Z przyjemnym zdziwieniem skonstatowałem, że jest to dalej kawał cholernie dobrej literatury przygodowej. Poza tym, co tu dużo ukrywać, jest to też powrót w lata młodości, kiedy trawa była bardziej zielona a niebo bardziej niebieskie. Jakiś czas temu zarejestrowałem się na forum obok, a teraz trafiłem i tutaj
Bardzo ładnie napisane, mam takie same przemyślenia!
irycki pisze:Od ponad roku zdradzam rower na rzecz sporo większego i szybszego jednośladu.
Też o tym myślę i może wespół z naszym kolegą vdl zrealizujemy to marzenie!

A tymczasem zapraszamy serdecznie na nasz zlot w Brześciu Kujawskim!
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 13051
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 191 razy

Post autor: Yvonne »

Witaj serdecznie Irycki ;-)
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16440
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 419 razy
Otrzymał podziękowań: 209 razy

Post autor: Czesio1 »

Witaj irycki!
Rozgość się i zostań z nami.
:564: :564: :564: :564: :564: :564: :564:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Barabasz
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 3903
Rejestracja: 25 sie 2015, 10:43
Miejscowość: Antoninów
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 118 razy
Otrzymał podziękowań: 138 razy

Post autor: Barabasz »

Witaj, fajne masz wspomnienia i ciekawie opowiadasz !!! :-)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8887
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 50 razy
Otrzymał podziękowań: 396 razy

Post autor: TomaszK »

Cześć !
Awatar użytkownika
VdL
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 4799
Rejestracja: 29 maja 2014, 23:05
Miejscowość: dokąd
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 129 razy
Otrzymał podziękowań: 89 razy

Post autor: VdL »

Witaj na przygodowym forum. Tak jak johny pisał, motor to idealny środek na sponton.
Ostatnio zmieniony 22 cze 2016, 20:46 przez VdL, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
panna Monika
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 852
Rejestracja: 04 sie 2013, 14:53
Miejscowość: Łódź
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy

Post autor: panna Monika »

Witaj, irycki :564: :564:
Ostatnio zmieniony 22 cze 2016, 20:47 przez panna Monika, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
misia
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1248
Rejestracja: 10 lip 2013, 22:32
Miejscowość: miasto Łódź
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: misia »

Witam i na tym forum :564:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
"Praw­da leży pośrod­ku - może dla­tego wszys­tkim za­wadza" - Arystoteles
Awatar użytkownika
Milady
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1437
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:49
Miejscowość: Bezludna Wyspa
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Post autor: Milady »

Cześć irycki!!!! ;-)
irycki pisze:Posiadam przeuroczego rozczochranego psa rasy "pies" w kolorze rudoblond z czarnym, oraz kota, który (jak to każdy kot) ma wywalone na cały świat, a na mnie w szczególności.
zbychowiec pisze:Co do kota to bym uważał: to może być tylko wrażenie z tym wyluzowaniem. Te cwaniaki są dość inteligentne, na pewno ma jakieś plany tylko nic nie zdradza. Czasem po ogonie poznasz, że kombinuje.
Ja mam w domu taką oto pozycję, więc może lepiej być czujnym:
Załączniki
po-czym-poznasz-ze-twoj-kot-spiskuje-przeciwko-tobie-b-iext35248847.jpg
Ostatnio zmieniony 22 cze 2016, 21:58 przez Milady, łącznie zmieniany 1 raz.
Lubimy towarzystwo, ale nie mo?emy znie?? ludzi ca?y czas ko?o siebie. Wi?c gdzie? si? gubimy, potem wracamy i znów znikamy w diab?y.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Eksplorator63
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1650
Rejestracja: 16 maja 2016, 18:45
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Post autor: Eksplorator63 »

Witaj, Irycki :-) :-)
Awatar użytkownika
irycki
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2758
Rejestracja: 22 cze 2016, 12:05
Tytuł: Pan Motocyklik
Miejscowość: Legionowo
Podziękował;: 74 razy
Otrzymał podziękowań: 142 razy

Post autor: irycki »

Dziękuję bardzo za miłe powitanie :)
johny pisze: Też o tym myślę i może wespół z naszym kolegą vdl zrealizujemy to marzenie!
Marzenia są od tego, żeby je realizować!!! Trzymam kciuki!
VdL pisze: motor to idealny środek na sponton.
Zgadza się! świat z pozycji motocyklowej kanapy wygląda zupełnie inaczej niż zza kierownicy "katamaranu"! Intensywność doznań nieporównywalna. Jak po dłuższej jeździe na moto przesiadam się do samochodu, to mam wrażenie, że film oglądam :D
Ostrzegam, że to uzależnia jak silny narkotyk! :-P
zbychowiec pisze: Co do kota to bym uważał: to może być tylko wrażenie z tym wyluzowaniem. Te cwaniaki są dość inteligentne, na pewno ma jakieś plany tylko nic nie zdradza.
Przez 9 lat to by się chyba z czymś zdradził? :D. Myślę że ona jest za leniwa na knucie. Micha jest co dzień pełna, to po co się szarpać? :D
johny pisze:A tymczasem zapraszamy serdecznie na nasz zlot w Brześciu Kujawskim!
Już sobie datę w kalendarzu zapisałem postaram się być, choć z różnych przyczyn trudno mi z takim wyprzedzeniem planować coś na 100%.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nie chcę pani schlebiać, ale jest pani uosobieniem przygody. Gdy patrzę na panią łowiącą ryby, pływającą po jeziorze, nie wyobrażam sobie, aby istniała bardziej romantyczna dziewczyna.

Moje fotoszopki (aktualiz. 13.11.2022)
.
Awatar użytkownika
irycki
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2758
Rejestracja: 22 cze 2016, 12:05
Tytuł: Pan Motocyklik
Miejscowość: Legionowo
Podziękował;: 74 razy
Otrzymał podziękowań: 142 razy

Post autor: irycki »

No to zaczynam się bać :D :D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nie chcę pani schlebiać, ale jest pani uosobieniem przygody. Gdy patrzę na panią łowiącą ryby, pływającą po jeziorze, nie wyobrażam sobie, aby istniała bardziej romantyczna dziewczyna.

Moje fotoszopki (aktualiz. 13.11.2022)
.
Awatar użytkownika
VdL
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 4799
Rejestracja: 29 maja 2014, 23:05
Miejscowość: dokąd
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 129 razy
Otrzymał podziękowań: 89 razy

Post autor: VdL »

Pochwal się swoim jednośladem. :-)
Awatar użytkownika
irycki
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2758
Rejestracja: 22 cze 2016, 12:05
Tytuł: Pan Motocyklik
Miejscowość: Legionowo
Podziękował;: 74 razy
Otrzymał podziękowań: 142 razy

Post autor: irycki »

VdL pisze:Pochwal się swoim jednośladem. :-)
Proszę bardzo :)
http://www.pansamochodzik.org.pl/viewto ... 6867#36867
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nie chcę pani schlebiać, ale jest pani uosobieniem przygody. Gdy patrzę na panią łowiącą ryby, pływającą po jeziorze, nie wyobrażam sobie, aby istniała bardziej romantyczna dziewczyna.

Moje fotoszopki (aktualiz. 13.11.2022)
.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Początek przygody”